Kārtot: Augošā secībā

Tēma: NSNF 175. Olu Ripinātāji jeb...mazliet

Siksparnis rakstīja: Centi, kā jūtās šosejas karalis? Ķede nav jāmaina?

A kā var zināt kad jāmaina

Kad būšu nobraucis 150 kkm Tāpat kā sābam

Tēma: NSNF 175. Olu Ripinātāji jeb...mazliet

Ozz rakstīja: pīse, pīse...

iespeejams, ka tas atkal buuus aktuaali un dzeki TO dariis...

treknajos gados nedariija...

Atšaut vajadzētu....

Tas tak nav normāli ja gaišā dienas laikā pie bodes sadur tupelesNaktī, svešā sētā - es vēl neko neteiktu, visādi gadās....

Bet redz - krīze, naudas nav, tāpēc pārskatīs nodarījumu sarakstus un par sīkajiem noziegumiem neierosinās lietu, uz tiesu nevirzīs utt. Slīcēju glābšana pašu slīcēju spēkiem.

Tēma: NSNF 175. Olu Ripinātāji jeb...mazliet

Wot nesaprotu tikai kāpēc tam Ziga zaporožecam vajag tik mežonīgi platas (245) riepas

Es savam šoseju karalim uzliku 225, un jau tad pa fūru iespaidītajām gravām nēsā sāniski.

Neder tādas riepas Latvijas ceļiem, apsolūti garām.

Tēma: NSNF 175. Olu Ripinātāji jeb...mazliet

Ozz rakstīja: varam uztaisiit eksperimentu-

es saduru Centim vai Pirmajam tiepas ar iileenu konkreetaa vietaa, un jamie skraida pa servisiem kameer sataisa

Neskraidīs Centis pa servisiem. Centim darbnīcā ir primitīvs stends un skapī ir ielāpu komplekts + attaukotājs.

Bučufalls konkrēti pateica ko ir darījis.....man nav iemesla viņam neticēt.

Pie kam riepa locās visās vietās - gan sānos gan protektora vietā. Vienīgi pats borts nelokās - tas kas uz diska.

Pīse.

Tēma: NSNF 175. Olu Ripinātāji jeb...mazliet

Get Jurges!

Get Labrīt.

Tēma: NSNF 175. Olu Ripinātāji jeb...mazliet

Siksparnis rakstīja:

Ideots rakstīja:

Pirmais rakstīja: brauci ar tukšu kalašu????

jā, tur nav tālu līdz servim, pa ceļam 2 tankos uzpumpēju un tā....

tāpatām vairs nav labojama

Tur ir tas stulbums, ka ja sānos, tad nelabo.

Nieka īlena dūrienu nelabo

Man krievu laikos kolhozā savulkanizēja kārtīgi pārgrieztu riepas sānu! Un godam nobraucu līdz plikam protektoram. Bet tagad laikam tajos riepu servisos citu metariālu bez ieveramā diega nav.. diez vai kāds ir redzējis vulkanizatoru.

Tēma: MB C220 CDi pret Honda Accord 2,2 CTDi

Abiem cena ir uzskrūvēta.

Mersim - par šternu, Hondai par pārciestajiem atombumbu sprādzieniem.

Tēma: NSNF 175. Olu Ripinātāji jeb...mazliet

Get Morgen!

Tēma: NSNF 175. Olu Ripinātāji jeb...mazliet

Prātīgi ar augšējo sibemol!

Pārējiem labrīt.

Tēma: NSNF 175. Olu Ripinātāji jeb...mazliet

Redzu es diezgan sūnaini, pat ar visām brillēm reizēm īpaši kad pavairāk ieķēris esmu tad redzu tikai siltu miglu.....bet dzirdu es ĻOTI labi.

Vakar ôperā sēžot laika īsināšanai domās rakstīju notiņas ko tā sieviete tur dziedāja.

Tēma: NSNF 175. Olu Ripinātāji jeb...mazliet

Pirmais rakstīja: ak jā - braucu ar renaultu.... neklab tur nekas....

