Kārtot: Augošā secībā

Tēma: NSNF 173. Vācu Klassika

Sretsked rakstīja: Taisnība vai meli ?

s-mahat.ru/...

13 сентября 1939

Кровавое воскресенье Бромберга.

В течение суток польские евреи при поддержке польской армии напали на немецкий городок Бромберг и зверски убили 5500 его жителей - этнических немцев.

Šitais nu točna ir meli. 13. septembrī friči jau sen bija to Brombergu okupējuši.

Tēma: NSNF 173. Vācu Klassika

Nu ble, pirdasari.......

A nu ka davaij sastumt lapu atpakaļ kā bija no sākuma!

Tēma: NSNF 173. Vācu Klassika

farruhs rakstīja: A par manu 900to... jā man viņu atdeva, jo viņš puva sētmalē ar bremzēm bagažniekā...

Es biju dzirdējis ka sāābs ir savādāks kā normālas mašīnas, ar visādām konstruktīvām dīvainībām.

Bet, ka bremzes bagāžniekā, nu tas jau ir par daudz....

Tēma: DEVALVACIJA

Šķūnī malka arī 20 gados nepārvēršas praulos (tad jau pats šķūnis arī sapūtu). Ir pārbaudīts. Ķirmji gan viņu paēd diezgan labi, kad pieķeras tad ir miltu mākonis.

Tēma: tuvās tālās gaismas spudzītes nomaiņa

Tēma: NSNF 173. Vācu Klassika

Nu labi gan ka tik lēns kantoris kā SPS piegādā tikai autodetaļas. Autombīlim tak vienalga cik ilgi stāvēt servisā, stundu šur vai tur.....

iedomājies kādas problēmas visai pilsētai būtu, ja firma SPS tādos pašos tempos piegādātu tualetes papīru

Tēma: DEVALVACIJA

Pie tam jāatceras, ka toreiz fričos autombīli kurš saviem spēkiem spēj atbraukt līdz Latvijai varēja nopirkt par 200 - 300 reihsmarkām.

Tēma: DEVALVACIJA

ValdisM rakstīja: Nu tie Sabian sķīvji arī ir visādi, tad droši vien kompektēja ar lētā gala Sabian šķīvjiem .Esi bungas spēlējis?

Jebkuram ražotājam ir lētais gals un dārgais gals.

Mazliet esmu.

Tēma: tuvās tālās gaismas spudzītes nomaiņa

smaidiigais rakstīja: un pirms 2 nedēļām tas bij, un vēl viņš uzskrūvēja 3 trūkstošās micītes ventiļiem

Pēc šodienas kursa tas ir 1 lats un 12 santīmi.....nemaz tik lēti nav kā tu saki.

Tēma: NSNF 173. Vācu Klassika

Sviests ir ieskrējējs.

Tēma: NSNF 173. Vācu Klassika

Nenāk ne prātā cita vietā piepūlēt smadzenes. Man jārisina savas problēmas, tu risini savējās pats.

Atver Bolderājā filiāli.

Izmanto kurjerpastu

Iedod spuldzīti trolejbusa vadītājam lai tas nodod tramvaja vadītājam lai tas nodod autobusa vadītājam no kura gala pieturā kunde lai paņem spuldzīti.

Lai kunde iekāpj autobusā, tad tramvajā, tad trolejbusā un atbrauc pats uz institūtu pakaļ.

Negribas tagad domāt, varētu vēl kādus septiņus risinājumus atrast.

Tēma: NSNF 173. Vācu Klassika

Ja tu pērc 2 laktas, tad tev ir problēmas ar pasaules uztveri.

Tēma: NSNF 173. Vācu Klassika

Auzinjsh rakstīja: Laikā kad valstī saasinās krīze un daudzi uzņemumi samazina štatus un atlaiž darbiniekus, SIA "SPS Auto" ir nolēmusi

"veikt gājienu ar zirdziņu" un savus štatus paplašināt!!

Tātad

Darba Piedāvājuma Sludinājums.

Piedāvājam darbu Skrējējiem.

Skriešana pa Rīgu un pa rajonu.

Darba apmaksa uz izstrādi

( viens skrējiens līdz Klientam un atpakaļ- 50 santīmi )

Prasības, laba skriešanas un latviešu valodas prasme, māka orentēties pilsētā un spēja skrienot nest līdz dažāda izmēra un smaguma autodetaļas.

Pieteikumus pieņēmam šeit!!!

Ej Tu Ieskrieties!

Tēma: NSNF 173. Vācu Klassika

Auzinjsh rakstīja: tas ir vienkārši kaut kāds psec...

kas būss tālāk

Mans radinieks pelna maizīti ar špakteli un krāsu pistoli. Pirms gada - pusotra viņš bija sadomājies ka vajag mājai jumtu nomainīt. Nāca pie viņa kādas trejas celtnieku brigādes, slavēja katrs sevi un teica ka garās rindās jāgaida un ka ceņņiks būs tāāāāds, ka es viņam ieteicu kādu laiku padzīvot zem tā paša vecā jumta.

