Vakaros kad nelīst lietus, Sviests mēdz iziet uz Paneļa.
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Tēma: NSNF 173. Vācu Klassika
Vakaros kad nelīst lietus, Sviests mēdz iziet uz Paneļa.
Tēma: NSNF 173. Vācu Klassika
Siksparnis rakstīja: Vienīgais metriskajai vītnei ir parastā un smalkā.
Parastā - tā ir rupjākā vītne kas attiecīgā diametra skrūvei paredzēta . Piem M10x1,75.
Visas citas M10 ar mazāku soli būs 'smalkās'.
M10x1,5
M10x1,25
M10x1,0....
Endžoj!
Es aizeju Kost!
![]()
Tēma: NSNF 173. Vācu Klassika
Sky_Walker rakstīja: Kredoksītei starp vaigiem!
Vai tad tev ir kaut kas piemērots ko tur ielikt![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Tēma: NSNF 173. Vācu Klassika
Sky_Walker rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja: Iešu pamērīt kāds šodien karbonādei leņķis.
nu ???
Lejā ir.
Es savu darbu esu izdarījis, tagad lai māga dara savējo.
Tēma: NSNF 173. Vācu Klassika
Kredoxiite rakstīja: šodien operatīvā atmiņa pieklibo...
kur lai atron netā Latvijas karti pirms Rīgas Hes uzcelšanas
Doles salas muzejā.
Tēma: NSNF 173. Vācu Klassika
Pirmais rakstīja: pilnīgs āzis
ir arī metriskās vītnes ar dažādiem soļiem
Vītnes virsotnes leņķis metriskajai = 60, collenei = 55 grādi.
Collu vītnes ir dažādas pēc diametriem. piem. 1/2' cauruļvītne ir cita diametra nekā Vitvorta vītne utt.
Savukārt colla pati ir radusies angļu alus brūvētājiem saliekot blakus cik tur miežu graudus.
Re ko tik visu pa pjanku nevar sadarīt!
![]()
kanna rakstīja: - jauna atslēga ar piekodēšanu 33 Ls + breloks ar piekodēšanu vēl 33ls.
Nu, kā tas tavuprāt ir - dārgi vai nedārgi?
![]()
Tēma: NSNF 173. Vācu Klassika
ursis rakstīja: hvz ko vinsh domaaha-filtra flancis-,laikam kaadu atseviskju detalju no filtra...
tad dazjiem modeljiem starp filtru un bloku ir taads kaa dzes.skidruma kontuura(par radiatoru es vinju nevaru nosaukt).
.
Nu ir, jā. Kantaina skārda bundža, kura pievelkas ar to garo skrūvi kas vidū, pie tās bundžas savukārt skrūvējas filtrs.
Pirmais gan noteikti zin labāk, es kļūdīšos teikdams ka VW eļļas filtriem vītnes nav mainījušās kopš karoga pacelšanas virs Reihstāga.
maxx95 rakstīja: Radiatora plastmasas daļām vislabākais ir visparastākais autošpaktelis, pats esmu pārbaudījis, visa pamatā ir labi visu notīrīt un attaukot.
Tas ar stiklašķiedru.
Tēma: NSNF 173. Vācu Klassika
Viens litrs augsnē nokļuvušas metoreļļas sabojā vienu miljonu litru dzeramā ūdens.
Tēma: NSNF 173. Vācu Klassika
msh rakstīja: eļļu - līmeni es bez īpašas vajadzības neskatos, priekš tam man ir manometrs
Tipisks neizglītotības piemērs.....karam fizikālam lielumam ir savs mērinstruments. Ar manometru mēra spiedienu nevis līmeni.
Iesaku tev iestāties vakarskolā un pabeigt 6. klasi.
Tēma: NSNF 173. Vācu Klassika
Īsa pamācība mīlēšanā a'la Ursis:
Dēls, ja tev ir nolietojies priekšējais ričags, tad nekrīti izmizumā. Palūdz lai kāds draugs tev uzdāvina savu mazāk nolietoto priekšējo ričagu.
Tēma: NSNF 173. Vācu Klassika
Es biju dušā.
kompānija bija zolīda, nevis tādi kā Pirmais.
![]()
Tēma: NSNF 173. Vācu Klassika
Pirmais rakstīja: degvielas patēriņš uztrauc audistus
renaultu braucēji nepievērš tādiem sīkumiem uzmanību
Kāpēc lai uztrauktu, ja audi patērē mazāk nekā renaults![]()
Chankaishi rakstīja: vēl iesaka plaisas galos ieurbt caurumus, lai tālāk neplīst, .
Tieši tā jau arī kniedē - plaisā saurbj caurumus, ieliek kapara stienīšus un ar elegantiem ārmura uzsitieniem valcē to visu ciet.
Un cik maksā viss motors tavam autombīlim?
Es savulaik savam antīkajam nopirku ļoti labu motoru par 80 lašiem.
Kādus 20 pēdējos gadus neesmu dzīvojis līdz metālapstrādes tehnoloģijām, varbūt čuguna metināšanā pa šo laiku ir lielas izmaiņas. Senču laikos kvalitatīvi sametināt bloku bija diezgan delikāts pasākums, tāpēc viņu kniedēja nevis metināja.
Ja tas būtu rollsroisa vai vismaz jaguāra bloks.....opeļa bloku es mainītu nevis metinātu.