TDIOTS rakstīja: ir palikusi vairs tikkai 1(viena ,pļē ), zaļa, pļē, kotlete pļē , ...
labāk to neēd....
![]()
TDIOTS rakstīja: ir palikusi vairs tikkai 1(viena ,pļē ), zaļa, pļē, kotlete pļē , ...
labāk to neēd....
![]()
bests rakstīja: nobr. 210 tūkst.,
Viens keks nikā Lynks savam dīzeļpasātam pie 110 tūkst. taisīja dzinēja kapitalku. Sanāk ka šim vāģim tūlīt būs jātaisa jau otrā kapitalka.
![]()
Tēma: Renault Atslēgas karte!
osiss rakstīja: Nav gan gadījies, bet ja nu kas kā nomainīt tālo lukturu spuldzīti? arī caur izpūtēju?
Caur priekšējā riteņa arku (līdzīgi kā ķenguram nospriegot ģeneratora siksnu). Dodu 99% ka tu gribi pamēģināt.
Renaulta inženierrisinājumi spārda.
![]()
Tedi, ej ka tu ar saviem kotletiem....
![]()
pārējiem labrīt.
PN, neinteresē.
Braucu pagarināt apliecību, citādi CP vairs negrib dot pastāvīgā klienta atlaides.
Tēma: Renault Atslēgas karte!
osiss rakstīja: Dodu 99%, ka neesi pat pamēģinājis.
Vienreiz ar Pirmā reni esmu mazliet pabraucis.
Nassing spešel, es teiktu, nav tā vērts lai vienmēr rūpētos netīšām nenokrist uz tiem sāniem kur kabatā karte vai dzīvot bailēs cik tas maksās kad slavenā reņa elektronika nokārsies.
![]()
Tēma: Renault Atslēgas karte!
osiss rakstīja: Centi- labāks, sliktāks, pizģī, nepizģī, bet vienu toč varu teikt- ērtāks. pats ar biju skeptisks, pirms tādu sistēmu nelietoju- tagad esmu starā kā mazs puika, kad atslēga nav jāizņem no kabatas.
Un tāpēc vajag dārgu imobilaizeru un karti turēt kabatā?
Tak izdari kā te jau ieteica - satin vadus kopā, un viss. Starta poga tikpat tev pašam jāspaida, karte tur nepalīdz.
![]()
Eu, moška pietiks par ēšanu runāt
Šim topikam labāk piestāvētu sarunas par pretējo procesu!
![]()
Nezinu kā jums, kolēģi, bet personīgi man tas Tedis ar savām ķilavu kotletēm jau sāk besīt.
![]()
![]()
Man arī ir talants. Vismaz vakar vēl bija, šodien vēl neesmu paskatījies..![]()
Tēma: Renault Atslēgas karte!
Pirmais rakstīja:
nu varbūt audī tik traki pziģī,
Noliec blakus divus kartupeļus - vienu labu, otru sapuvušu. Kuru nopzģīs? Tak jau labo..
Es nesaprotu, kāpēc Renaultiem vispār vajag tādu sarežģītu imobilizāciju![]()
Bez tās sistēmas tak būtu vāl lētāks!
ursis rakstīja:
Ozz rakstīja: es varu ar cīsiņu sinepes no burkas ķekseet aaraa un eest
kaa tu dabuu galvu aaraa no burkas?
Tāpat kā Lennebergas Emīls - dziļi un izjusti paklanoties.
![]()
Atzīšos grēkā - man cīsiņi garšo.....tikai Ôme jau nezincik gadus man viņus nepērk....![]()
![]()
He he, diena beigusies, uz sniega nekas nevārās.
Baj.
![]()
Sretsked rakstīja: Es jau nu neietu pei sītāda zivis sarijuša daktera.
Tev pie daktera nav jāiet.
Tevi aizvedīs iesaiņotu kreklā ar garām piedurknēm.
TDIOTS rakstīja: mmmmmmmmmmmmmmm...wax wax ,
Izklausās ka tu bāz dibenā svecītes....
Iks kaks un kārtiņa sniega!
Labrīt, PN, man jauna kleita.
Sretsked rakstīja: Ingaaa, ar kādas markas skujamo Tu skuj bārdu?
Tā nav bārda, tu truleni!
Tā ir Bikini Zona!
![]()