Kārtot: Augošā secībā

Tēma: NSNF 174. Pavasara Smaķeles

Nemaz nav tik slikts tas renaults.

2,5 gadi un 76 kkm, un tikai pirmais elektro gļuks.

citi pa tādu laiku un noskrējienu dēļ elektrogļukiem ir reizes piecas vadījuši savas dienas servisos.

Tēma: NSNF 174. Pavasara Smaķeles

SEA rakstīja: Izsaku līdzjūtības...

Par ko?

Tas sūds tak nav mans!

Par savu naudu tādus sūdus nemēdzu pirkt.

Tēma: NSNF 174. Pavasara Smaķeles

Bez sircapziņas pārmetumiem renaultu var izgāzt.

Tēma: NSNF 174. Pavasara Smaķeles

Tikai lūdzu nesāciet virtuālos remontus.....jau konstatēju ka bija nosprūdis starteris.

Vakarā pārbaudīšu vēlreiz, vai nav pēkšņi nomiris aķis.

Pagaidām velk uz starteri.

Tēma: NSNF 174. Pavasara Smaķeles

Sretsked rakstīja: Aucē šodien lieli prieki

Šorīt kā parasti atnāku uz dārbu, atslēdzu garāžu, piešķiļu ķenguru (par auto man neceļas viņu saukt)....

izbraucu līkumu, nolieku aut...tfu ķenguru sētā. Pēc 2 stundām eju braukt nākošo līkumu , griežu atslēgu, ir klikš, nodziest gaismas un vairāk nekas.

man jau patiesībā gluži vienalga un pie kājas tāds renaults.

es tikai painformēju cilvēkus, ka par renaultiem dažiem ir citādi iespaidi nekā Pirmajam.

Tēma: NSNF 174. Pavasara Smaķeles

Sky_Walker rakstīja: sabijos un braucu tālāk.

Tu esi rīkojies kā īsts vīrs!

Tēma: NSNF 174. Pavasara Smaķeles

Normāli.

Labrīt.

Pē eNnnn.

Tēma: 1250 LVL Alfa 156 1998.g. 2.5 V6

Shiirs rakstīja: Bildes var redzēt

Kāpēc tu domā ka es gribu viņas redzēt

Tēma: NSNF 174. Pavasara Smaķeles

Francija rullē.

Musketieri, Bastīlija, revolūcija, Eifeļeva bašņa un pārējā fubļa.

Izņemot autobūvi.

Un arī karotāji viņi bija švaki. Napoleons aptaisījās, de Golls arī gozējās jeņķu un britu asiņu spalvās.

Nu i nafig'to Franciju.

Lai dzīvo brīvā Lietuva!

Tēma: NSNF 174. Pavasara Smaķeles

Es nupat izgāzu....nē, iegāzu iekšā Hennesy.

Wooot.....atšķirībā no izgāzta renaulta iegāzts henesis - uzrunā.

Tēma: NSNF 174. Pavasara Smaķeles

Ozz rakstīja: vai lai sistu ar ķebli pa galvu ir nepieciešama vesela komisija

HVZ....lai ieskrūvētu spuldzīti ar ķebli ,vajag 5 večus...

Tēma: NSNF 174. Pavasara Smaķeles

Pirmais rakstīja: braucu uz izgāztuvi ar jauno megāni

Aplausi nerimst!

Tēma: NSNF 174. Pavasara Smaķeles

Sretsked rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja: Ir.

Kāds??

Svaigs bet slapšš.

Tēma: NSNF 174. Pavasara Smaķeles

Ir.

Tēma: Pārdod Passat 1997.g, 1.9TDI

TDIOTS rakstīja: Apsveicu

Un tagad koļijies , par cik ??

Gribi iekasēt nodokli

Tēma: NSNF 174. Pavasara Smaķeles

Yetti rakstīja: pastāstīsi kāpēc man kaka ķeras?

Neēd butes ar visiem makšķerāķiem!

Tēma: NSNF 174. Pavasara Smaķeles

Kāds burvīgs vakars!

Tēma: NSNF 174. Pavasara Smaķeles

Pamperis ir kā peldriņķis.

Ja grib pa riktīgam norauties podā, pamperi jāņem nost.

Ja grib izmazgāt matus - pamperi jāatstāj, lai pakaļa peld augstāk par galvu.

Tēma: NSNF 174. Pavasara Smaķeles

Kazimirs_Skuja rakstīja: es neko vairs neteikšu, jo man ir jāiet uz tualeti.....

Neaizmirsti nenākt atpakaļ!

Tēma: NSNF 174. Pavasara Smaķeles

Kur var pieteikties pareizo citētāju kursos?

Tēma: NSNF 174. Pavasara Smaķeles

TDIOTS rakstīja:

ej dirst

wott tas ir gaiši un nepārprotami

[/c]

Gaiši tas ir tikai tad, ja iet pa dienu un tur vaļā hauzes durvis.

Tēma: NSNF 174. Pavasara Smaķeles

Kas tas par Izidora Kazas Skuju mirlu

Tēma: NSNF 174. Pavasara Smaķeles

Sky_Walker rakstīja:

Dorisa rakstīja: A tagad truba ir. Pašlaik nīkstu pārdaugavā.

atbrauc palīgā skrejceļu paslaucīt

Par vēlu. Nu jau esu leišmalē.

Tēma: NSNF 174. Pavasara Smaķeles

Ozz rakstīja: centi, kaapeec izdzeesies no pornosaita

Mani tur nelaiž iekšā.

Bet daži veci družkas nepaskatoties kad es tur pēdējo reizi esmu bijis atsūta emīlu un pēc tam ir ļoti apvainojušies kad es neatbildu....nu tāpēc arī izdzēsos.

Tēma: NSNF 174. Pavasara Smaķeles

Siksparnis rakstīja: Jāvelk ārā slēpes.

Velc gan ārā.

Nav labi staigāt apkārt ar dibenā sabāztiem svešķermeņiem.

Lasītākie raksti

Jaunie raksti