Kārtot: Augošā secībā

Tēma: tuvās tālās gaismas spudzītes nomaiņa

Dark_Side rakstīja: neesmu santīmu sipējs, .

esi gan.

Tēma: NSNF 173. Vācu Klassika

Ideots rakstīja:

es rēcu par Eirovīziju,

Kādus tik mēslus tu neskaties..

Tēma: NSNF 173. Vācu Klassika

Auzinjsh rakstīja: man dzīvoklim ir tikai 44 kvadrātmetri, koridori, tualeti un vannas iztadu ieskaitot...

kur ta lai es sakrāmēju visus tos datorus, lai pietiktu visiem

Tev tak augšējais stāvs

Taisi uz jumta penthauzi!

Tēma: SAAB ēras beigas

Nevis latu katram samaksāt, bet bez biksēm vajadzēja brāļus VK atstāt, lai atdod visu cik var sagrabināt ja grib lai valsts pārņem savā ziņā visus parādus.

Tēma: NSNF 173. Vācu Klassika

Pumpiņ rassā, pumpiņ rassā

Pumpiņ vēder galiņā.

Sviests, ko tu vakar dziedāji, ka Degpunktā par tevi ziņoja

Tēma: SAAB ēras beigas

Bazhix rakstīja: 50000 ir privaatpersonaam, ne juridiskaam.. RD vareetu 36 mio vietaa dabuut neko

Kaut vai RD dabūtu 50 štukas, nu lai viņiem tiek.

Jeb nedabūtu neko - pofig.

Toties tagad lai RD dabūtu savus 36 miljonus, valsts bankā iemaksāja apmēram 20 reizes vairāk.

Tēma: Outlandera ventilātori

Yetti rakstīja: man šķiet, ka jūs fis, bet ja jumsīm šķiet, ka jūs "kalibrē" ..... velcome...

lābs....

Tēma: DEVALVACIJA

RMIF - bungu fabrika spešel Godmanim.

Lidmašīnu dzinēju remontrūpnīca.

Tēma: NSNF 173. Vācu Klassika

Sretsked rakstīja: Ursim foto.inbox.lv/...

Ple, parāva nostaļģiju..

Tēma: NSNF 173. Vācu Klassika

Ideots rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja: Gaidu plaukstas lieluma zaceni un pavasari.

nu, bikse sausa

Bikse sausa. Tik dziļas peļķes vēl nav.

Tēma: NSNF 173. Vācu Klassika

Labrīt.

Trūkst vārdu.

Viss slapšš.

Gaidu plaukstas lieluma zaceni un pavasari.

Tēma: NSNF 173. Vācu Klassika

Iešu mājās.

Man tās jūsu dziesmas piegriezušās.

Tēma: NSNF 173. Vācu Klassika

Ideots rakstīja: Tad tāpēc, kad braucām tresē, tu man ķēries elkonī un centies glāstīt ātrumkloķi

Es biju nobijies ne pa jokam.

Ne jau katru dienu jāsēž blakus nekvalificētam šoferim uz slidenas brauktuves.

Tēma: NSNF 173. Vācu Klassika

Ideots rakstīja: Auto Centim un Ômei

www.mbclub.lv/...

sorry, fotkas neredzu.

S klasē mana Ôme pazudīs. Viņa jau tikpat plāna kā Zigis.

Tēma: DEVALVACIJA

anonimikis rakstīja: no kūdras varētu taisīt lētās cigaretes kakšiem

Valsts no tā neko neiegūs, jo kūdrai nav tāda akcīze kā tabakai.

Tēma: NSNF 173. Vācu Klassika

Pupsiku ņēmēji.....

Tēma: NSNF 173. Vācu Klassika

Ideots rakstīja: lidostā satiku klibo Suteneri

vazājās ar divām smukām cacām

Lasot starp rindiņām jāsaprot - klibais bija uz diviem kruķiem.

