Pirmais rakstīja: eu, vai aucē sniegs vēl ir?
klau, Pirmais....silti iesaku tev vismaz wīkendos pabraukt ar kaut ko citu. Es arī jūtu ka pēc 5 dienu kratīšanās renaultā reizēm smadzenēs veidojas dispersija un aerosoli. Tad pabraucu ar pozijtipa golpu, un smadzenēs viss nostājas savās vietās.

šorīt atveru iAuto, ieraugu sarakstā topiku 'Tu jau sen esi pelnījis Šo Auto!!' un nez kāpēc uzreiz iedomājos, ka vai tik Sviests atkal kaut ko nemēģina notirgot.....

Rūdi, nu būs sūdi!
labrīt neapgaismotie!
Ute, kur lien!

Ozz rakstīja: kuraa vietaa Aucee ir viikends
gribi, lai es tagad pogāju vaļā biksas lai tev parādītu

druknais1 rakstīja: Īpaši gudrāks nekļuvu, ja godīgi, tas man nav dots.

Vīra runa.....cepuri nost.

Morgens!
Priecīgu wīkendu, aptaurētie.
Kaksis rakstīja:
Labi, speciālist, kāds ir klusā okeāna liekuma rādiuss?
ja tu apmaksā pasākumu, esmu gatavs organizēt zinātnisku akspedīciju šī jautājuma noskaidrošanai.
Zigis, sevišķi kad uzvelk mello mantelīti, izskatās tāds dikti plāns. Viņam varētu nebūt māga iekšā, tāpēc alēnu jātur rokā.
Kam ir māga (piem.Centim), tas alēnu rokā netur, bet smuki salej māgā iekšā.

Ideots rakstīja:
labāk tievgalis rokā nekā dročītājs kokā.
Oij, nu gan tev tautiski sakāmvārdi.....

Kādā kondīcijā jābūt lai rādītos jenoti?
pirms vai pēc baltajām pelītēm
:

ursis rakstīja: nu re kur viens pratiks cilveks atnacis ...
Nelielies, tam neviens netic....
Sviestas, a Sviestas!
Kādu nelābu smakku tu biji palaidis juglā, ka visi kaijaki bi salidojuši pie mums
Pagājušo ceturdien tas bij
A
Ko tādu ēdi un pirdi

Labrīt, meiteņveidīgie!

Pirmais rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja: šorīt bija savlaicīgi jābūt Strados, un renaulta brīnišķiģais komerctransporta izstrādājums mani garāžā 7 no rīta apsveica ar jauku "klik"...... atkal starteris iesprūdis.
nekā personīga, tikai mazliet informācijas tiem kuri mēģina salīdzināt panākumus F1 ar tās pašas firmas širpotreba izstrādājumiem un izmet par tām miskastēm savu personisko naudu.
kurš ta te ir nopircis kādu kabluku????
deksters tikai fiatu - pārlasījis jamam motoru, un vienā pasākumā padrisis izpūtēju - citādi tas fiac ir labāks par auces elektriķa brīnumtačku
Kāpēc tu tā streso par kaut kāda kabluka starteri


Es esmu pieradis Spirt piščevoj liet ādas maisā, nevis bendzīnbākā.

šorīt bija savlaicīgi jābūt Strados, un renaulta brīnišķiģais komerctransporta izstrādājums mani garāžā 7 no rīta apsveica ar jauku "klik"...... atkal starteris iesprūdis.
nekā personīga, tikai mazliet informācijas tiem kuri mēģina salīdzināt panākumus F1 ar tās pašas firmas širpotreba izstrādājumiem un izmet par tām miskastēm savu personisko naudu.

Vecaucē kādreiz bija šķirnes ciltstēvs kuilis Dolārs.
Kaut vai to pašu MTZ, tikai viņam priekš tā motorīša jaudas frēze ir par platu, viņš iet mirdams.
Apsveicu bizenaju ar ikgadēju riekstu apmatojuma zaudējumu.
Informācijas avots - mūsu kopīgais melnīgsnējais paziņa Ideots fon Suleiman - Oglu.
Visi tie krota tipa kultivatori agrāk vai vēlāk safiš saimniekam muguru, apstrādes dziļums un kvalitāte - kā nu sanācis to verķi noturēt, pašam jābrien pa svaigo frēzējumu, pēc tam ar grābekli tās pēdas jālīdzina ciet.....tas viss ir izdzīvots 30 gadu garumā. nepērc tādu frēzi.
Pērc tādu, kurai ir velkošie riteņi. Tas pats MTD internetveikalos dabūjams pa 650 lašiem, vai pameklē ievestu lietotu.