Man bērnībā lācis uz ausīm nav uzkāpis.

Tēma: Tu jau sen esi pelnījis Šo Auto!!

Sajutu, ka neesmu pelnījis.

Tēma: NSNF 175. Olu Ripinātāji jeb...mazliet

Kā tas ir iespējams

Braucu iekš renaulta - kratās, grab, klaudz kā kalēja darba vietā, bet gandrīz aizmigu

Laikam būšu slims....gribas tikai ēst un gulēt.

Tēma: NSNF 175. Olu Ripinātāji jeb...mazliet

Viva las Vegas!

Tēma: NSNF 175. Olu Ripinātāji jeb...mazliet

Spāru vainagu jāpin no slotaskātiem.

Tiem ar laiku lapas izplauks.

Tēma: NSNF 175. Olu Ripinātāji jeb...mazliet

Ozz rakstīja: nu siveens, nu...

buutu tak pateicis, vakar tak ari operaa vareetu bumbuļus paripinaat

Ôperā skatās izrādi nevis ripina bumbuļus.....dļa osobenno tupih rasskazivaju....

Tēma: NSNF 175. Olu Ripinātāji jeb...mazliet

Un kas tur ko atrādīt...na polovinu perekrašennij, apmēram 350 štukas noripojis bet ideālā stāvoklī pačķi kak novij.

Tēma: NSNF 175. Olu Ripinātāji jeb...mazliet

Ozz rakstīja: Sentti Nuttelliii vareetu savu šito te atraadiit

Divas dienas pēc kārtas Rīgā braukt....wēēēē....vakar biju ôperā.

Un tagad pavasaris klāt, jārušina pa māju katru vakaru lai rūsu no locītavām izdzenā. Bumbuļiem nav laika, tagad ripinu malkas klučus.

Tēma: NSNF 175. Olu Ripinātāji jeb...mazliet

Ozz rakstīja: Vēlies lai es Tevi sauktu par Mirttanti

Ka tik ir iemesls ierāvienam!

Tēma: NSNF 175. Olu Ripinātāji jeb...mazliet

Sveiciens dakterei Ziedītei (smērītei, oroče - Ozz) vārda dienā!

Labrīt vārgdieņi!

Tēma: NSNF 175. Olu Ripinātāji jeb...mazliet

Uz redzēšanos, biedri!

Priecīgu wīkendu, neapsaldējiet olas!

Tēma: NSNF 175. Olu Ripinātāji jeb...mazliet

Pirmais rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja: Jautājums znatokiem -

ja jau tagad man ir mašīna kurai sadaleni piedzen ar ķēdi - vai es varu pretendēt uz uzņemšanu SAAB klubā

ķēde ir pat Sviestca škodai

Sviests jau IR SAAB kluba biedrs.

Tikai nesaprotu kāpēc viņš to škodas ķēdi grib pārdot Un vēl pie tam par sāba ķēdes cenu

Tēma: NSNF 175. Olu Ripinātāji jeb...mazliet

Ideots rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja: Tad pabraucu ar pozijtipa golpu, un smadzenēs viss nostājas savās vietās.

Iedomājies, kā tev būtu ar zvaigžņoto ...vispār orgasmo finitto

Nepārspīlē.....

Tēma: NSNF 175. Olu Ripinātāji jeb...mazliet

Jautājums znatokiem -

ja jau tagad man ir mašīna kurai sadaleni piedzen ar ķēdi - vai es varu pretendēt uz uzņemšanu SAAB klubā

Tēma: DEVALVACIJA

Vai nav vienalga par cik miljoniem pārdod 25%

Nopirka tak visus 100% par 2 latiem.....varka jau tagad uhujennaja.

tikai tie noteikumi ERABam ir baigi labie - 25% ar veto tiesībām bet bez risku uzņemšanās... tā neko kantoris....

Lasītākie raksti

Jaunie raksti