Sretsked rakstīja: Vakar bijām jauno Riga Plaza aplūkot,
Kur tā Plazma atrodas?
Sretsked rakstīja: Vakar bijām jauno Riga Plaza aplūkot,
Kur tā Plazma atrodas?
Uz cīņu mosties darba ļaudis
Tu visu zemju vergu bars!
![]()
Topika autoram:
Tu gribi pirkt mašīnu vai motoru?
Tu pirksi miskasti kurā iekšā būs tieši tas motors, kuru esi sagribējis? Vai tomēr pirksi sakarīgu auto ar ne gluži to sapņu motoru?
Padomā....
![]()
Labrīt.
Lūdzu, iztiksim bez rupjībām.
Un bez offtopic.
Paldies.
Tu bī or jou tu bī
hren iz ze kveščen.....
iebāz to savu joutubī dupsī.
Dont hev permiššen.
![]()
Sretsked rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja:
Ozz rakstīja: a kaa TUR ir, tajaa rigaplazā
Ar labu mēteli tur nevar iet.
Kur tu dabūji mēteli?? Tā ir FUFAIKA !!!
Mēteli es atradu Mersedesā kad Ideots mani vizināja.
Ozz rakstīja: a kaa TUR ir, tajaa rigaplazā
Ar labu mēteli tur nevar iet.
Kaksis rakstīja:
pinguin rakstīja: Pirmais - kur tevi var dabūt rokā? Vienkārši faķīrs kurš māk nomainīt gredzenus nenoņemot galvu, man būtu noderīgs.
Ja ne gluži servisā, tad cirkū točna!
Te nu viņam zināma taisnība ir. Gredzenus var nomainīt neņemot nost galvu. Pie nosacījuma, ja motora konstrukcija ir tāda, ka noņemot kartera vāku var atskrūvēt klani un izvilkt viņu ārā ar visu virzuli.
Izņemt virzuli ir vienkārši.
Faķīra veiklību vajag, lai iebāztu atpakaļ. Gredzeni ta jāsaspiež, jātrāpa ļoti precīzi lai neieķīlējas jo virzulis kā vadīkla vair nedarbojas....
nu i nafig tādu akrobātiku.
![]()
Sviestnesis rakstīja: Lūdzu tuvakās 11 minūtes neko daudz nerakstiet, jo es eju uz hauzi un negribu daudz lasīt, kad atnākšu atpakaļ..
Paldies.
Sri, beibi, sri!
![]()
Sretsked rakstīja: Centi, tad kas ar tiem vadiem bija?? Augstspriegumam liek izolētos?? Tad kāpēc tie IR SPOŽI ??
foto.inbox.lv/...
Uz tām traversām ar tik mazu savstarpējo vadu attālumu uz baltajiem ENSTO izolatoriem augstsparā liek izolētos vadus.
Kāpēc spoži - kā nofotografēji, tādi izskatās.
![]()
Centis_Nuudele rakstīja: Vakar uz Šosejas redzēju jauno SPS piegādes kabluku.
Pat fotografēju ar telefonu, bet bilde sanāca slikta, jo Šosejas pie mums nav tās gludākās, paši zinat kā ir....
Smuks kabluks tai firmai SPS, tikai kāpēc uz mašīnas vajag uzlīmēt uzrakstu \"Kazas piens\"
Nu dikti maza un švaka bildīte, bet saprast var....
Vakar uz Šosejas redzēju jauno SPS piegādes kabluku.
Pat fotografēju ar telefonu, bet bilde sanāca slikta, jo Šosejas pie mums nav tās gludākās, paši zinat kā ir....
Smuks kabluks tai firmai SPS, tikai kāpēc uz mašīnas vajag uzlīmēt uzrakstu "Kazas piens"![]()
![]()
Dekster, kad nesīsi Borjomi Diriģentam, nenokrīti no podestiem!
Jo koris dzied skaļi un var tevi sabaidīt!
![]()
Ja bremžu sistēmu var uzpildīt caur otru galu, kāpēc lai gredzenus nevarētu nomainīt caur to pašu vietu![]()
![]()
pinguin rakstīja: Pirmais - kur tevi var dabūt rokā? Vienkārši faķīrs kurš māk nomainīt gredzenus nenoņemot galvu, man būtu noderīgs.
Ja ne gluži servisā, tad cirkū točna!
![]()
![]()
Uzņirdziens jums visiem, jo jums visiem ir balta mēteļa mugura.
labrīt.
PN.![]()
Pirmais rakstīja:
vispār gana daudz par cilindru var pastāstīt aizdedzes sveces uzdegums
Bla bla....gribi - izstāstīšu kādi faktori, galīgi nesaistīti ar cilindru, rada uzdegumu uz svecēm?
Virzuļgrupas tests viennozīmīgi ir kompresijas mērīšana un sekojoša detaļu defektēšana, ja kompresija par zemu.
Pirmdienis rakstīja:
TDIOTS rakstīja: Vaitad visus kārkluzigus , 39ajā gadā , ādolfs nesauca un kulmanis nesūtija PN uz vāverlandi ???
daļa aizbrauca, a daļa šepat palika :ninja:
Aha, 5. kolonna.
Pirmdienis rakstīja: dabīju kuģu grāmatau 18 gadsimta, kur mani seņči ieceļojuši Rīgā....
nekizģī....nelegālos pasažierus kuģu grāmatās neraksta.