Kārtot: Augošā secībā

Tēma: NSNF 173. Vācu Klassika

bizenajs rakstīja: labi, ieshu padirbti,

Aizej gan.

A to Sviestam izbeigušies olu konservi ko tirgot ēbajā.

Tēma: NSNF 173. Vācu Klassika

bizenajs rakstīja: kriize! briize!

nupat buus atkal laiks kost!

ā, Rīdzenieki savus kaķus un suņus pamazām sāk apēst

Tēma: Besis un sashutums

Tiesāšanās kā ķēķis.

Tēma: NSNF 173. Vācu Klassika

Trompetist, atceries......ja esi tikko paēdis, necenties izpūst augšējo Do!

Tēma: Leduspulieris 2009

Man ir video kur mercedesa šoferis šļūkādams pa ledu runā turciski. Video ir 98 000 MB liels, bet man noliegta iespēja viņu kaut kur iebāzt internetā kā citi cilvēki var iebāzt. Varbūt kādam ir tāda pasta kaste uz kuru varu mēģināt nosūtīt un tad attiecīgi konkrētais subjekts var viņu iebāzt jūtubē vai fun inboxā vai tamlīdzīgi

Tēma: NSNF 173. Vācu Klassika

Labrīt, ķēmi trompetisti!

Tēma: NSNF 173. Vācu Klassika

Bolzenam ir bezizmēra personības dalīšanās.

Tēma: NSNF 173. Vācu Klassika

Jūtos iztukšots.

Garīgi....vējš svilpo bēniņos. Derētu kādam iebraukt augumā.

Tēma: NSNF 173. Vācu Klassika

Sviests jau katru dienu kaut ko pārdod.

Tēma: NSNF 173. Vācu Klassika

Sviests to Bizenaja dāvanu notirgoja e-bejā, acīmredzot pircējs bija no Anglijas.

Tēma: NSNF 173. Vācu Klassika

Resnie Āpši.

Tēma: Besis un sashutums

Ja pareizi atceros, tad krievu laikos vainīgais maksāja tiesas izdevumus. Par advokāta pakalpojumiem - atsevišķa prasība.

Bet varbūt ka jaucu.....baigi sen neesmu aiz tā galda sēdējis.

Tēma: Besis un sashutums

Kaksis rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja: Jau divi gadi

Kā laiks skrien....

Ceru ka tai cacai vismaz advokāts noplēsīs kārtīgu piķi.

Advokātus abām pusēm apmaksās vainīgā puse.

Super.

Tēma: Besis un sashutums

Jau divi gadi

Kā laiks skrien....

Ceru ka tai cacai vismaz advokāts noplēsīs kārtīgu piķi.

Tēma: NSNF 173. Vācu Klassika

4x4 iet kā perdošs lauva.

Tēma: Leduspulieris 2009

Uudensputns rakstīja: Dajoš bildes!!!

Inbox neņem iekšā...

Tēma: NSNF 173. Vācu Klassika

Svaiks Snieks.

Labrīt.

Tēma: NSNF 173. Vācu Klassika

Iešu mājās.

Tad svētdien ir jābūt pie Wasserfôgeļa vai nav

Kā tur īsti palika

Tēma: serviss pēc garantijas

Par tādu dabas brīnumu Bīdmēru neesi neko dzirdējis

Tēma: NSNF 173. Vācu Klassika

Sretsked rakstīja:

Bija jābūt šitā.

Par mājas celšanu es tev nepiekrītu. Nekur nav teikts, ka Pirmais mūrē sūdīgāk par profesionālu mūrnieku, pie tam Pirmais mūrē priekš sevis. Un tas ir ļoti liels pluss, īpaši ja nav ticīgi zināms kvalitatīvs "profesionālais mūirnieks".

Bet nesapratni rada cits aspekts, proti: Pirmais mums tak ir izcils ekonomists visās lietās. tad viņam kā ekonomistam vajadzēja zināt, ka visefektīvākā ir darba dalīšana - kad katrs dara to ko prot vislabāk, kam ir nogādājis aprīkojumu, ieguvis praksi utt. Pirmajam vajadzēja rušināt kāpostu, bet mūrniekam mūrēt - no ekonomikas viedokļa.

Savukārt mūra kvalitāti var noteikt tāpat kā mašīnas kvalitāti - cik kg mengas iesmērēts fūgās, un vai nav pārmaksāts.

Tēma: NSNF 173. Vācu Klassika

Ideots rakstīja: Godmanis demisionējis, apsveicu ar Bardaku

Ja

nu ..... kas nāks vietā?

Da nekas nemainīsies, premjers jau tikai saliek porcijas uz šķīvjiem. Šefpavāri ir citi.

Tēma: NSNF 173. Vācu Klassika

Zoo rakstīja: Jāiet diagnosticēt kāpēc kijai eļļa gaisafiltrā.

Piedāvāju sākt ar kompresijas merīšanu.

Tēma: NSNF 173. Vācu Klassika

Ķenguru Sviestam nepiedāvāšu.....nav viņš man neko tik ļoti ieriebis....

Tēma: NSNF 173. Vācu Klassika

Ideots rakstīja: Svistam iesaku MB 190

Tu nesaprati.....sviestam nepiestāv normālas mašīnas.

Viņam vajag sāba aizstājēju. Kaut ko tikpat muļķīgu.

Tēma: NSNF 173. Vācu Klassika

Labi, sūds par francūžiem.

Labāk saliekam galvas kopā un padomājam kādu auto ieteikt Sviestam. Kādu, ko vēl vismaz dažus gadus ražos.

Lasītākie raksti

Jaunie raksti