Kārtot: Augošā secībā

Tēma: DEVALVACIJA

Siksparnis rakstīja: bet ne jau cilvēki kas tur strādā ir pie tā vainīgi.

Kas tad? Protams, ka ne visi kas tur strādā. Bet augšgals noteikti. Kurš gan cits (varbūt Šlesers?) nepārtraukti meklē risinājumu kā pierādīt birokrātiskā aparāta nepieciešamību, ja ne pats aparāts?

Tēma: NSNF 173. Vācu Klassika

Pirmais rakstīja: kamēr uz katras lidmašīnai atlūzušās daļas ir 3 pasažieri, tikmēr viņi var spēlēt zolīti (vai sastiķēt uz trijiem) un situācija vēl nemaz nav pārāk nopietna.....

Tavs priekšlikums var būt nopietns tikai 2 gadījumos:

1) 3 latvieši uz 1 detaļas, jo citi zolīti neprot.

2) 3 krievi uz 1 detaļas, jo citiem nevajag sastiķēt uz trijiem.

Tēma: DEVALVACIJA

Kā jūs domājat, cik šis viss maksā?

www.google.lv/...

Tēma: NSNF 173. Vācu Klassika

Sretsked rakstīja: www.diena.lv/...

Lidmašīna salūza trīs daļās. Mēs sazināmies ar cilvēkiem, lai informētu, ka situācija nav pārāk nopietna,

cik daļās jāsalūzt boingam, lai butu nopietni?

Tēma: NSNF 173. Vācu Klassika

Par ko jūs debatējat?

Tēma: NSNF 173. Vācu Klassika

Šodien renaultam tiks mainīta eļļa.

Apnicis jau divus mēnešus klausīties kā šāles rīvējas pa kloķeni un virzuļi no piepūles sten.

Tēma: Leduspulieris 2009

ursis rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja: foto.inbox.lv/...

te ar pajautaashu,jau esi arii te ielicis :d kas tur visu laiku kjiikst...tam MB ? taa ir taa slavenee kjiiksteeshana par ko kartuks raksta?

Kjīīkst kaut kāda fubļa, kura parādījās pēc tam kad filu pārdzinu no oriģinālā AVI uz WMA, lai filis sanāk 3x mazāks un var viņu iebāzt.

Ārpus tā - MB rullē, pat ja pie stūres turks.

Tēma: NSNF 173. Vācu Klassika

Ixs

Kaks

Kule

Mella

Īss

Kūss

Fist

Nedabūs

Desmit!

Labrīt kaksētāji!

Tēma: NSNF 173. Vācu Klassika

foto.inbox.lv/...

Tēma: NSNF 173. Vācu Klassika

Ozz rakstīja: jaa, tas šļakstiens gan ir sērga kas ievazāta no ºietumiem

Aga, latvieša mentalitātei tuvāka ir būdiņa aiz šķūnīša, kur cauruma vākā iemontēts Zviedru Kūdras Bārstītājs.

Tēma: Leduspulieris 2009

foto.inbox.lv/...

Tēma: NSNF 173. Vācu Klassika

Ideots rakstīja: vakar Sviestc..... mani ignorēja uz Lāčplēša ielas.....

Loģiski.

Tev taču bija jābūt uz Čaka ielas.

Tēma: Leduspulieris 2009

He he.

Tā mēs dzīvojam.

Tēma: NSNF 173. Vācu Klassika

Ozz rakstīja: nolikt kluci ar paarbaudes laiku...

...pret parakstu par kluča likšanas vietas nemainīšanu.

Tēma: Leduspulieris 2009

Uudensputns rakstīja: m402 at inbox punkc elvē

Nu palūko.

Grūti man gāja, meklēju kompresoru, tad spiedu failu mazāku.....wēēē'

ja nav aizgājis, tad nav.

Tēma: NSNF 173. Vācu Klassika

Manuprāt tas ir diezgan sāpīgi - pasēdēt un nolikt kluci nosacīti...

Tēma: NSNF 173. Vācu Klassika

SEA rakstīja:

Ozz rakstīja: SEA ir Мастер скоростного спуску.

Apsveicam!

Dmžēl jāapbedina, es parasti sēžu aptuveni pusi stundas...

Priecājies.

Daži sēž gadiem.

Daži sēž nosacīti......

Tēma: NSNF 173. Vācu Klassika

Sviestnesis rakstīja: dzinēja tilpums 1,3 ar zvērīgo 54 ZS, jeb 40KW jaudu, un + gāzes iekārta......

Paskaties, vai būdas durvīm ir labas gumijas. Citādi gāze pa nakti izies ārā.

Tēma: NSNF 173. Vācu Klassika

Siksparnis rakstīja:

Ko tad Tu šoreiz iepirki ar 1.1 motoriņu?

Ford Fiesta.

Par cik sābiem/opeļiem kirdik, laiks pāriet uz fordiem.

Tēma: NSNF 173. Vācu Klassika

Tikmēr iedod to spridzekli Genādijam uz apkopi, lai patestē, lai noņem skaidu....nu tā apmēram uz dienām 114.

Tēma: NSNF 173. Vācu Klassika

Sviestnesis rakstīja:

Nju:/ kad skriesimies

Ne ātrāk kā jaunais lohs Kindzulis kad būs vismaz vienu topiku uzcepis.

Tēma: NSNF 173. Vācu Klassika

.

Tēma: NSNF 173. Vācu Klassika

Ja tev aizcietējis kaksis

Jāieņem viens gutalaksis.

Tēma: NSNF 173. Vācu Klassika

Pēc zināmas piepūles un stenēšanas kaksis ir ieradies pasaulē pats.

Tēma: NSNF 173. Vācu Klassika

Ozi, vai tev nav kāda ēdiena recepte krīzes apstākļiem

Piemēram - kā pagatavot pusdienas no tukšajām pudelēm

Lasītākie raksti

Jaunie raksti