Dark_Side rakstīja: neesmu santīmu sipējs, .
esi gan.
Dark_Side rakstīja: neesmu santīmu sipējs, .
esi gan.
Tēma: NSNF 173. Vācu Klassika
Ideots rakstīja:
es rēcu par Eirovīziju,
Kādus tik mēslus tu neskaties..![]()
![]()
![]()
![]()
Tēma: NSNF 173. Vācu Klassika
Auzinjsh rakstīja: man dzīvoklim ir tikai 44 kvadrātmetri, koridori, tualeti un vannas iztadu ieskaitot...
kur ta lai es sakrāmēju visus tos datorus, lai pietiktu visiem
Tev tak augšējais stāvs
Taisi uz jumta penthauzi!
![]()
Tēma: SAAB ēras beigas
Nevis latu katram samaksāt, bet bez biksēm vajadzēja brāļus VK atstāt, lai atdod visu cik var sagrabināt ja grib lai valsts pārņem savā ziņā visus parādus.
Tēma: NSNF 173. Vācu Klassika
Pumpiņ rassā, pumpiņ rassā
Pumpiņ vēder galiņā.
Sviests, ko tu vakar dziedāji, ka Degpunktā par tevi ziņoja![]()
![]()
Tēma: SAAB ēras beigas
Bazhix rakstīja: 50000 ir privaatpersonaam, ne juridiskaam.. RD vareetu 36 mio vietaa dabuut neko
Kaut vai RD dabūtu 50 štukas, nu lai viņiem tiek.
Jeb nedabūtu neko - pofig.
Toties tagad lai RD dabūtu savus 36 miljonus, valsts bankā iemaksāja apmēram 20 reizes vairāk.
Tēma: Outlandera ventilātori
Yetti rakstīja: man šķiet, ka jūs fis, bet ja jumsīm šķiet, ka jūs "kalibrē" ..... velcome...
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
lābs....
![]()
Tēma: DEVALVACIJA
RMIF - bungu fabrika spešel Godmanim.
Lidmašīnu dzinēju remontrūpnīca.
Tēma: NSNF 173. Vācu Klassika
Sretsked rakstīja: Ursim foto.inbox.lv/...
Ple, parāva nostaļģiju..
![]()
![]()
Tēma: NSNF 173. Vācu Klassika
Ideots rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja: Gaidu plaukstas lieluma zaceni un pavasari.
nu, bikse sausa
Bikse sausa. Tik dziļas peļķes vēl nav.
![]()
Tēma: NSNF 173. Vācu Klassika
Labrīt.
Trūkst vārdu.
Viss slapšš.
Gaidu plaukstas lieluma zaceni un pavasari.
![]()
Tēma: NSNF 173. Vācu Klassika
Ideots rakstīja: Tad tāpēc, kad braucām tresē, tu man ķēries elkonī un centies glāstīt ātrumkloķi
Es biju nobijies ne pa jokam.
Ne jau katru dienu jāsēž blakus nekvalificētam šoferim uz slidenas brauktuves.
![]()
Tēma: NSNF 173. Vācu Klassika
Ideots rakstīja: Auto Centim un Ômei
www.mbclub.lv/...
sorry, fotkas neredzu.
S klasē mana Ôme pazudīs. Viņa jau tikpat plāna kā Zigis.
![]()
Tēma: DEVALVACIJA
anonimikis rakstīja: no kūdras varētu taisīt lētās cigaretes kakšiem
Valsts no tā neko neiegūs, jo kūdrai nav tāda akcīze kā tabakai.
Tēma: NSNF 173. Vācu Klassika
Ideots rakstīja: lidostā satiku klibo Suteneri
vazājās ar divām smukām cacām
Lasot starp rindiņām jāsaprot - klibais bija uz diviem kruķiem.
![]()
Tēma: NSNF 173. Vācu Klassika
A kas Vikingiem virpo stūres uzgaļus? Tak ne tas pats Germans kas tev![]()
![]()
![]()
Tēma: DEVALVACIJA
Kaksis rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja:
Kaksis rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja:
Kaksis rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja: Valsts valodas aģentūra
Latviešu valodas apguves valsts aģentūra
Zāļu valsts aģentūra
Zāļu cenu Valsts Āģentūras
Iekšlietu īpašumu valsts aģentūra
Valsts nekustamo īpašumu aģentūra”
...tikai daži piemēri...
