Kārtot: Augošā secībā

Tēma: NSNF 173. Vācu Klassika

Sviestam tuvojas videnes salidojums.

bet videnes salidojums ir šruntīgs - visas vecās brūtes tiešām ir palikušas vecas......

Tēma: NSNF 173. Vācu Klassika

Pozij, nerausti māgu!

Ja kārtīgi izvārīts, dizentēriju no tā sūda nedabūsi!

Tēma: Golfa starteris

Paklausi Pirmo. Ja starteris griežas un relejs salonā klikšķ, tad pušu ķēde starp starteri un releju.

Ja arī ar skrūvgriezi nevar pagriezt, tad starteri nāksies ņemt nost un meklēt vainu.

Tēma: NSNF 173. Vācu Klassika

Sretsked rakstīja:

Pirmais rakstīja:

Sretsked rakstīja:

Pirmais rakstīja: lasu, ka kūdras biznesā naprežonka..... vairs pat par 27000latiem mēnesī neviens nav ar mieru strādāt

Ne ne, tas aviācijas biznesa dūzis...laikam maza aldziņa, pat cepurīti nebij atļāvies nopirkt.

kautkur kautkāds baņķieris arī bija manīts caurās zeķēs

Tak tas bij ,šķiet, pasaules bankas priekšņiks.

Bet šis, mūsu bāleliņu sapņu priekšnieks no Ārzemēm ir čuķ ne pasaulē labāk atalgotais malaciic, par 100 000 lielāla alga nekā ASV prezidentam. Interesanti,cik viņš strādā, ja mēnesī saņem 102 000 ls

Mūsu bankas prezidentam ar esot lielāka alga nekā amerikas kolēģim.

Vai mums vajadzētu uztraukties ka Latvija ir valsts ar lielām algām? Es domāju - nasing spešel.

Tēma: NSNF 173. Vācu Klassika

Sretsked rakstīja: Ozolzīļu kafeju ??

Jā, no šigada zīlēm.

Tēma: NSNF 173. Vācu Klassika

Ja tev aizcietējis kaks

Un ja nelīdz gutalaks -

Patupi Ilgāk!

Tēma: NSNF 173. Vācu Klassika

es labāk kafeju iestrēbšu.

Bet tu - patupi.

Tēma: NSNF 173. Vācu Klassika

Sretsked rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja:

Sretsked rakstīja: Nu, kuram vēl gribās aldziņu 27 000 ls mēnesī ??

Tu jau saņēmi?

Tu neizrunājies, bet sāc velt to Auces sniegavīru uz Rīgu !

Nepiedalos.

Jepaķ - tak karaļevu.

Varavaķ - tak miļion.

Tēma: NSNF 173. Vācu Klassika

man arī virtuvē ir kindžaļi.

Tēma: NSNF 173. Vācu Klassika

Sretsked rakstīja: Nu, kuram vēl gribās aldziņu 27 000 ls mēnesī ??

Tu jau saņēmi?

Tēma: NSNF 173. Vācu Klassika

Sretsked rakstīja: Centi, vari atbraukt un nogrūsties arī Rīgā ?

Par kortelīti - kaut divos naktī!

Tēma: NSNF 173. Vācu Klassika

Kā es šorīt nogrūdos.....vēl tagad mugura slapja.....ar sniega lāpstu nogrūdos.

Tēma: NSNF 173. Vācu Klassika

ursis rakstīja: he he ,ja tu te-ute,tad tavaa pusee viss mieriigi

DD nezvana, tad jau laikam mierīgi.

Pats neuzprasos......tāpat pietiek ko darīt.

Tēma: NSNF 173. Vācu Klassika

Ja baidies vilka - neej mežā.

labrīt.

Esmu normāls.

Tēma: Passats karst

batka rakstīja:

Kaksis rakstīja: Vecajam šrotstyle audi reizes piecas radiators bija pušu, nekas nenāca salonā. Tikai peļķe bija zem auto.

Netirs,audi bij cinkoti un nemaz ta grida tik traki neizpuva lai tosols tecetu laukāPaskat ka msh brauc un priecajas

Kaksim salona grīdā bija speciāli ietaisīts caurums lai kakši krīt laukā un netaisa mašīnā smaku.

Tēma: Passats karst

Sretsked rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja: Sūkņa pamatuzdevums ir nodrošināt cirkulāciju nevis radīt spiedienu.

Kā viņš to zin?

Pirmais to zin. Tikai mani atsita no komentāra pabeigšanas, tāpēc Pirmais iepostēja kā jau pirmais.

