Siksparnis rakstīja: Centi, kā jūtās šosejas karalis? Ķede nav jāmaina?
A kā var zināt kad jāmaina
Kad būšu nobraucis 150 kkm
Tāpat kā sābam
![]()
Siksparnis rakstīja: Centi, kā jūtās šosejas karalis? Ķede nav jāmaina?
A kā var zināt kad jāmaina
Kad būšu nobraucis 150 kkm
Tāpat kā sābam
![]()
Ozz rakstīja: pīse, pīse...
iespeejams, ka tas atkal buuus aktuaali un dzeki TO dariis...
treknajos gados nedariija...
Atšaut vajadzētu....![]()
Tas tak nav normāli ja gaišā dienas laikā pie bodes sadur tupeles
Naktī, svešā sētā - es vēl neko neteiktu, visādi gadās....
Bet redz - krīze, naudas nav, tāpēc pārskatīs nodarījumu sarakstus un par sīkajiem noziegumiem neierosinās lietu, uz tiesu nevirzīs utt. Slīcēju glābšana pašu slīcēju spēkiem.
Wot nesaprotu tikai kāpēc tam Ziga zaporožecam vajag tik mežonīgi platas (245) riepas![]()
![]()
Es savam šoseju karalim uzliku 225, un jau tad pa fūru iespaidītajām gravām nēsā sāniski.
Neder tādas riepas Latvijas ceļiem, apsolūti garām.
Ozz rakstīja: varam uztaisiit eksperimentu-
es saduru Centim vai Pirmajam tiepas ar iileenu konkreetaa vietaa, un jamie skraida pa servisiem kameer sataisa
Neskraidīs Centis pa servisiem. Centim darbnīcā ir primitīvs stends un skapī ir ielāpu komplekts + attaukotājs.
Bučufalls konkrēti pateica ko ir darījis.....man nav iemesla viņam neticēt.
Pie kam riepa locās visās vietās - gan sānos gan protektora vietā. Vienīgi pats borts nelokās - tas kas uz diska.
Pīse.
![]()
Siksparnis rakstīja:
Ideots rakstīja:
Pirmais rakstīja: brauci ar tukšu kalašu????
jā, tur nav tālu līdz servim, pa ceļam 2 tankos uzpumpēju un tā....
tāpatām vairs nav labojama
Tur ir tas stulbums, ka ja sānos, tad nelabo.
Nieka īlena dūrienu nelabo![]()
![]()
Man krievu laikos kolhozā savulkanizēja kārtīgi pārgrieztu riepas sānu! Un godam nobraucu līdz plikam protektoram. Bet tagad laikam tajos riepu servisos citu metariālu bez ieveramā diega nav..
diez vai kāds ir redzējis vulkanizatoru.
Abiem cena ir uzskrūvēta.
Mersim - par šternu, Hondai par pārciestajiem atombumbu sprādzieniem.
Prātīgi ar augšējo sibemol!
Pārējiem labrīt.
Redzu es diezgan sūnaini, pat ar visām brillēm reizēm īpaši kad pavairāk ieķēris esmu tad redzu tikai siltu miglu.....bet dzirdu es ĻOTI labi.
Vakar ôperā sēžot laika īsināšanai domās rakstīju notiņas ko tā sieviete tur dziedāja.
![]()
Pirmais rakstīja: ak jā - braucu ar renaultu.... neklab tur nekas....
Man bērnībā lācis uz ausīm nav uzkāpis.
![]()
Kā tas ir iespējams
Braucu iekš renaulta - kratās, grab, klaudz kā kalēja darba vietā, bet gandrīz aizmigu![]()
Laikam būšu slims....gribas tikai ēst un gulēt.
![]()
Spāru vainagu jāpin no slotaskātiem.
Tiem ar laiku lapas izplauks.
![]()
Ozz rakstīja: nu siveens, nu...
buutu tak pateicis, vakar tak ari operaa vareetu bumbuļus paripinaat
Ôperā skatās izrādi nevis ripina bumbuļus.....dļa osobenno tupih rasskazivaju....
![]()
Un kas tur ko atrādīt...na polovinu perekrašennij, apmēram 350 štukas noripojis bet ideālā stāvoklī pačķi kak novij.
![]()
Ozz rakstīja: Sentti Nuttelliii vareetu savu šito te atraadiit
Divas dienas pēc kārtas Rīgā braukt....wēēēē....vakar biju ôperā.
Un tagad pavasaris klāt, jārušina pa māju katru vakaru lai rūsu no locītavām izdzenā. Bumbuļiem nav laika, tagad ripinu malkas klučus.
![]()
Ozz rakstīja: Vēlies lai es Tevi sauktu par Mirttanti
Ka tik ir iemesls ierāvienam!
![]()
Sveiciens dakterei Ziedītei (smērītei
, oroče - Ozz) vārda dienā!
Labrīt vārgdieņi!
Uz redzēšanos, biedri!
Priecīgu wīkendu, neapsaldējiet olas!
Pirmais rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja: Jautājums znatokiem -
ja jau tagad man ir mašīna kurai sadaleni piedzen ar ķēdi - vai es varu pretendēt uz uzņemšanu SAAB klubā
ķēde ir pat Sviestca škodai
Sviests jau IR SAAB kluba biedrs.
Tikai nesaprotu kāpēc viņš to škodas ķēdi grib pārdot
Un vēl pie tam par sāba ķēdes cenu
![]()
Ideots rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja: Tad pabraucu ar pozijtipa golpu, un smadzenēs viss nostājas savās vietās.
Iedomājies, kā tev būtu ar zvaigžņoto ...vispār orgasmo finitto
Nepārspīlē.....
![]()
Jautājums znatokiem -
ja jau tagad man ir mašīna kurai sadaleni piedzen ar ķēdi - vai es varu pretendēt uz uzņemšanu SAAB klubā![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Tēma: DEVALVACIJA
Vai nav vienalga par cik miljoniem pārdod 25%
Nopirka tak visus 100% par 2 latiem.....varka jau tagad uhujennaja.
tikai tie noteikumi ERABam ir baigi labie - 25% ar veto tiesībām bet bez risku uzņemšanās... tā neko kantoris....
![]()