Asfaltēta pļava paša rokām!
![]()
Pirmais rakstīja: es tak netaisījos asfaltēt,
Atvainojos, domāju - ja jau tu pats lej pamatus, pats mūrē un špaktelē un pats liec jumtu, pats arī asfaltēsi.
![]()
Pirmais rakstīja: es tev varu parādīt kur tev vajadzētu 2 kilometrus noasfaltēt - drīkstēsi vizināties pa brīvu
Asfaltēta pļava - tas laikam skaitās baigi kruta pat krīzes apstākļos![]()
![]()
a kas pa problēmu
sarāvi zarā ar aprēķinu
![]()
Sviestnesis rakstīja: Labrīt.
Vai ir jau vērts mainīt šipenes uz liselīniem
Šipenes uz liselīniem maina tikai mīkstie.
Īstie pacani visu gadu brauc ar naglenēm.
Ideots rakstīja:
Sretsked rakstīja: Ar šito interesantāk nekā ar MB
neapšaubu noteikti, ka interesantāk kā ar jebkuru auto
Īpaši pa izdauzītajiem ceļiem....labu asfaltu var ieraudzīt retāk kā Haleja komētu.![]()
Zigi, ja mašīnai ir automātiskā kārba un pakaļējo riteņu piedziņa - vai ar tādu mašīnu vispār var pabraukt![]()
![]()
Ozz rakstīja: Nu ja-
šodien Neziniites!
apsveicam!:flower:
Uuupss![]()
![]()
Kā es tā varēju aizmirst![]()
Pievienojos sveicieniem.
Pilnīgi nopietni, ar pendelīti.
![]()
Sāk palikt aizvien siltāks.
Svīst sprands un paduses.
Kādu dezodorantu ieteiksiet sprandam?
SAABs nav ziemeļmeita.
SAABs ir ziemeļbrieža kakka.
![]()
Pirmais rakstīja: vēlos izmēģināt uztaisīt stūres airbaga zaglušku
vai ta visi renaultu dīleru servisi bankratējuši![]()
![]()
![]()
![]()
TDIOTS rakstīja: jābrauc imitēt kustības svaigā gaisā
tudi - sudi, tudi - sudi....šitās kustības
Kāpēc obligāti svaigā gaisā
Dušā vairs neļauj![]()
![]()
Gachs rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja:
Gachs rakstīja: Topika autor, ja neesi vēl neesi vēl noskatījis savu C4, tad iesaku no benzīna dzinējiem tikai 2.6 vai 2.8, te daži pieminēja to 2.3 R5 dzinēji, vienīgais kas tam ir labs ir 5cilindru motora skaņa, bet kad sāksies čakarēties ar K/KE galvu tb ar pseido mehaniku - pseido elektronisko šprici, regulatoriem etc, tad sapratisi ka vajadzēja ņemt pilnu elektronisko šprici 2.6 vai 2.8 bet tie 2.6 2.8 no jaudas/griezes viedokļa ir nekādi, nu varbut 2.8 ar tiem 170 kaut ko spēj.
Tāpēc ir jāmeklē c4 ar labu 2.5tdi ar 140 zs. Izejot visas diagnostikas varbūt sameklēsi labu motoru, nu der jau arī mazais motors ar 114zs, bet nu tas nav. Ja ir grūtības atrast, tad meklē blieztus VOLVO 850/V70/S80 dīzeļus, jo tiem ir tikai 140 zs motori.
Šito lūdzu pārceliet uz anekdošu topiku!
maxima, paskaidro kas te ir nepareizs un smieklīgs ?
audi80_90
02.04.2009 12:24
Nu vispār autiņju jau dabūju,pirms stundas jau nopirku Volvo V70 2.5D 1997.gada.No Vacijas bijušais kursabiedrs atdzina,atbrauca atvaļinājumā!!!
Zinu ka bija, bet trešdien tas sniegs ņēma un uzmeta, tfu pļe, nogrima .
Gachs rakstīja: Topika autor, ja neesi vēl neesi vēl noskatījis savu C4, tad iesaku no benzīna dzinējiem tikai 2.6 vai 2.8, te daži pieminēja to 2.3 R5 dzinēji, vienīgais kas tam ir labs ir 5cilindru motora skaņa, bet kad sāksies čakarēties ar K/KE galvu tb ar pseido mehaniku - pseido elektronisko šprici, regulatoriem etc, tad sapratisi ka vajadzēja ņemt pilnu elektronisko šprici 2.6 vai 2.8 bet tie 2.6 2.8 no jaudas/griezes viedokļa ir nekādi, nu varbut 2.8 ar tiem 170 kaut ko spēj.
Tāpēc ir jāmeklē c4 ar labu 2.5tdi ar 140 zs. Izejot visas diagnostikas varbūt sameklēsi labu motoru, nu der jau arī mazais motors ar 114zs, bet nu tas nav. Ja ir grūtības atrast, tad meklē blieztus VOLVO 850/V70/S80 dīzeļus, jo tiem ir tikai 140 zs motori.
Šito lūdzu pārceliet uz anekdošu topiku!
![]()
![]()
TDIOTS rakstīja: Klau Nūdele , kas tur Aucē ( drīzāk Bikstos) ar sniegu notiekās ???
Biksti Baksti - nav nekā,
Čamd ar roku - ir!
Sniegs te nekad nav bijis. Kas par stulbu jautājumu![]()
![]()
Ozz rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja: Kaut kas nav kārtībā ar pasta piegādēm.
Jau 50 gadus gaidu mantojumu no ārzemēm - vēl joprojām nav pienācis.
man liekas ka Auces slimniicu arii taisiijaas likvideet
Mja, nāksies nomirt mājās savā gultā.
![]()
Kaut kas nav kārtībā ar pasta piegādēm.
Jau 50 gadus gaidu mantojumu no ārzemēm - vēl joprojām nav pienācis.
Kindzulis rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja:
Sretsked rakstīja: Vakar bijām jauno Riga Plaza aplūkot,
Kur tā Plazma atrodas?
muukusalas ielas aplii
Ou, likteņupei šajā - nabagu - krastā!
tas man imponē.
![]()
TDIOTS rakstīja: V6 būs dārga apkope -siksnas ar roļikiem un arī sveces par 2ām vairak
Vai tu pieskaitīji arī savu hemoroīdu svecīti
p.s. 6cil. = 6 sveces
5 cil. = 5 sveces.
6 - 5 = 1
![]()