Kārtot: Augošā secībā

Tēma: Passats karst

Sretsked rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja: Lineāls - ir tāds instruments.

Līdzīgs tam, ar kuru skolotājs 1. klasē dažam labam iesit vienīgo rievu smadzenēs.

Metāla lineālu vajag, nejau kaut kādu plastmasnieku vai līko koka. Tas nav nekāds elektrības stabs, kurš var būt nedaudz līks.

Es tak saku - līdzīgs! Nevis tieši tas pats ar kuru rievu sita!

Vajag biezu metāla lineālu, kurš nelocās. Un jāliek uz šķautnes nevis uz skaldnes, un jāskatās kā gaisma spīd pa apakšu.

Kurš ta to vēl nezin

Tēma: Passats karst

Lineāls - ir tāds instruments.

Līdzīgs tam, ar kuru skolotājs 1. klasē dažam labam iesit vienīgo rievu smadzenēs.

Tēma: NSNF 173. Vācu Klassika

Sretsked rakstīja: Nju,Pāķi, ko tālāk ?

Es neesmu nekāds automātisko kārbu specālists. Zinu kā darbojas 150nieka hidrauliskā kārba. Eļļa pie diskiem nonāk caur vārpstu, cita varianta manuprāt nav. Vienalga, vai eļļu padod caur mehānisku plūsmdali kā krievu variantā, vai caur elektromagnētisku kā tavējā.

Iespējams ka tajā ceļā kaut kur ir ciet, jeb gluži otrādi - par daudz vaļā -izdiluma rezultātā notiek pārplūde.

Vismaz krievam tie diski mēdz uzkārties tad kad iedilst robiņi mufē pretī disku izciļņiem. nekas nav mūžīgs....

bet, ja galīgi nekas nesanāk, ko tālāk..

nokrāso to traktoru brūnā krāsā, piekniedē SAABa bļembu un palaid viņu lejā no Ararata kalna.

Tēma: NSNF 173. Vācu Klassika

Tu esi alumīnija cūka!

Tēma: Passats karst

modena rakstīja: teorētiski pie katras galvas blīves maiņas reizes, dzinēja galvu jāslīpē....

.

Ja viņa nav līka, tad kāpēc jāslīpē?

teorētiķis...

ar lielāka diametra slīpripu plakaniski, ar paša rociņām, būs gan vecās blīves paliekas nost gan spožums parādīsies - labāk plaisas ieraudzīsi.

Tēma: NSNF 173. Vācu Klassika

Sretsked rakstīja: A vot šitam te ar 7 sajūgiem modernā kārba piš prātu. Nekas nekur nekustās, viss strādā ar 7 sajūgiem, saslēdzas , atslēdzas...visi spiedieni ir, kompis saslēdz...bet brīžiem iet,brīžiem neiet.

diski nodiluši.....spiediens kaut kāda iemesla dēļ nenonāk līdz diskiem.....iedilušas disku sēžas barabānos.....

atvainojos - labrīt.

Tēma: NSNF 173. Vācu Klassika

Es eju vakariņās.

Varat apzelēt manus monologus, mēģiniet tos saistīt ar Grāmatu kurai šovakar esmu nolēmis izkrāsot 19. lappuses bildes.

Tēma: NSNF 173. Vācu Klassika

Un kā tas var būt, ka valsts pirmajam pārim viesnīcas numurā nav šampanietis

(štrunts par tiem grilliem un ledusskapjiem).......

(vai valsts pirmais pāris Rīgas dzirkstošo vīnu uzskata par šampanieti Droši vien ne.....)

Tēma: NSNF 173. Vācu Klassika

Un vēl ir ļoti slikti, ka gadu gadiem ir ticis kultivēts iespaids, ka politiķi un ierēdņi pirmkārt nodarbojas ar privāto shēmu bīdīšanu un tikai tad ja atliek laika, padomā par valsts interesēm. es ļoti gribētu ticēt, ka lielāka'politiķu un klerku daļa domā tikai un vienīgi par valsts interesēm. Gribu ticēt....bet nespēju.

Kā darvas karote sabojā medus mucu, tā ik pa laikam gadās kāds gudrs shēmotājs, kurš pats staigā smīnēdams bārdā kamēr shēmas aktieri sēž uz apsūdzēto sola. Kāds ne tik gudrs shēmotājs, kuru pieķer par kukuļņemšanu.

Kāds pavisam stulbs ierēdnis, kuram tik vien pieticis izdomas kā iegrābt no seifa simts štukas.

Lai man piedod tie godīgie, bet ticība ir sagrauta totāli.

