Negaidījāt?
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Tēma: NSNF 172. Šterna Spīdums
Sviestnesis rakstīja: Paklau,Centi,cik saprotu,tad Tu beidzot esi iepircis telefonu ar krāsainu ekrānu
Ko tu tur gvelz?
Kas teica, ka krāsains ekrāns?
Ekrāns ir mellbalti-pelēks, bet es dabūju no kultūras nama krāsainās plēves, kuras liek prožektorors lai gaisma spīd krāsaina.
Tā nu es varu maiņit ekrāna krāsu kā man patīk. Pirmdien zilu, otrdien zaļu, piektdien impa rozā.
Tēma: NSNF 172. Šterna Spīdums
Trīsdesmit astoņas sastrutojušas mandeles.
Un pārējiem - nekas.
![]()
Tēma: NSNF 172. Šterna Spīdums
Vakars.
tas nozīmē VĒL VIENU.
Jau kādu trešo vai ceturto....katrā ziņā vēders neprotestē.
![]()
Tēma: NSNF 172. Šterna Spīdums
SuperZigis rakstīja: Sviestca kantoris rullz!
šoferi gan ne vienmēr
Atveda ziemas riepas sīča ratiņiem?
![]()
Tēma: NSNF 172. Šterna Spīdums
Viņš nupat teica, ka šokolāds sviests esot viņam zem jostas vietas.
![]()
Tēma: Omega 2.5TD+ automāts
Kaksis rakstīja: Vispār es arī esmu ievērojis, ka 50% vācieši to vien dara kā brauc ar auto. Un kad galīgi piekūst, tad dod kaimiņam braukt. Un brauc tos 12 gadus neslāpējot nost. Nu noslāpē tikai uzpildot degvielu.
Nepārspīlē. Viņi nobrauc 200 km 1 stundā. Tā ka atliek laiks arī pakaksēt.
Tēma: NSNF 172. Šterna Spīdums
Sviestc rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja:
Sviestc rakstīja: Labrītt!!
Uh pļā, ku riebīgs es esmu, uh pļā ku riebīgs
izteicos vai zin...
www.subarupower.lv/...
A tagad vari uzskatīt ka Viktors ir rīkojies tāpat kā tu ar komandiera sviesta gabalu - drusku tev, drusku sev.
Viss ir normāli.
Mūsu bataljona komadieris bija ļoti resns,un viņam bija kaitīgi tik daudz ēst sviestu....
tā bija humānā palīdzība...
Savukārt tev ir kaitīgi dot naudu, jo tu viņu izsvied par sābiem.
![]()
Tēma: NSNF 172. Šterna Spīdums
Sviestc rakstīja: Labrītt!!
Uh pļā, ku riebīgs es esmu, uh pļā ku riebīgs
izteicos vai zin...
www.subarupower.lv/...
Es nesaprotu vienu - kāpēc tas viķka tev atdeva tos 30 latus![]()
Citreiz zināsi, ka vispirms jāizraksta rēķins, tad jāsagaida nauda kontā un tikai tad jāizsniedz prece.
A tagad vari uzskatīt ka Viktors ir rīkojies tāpat kā tu ar komandiera sviesta gabalu - drusku tev, drusku sev.
Viss ir normāli.
![]()
Tēma: Virtuves balonu gāze
RLaguna rakstīja:
sleepnis rakstīja: Kāds nezin, cik tāda tagad maksā? Tai tak nav akcīze virsū, vai ir?
kaut kur ap 15 Ls lielais balons (50cik tur litri)
Jau sen ir virs 20 Ls.
Tēma: Domājiet, ko rakstat!
Sretsked rakstīja:
RLaguna rakstīja:
Ozz rakstīja: redz, sameeraa gruuti piedaariit, jo elaktriiba ir grūti iekraasojama.
neesmu kompetents mazo HES jomaa, bet man domaat, ka taas arii ekosisteemu bojaa.
ja ir būvētas uz dzirnavu pamata tad daudz maz ar ekosistēmu visam jābūt OK.
bet katrai elektrostacijai ir ģeneratori, kuriem ir max jauda utt, līdz ar to nevar būt tā ka mazais hes paziņo ka elektrību var saražot 1/2 LV
Nu, nekur jau īsti nav iekalts, ka vecās dzirnavas ir pats pareizākais dabai.
Protams, ka bojā ekosistēmu.
Un vispār tas mazo hesu bums tika uztaisīts tikai naudas kāšanai. Citādi grūti nosaut tās metāllūžņu konstrukcijas - nebūt ne ilglaicīgai darbībai.
Tēma: Leduspulieris 2009
Uudensputns rakstīja: Centi,vismaz reizi gadā tak vari...?
Datums?