Domājiet ko rakstat, idiņi...
![]()
Tēma: NSNF 172. Šterna Spīdums
Es jau paēdu.
A, no rīta to kaku no poda es zvejoju tūlīt pēc brokastīm, jo tukšā dūšā neko nevaru izspiest.
Un nekāda vaina...
labu apetīti.
![]()
Tēma: NSNF 172. Šterna Spīdums
Kamēr kaka ūdenī grimst, tikmēr pļutka nedraud.
(Cenša novērojums iz dzīves).
![]()
Tēma: NSNF 172. Šterna Spīdums
Tagad braukšu uz Pilsētu meklēt Sposta Vasku un pedāļu siksnas.
Tēma: NSNF 172. Šterna Spīdums
Sviestnesis rakstīja: Redzi, Centi, ja mēs runājam par to Tev ārstu izrakstīto makšķerēšanu, tad nesatraucies, tas ir tikai tāds ārsniecības kurs...
ar trakiem, tā sakot, pa labam, tos vaig nodarbināt, lai sēž pie poda un makšķerē,lai nevazājās apkārt , nebaida bērnus uz ielām un t.t...
Tā lūk ir īstenība, neviz kam tur vaig ta burkas, ko Tu taisies nest un med.iestādi...
Tu, maita..![]()
![]()
![]()
Tēma: NSNF 172. Šterna Spīdums
Stūlbeņi jūs esat.
Baigi viegli jums ņirgt, tā jau nebija jūsu kaka.
Tēma: NSNF 172. Šterna Spīdums
Ozz rakstīja: a zini, kaapeec buļļa suds atšķiriibaa no cilveeka sūda nepeld
Nezinu.
Es par lopu mēsliem nezinu tikpat kā neko.
![]()
Tēma: NSNF 172. Šterna Spīdums
Ozz rakstīja: starp citu-
buļļa kaka arii nepeld....
Nu re, kaut ko par kakām tu tomēr zini....es par buļļa kaku nezināju.
Tēma: NSNF 172. Šterna Spīdums
Ozi, man tev jautājums pa tavu specialītāti:
Wot, iedeva man ģimenes daktere aploksni ar hujarikiem, kur 3 dienas pēc kārtas jāiesmērē gabaliņš no personīgās kakas. Tad lūk - vakar un aizvakar kaka peldēja podā un es varēju smuki ar klāt pielikto kartona pipslīti nokniebt gabaliņu un iesmērēt.
Bet šorīt - kaka bija nogrimuse! Ble, kamēr izzvejoju....bet galvenais jautājums - ko tas nozīmē, ja kaka nepeld ūdenī
Esmu saēdies kaut kādus smagos metālus![]()
p.s. pods katru dienu viens un tas pats.....
![]()
Tēma: NSNF 172. Šterna Spīdums
Varbūt nomainīt svečvadus![]()
Varbūt piesiet izpūtēju ar otru drāti![]()
![]()
Tēma: NSNF 172. Šterna Spīdums
Es gatavoju savu mašīnu svētdienas sacīkstēm.
Vakar ielēju svaigu tosolu no bļodas, iepriekš izfiltre'ju caur kaprona zeķē ietītu vati.
Sakiet, kam vēl vajadzētu pievērst uzmanību gatavojot mašīnu sacīkstēm?
Tēma: NSNF 172. Šterna Spīdums
Siksparnis rakstīja:
Sretsked rakstīja:
Siksparnis rakstīja:
Pirmais rakstīja: jā un vēl
korišs gribētu dabūt nevis 39 santīmus, bet gan16 latus... tobiš savu ieguldīto summu ar nelieliem bankas %tiem
Ja safs izturēs krīzi tad domāju ka akciju cena augs.
man atkal skāde ka es pa privatizācijas sertifikātiem nopirku Olaines kudras akcijas, gribēju būt otrs deksters. Labi nebija dārgas 0.15 Ls/ gab, bet tagad ņiku-ku.
Cik ir ?
Kas cik?
Pulkstenis.
16:31
Tēma: NSNF 172. Šterna Spīdums
Lai iemaina to akciju pret sāba ātrumkārbu.
Abiem nav nekādas vērtības.
![]()
Tēma: NSNF 172. Šterna Spīdums
Pirmais rakstīja: ar viņu pat nevar pakaļu noslaucīt, jo papira formātā taču viņa nav
nu tādā gadījumā pat es nezinu, ko ar viņu iesākt.
![]()