Tēma: NSNF 173. Vācu Klassika

Slkktākais ir tas, ka nonāk līdz bruģakmeņiem. Un nonāk tikai tāpēc, ka kāds izliekas par kurlu, ka normālā tonī pateiktus vārdus nedzird. Negrib dzirdēt vai nevar dzirdēt tāpēc ka aiz uzpūtības vaigi tā piebrieduši ka ausis aizspiež ciet. Kad iemet akmeni logā - tad gan vaigi saplok.

Negaidiet nekādus brīnumus no topošās valdības. No tiem pašiem kurlajiem viņa tiks sakombinēta.

Ple, un kad būs vēlēšanas, atkal ievēlēs tos kuriem vairāk naudas reklāmas filmām.

Kādā valstī dzīvojam, tādi izskatāmies.

Tēma: NSNF 173. Vācu Klassika

nu ple, kā pietaisījuši

Tēma: SAAB ēras beigas

Zviedriem kā sociālistiskai valstij varu ieteikt uz SAAB fabrīkas bāzes izveidot 2 fabrīkas.

Viena taisa tievas virves un pārdod otrai.

Otra tās tievās virves savij kopā , taisa resnas virves un pārdod atpakaļ pirmajai.

Pirmā resnās virves atšķetina un taisa tievās.

Visiem ir darbs un ienākumi.

Tēma: SAAB ēras beigas

Ja es būtu Zviedrijas valdība, es nedotu ne feniņa SAAB atdzīvināšanai.

Ja 20 gadus manufaktūra ražojusi preci, ko nevar pārdot citādi kā zem pašizmaksas, tad naffik tādu manufaktūru.

Tēma: SAAB ēras beigas

Sinn rakstīja: pa lielām bumbām viss tika izdarīts pareizi, to atzina arī bijusī Hansabankas vadītāja.

Forši. Arī bijusī bankas vadītāja saprot, ka valsts pienākums ir glābt čomus, kas paputinājuši savu banku un palaiduši pasaulē kādu kušķīti valsts naudas - reālas naudas, vai ne? Nebija tak algu konti, konti no kuriem maksāt 3 brāļiem u.t.t. virtuāli Bija reāla nauda. palika reāls tukšums, kuru valsts nopirka. Un tagad mēģina iestāstīt, ka to tukšumu kādam gada laikā pārdos.

Labu nakti, mazuļi.

Tēma: A6 VARIATOR epopeja turpinās!

valdiuss rakstīja: kardaanu, jo kardaanaa ir lufte. pareizaak kardaana prieksheejo dalju, bet pa daljaam nepaardod.

Šlicēs lufte? Tak ne jau krustiņā Un kā viņa tev traucē dzīvot?

Kolhoza kalējs apmetinātu ap to galu kuram iekšējā šlice pāris šuves lai galu savelk ciešāk, un brauktu uz veselību.

Tēma: NSNF 173. Vācu Klassika

Sky_Walker rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja: Un kas zin, kādi atbrīvotāji šodien dzertu šņabi Torņakalnā, ja josifs būtu izšāvis pirmais.

tieši otrādi, fakti liecina, ka tika viss izdarīts, lai krievu armija Vācijas pusē būtu nespējīga pretoties, tur pat bijušas pavēles, kad friči iebruka - nešaut pretī....

man tā vēsture interesē....krievu armija Vācijas pusē - tādu jēdzienu vēl nebiju sastapis.

SkuiWalkīra, nav runa par pavēlēm nepretoties. Ir runa par to, ka krievu armija bija dislocēta un sagatavota uzbrukumam, nevis aizsardzībai. Krieviem apbruņojumā pat bija tanki, kuriem var nomest kāpurķēdes un braukt ar gumijas riteņiem pa asfaltētajiem Eiropas bāņiem. Pa Krievijas ceļiem ar tādiem pabraukt nevarēja. Kādai aizsardzībai tie bija paredzēti?

Tēma: NSNF 173. Vācu Klassika

Nu ple kā pietaisījuši kamēr es pa Pilsētu.....

Tēma: NSNF 173. Vācu Klassika

Sky_Walker rakstīja:

Siksparnis rakstīja: Tas, ka hitlers izvilka vāciju arā no krīzes, tas gan varētu būt tiesa.

mjā...viņam tam bija laba augsne.....sabiedrībai to tik vajadzeja- vadoni, kas izved no krīzes, diemžēl- sekas bija vēl drausmīgākas.

