Kārtot: Augošā secībā

Tēma: PAREX izsole

Sretsked rakstīja: Ja tā tagad ir valsts banka, kāpēc nav publiksi pieejama izsoles informācija?

Valsts iestādēs pastāv Valsts Noslēpums.

Tēma: NSNF 172. Šterna Spīdums

Tfu, nevis IBM bet Microsoft.....sajuka man, piediet..

Tēma: NSNF 172. Šterna Spīdums

Pirmais rakstīja: nē, siksparni!

tiem faņķikiem NAV cenas..... praktiski visas akcijas jau sākotnēji ir liela kidalova...

kāpēc?

tāpēc, ka tu nevari pārdot akcijas atpakaļ sākotnējam izlaidējam vai kautvai to pārdevējam, lai tu tiktu no tām vaļā, tev ir jāatrod kāds lohs, kas ir gatavs par tām maksāt.....

ne gluži piramīdas shēma, bet tāda tufta sanāk gan....

bišķu savādāk ir ar tām akcijām, par kurām var saņemt dividendes..... bet tikai bišku savādāk...

tirgū akcijas cenai nav nekādas saistības ar kompānijas tirgus vērtību. to ir atzuniši visi vadošie ekonomikas prāti pasaulē

bet ejam tālāk - tas pats ir ar naudu.... jau sen naudai nav noteikta seguma zeltā vai kā savādāk..... tas nozīmē, ka nauda ir tādi paši krāsaini faņķiki kā akcijas vai tuvu tam, tikai ar atšķirību, ka pārdevējam tā ir jāņem pretī

Man patika - atceros pirms dažiem gadiem nošļuka par dažiem procentiem IBM akcijas. Uzreiz tika aprēķināts, ka Geitss tagad esot par tik kommā tik miljoniem nabagāks palicis.

Tēma: NSNF 172. Šterna Spīdums

Bla bla bla....internets - baigā 1. nepieciešamības prece..

Tagad var pārgulēt nakts patversmē. 95.gadā tādas nemaz nebija. Hitlers arī kādu laiku Vīnē dzīvoja patversmē.

utt.

Tēma: NSNF 172. Šterna Spīdums

Sretsked rakstīja: Visi sadullojās, gribēja dzīvot uz parāda arvien vairāk...

Pati par sevi dzīve uz parāda vēl nav tas sliktākais.

Problēma tur, ka bankas bija gatavas dot kredītu un cilvēki tos ņēma par lietām, kuru patiesā vērtība bija daudzkārt zemāka par prasīto cenu. Galvenokārt - NĪ.

Katram ķieģeļnesējam vajadzēja vismaz štuku mēnesī, attīstītājam pēc 3. mājas uzcelšanas bija jābūt miljonāram, spekulantam arī vēl pa vidu, bankai smukus procentus (jo lielāka summa aizdota, jo lielāks piķis noslaucams procentos)....i viss stôrijs. Agrozībā palaistajai naudas masai pretī nav atbilstošas vērtības preču masas.

Tēma: NSNF 172. Šterna Spīdums

Kardānam krīze pie kājas.

Tēma: NSNF 172. Šterna Spīdums

TDIOTS rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja:

TDIOTS rakstīja: nau jau tā ka būtu nokritis uz pirmstreknogadu līmeni , ir tā ka nokritis kā nekad vel nau bijis - pat ne 95ajā vaj 98ajā.

Nu nu....tik ātri jau aizmirsi kā bija 95.tajā Vēl ne tuvu nav tas līmenis, vienkārši tagad ir dikti sūdīgi jo nevar atļauties to ka varēja aizvakar. Bet tas vēl tālu nav 95.tais.

ja man 95ajā , 1gadīgai SIjAi , abaroc un peļņa spēja nodrošināt , firmas izdevumus un alagas darbiniekiem 2ās filiālēs , un tagad ,2,5 reiz minimizetam kantorītim , nikujā , tad man tā nešķiet .

Labrīt.

Es protams nezinu tavas sijas darbības profilu, bilanci utt.

Bet - vai 95.tajā tavas sijas darbinieki gribēja tādu algu, lai varētu nomaksāt kredītu par špickastes tipa māju kas 5. avēnijas cenā, par jaunu plastmasas auto, par Ēģiptes piramīdām vai Taizemes sekstūrismu utt.?

cik rīdzinieki šobrīd ir pieteikušies pie lauku radiem uz kartupeļu talku rudenī ar samaksu natūrā?

Viss vēl ir priekšā.

Banku vajadzēja dibināt nevis siju. No kaimiņiem ņemt piemēru.

(EA).

Tēma: NSNF 172. Šterna Spīdums

Pirmais rakstīja: man korišam izkjuka 3gadīja opeļsāba automātiskā kārba un tagad viņš rukā katru dienu līdz deviņiem vakarā lai varētu sataisīt to miskasti

vot tā ir krīze

Ja cilvēkam jārukā lai uzturētu sābu, tad viņam tiešām ir dziļa krīze....galvā.

Tēma: Ģenerātora siksnas nostiepsana. Kur varētu dabūt Toyota Avensis 1998 - 2003 repair manual

boliks rakstīja: Nevaru sameklēt to skrūvi, kas atspiež spriegotāju, turi ir tā vaina.

