Siksparnis rakstīja: bet ne jau cilvēki kas tur strādā ir pie tā vainīgi.
Kas tad? Protams, ka ne visi kas tur strādā. Bet augšgals noteikti. Kurš gan cits (varbūt Šlesers?
) nepārtraukti meklē risinājumu kā pierādīt birokrātiskā aparāta nepieciešamību, ja ne pats aparāts?
Pirmais rakstīja: kamēr uz katras lidmašīnai atlūzušās daļas ir 3 pasažieri, tikmēr viņi var spēlēt zolīti (vai sastiķēt uz trijiem) un situācija vēl nemaz nav pārāk nopietna.....
Tavs priekšlikums var būt nopietns tikai 2 gadījumos:
1) 3 latvieši uz 1 detaļas, jo citi zolīti neprot.
2) 3 krievi uz 1 detaļas, jo citiem nevajag sastiķēt uz trijiem.

Kā jūs domājat, cik šis viss maksā?
www.google.lv/... 
Sretsked rakstīja: www.diena.lv/...
Lidmašīna salūza trīs daļās. Mēs sazināmies ar cilvēkiem, lai informētu, ka situācija nav pārāk nopietna,

cik daļās jāsalūzt boingam, lai butu nopietni?

Šodien renaultam tiks mainīta eļļa.
Apnicis jau divus mēnešus klausīties kā šāles rīvējas pa kloķeni un virzuļi no piepūles sten.
ursis rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja: foto.inbox.lv/...
te ar pajautaashu,jau esi arii te ielicis :d kas tur visu laiku kjiikst...tam MB ? taa ir taa slavenee kjiiksteeshana par ko kartuks raksta?
Kjīīkst kaut kāda fubļa, kura parādījās pēc tam kad filu pārdzinu no oriģinālā AVI uz WMA, lai filis sanāk 3x mazāks un var viņu iebāzt.
Ārpus tā - MB rullē, pat ja pie stūres turks.

Ixs
Kaks
Kule
Mella
Īss
Kūss
Fist
Nedabūs
Desmit!
Labrīt kaksētāji!
Ozz rakstīja: jaa, tas šļakstiens gan ir sērga kas ievazāta no ºietumiem
Aga, latvieša mentalitātei tuvāka ir būdiņa aiz šķūnīša, kur cauruma vākā iemontēts Zviedru Kūdras Bārstītājs.

Ideots rakstīja: vakar Sviestc..... mani ignorēja uz Lāčplēša ielas.....
Loģiski.
Tev taču bija jābūt uz Čaka ielas.
Ozz rakstīja: nolikt kluci ar paarbaudes laiku...
...pret parakstu par kluča likšanas vietas nemainīšanu.

Uudensputns rakstīja: m402 at inbox punkc elvē
Nu palūko.
Grūti man gāja, meklēju kompresoru, tad spiedu failu mazāku.....wēēē'
ja nav aizgājis, tad nav.

Manuprāt tas ir diezgan sāpīgi - pasēdēt un nolikt kluci nosacīti...

SEA rakstīja:
Ozz rakstīja: SEA ir Мастер скоростного спуску.
Apsveicam!
Dmžēl jāapbedina, es parasti sēžu aptuveni pusi stundas...
Priecājies.
Daži sēž gadiem.
Daži sēž nosacīti......

Sviestnesis rakstīja: dzinēja tilpums 1,3 ar zvērīgo 54 ZS, jeb 40KW jaudu, un + gāzes iekārta......
Paskaties, vai būdas durvīm ir labas gumijas. Citādi gāze pa nakti izies ārā.
Siksparnis rakstīja:
Ko tad Tu šoreiz iepirki ar 1.1 motoriņu?
Ford Fiesta.
Par cik sābiem/opeļiem kirdik, laiks pāriet uz fordiem.
Tikmēr iedod to spridzekli Genādijam uz apkopi, lai patestē, lai noņem skaidu....nu tā apmēram uz dienām 114.

Sviestnesis rakstīja:
Nju:/ kad skriesimies
Ne ātrāk kā jaunais lohs Kindzulis kad būs vismaz vienu topiku uzcepis.
Ja tev aizcietējis kaksis
Jāieņem viens gutalaksis.
Pēc zināmas piepūles un stenēšanas kaksis ir ieradies pasaulē pats.
Ozi, vai tev nav kāda ēdiena recepte krīzes apstākļiem
Piemēram - kā pagatavot pusdienas no tukšajām pudelēm