Da to paši latvenergo apvienot vienā monstrā kā agrāk. Ar vienu, kopēju priekšniecību. Nevis kā katrā nodaļā - pa trīs priekšniekiem, piecām sekretārēm un divi montieri.
Latvenergo tavai zināšanai nesaņem ne santīma no valsts budžeta.
Bet peļņa ta aiziet valstij, vismaz daļēji.
Jā.
Un no tās peļņas uztur aģentūras. Vismaz daļēji.
Nu redzi, ja samazinātu Latvenergo štatu, tad peļņa būtu lielāka un būtu vairāk naudas aģentūrām. Tām nevajadzētu prasīt kukuļus no cilvēkiem. Cilvēkiem atkal būtu vairāk naudas un visiem būtu labi.
Darbs šajā virzienā notiek nepārtraukti. Tev kā lauciniekam iesaku iegādāties ģeneratoru.
Tēma: NSNF 173. Vācu Klassika
8. martā jāsvin sieviešu dienu nevis jādzied ziņģes marasmātiska deputāta vadībā.
![]()
Tēma: NSNF 173. Vācu Klassika
Auzinjsh rakstīja: Lai gan man te nesen Vikingos sanāca novērot pretējo...
vajadzēja vienu specifisku nieku, nu gumijas sūdu tādu , zvanīju jau ar domu, ka tur nekas lētāk par 10Ls nemaksā,
![]()
Un es muļļkis biju pārliecināts ka Vikings iepērkas pie tevis...![]()
![]()
![]()
Tēma: DEVALVACIJA
Kaksis rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja:
Kaksis rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja: Valsts valodas aģentūra
Latviešu valodas apguves valsts aģentūra
Zāļu valsts aģentūra
Zāļu cenu Valsts Āģentūras
Iekšlietu īpašumu valsts aģentūra
Valsts nekustamo īpašumu aģentūra”
...tikai daži piemēri...
Da to paši latvenergo apvienot vienā monstrā kā agrāk. Ar vienu, kopēju priekšniecību. Nevis kā katrā nodaļā - pa trīs priekšniekiem, piecām sekretārēm un divi montieri.
Latvenergo tavai zināšanai nesaņem ne santīma no valsts budžeta.
Bet peļņa ta aiziet valstij, vismaz daļēji.
Jā.
Un no tās peļņas uztur aģentūras. Vismaz daļēji.
![]()
Tēma: DEVALVACIJA
Kaksis rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja: Valsts valodas aģentūra
Latviešu valodas apguves valsts aģentūra
Zāļu valsts aģentūra
Zāļu cenu Valsts Āģentūras
Iekšlietu īpašumu valsts aģentūra
Valsts nekustamo īpašumu aģentūra”
...tikai daži piemēri...
Da to paši latvenergo apvienot vienā monstrā kā agrāk. Ar vienu, kopēju priekšniecību. Nevis kā katrā nodaļā - pa trīs priekšniekiem, piecām sekretārēm un divi montieri.
Latvenergo tavai zināšanai nesaņem ne santīma no valsts budžeta.
Tēma: NSNF 173. Vācu Klassika
Sretsked rakstīja: Transmisijas filtrs. Dīlercena 134 ls, alternatīvais 36. Smuki,ne? Un pie tam dīlerima nav,jāpasūta...iedeva nepareizo.
Bremžu kolodkas, ziemas riepas, motora eļļu un transmisijas filtrus maina tikai mīkstie.
Tēma: DEVALVACIJA
Valsts valodas aģentūra
Latviešu valodas apguves valsts aģentūra
Zāļu valsts aģentūra
Zāļu cenu Valsts Āģentūras
Iekšlietu īpašumu valsts aģentūra
Valsts nekustamo īpašumu aģentūra”
...tikai daži piemēri...