Tu esi pārliecināts ka viņai tur jābūt?

Tēma: NSNF 172. Šterna Spīdums

Ozz rakstīja: pirmkaart, tas ko Dobelee nopelna-man degvielaa vairaak aizies...

otrkaart-cik man ir zinaamas no dobeles kursabiedrenes- abas nez kaapeec straadaa Riigaa...

treškaart- valsts ir nogriezusi piķi- vai veel ļaunaak-nemaz pati nezina cik piķa varees atveeleet mediciinai.neko vinji nav sareekjinaajusi-taapeec tagad ir taads haoss...

šitaas mazaas nodaļiņas- vinji gaida kad es pa 100 ls meenesii naakšu katru dienu, pisīšos ar papiriem , dzenaašu dakterus un darīšu veel 3 cilveeku darbu...taa viņš ir tais laukos

Nu, tev labāk redzama tā virtuve.

Tēma: NSNF 172. Šterna Spīdums

TDIOTS rakstīja: nau jau tā ka būtu nokritis uz pirmstreknogadu līmeni , ir tā ka nokritis kā nekad vel nau bijis - pat ne 95ajā vaj 98ajā.

Nu nu....tik ātri jau aizmirsi kā bija 95.tajā Vēl ne tuvu nav tas līmenis, vienkārši tagad ir dikti sūdīgi jo nevar atļauties to ka varēja aizvakar. Bet tas vēl tālu nav 95.tais.

Tēma: Ģenerātora siksnas nostiepsana. Kur varētu dabūt Toyota Avensis 1998 - 2003 repair manual

Centis_Nuudele rakstīja:

Sretsked rakstīja: Vai tad mūsdienu mašīnām nav automātiskie spriegotāji?? .

Ir un nav.....zināmajam modernajam (21. gadsimta)renaultam bija jānoņem riteni un spārna ieliktni lai varētu nospriegot siksnu.

Un jāsameklē atbilstoša skrūve, kuru taupīgie francūži nebija ieskrūvējuši, lai gan vītni iegriezt bija pacentušies...

Tēma: Ģenerātora siksnas nostiepsana. Kur varētu dabūt Toyota Avensis 1998 - 2003 repair manual

Sretsked rakstīja: Vai tad mūsdienu mašīnām nav automātiskie spriegotāji?? .

Ir un nav.....zināmajam modernajam (21. gadsimta)renaultam bija jānoņem riteni un spārna ieliktni lai varētu nospriegot siksnu.

Tēma: NSNF 172. Šterna Spīdums

Ozz rakstīja: no traumaam mani optimizeeja...

da i Privaatajaas Iestaadees taads saslums...bet tur kko veel leenaam čubinamies.

Pazvanies pa perifēriju.

Dobelē točna ir mēmi garas rindas uz radioloģiju un tikai personāla trūkuma dēļ.

Tēma: NSNF 172. Šterna Spīdums

Ieliec bildi kāds tas vāciņš izskatās.

Varbūt ka var iemontēt iekš audi, tad audi būs gandrīz tikpat labs kā reņaults.

Tēma: Virtuves balonu gāze

ursis rakstīja: cik nesen esi ar elektriibu atraavies? vai taa ir special price prieksh leishmales? ap 18,-ls un ar piegaadi 1,-ls atlaide-kantorii kur njemu.

Uij, atradu pēdējo čeku, pirms Ziemsvētkiem esmu pircis par 19 Ls.

Tā kā - lūdzu piedod, ja vari.......

Tēma: NSNF 172. Šterna Spīdums

Nja, līdzjūtība.

Labrīt.

Tēma: NSNF 172. Šterna Spīdums

Labrīt.

Tēma: Fords, urods!

Koka ķīlis durvju augšējā stūrī + kārtīga drāts.

Nav teikts, ka jāatrauj durvju kloķis. Vari mēģīnāt aizāķēt un izvilkt atslēgu.

Tēma: NSNF 172. Šterna Spīdums

Bay.

Tēma: NSNF 172. Šterna Spīdums

Sviests, pagaidi.....vot tā, vēl mazliet pieliecies.....OK, tūlīt es tev....jūti?

Jūti, ka pavasaris jau klāt?

Tēma: NSNF 172. Šterna Spīdums

Sviestnesis rakstīja: Apsveicu visus sakarā ar servera pārslodzes vārda dienu!!

Intresanti tie ir divi vārdi, servers un pārslodze, tā kā romeo un džuljeta, vai tomēr viena indivīda Servera Pārslodža vārda diena vai varbūt Viņas Pārslodze Servētā

Kā tur īsti ir

Nemoci sevi ar grūti saprotamām lietām.

Labāk cīnies ar parādniekiem.

Tēma: NSNF 172. Šterna Spīdums

Nu tad lai svinētāji paši tiek galā ar savu pārslodzi.

Man ir labi.

nevaru nevienu iepriecināt.

Tēma: Leduspulieris 2009

Wot, beidzot konkrēta runa.

ja tās biļtes uz teātri, kuras ir nopirktas, būs uz sestdienu,21. (man liekas ka tā bija jābūt), tad svētdien 22. es varētu atslogoties.

Tēma: NSNF 172. Šterna Spīdums

Kam ir pārslodze?

Dzert vajag mazāk....

Lasītākie raksti

Jaunie raksti