Tēma: NSNF 173. Vācu Klassika

A kas Vikingiem virpo stūres uzgaļus? Tak ne tas pats Germans kas tev

Tēma: DEVALVACIJA

Kaksis rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja:

Kaksis rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja:

Kaksis rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja: Valsts valodas aģentūra

Latviešu valodas apguves valsts aģentūra

Zāļu valsts aģentūra

Zāļu cenu Valsts Āģentūras

Iekšlietu īpašumu valsts aģentūra

Valsts nekustamo īpašumu aģentūra”

...tikai daži piemēri...

Da to paši latvenergo apvienot vienā monstrā kā agrāk. Ar vienu, kopēju priekšniecību. Nevis kā katrā nodaļā - pa trīs priekšniekiem, piecām sekretārēm un divi montieri.

Latvenergo tavai zināšanai nesaņem ne santīma no valsts budžeta.

Bet peļņa ta aiziet valstij, vismaz daļēji.

Jā.

Un no tās peļņas uztur aģentūras. Vismaz daļēji.

Nu redzi, ja samazinātu Latvenergo štatu, tad peļņa būtu lielāka un būtu vairāk naudas aģentūrām. Tām nevajadzētu prasīt kukuļus no cilvēkiem. Cilvēkiem atkal būtu vairāk naudas un visiem būtu labi.

Darbs šajā virzienā notiek nepārtraukti. Tev kā lauciniekam iesaku iegādāties ģeneratoru.

Tēma: NSNF 173. Vācu Klassika

8. martā jāsvin sieviešu dienu nevis jādzied ziņģes marasmātiska deputāta vadībā.

Tēma: NSNF 173. Vācu Klassika

Auzinjsh rakstīja: Lai gan man te nesen Vikingos sanāca novērot pretējo...

vajadzēja vienu specifisku nieku, nu gumijas sūdu tādu , zvanīju jau ar domu, ka tur nekas lētāk par 10Ls nemaksā,

Un es muļļkis biju pārliecināts ka Vikings iepērkas pie tevis...

Tēma: DEVALVACIJA

Kaksis rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja:

Kaksis rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja: Valsts valodas aģentūra

Latviešu valodas apguves valsts aģentūra

Zāļu valsts aģentūra

Zāļu cenu Valsts Āģentūras

Iekšlietu īpašumu valsts aģentūra

Valsts nekustamo īpašumu aģentūra”

...tikai daži piemēri...

Da to paši latvenergo apvienot vienā monstrā kā agrāk. Ar vienu, kopēju priekšniecību. Nevis kā katrā nodaļā - pa trīs priekšniekiem, piecām sekretārēm un divi montieri.

Latvenergo tavai zināšanai nesaņem ne santīma no valsts budžeta.

Bet peļņa ta aiziet valstij, vismaz daļēji.

Jā.

Un no tās peļņas uztur aģentūras. Vismaz daļēji.

Tēma: DEVALVACIJA

Kaksis rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja: Valsts valodas aģentūra

Latviešu valodas apguves valsts aģentūra

Zāļu valsts aģentūra

Zāļu cenu Valsts Āģentūras

Iekšlietu īpašumu valsts aģentūra

Valsts nekustamo īpašumu aģentūra”

...tikai daži piemēri...

Da to paši latvenergo apvienot vienā monstrā kā agrāk. Ar vienu, kopēju priekšniecību. Nevis kā katrā nodaļā - pa trīs priekšniekiem, piecām sekretārēm un divi montieri.

Latvenergo tavai zināšanai nesaņem ne santīma no valsts budžeta.

Tēma: NSNF 173. Vācu Klassika

Sretsked rakstīja: Transmisijas filtrs. Dīlercena 134 ls, alternatīvais 36. Smuki,ne? Un pie tam dīlerima nav,jāpasūta...iedeva nepareizo.

Bremžu kolodkas, ziemas riepas, motora eļļu un transmisijas filtrus maina tikai mīkstie.

Tēma: DEVALVACIJA

Valsts valodas aģentūra

Latviešu valodas apguves valsts aģentūra

Zāļu valsts aģentūra

Zāļu cenu Valsts Āģentūras

Iekšlietu īpašumu valsts aģentūra

Valsts nekustamo īpašumu aģentūra”

...tikai daži piemēri...

Lasītākie raksti

Jaunie raksti