Gan fīrers gribēja valdīt pār pasauli, gan josifs. Un saskrējās. Volkogonovs (ja nejaucu) apkopojis faktus, kurus nevar izskaidrot citādi kā PSRS gatavošanos uzbrukt Vācijai. Fīrers apsteidza, jo juta ka būs sūdi. Varbūt tāpēc aro barbarosa izgāzās, jo sanāca sasteigt.

Un kas zin, kādi atbrīvotāji šodien dzertu šņabi Torņakalnā, ja josifs būtu izšāvis pirmais.

Tēma: SAAB ēras beigas

Mans personīgais degungals , par kuru tālāk es neredzu, dod priekšroku VUGD štata saglabāšanai nevis viena privāta valūtas spekulantu kantora glābšanai.

Sinn, vai tavs degungals rādās priecīgs par gaidāmo PVN jau 24% apmērā?

Tēma: NSNF 173. Vācu Klassika

Sretsked rakstīja: Vispār jau es pieļāvu kļūdu...Centim bija jādod tā grāmata leišu valodā. Tagad viņš skatās tikai bildes un visu pārpratīs.

Kļudīties ir cilvēcīgi, teica ezītis nopkāpdams no kurpju birštes...

Būs jau labi. Bildes ir melnbaltas. Tāpēc, lai būtu interesantāk skatīties, es viņas pamazām izkrāsošu ar vaska krītiņiem. Un svarīgākas vietas tekstā pasvītrošu ar sarkanu. Un uz lappušu malām sarakstīšu piezīmes un kļūdu labojumus. Lai nākošajam laimīgajam kam tā grāmata tiks būtu vieglāk.

Tēma: SAAB ēras beigas

Tava domāšana ir nosprūdusi pie oficiāli izpūstās migliņas.

Ja tā valsts nauda pareksī IR vai BIJA, tad kāda vajadzība vēl maksāt?

Ja tās naudas NAV, tad kāpēc atkal jāiemaksā tajā pašā bankā, ja to summu var ieskaitīt attiecīgo instanču kontos kādā citā bankā? Tikpat tā nauda valstij vismaz šobrīd ir zudusi. Un tu tiešām tici pasakai ka valsts pārdos kādam tukšu banku? Šī valsts savā vēsturē vēl neko nav spējusi pārdot valstij izdevīgi.

Vispār valsts nauda izrādās bankai ļoti bīstama, jo tās bankas kurās nebija valsts iestāžu konti - nav bankrotējušas.

Tēma: NSNF 173. Vācu Klassika

Tiem ziņkārīgajiem kuri interesējas par manām sekmēm Ceļojošās Balvas studijās, paskaidroju, ka tik ātri tas nenotiek. Pašlaik vaļas brīžos skatamies bildes. Pēc tam lasīsim tekstu.

Tēma: NSNF 173. Vācu Klassika

Labrīt.

Apsveicu visu īpatņus ar nedēļas iesākumu, kura paies Starptautiskās Sieviešu dienas zīmē.

Tēma: SAAB ēras beigas

Sinn rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja:

Bazhix rakstīja: 50000 ir privaatpersonaam, ne juridiskaam.. RD vareetu 36 mio vietaa dabuut neko

Kaut vai RD dabūtu 50 štukas, nu lai viņiem tiek.

Jeb nedabūtu neko - pofig.

Toties tagad lai RD dabūtu savus 36 miljonus, valsts bankā iemaksāja apmēram 20 reizes vairāk.

Pirmkārt, Rīgas Dome nebūt nebija vienīgā valsts iestāde kuras nauda stāv Parexā.

Otrkārt, tu neredzi tālāk par savu personīgo degungalu. Ja tu domā, ka tava dzīve nepaliks sliktāka tāpēc ka parex bankrota gadījumā valsts iestādes pakāstu piķi, es iesaku padomāt pirms spert laukā tādas tupības. Ja tu vispār esi spējīgs domāt.

Tu pats spēj domāt ko raksti?

Ja jau saskaņā ar tavu tekstu 'Rīgas Dome nebūt nebija vienīgā valsts iestāde kuras nauda STĀV Parexā.', tad naifig vēl jāpiemaksā miljardu lai viņa tur turpinātu STĀVĒT? Tad to naudu ar steigu jāņem ārā un jāliek citā bankā.

Tēma: Naturāla uzmešana. Kā jūs rīkotos?

kasinsh79 rakstīja:

Jautājums - ko jūs darītu manā vietā TAGAD?

Nopirktu tūristu bodē virvju kāpnes kā pagaidu variantu lai var ievākties mājā.

Lasītākie raksti

Jaunie raksti