Kārtot: Augošā secībā

Tēma: NSNF 171. heppīņūjears!!!

first!

Tēma: NSNF 171. heppīņūjears!!!

Nu tāpēc jau es viņu glaudīju ar cimdu. Nepatīk man skabargas....

Tēma: \'\'No Speed No Fun\'\' Ledus Piesmiešana

Sretsked rakstīja: Tā jau ir pareizi- mersedesu vajag šad tad aizvest uz ziemas trasi un viņam parādīt, kā mašīnas tur brauc. Un tad atkal noslaucīt un nolikt šķūnī, blakus šūpuļtīklam un mazdēla trīsritenītim.

na na, ne visi ôpji brauc ar meršiem, ne visi.....

Tēma: NSNF 171. heppīņūjears!!!

Nepierādīsi!

Tēma: NSNF 171. heppīņūjears!!!

First Forever!

Tēma: NSNF 171. heppīņūjears!!!

Uz redzēšanos!

Tēma: \'\'No Speed No Fun\'\' Ledus Piesmiešana

Šaubu nav, sābi brauc ātrāk par citām ķerrā, jo viņiem pakaļ dzenas vecs zābaks, no kura jācenšas aizmukt.

Tēma: NSNF 171. heppīņūjears!!!

feini.

Tēma: NSNF 171. heppīņūjears!!!

Ozz rakstīja: vai ta ta zaļā urna vakar bija mersedess

Es nezinu, bet tas jefiņš kas viņā sēdēja iekšā bija konkrēts lohs.

Tēma: NSNF 171. heppīņūjears!!!

Ideots rakstīja: Centis vakar aptaurēts uz K. Ulmaņa Gatves.

Tik nopietnu seju pie stūres sen nebiju redzējis

Tu būsi pārskatījies. man pie loga ir pielipināts mērkaķītis (Ozis un Kindzulis var apstiprināt)....

Seju pie stūres es neturu, man ir pietiekoši garas rokas.......

Tēma: NSNF 171. heppīņūjears!!!

piķnadomeņše,

nadomeņšepiķ!

Tēma: NSNF 171. heppīņūjears!!!

Labrīt visapkārt!

Dorisas tā kā būtu pagājušas, ko tā švilpaste te meklē

Tēma: NSNF 171. heppīņūjears!!!

Labrīt!

Es arī gribu apsveikt Dorisu vārda dienā!

Tēma: NSNF 171. heppīņūjears!!!

Delfi sola sestdien - svētdien pa nakti mīnusus, pa dienu ap 0 - OK.

Accuweather sola plusus.

Kas dzims, to kristīs. Svētdien no rīta ap 7 es tev piezvanīšu pavaicāt braukt vai nebraukt.

Tēma: Problēmas ar signalizācija

uupis rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja: Esi pārliecināts ka tam konkrētajam modelim ir?

Nē.

Bet līdz šim neesmu redzējis sīģeni bez savas barošanas.

Es savukārt tikai tādu - bez savas barošanas - esmu redzējis.

Tēma: Problēmas ar signalizācija

uupis rakstīja:

Baterija ir ne tikai pultij, bet arī pašai signalizācijai iekš auto.

Esi pārliecināts ka tam konkrētajam modelim ir?

Tēma: NSNF 171. heppīņūjears!!!

Iešu uzmontēt vasaras riepas, lai Ādiņu saimniekam nesabojā augseku.

Tēma: NSNF 171. heppīņūjears!!!

Esmu tā pieēdies, ka nav pat spēka izpaust sašutumu.

gribu first un gulēt.

Tēma: NSNF 171. heppīņūjears!!!

www.iauto.lv/...

Oij plē, vairāk kā miljons idiotu nav zinājuši kur naudu likt....šito mēslu par tādu cenu

Tēma: Problēmas ar signalizācija

Ja meistars uzstādītājs ir bijis uz Jūs ar lodāmuru, tad visādus brīnumus var sagaidīt.

Tēma: Ģenerators

Pieskrūvē ģenģerim ventilatora spārnus, lai pretvējš griež.

Tēma: \'\'No Speed No Fun\'\' Ledus Piesmiešana

Ozz rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja:

Ozz rakstīja: Tas atkaraajas.

Kas

Nerīvētais burkāns

neriiveetais burkaans no dekstera varbuut atkaraajas.

Dekstera burkāns ir audzēts kūdras substrātā.

Tēma: NSNF 171. heppīņūjears!!!

Ozz rakstīja:

Sviestnesis rakstīja: Ozz, ā kā sastāv ar Tavu pif-paf

Vai startu dosi mums pēc traīcijas, vai tomēr jāsametās un jānopērk Tev platmasa pistjiks ar pistonu komplektu

PIF-PAFam muniicijas vairs nav.Neviens mediibu patronas maajaas vairs nelaadee.Visi peerk gatavas.

ja sanaaks aiziet lidz Teerbatas ielai, tad moska.Lai gan tas kraams mani ir izbesiijis.

Tak sameklē divus plakanus akmeņus ko sist vienu pret otru. Plīkšķis būs tikpat skaļš ka no tās pištolītes.

Tēma: NSNF 171. heppīņūjears!!!

paFirst!

Tēma: NSNF 171. heppīņūjears!!!

Neesmu bijis vecmīlgrāvī, nezinu....vienreiz juglā gan redzēju virs musorņika uzspraustu lietussargu un uzrakstu "Sviesta Nams".

Lasītākie raksti

Jaunie raksti