Nemaz nav tik slikts tas renaults.
2,5 gadi un 76 kkm, un tikai pirmais elektro gļuks.
citi pa tādu laiku un noskrējienu dēļ elektrogļukiem ir reizes piecas vadījuši savas dienas servisos.
Nemaz nav tik slikts tas renaults.
2,5 gadi un 76 kkm, un tikai pirmais elektro gļuks.
citi pa tādu laiku un noskrējienu dēļ elektrogļukiem ir reizes piecas vadījuši savas dienas servisos.
SEA rakstīja: Izsaku līdzjūtības...
Par ko?
Tas sūds tak nav mans!
Par savu naudu tādus sūdus nemēdzu pirkt.
![]()
Tikai lūdzu nesāciet virtuālos remontus.....jau konstatēju ka bija nosprūdis starteris.
Vakarā pārbaudīšu vēlreiz, vai nav pēkšņi nomiris aķis.
Pagaidām velk uz starteri.
Sretsked rakstīja: Aucē šodien lieli prieki
Šorīt kā parasti atnāku uz dārbu, atslēdzu garāžu, piešķiļu ķenguru (par auto man neceļas viņu saukt)..
..
izbraucu līkumu, nolieku aut...tfu ķenguru sētā. Pēc 2 stundām eju braukt nākošo līkumu , griežu atslēgu, ir klikš, nodziest gaismas un vairāk nekas.
man jau patiesībā gluži vienalga un pie kājas tāds renaults.
es tikai painformēju cilvēkus, ka par renaultiem dažiem ir citādi iespaidi nekā Pirmajam.
![]()
Sky_Walker rakstīja: sabijos un braucu tālāk.
Tu esi rīkojies kā īsts vīrs!
![]()
Shiirs rakstīja: Bildes var redzēt
Kāpēc tu domā ka es gribu viņas redzēt![]()
![]()
Francija rullē.
Musketieri, Bastīlija, revolūcija, Eifeļeva bašņa un pārējā fubļa.
Izņemot autobūvi.
Un arī karotāji viņi bija švaki. Napoleons aptaisījās, de Golls arī gozējās jeņķu un britu asiņu spalvās.
Nu i nafig'to Franciju.
Lai dzīvo brīvā Lietuva!
![]()
Es nupat izgāzu....nē, iegāzu iekšā Hennesy.
Wooot.....atšķirībā no izgāzta renaulta iegāzts henesis - uzrunā.
![]()
Ozz rakstīja: vai lai sistu ar ķebli pa galvu ir nepieciešama vesela komisija
HVZ....lai ieskrūvētu spuldzīti ar ķebli ,vajag 5 večus...
Pirmais rakstīja: braucu uz izgāztuvi ar jauno megāni
Aplausi nerimst!
![]()
Sretsked rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja: Ir.
Kāds??
Svaigs bet slapšš.
TDIOTS rakstīja: Apsveicu
Un tagad koļijies , par cik ??
Gribi iekasēt nodokli
![]()
Yetti rakstīja: pastāstīsi kāpēc man kaka ķeras?
Neēd butes ar visiem makšķerāķiem!
Pamperis ir kā peldriņķis.
Ja grib pa riktīgam norauties podā, pamperi jāņem nost.
Ja grib izmazgāt matus - pamperi jāatstāj, lai pakaļa peld augstāk par galvu.
Kazimirs_Skuja rakstīja: es neko vairs neteikšu, jo man ir jāiet uz tualeti.....
Neaizmirsti nenākt atpakaļ!
![]()
TDIOTS rakstīja:
ej dirst
wott tas ir gaiši un nepārprotami
[/c]
Gaiši tas ir tikai tad, ja iet pa dienu un tur vaļā hauzes durvis.
Sky_Walker rakstīja:
Dorisa rakstīja: A tagad truba ir. Pašlaik nīkstu pārdaugavā.
atbrauc palīgā skrejceļu paslaucīt
Par vēlu. Nu jau esu leišmalē.
![]()
Ozz rakstīja: centi, kaapeec izdzeesies no pornosaita
Mani tur nelaiž iekšā.
Bet daži veci družkas nepaskatoties kad es tur pēdējo reizi esmu bijis atsūta emīlu un pēc tam ir ļoti apvainojušies kad es neatbildu....nu tāpēc arī izdzēsos.
Siksparnis rakstīja: Jāvelk ārā slēpes.
Velc gan ārā.
Nav labi staigāt apkārt ar dibenā sabāztiem svešķermeņiem.
![]()