Kārtot: Augošā secībā

Tēma: NSNF 175. Olu Ripinātāji jeb...mazliet

Pirmais rakstīja: eu, vai aucē sniegs vēl ir?

klau, Pirmais....silti iesaku tev vismaz wīkendos pabraukt ar kaut ko citu. Es arī jūtu ka pēc 5 dienu kratīšanās renaultā reizēm smadzenēs veidojas dispersija un aerosoli. Tad pabraucu ar pozijtipa golpu, un smadzenēs viss nostājas savās vietās.

Tēma: Tu jau sen esi pelnījis Šo Auto!!

šorīt atveru iAuto, ieraugu sarakstā topiku 'Tu jau sen esi pelnījis Šo Auto!!' un nez kāpēc uzreiz iedomājos, ka vai tik Sviests atkal kaut ko nemēģina notirgot.....

Tēma: NSNF 175. Olu Ripinātāji jeb...mazliet

Rūdi, nu būs sūdi!

labrīt neapgaismotie!

Tēma: NSNF 175. Olu Ripinātāji jeb...mazliet

Ute, kur lien!

Tēma: NSNF 175. Olu Ripinātāji jeb...mazliet

Ozz rakstīja: kuraa vietaa Aucee ir viikends

gribi, lai es tagad pogāju vaļā biksas lai tev parādītu

Tēma: Zemes frēzes.

druknais1 rakstīja: Īpaši gudrāks nekļuvu, ja godīgi, tas man nav dots.

Vīra runa.....cepuri nost.

Tēma: NSNF 175. Olu Ripinātāji jeb...mazliet

Morgens!

Priecīgu wīkendu, aptaurētie.

Tēma: NSNF 175. Olu Ripinātāji jeb...mazliet

Naffik.

Tēma: NSNF 175. Olu Ripinātāji jeb...mazliet

māgā.

Tēma: Bremžu šķidruma maiņa, kā to darīt soli pa solim

Kaksis rakstīja:

Labi, speciālist, kāds ir klusā okeāna liekuma rādiuss?

ja tu apmaksā pasākumu, esmu gatavs organizēt zinātnisku akspedīciju šī jautājuma noskaidrošanai.

Tēma: NSNF 175. Olu Ripinātāji jeb...mazliet

Zigis, sevišķi kad uzvelk mello mantelīti, izskatās tāds dikti plāns. Viņam varētu nebūt māga iekšā, tāpēc alēnu jātur rokā.

Kam ir māga (piem.Centim), tas alēnu rokā netur, bet smuki salej māgā iekšā.

Tēma: NSNF 175. Olu Ripinātāji jeb...mazliet

Ideots rakstīja:

labāk tievgalis rokā nekā dročītājs kokā.

Oij, nu gan tev tautiski sakāmvārdi.....

Tēma: NSNF 175. Olu Ripinātāji jeb...mazliet

Ozz rakstīja: jenoti!

Kādā kondīcijā jābūt lai rādītos jenoti?

pirms vai pēc baltajām pelītēm:

Tēma: NSNF 175. Olu Ripinātāji jeb...mazliet

ursis rakstīja: nu re kur viens pratiks cilveks atnacis ...

Nelielies, tam neviens netic....

Tēma: NSNF 175. Olu Ripinātāji jeb...mazliet

Čau, Juglpirdi!

Tēma: NSNF 175. Olu Ripinātāji jeb...mazliet

Sviestas, a Sviestas!

Kādu nelābu smakku tu biji palaidis juglā, ka visi kaijaki bi salidojuši pie mums

Pagājušo ceturdien tas bij A

Ko tādu ēdi un pirdi

Tēma: NSNF 175. Olu Ripinātāji jeb...mazliet

Labrīt, meiteņveidīgie!

Tēma: NSNF 175. Olu Ripinātāji jeb...mazliet

Pirmais rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja: šorīt bija savlaicīgi jābūt Strados, un renaulta brīnišķiģais komerctransporta izstrādājums mani garāžā 7 no rīta apsveica ar jauku "klik"...... atkal starteris iesprūdis.

nekā personīga, tikai mazliet informācijas tiem kuri mēģina salīdzināt panākumus F1 ar tās pašas firmas širpotreba izstrādājumiem un izmet par tām miskastēm savu personisko naudu.

kurš ta te ir nopircis kādu kabluku????

deksters tikai fiatu - pārlasījis jamam motoru, un vienā pasākumā padrisis izpūtēju - citādi tas fiac ir labāks par auces elektriķa brīnumtačku

Kāpēc tu tā streso par kaut kāda kabluka starteri

Tēma: Zemes frēzes.

Es esmu pieradis Spirt piščevoj liet ādas maisā, nevis bendzīnbākā.

Tēma: NSNF 175. Olu Ripinātāji jeb...mazliet

šorīt bija savlaicīgi jābūt Strados, un renaulta brīnišķiģais komerctransporta izstrādājums mani garāžā 7 no rīta apsveica ar jauku "klik"...... atkal starteris iesprūdis.

nekā personīga, tikai mazliet informācijas tiem kuri mēģina salīdzināt panākumus F1 ar tās pašas firmas širpotreba izstrādājumiem un izmet par tām miskastēm savu personisko naudu.

Tēma: NSNF 175. Olu Ripinātāji jeb...mazliet

Vecaucē kādreiz bija šķirnes ciltstēvs kuilis Dolārs.

Tēma: NSNF 175. Olu Ripinātāji jeb...mazliet

Ideots rakstīja: Jams uz mani tā paskatījās, TĀ PASKATĪJĀs un norūca- skaties 2x , DIVREIZ !!!!!

Tēma: Zemes frēzes.

Kaut vai to pašu MTZ, tikai viņam priekš tā motorīša jaudas frēze ir par platu, viņš iet mirdams.

Tēma: NSNF 175. Olu Ripinātāji jeb...mazliet

Apsveicu bizenaju ar ikgadēju riekstu apmatojuma zaudējumu.

Informācijas avots - mūsu kopīgais melnīgsnējais paziņa Ideots fon Suleiman - Oglu.

Tēma: Zemes frēzes.

Visi tie krota tipa kultivatori agrāk vai vēlāk safiš saimniekam muguru, apstrādes dziļums un kvalitāte - kā nu sanācis to verķi noturēt, pašam jābrien pa svaigo frēzējumu, pēc tam ar grābekli tās pēdas jālīdzina ciet.....tas viss ir izdzīvots 30 gadu garumā. nepērc tādu frēzi.

Pērc tādu, kurai ir velkošie riteņi. Tas pats MTD internetveikalos dabūjams pa 650 lašiem, vai pameklē ievestu lietotu.

Lasītākie raksti

Jaunie raksti