Kaut kādas nenopietnas jums te tās sarunas.
Būtu labāk parunājuši par Kreiča dāmu.
Kaut kādas nenopietnas jums te tās sarunas.
Būtu labāk parunājuši par Kreiča dāmu.
Sretsked rakstīja: Centi,kas tā par jaunu modi, ka augstsprieguma vadus ( mazās līnijas) liek stabam vienā pusē vetikāli ??
Kas ir mazās līnijas?
Vadi ir horizontāli.....pamēģini noturēt vertikāli![]()
p.s. tās ir līnijas ar izolētiem vadiem. Tādā izpildījumā var uz 1 balsta uzkārt 2 ķēdes - katru savā pusē. Ukujennaja ekonomija.
Sky_Walker rakstīja: gehr Euch selber ins Ohr ficken, Drecksschweine verdammt noch mal!
Fidrallā.
Aleikum asalam, hāre krišna.
Tēma: TA nokauj bembja motoru
msh rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja:
pinguin rakstīja: par 4x4 nepārbaudīšanu nu gan ir pilnīgas muļķības. Nav tāda pinpiedziņas agreāta, kuram starpasu diferenciālis būtu pastāvīgi sabloķēts!
Ir tādi agregāti, kam starpasu difera nav!
Man tāds bija, bet tam bija atslēdzams priekšējais tilts.
Jā, un tiem kuriem nav, pa vidu ir haldeksis vai viskomufta. Gribi teikt ka viens vai otrs patstāvīgi ir saslēdzies? Baidos ka tieši tā ir haldekša būtība - saslēgties kad vajag nevis atslēgties kad vajag
Puišel, ja neesi redzējis neko citu kā savu audi mucu, paklusē.
Tāpat jau sevišķi gudra cilvēka iespaidu tu neesi atstājis...
![]()
![]()
Sky_Walker rakstīja:
Sretsked rakstīja: Kurš no jums ir asshôls ??
bitte was
I ķebja tože bitte.
![]()
Vasara tuvojas.
Latvijas laukos atkal notiks jātnieku sacīkstes.
Interesanti, ir ko redzēt.
![]()
cap rakstīja: haynes manuāļi arī iesaka kaut ko paskrūvēt katru dienu, kā arī pirms un pēc 50km brauciena pārbaudīt spiedienu riepās utt utt.
Šitais pēc autoperedastijas ož bet nu - každij dročit kak on hočit.
Katrs jau var pederastēt kā grib.
Var regulāri mainīt bremžu šķidrumu.
var nemainīt, bet jāties ar sarūsējušām trubām un cilindriem.
Tēma: TA nokauj bembja motoru
pinguin rakstīja: par 4x4 nepārbaudīšanu nu gan ir pilnīgas muļķības. Nav tāda pinpiedziņas agreāta, kuram starpasu diferenciālis būtu pastāvīgi sabloķēts!
Ir tādi agregāti, kam starpasu difera nav!
Man tāds bija, bet tam bija atslēdzams priekšējais tilts.
Sky_Walker rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja: Vispirms izrūnī (pa paradumam)....un pēc tam jāj.
nu psc.....
man no Cenša vēl mācīties un mācīties
Nu mācies vesels, man nav žēl!
Atcerie šo secību - vispirms rūnī pēc tam jāj, kad brauksi ciemos pie Pirmā!
![]()
cap rakstīja: ja nav noslēpums, kāpēc kas tāds ir jādara???
Šis jautājums tevi iegāza.....
Ozz rakstīja: kamielim peec Bizenaaja jaajiena viss kupris kulee saskries
PN-
es ceru, ka viņš tos kamieļus jāj viens...
Vispirms izrūnī (pa paradumam)....un pēc tam jāj.
![]()
Tēma: TA nokauj bembja motoru
Pirmais rakstīja: tam ģenguram vispār ir kaut viens bloķis????
Kā tu uzdrīksties tik nievājoši izteikties par renaultu![]()
![]()
![]()
![]()
OK, piekrītu.
Neatslēdzama pilnpiedziņa bez centrālā difa, nevis ar kaut kādu mistisku bloķi.....visi pārējie ir pārbaudāmi. Starp citu, pagājšgad Ģenguram pat negrieza katru riteni atsevišķi. Stenda apgriezieni ir par mazu lai viskomufe saslēgtos.
Tēma: Franču šrots
Es atvainojos, bet manuprāt jebkurš franču autombīļu dīleris tirgo šrotus.....
![]()
Tēma: TA nokauj bembja motoru
Viena tante vai kolēģis teica.....blablabla....manai 4x4 ķerrai bez problēmā TA bremzes pārbaudīja pa 1 ritenim. Ir tāda fīča stendam. J onkuļi nemāk pārslēgt režīmus - sorry...
Tēma: TA nokauj bembja motoru
rudens68 rakstīja:
Kā piemēram croskantri nevar likt uz bremžu stenda.
ko tu neteiksi
Kas tad tam kroskantrī tik īpašs ka nevar?
Tad jau viņš uz ceļa nobremzēt arī nevar?
Cilvēkus šeit nemana.
Ir tikai dežurējošais policists.
Tēma: TA nokauj bembja motoru
Arsmens rakstīja: Pilnu ruchku tukshgaitaa neiztureeja?
Noklājies regulators, motors aiziet raznosā.....
utt.
Vācijā dīzeļus uz TUV apdrošina.
Esmu pazaudējis savu nekaunību.
labrīt.
citādi - nekas.
Dušā ūdens bija.
Kindzulis rakstīja: hrenjiem veel viena jautra fiicha bija... iebraucot palielakaa bedree ...meedza atsleegties visa elektriiba( kautkaads murgains sleedzis kursh avaarijas gadiijienaa tipa norubii masu)
Nu, ir viņam motortelpā tāda liela sarkana poga. Tā esot paredzēta strāvas padeves atjaunošanai pēc kreša.
Man pagaidām tas slēdzis nav gļukojis.
Visas aizdomas uz startera ieķeršanos, jo pieliku būsteri un piegrieza. Pēc tam reizes 6 piegrieza. Pagaidīšu vakaru - ja tomēr būs nommiris aķis, tad negriezīs.