Kārtot: Augošā secībā

Tēma: NSNF 174. Pavasara Smaķeles

TDIOTS rakstīja: ir palikusi vairs tikkai 1(viena ,pļē ), zaļa, pļē, kotlete pļē , ...

labāk to neēd....

Tēma: Pārdod Passat 1997.g, 1.9TDI

bests rakstīja: nobr. 210 tūkst.,

Viens keks nikā Lynks savam dīzeļpasātam pie 110 tūkst. taisīja dzinēja kapitalku. Sanāk ka šim vāģim tūlīt būs jātaisa jau otrā kapitalka.

Tēma: Renault Atslēgas karte!

osiss rakstīja: Nav gan gadījies, bet ja nu kas kā nomainīt tālo lukturu spuldzīti? arī caur izpūtēju?

Caur priekšējā riteņa arku (līdzīgi kā ķenguram nospriegot ģeneratora siksnu). Dodu 99% ka tu gribi pamēģināt.

Renaulta inženierrisinājumi spārda.

Tēma: NSNF 174. Pavasara Smaķeles

Tedi, ej ka tu ar saviem kotletiem....

pārējiem labrīt.

Tēma: NSNF 174. Pavasara Smaķeles

PN, neinteresē.

Braucu pagarināt apliecību, citādi CP vairs negrib dot pastāvīgā klienta atlaides.

Tēma: Renault Atslēgas karte!

osiss rakstīja: Dodu 99%, ka neesi pat pamēģinājis.

Vienreiz ar Pirmā reni esmu mazliet pabraucis.

Nassing spešel, es teiktu, nav tā vērts lai vienmēr rūpētos netīšām nenokrist uz tiem sāniem kur kabatā karte vai dzīvot bailēs cik tas maksās kad slavenā reņa elektronika nokārsies.

Tēma: NSNF 174. Pavasara Smaķeles

Skuju tev spēcīgs.

PN = Pressure Nenormalico.

Tēma: Renault Atslēgas karte!

osiss rakstīja: Centi- labāks, sliktāks, pizģī, nepizģī, bet vienu toč varu teikt- ērtāks. pats ar biju skeptisks, pirms tādu sistēmu nelietoju- tagad esmu starā kā mazs puika, kad atslēga nav jāizņem no kabatas.

Un tāpēc vajag dārgu imobilaizeru un karti turēt kabatā?

Tak izdari kā te jau ieteica - satin vadus kopā, un viss. Starta poga tikpat tev pašam jāspaida, karte tur nepalīdz.

Tēma: NSNF 174. Pavasara Smaķeles

Dzīvojam no rokas mutē.

Un otrādi.

Tēma: NSNF 174. Pavasara Smaķeles

Eu, moška pietiks par ēšanu runāt

Šim topikam labāk piestāvētu sarunas par pretējo procesu!

Tēma: NSNF 174. Pavasara Smaķeles

Nezinu kā jums, kolēģi, bet personīgi man tas Tedis ar savām ķilavu kotletēm jau sāk besīt.

Tēma: NSNF 174. Pavasara Smaķeles

Man arī ir talants. Vismaz vakar vēl bija, šodien vēl neesmu paskatījies..

Tēma: Renault Atslēgas karte!

Pirmais rakstīja:

nu varbūt audī tik traki pziģī,

Noliec blakus divus kartupeļus - vienu labu, otru sapuvušu. Kuru nopzģīs? Tak jau labo..

Es nesaprotu, kāpēc Renaultiem vispār vajag tādu sarežģītu imobilizāciju

Bez tās sistēmas tak būtu vāl lētāks!

Tēma: NSNF 174. Pavasara Smaķeles

ursis rakstīja:

Ozz rakstīja: es varu ar cīsiņu sinepes no burkas ķekseet aaraa un eest

kaa tu dabuu galvu aaraa no burkas?

Tāpat kā Lennebergas Emīls - dziļi un izjusti paklanoties.

Tēma: NSNF 174. Pavasara Smaķeles

Atzīšos grēkā - man cīsiņi garšo.....tikai Ôme jau nezincik gadus man viņus nepērk....

Tēma: NSNF 174. Pavasara Smaķeles

Elektriskā zivis un cīsiņu kotletes!

Tēma: Vēlviena problēma ar to pašu Ford Sierra

Muravejs ir laps.

Tēma: NSNF 174. Pavasara Smaķeles

Labrīt.

Joprojām normāls.

Tēma: NSNF 174. Pavasara Smaķeles

He he, diena beigusies, uz sniega nekas nevārās.

Baj.

Tēma: NSNF 174. Pavasara Smaķeles

Sretsked rakstīja: Es jau nu neietu pei sītāda zivis sarijuša daktera.

Tev pie daktera nav jāiet.

Tevi aizvedīs iesaiņotu kreklā ar garām piedurknēm.

Tēma: NSNF 174. Pavasara Smaķeles

TDIOTS rakstīja: mmmmmmmmmmmmmmm...wax wax ,

Izklausās ka tu bāz dibenā svecītes....

Tēma: NSNF 174. Pavasara Smaķeles

Kaut kā jocīgi viņš snieg - no apakšas uz augšu.

Tēma: NSNF 174. Pavasara Smaķeles

Pērku pašgājēj ragaviņas!

Tēma: NSNF 174. Pavasara Smaķeles

Iks kaks un kārtiņa sniega!

Labrīt, PN, man jauna kleita.

Tēma: NSNF 174. Pavasara Smaķeles

Sretsked rakstīja: Ingaaa, ar kādas markas skujamo Tu skuj bārdu?

Tā nav bārda, tu truleni!

Tā ir Bikini Zona!

Lasītākie raksti

Jaunie raksti