Kā ir tagad? Tagad celtnieli pie viņa brauc piekrāsot 7.tajam bembim spārnu un stāsta ka ir krīze, ka grūti, ka vajag lētāk krāsot. Savukārt radiņš viņus nelaiž iekšā pa vārtiem un iesaka viņiem pašiem ārstēt savu smadzeņu krīzi.

Tā vot bija agrāk, un tā ir tagad.

Tēma: tuvās tālās gaismas spudzītes nomaiņa

Tak pa velti viņam tā spuldze ir nomainīta. Toč kautkāds jefiņš.

Tēma: NSNF 173. Vācu Klassika

Fartuks stāsta vecas anekdotes.

Kaut kas par to pienācās.....

Tēma: DEVALVACIJA

ValdisM rakstīja:

tās bungas bija pilnīgs craps.

Ap to laiku kad sāka pavērties robežas, vienu īsu brīdi viņi komplektēja ar Sabian šķīvjiem. Džeki pirka komplektus, skutuļus meta grāvī, šķīvjus pārdeva Polijā un par to naudu no Vācijas dzina ķerras. Wot - normāls krīzes laika bizness.

Tēma: NSNF 173. Vācu Klassika

Akcijas.....pērc divus zāģus trešais par velti - vot tās ir Akcijas!

Tēma: tuvās tālās gaismas spudzītes nomaiņa

Dark_Side rakstīja: a spuldzite cik maksa? parasta? bez navarotiem? 20 sanji? par ko iet runa?

Ble, un tev tajā cenā vēl spuldzīte ir iekļauta Un tu vēl raudi

Pļin, tak sip to santīmu tā lai vari kuli izšaut, lai nespiež uz smadzenēm!

Tēma: DEVALVACIJA

RLaguna rakstīja:

UUSA rakstīja: Es gan atceros,ka polšs maksāja 4.12 nevis 3.12."Kočiņš" laikam bij 2.40.

Kristāls un Stoļičnaja 3,07 ar taru,moskovskaja zem 3.Vēlāk cenas uz darbaļaužu vēlēšanos tika pamazām celtas.

Precīzi. 3,07.

atvainojos, gadi ietekmē atmiņu..

Tēma: NSNF 173. Vācu Klassika

Auzinjsh rakstīja: virs manis ir bērniņi, itkā varētu prihvatizēt, bet šaize ir tāda, ka to augstums ir 145 cm...

ko tad lai tur uzbūvē

rāputuvi

Noliec uz galda monitoru. Apsēdies uz krēsla.

Palūdz lai Meita ar salokāmo metramēru nomēra augstākā priekšmeta (monitora vai tavas galvas) attālumu līdz grīdai. Ja ir vairāk kā 145 cm, aizej uz veikalu Nelss, nopērc fuksīti un nozāģē galda un krēsla kājas īsākas.Viss...elementāri.....

Tēma: tuvās tālās gaismas spudzītes nomaiņa

Ideots rakstīja:

Kaksis rakstīja: Cik maksā darba stunda normālā servisā? Ap 10 Ls

Ls 50 negribēji ?

tuklāt viņi neskatās uz sienas pulksteni, bet katram darbam ir paredzēta sava tarifikācija...

nu toč Kaksis

Kaksis tos 10 latus stundā sarēķināja pēc sava servisa izcenojumiem - resp. publiskās maksas havajas tarifa.

Starp citu - cik tagad maksā minūte (pačurāšana) publiskajā toiletā?

Tēma: DEVALVACIJA

Centis_Nuudele rakstīja: polšs maksāja no 3,12 manā jaunībā vai 3,62 vēlāk - uz augšu.

Tai skaitā 12 kapeikas par taru.

Tēma: DEVALVACIJA

Krievu laikos dotēja ļoti daudz ko.

Pārtiku tai skaitā. Cūkgaļu valsts kantori iepirka par 1,80 pārdeva par 1,20...tikai veikalā viņa nebija.

Valūtu krievi ievāca par naftu, bet iekšējā tirgū naudu no tautas ievāca par alkoholu. Spirta ražošanas pašizmaksa bija kaut kādas kapeikas par litru, polšs maksāja no 3,12 manā jaunībā vai 3,62 vēlāk - uz augšu. Varka ap 2000%. Alkohola ražošanas un tirdzniecības valsts monopola atdošana čomiem bija lielākā kļūda neatkarīgās Latvijas vēsturē, jo naftas jau mums nav. (mans subjektīvs viedoklis).

Tēma: tuvās tālās gaismas spudzītes nomaiņa

Kaksis rakstīja: Ja sveču maiņa maksā latu par sveci, tad 3Ls par spuldzīti ir daudz.

Nu tad lai nelaimīgais klients brauc atpakaļ uz servisu un pieprasa lai to spuldzīti ņem ārā un atdod atpakaļ 3 latus.

Lasītākie raksti

Jaunie raksti