Tēma: NSNF 173. Vācu Klassika

Pirmais rakstīja: ... piebrauc tankā, iespraud pistoli un pildi...

kablukam ir līdzīgi - noņem korķi, iespraud pistoli un pildi. Tikai kad bija vēss laiks (tā ap -1, pistoli ārā dabūt vairs nevarēja jo kaut kāds plastmasas sūds tajā sistēmā nebija izturējis mūsu arktisko klimatu un salūza. Tad es ar ginekoloģisko instrumentu palīdzību tā sūda paliekas no iepildes rīkles abortēju un jau 2 gadus braucu bez tās plastmasas. Renaulta izdženieriem laikam nav ienācis prātā ka šo plastmasas sūdu neuzstādot uz auto varētu ietaupīt kādus 10 eiro un sanāktu ukujennaja varka uz miljons ķerrām.

Tēma: Passats karst

Centis_Nuudele rakstīja:

Ozz rakstīja: a par to veel vareetu striideeties, kas ir lielaaks-spiediens sisteemaa vai apkaarteejaas vides spiediens man liekas ka dzeses suuknis nu nebuut nepumpee vienu atmosfeeru

Man liekas, ka apkārtējās vides spiediens arī nav 1 atmosfēra.

Tas pats apkārtējās vides spiediens iedarbojas arī uz tosolu kurš ir iekšā sistēmā + uz izohoriskā procesa pamata paaugstinātais spiediens sistēmā. Tāpēc ja ieliksi manometru dzesēšanas sistēmā vi''nš rādīs nulle komats iks atm, un tas būs paaugstināts spiediens salīdzinājumā ar atmosfēras jeb apkārtējās vides spiedienu. Vienas atmosfēras spiediens paceļ' ūdeni 10 m augstumā. Sūkņa pamatuzdevums ir nodrošināt cirkulāciju nevis radīt spiedienu.

Tēma: Passats karst

Ozz rakstīja: a par to veel vareetu striideeties, kas ir lielaaks-spiediens sisteemaa vai apkaarteejaas vides spiediens man liekas ka dzeses suuknis nu nebuut nepumpee vienu atmosfeeru

Man liekas, ka apkārtējās vides spiediens arī nav 1 atmosfēra.

Tēma: NSNF 173. Vācu Klassika

Pirmais rakstīja: renaultiem bākai korķa nemaz nav

Apsolūta taisnība. Renaultam ir kaut kāds plastmasas sūds kurš' ziemā sasalst tā ka bāku nevar dabūt vaļā.

Tēma: Passats karst

Ozz rakstīja:

es taa saprotu, ka gaisu var saraut sisteema ja izplešanaas bačoka korķis ir kirdik, tosols atdziestot saraujas un gar visaam taam plaisainajaam plastmasaam un trubaam iesuuc gaisu...normaali buutu ja bačoka vaaciņš to visu regulee...

Lai pa šķirbām ierautu gaisu, tosolam vispirms pa tām pašām šķirbām ir jātek ārā. Tosols nav ūdens kas mazu neblīvumu aizkaļķo, tosols lien ārā pa vismazāko spraugu.

Kad 95 grādu karsts tosols iztek no pečkas, salonā ir tvaiki. Kaksim ir atļauts experimentēt, ja viņš to nezin.

Tēma: NSNF 173. Vācu Klassika

Sky_Walker rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja: Ā, ple, neizlasīju visu.....

Ķerrai nekas nav jākrāso?

nea, ķerra ir vasarā pārkrāsota pilnībā....

Ja vajadzība sabriest - zvani.

Ja nesabriest - nezvani.

Tēma: NSNF 173. Vācu Klassika

Piektdien vakarā nejauši uzslēdzu vienu krievu TV kanālu, bija Koncert dļa Vas Daragije ženščini.

Skatuves vidū uz paaugsta ķebļa apsēdināts Dēmis Russ, smuki tur rokā mikrofonu un dzied tā ka pat man gandrīz slapjums bikšelēs iespruka.

Aizmugurē stāv krievu armijas sarkankarogotais dziesmu ansamblis imeņi Aļeksandrova.

Un tad nāca piedziedājums Gud bai mai Lau Gud bai, ko dziedāja tas armijas koris.

Un malā pulkvedis-diriģents ar vijīgām roku kustībām ...viņam pietrūka tikai margrietiņu vainadziņs.

Es gandrīz apmīzos

Ja Aļeksandrovs redzētu, ka viņa koris kurš 41.jā dziedāja Stavai na smertnij Boj tagad dzied Gud bai mai Lau Gud bai, ..... droši vien kapā šis ir trīsreiz otrādi apgriezies.

Tēma: NSNF 173. Vācu Klassika

Vedam Malkas!

Tēma: NSNF 173. Vācu Klassika

Es aizvakar ar to ķenguru vedu malku. Kādus 5 sterus savedu, protams vairākos piegājienos.

Lasītākie raksti

Jaunie raksti