Kārtot: Augošā secībā

Tēma: \'\'No Speed No Fun\'\' Ledus Piesmiešana

Ozz rakstīja: Tas atkaraajas.

Kas

Nerīvētais burkāns

Tēma: Ģenerators

Pirmais rakstīja: lai paceltu jaudu ir jāpaceļ vai nu strāvās stiprums vai spriegums, to tak māca kādā pamatskolas n-ajā klasē

Savukārt pēc ôma onkuļa likuma sanāk, ka strāvas stiprums I=U:R.

No šejienes - samazinot tinumu pretestību, dabūs lielāku I.

Lai tak čoms pacīnās, vai mums žēl

Tēma: NSNF 171. heppīņūjears!!!

Alūksnē pie veikala jebkuram paprasi kur sēž Inga ar pliku dupsi, pastāstīs tev ceļu un vēl līdzi aizies, neatkarīgi no sākotnējiem dienas plāniem.

Tēma: NSNF 171. heppīņūjears!!!

Ozz rakstīja: man iisteniibaa pokuj, bet izbriina ka puskomunistiskajaa Kjiinaa arii kaads var bankroteet bez Partijas ziņas

SWH ziņoja, ka puskomunisti pieprasa samazināt algas lai glābtu kantori, bet kapitālistu arodbiedrības nepiekrīt, un tāpēc kantoris bankrotēšot.

A nam vsjoravno......ir prieks ka vēl kādam bez mums iet sliktāk nekā igauņiem.

Tēma: \'\'No Speed No Fun\'\' Ledus Piesmiešana

Kindzulis rakstīja:

vieniigais- trasee viens vieniigs ledus gan vareetu buut ...

Ta nebija zeme diezko sasalusi, kad uzsniga.

Būs pliki arumi, nekāds ledus.

bet varbūt vēl piesals.....

Tēma: NSNF 171. heppīņūjears!!!

Sviestnesis rakstīja:

Ozz rakstīja: eku, saka ka ssang yong arii pa pip eleem.

kas tas ssang yong ir tāds, rodgobals kāds Tev

un kurš ta izpepipeļoja to ssang yuongu

un vai šams bija praiders, vai tomēr dabūja negribot

Kreņķis jau ir gan, viņi stellēja iekšā gandrīz vai mercedesa motorus....

Tēma: NSNF 171. heppīņūjears!!!

Kūst first!

First kūst!

Iks kaks kule mella īss kūss first bedabūs, desmit!

Tēma: NSNF 171. heppīņūjears!!!

First!

Tēma: NSNF 171. heppīņūjears!!!

Kūst!

Tēma: NSNF 171. heppīņūjears!!!

TDIOTS rakstīja: Žļurgains PNmorgens

Cauru rītu kaimiņu fublas mokās izkārpīties no žļurgas , zzz zzz zzz + pomogi podtalkņi tik skan

un kas darās ārpuss Rīgas ? Aucē un Aluksnē ??

Es tak saku - atkūsnis!

Vakarā bija -10, tagad +2,5.

Ja tā turpināsies, līdz svētdienai ādiņa būs kirdikt (nu tā ādiņas trase, ippio).

Tēma: NSNF 171. heppīņūjears!!!

Rolling nagu jaksa!

Labrīt.

Atkūsnis.

Tēma: NSNF 171. heppīņūjears!!!

Sviestnesis rakstīja: Biju Ādiņās,pafrēzēju bikiņ. Naf ne vainas. Izskatās ka svētdien Pasākums būss Labais!!

Šorīt esi bijis laukā?

Tēma: NSNF 171. heppīņūjears!!!

Ideots rakstīja:

Sretsked rakstīja: Reņus jau nepērk....reņus vai nu saņem darbā vai galīgā prāta aptumsuma mirklī samaina pret naudu.

kā Tu domā, kuru varinatu izvēlējās centis ?

Man ir palaimējies, jo reni dabūju kā darba ķerru. Ja tā nebūtu noticis, iespējams Pirmā demagogījas ietekmēts varbūt būtu sadomājis reni nopirkt...par savu naudu....

labi gan, labi gan ka ir sanācis tā kā ir sanācis....

Tēma: NSNF 171. heppīņūjears!!!

Pirmais + Renault = nassing spešel.

Tēma: NSNF 171. heppīņūjears!!!

Bizenajam olas nost un pendele starp ausīm!

Tēma: NSNF 171. heppīņūjears!!!

Ach sooooo.......nepadomāju..jā, laikam būšu nepiesardzīgi kādreiz jaunībā izteicies.....

p.s. ar bērna muti runā patiesība....

Tēma: NSNF 171. heppīņūjears!!!

Ozz rakstīja:

juha rakstīja:

Ideots rakstīja:

Kindzulis rakstīja: ap 17.45 pie Spices iri un tiksi maajaas

a kur benceli likt ?

Ja nav kur likt, turpini turēt rokās!

te nu mees redzam Yonasa attieksmi pret MB marku

Kāds sakars Yonasam ar Juhas attieksmi

Tēma: NSNF 171. heppīņūjears!!!

Ideots rakstīja: vēders iziet labi, tik nevar saprast, kā mājās tikt,

Mēģini kādu brīdi pirms mājāsiešanas pārtraukt rīt.....

Tēma: Jaunaa Nissan Micra, par kriizes cenu!

testi....zvaigznes....

deformācijas normatīvi ja nekļudos , vai nebija pie V=50 km/h

Palabojiet, ja nepareizi.

Man liekas, ka neviens kantoris netestē ķerras un nepiešķir zvaigznes pie normāla sadzīves ātruma - 100 km/h, 2 auto purnu purnā . Tādā situācijā mazajam pirdakam pret lielāka gabarīta auto nav nekādu izredžu, un tās zvaigznītes var uzkrāsot uz kapa krusta.

Tēma: NSNF 171. heppīņūjears!!!

Ideots rakstīja:

Ô, jobelārs!

Kā ta vēders iziet? Pa pareizo galu?

Tēma: NSNF 171. heppīņūjears!!!

Siksparnis rakstīja: ļoti daudz sīkajiem tagad problēmas ar izrunu.

Nezin mātes vārdu

Tēma: NSNF 171. heppīņūjears!!!

Tev būt First!

Tēma: NSNF 171. heppīņūjears!!!

Sretsked rakstīja: Kindzulis kaut kur aizdevās...Centis esot šim ieteicies iet pie ārsta...nu un viņš arī aizgāja...pie urologa.

Es viņam teicu - pie logopēda, nevis pie Urlopēda.....

Tēma: NSNF 171. heppīņūjears!!!

...iemācīties runāt ar izēstu muti....nu kurš tad to nemāk

Kindzulim jāmācās saprotami runāt ar pilnu muti!

Tēma: Jaunaa Nissan Micra, par kriizes cenu!

labāk būtu ņēmis no debitora saņurcītu piečuku.....

Lasītākie raksti

Jaunie raksti