first!
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Nu tāpēc jau es viņu glaudīju ar cimdu. Nepatīk man skabargas....
![]()
Sretsked rakstīja: Tā jau ir pareizi- mersedesu vajag šad tad aizvest uz ziemas trasi un viņam parādīt, kā mašīnas tur brauc. Un tad atkal noslaucīt un nolikt šķūnī, blakus šūpuļtīklam un mazdēla trīsritenītim.
na na, ne visi ôpji brauc ar meršiem, ne visi.....
![]()
Šaubu nav, sābi brauc ātrāk par citām ķerrā, jo viņiem pakaļ dzenas vecs zābaks, no kura jācenšas aizmukt.
Ozz rakstīja: vai ta ta zaļā urna vakar bija mersedess
Es nezinu, bet tas jefiņš kas viņā sēdēja iekšā bija konkrēts lohs.
![]()
Ideots rakstīja: Centis vakar aptaurēts uz K. Ulmaņa Gatves.
Tik nopietnu seju pie stūres sen nebiju redzējis
Tu būsi pārskatījies. man pie loga ir pielipināts mērkaķītis (Ozis un Kindzulis var apstiprināt)....
Seju pie stūres es neturu, man ir pietiekoši garas rokas.......
![]()
Labrīt visapkārt!
Dorisas tā kā būtu pagājušas, ko tā švilpaste te meklē![]()
Delfi sola sestdien - svētdien pa nakti mīnusus, pa dienu ap 0 - OK.
Accuweather sola plusus.
Kas dzims, to kristīs. Svētdien no rīta ap 7 es tev piezvanīšu pavaicāt braukt vai nebraukt.
![]()
uupis rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja: Esi pārliecināts ka tam konkrētajam modelim ir?
Nē.
Bet līdz šim neesmu redzējis sīģeni bez savas barošanas.
Es savukārt tikai tādu - bez savas barošanas - esmu redzējis.
uupis rakstīja:
Baterija ir ne tikai pultij, bet arī pašai signalizācijai iekš auto.
Esi pārliecināts ka tam konkrētajam modelim ir?
Iešu uzmontēt vasaras riepas, lai Ādiņu saimniekam nesabojā augseku.
Esmu tā pieēdies, ka nav pat spēka izpaust sašutumu.
gribu first un gulēt.
![]()
Oij plē, vairāk kā miljons idiotu nav zinājuši kur naudu likt....šito mēslu par tādu cenu![]()
![]()
Ja meistars uzstādītājs ir bijis uz Jūs ar lodāmuru, tad visādus brīnumus var sagaidīt.
Ozz rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja:
Ozz rakstīja: Tas atkaraajas.
Kas
Nerīvētais burkāns
neriiveetais burkaans no dekstera varbuut atkaraajas.
Dekstera burkāns ir audzēts kūdras substrātā.
Ozz rakstīja:
Sviestnesis rakstīja: Ozz, ā kā sastāv ar Tavu pif-paf
Vai startu dosi mums pēc traīcijas, vai tomēr jāsametās un jānopērk Tev platmasa pistjiks ar pistonu komplektu
PIF-PAFam muniicijas vairs nav.Neviens mediibu patronas maajaas vairs nelaadee.Visi peerk gatavas.
ja sanaaks aiziet lidz Teerbatas ielai, tad moska.Lai gan tas kraams mani ir izbesiijis.
Tak sameklē divus plakanus akmeņus ko sist vienu pret otru. Plīkšķis būs tikpat skaļš ka no tās pištolītes.
Neesmu bijis vecmīlgrāvī, nezinu....vienreiz juglā gan redzēju virs musorņika uzspraustu lietussargu un uzrakstu "Sviesta Nams".
![]()
Latvji, brauciet kosmosā! Projektā Pirmie Latvijas 100 km kosmosā šodien palaista izmēģinājuma raķete
Kafija, pirts un auksta duša? Narkoloģe komentē populārākos mītus par atskurbšanu pirms sēšanās pie stūres
2