Ozz rakstīja: Tas atkaraajas.
Kas
Nerīvētais burkāns
![]()
Ozz rakstīja: Tas atkaraajas.
Kas
Nerīvētais burkāns
![]()
Tēma: Ģenerators
Pirmais rakstīja: lai paceltu jaudu ir jāpaceļ vai nu strāvās stiprums vai spriegums, to tak māca kādā pamatskolas n-ajā klasē
Savukārt pēc ôma onkuļa likuma sanāk, ka strāvas stiprums I=U:R.
No šejienes - samazinot tinumu pretestību, dabūs lielāku I.
Lai tak čoms pacīnās, vai mums žēl
![]()
Alūksnē pie veikala jebkuram paprasi kur sēž Inga ar pliku dupsi, pastāstīs tev ceļu un vēl līdzi aizies, neatkarīgi no sākotnējiem dienas plāniem.
Ozz rakstīja: man iisteniibaa pokuj, bet izbriina ka puskomunistiskajaa Kjiinaa arii kaads var bankroteet bez Partijas ziņas
SWH ziņoja, ka puskomunisti pieprasa samazināt algas lai glābtu kantori, bet kapitālistu arodbiedrības nepiekrīt, un tāpēc kantoris bankrotēšot.
A nam vsjoravno......ir prieks ka vēl kādam bez mums iet sliktāk nekā igauņiem.
![]()
Kindzulis rakstīja:
vieniigais- trasee viens vieniigs ledus gan vareetu buut ...
Ta nebija zeme diezko sasalusi, kad uzsniga.
Būs pliki arumi, nekāds ledus.
bet varbūt vēl piesals.....
Sviestnesis rakstīja:
Ozz rakstīja: eku, saka ka ssang yong arii pa pip eleem.
kas tas ssang yong ir tāds, rodgobals kāds Tev
un kurš ta izpepipeļoja to ssang yuongu
un vai šams bija praiders, vai tomēr dabūja negribot
Kreņķis jau ir gan, viņi stellēja iekšā gandrīz vai mercedesa motorus....
![]()
Kūst first!
First kūst!
Iks kaks kule mella īss kūss first bedabūs, desmit!
TDIOTS rakstīja: Žļurgains PNmorgens
Cauru rītu kaimiņu fublas mokās izkārpīties no žļurgas , zzz zzz zzz + pomogi podtalkņi tik skan
un kas darās ārpuss Rīgas ? Aucē un Aluksnē ??
Es tak saku - atkūsnis!
Vakarā bija -10, tagad +2,5.
Ja tā turpināsies, līdz svētdienai ādiņa būs kirdikt (nu tā ādiņas trase, ippio).
Sviestnesis rakstīja: Biju Ādiņās,pafrēzēju bikiņ. Naf ne vainas. Izskatās ka svētdien Pasākums būss Labais!!
Šorīt esi bijis laukā?
![]()
Ideots rakstīja:
Sretsked rakstīja: Reņus jau nepērk....reņus vai nu saņem darbā vai galīgā prāta aptumsuma mirklī samaina pret naudu.
kā Tu domā, kuru varinatu izvēlējās centis ?
Man ir palaimējies, jo reni dabūju kā darba ķerru. Ja tā nebūtu noticis, iespējams Pirmā demagogījas ietekmēts varbūt būtu sadomājis reni nopirkt...par savu naudu....
labi gan, labi gan ka ir sanācis tā kā ir sanācis....
![]()
![]()
Ach sooooo.......nepadomāju..jā, laikam būšu nepiesardzīgi kādreiz jaunībā izteicies.....
p.s. ar bērna muti runā patiesība....
![]()
![]()
Ozz rakstīja:
juha rakstīja:
Ideots rakstīja:
Kindzulis rakstīja: ap 17.45 pie Spices iri un tiksi maajaas
a kur benceli likt ?
Ja nav kur likt, turpini turēt rokās!
te nu mees redzam Yonasa attieksmi pret MB marku
![]()
Kāds sakars Yonasam ar Juhas attieksmi![]()
![]()
Ideots rakstīja: vēders iziet labi, tik nevar saprast, kā mājās tikt,
Mēģini kādu brīdi pirms mājāsiešanas pārtraukt rīt.....
![]()
testi....zvaigznes....
deformācijas normatīvi ja nekļudos , vai nebija pie V=50 km/h![]()
Palabojiet, ja nepareizi.
Man liekas, ka neviens kantoris netestē ķerras un nepiešķir zvaigznes pie normāla sadzīves ātruma - 100 km/h, 2 auto purnu purnā . Tādā situācijā mazajam pirdakam pret lielāka gabarīta auto nav nekādu izredžu, un tās zvaigznītes var uzkrāsot uz kapa krusta.
Ideots rakstīja:
Ô, jobelārs!
Kā ta vēders iziet? Pa pareizo galu?
![]()
Siksparnis rakstīja: ļoti daudz sīkajiem tagad problēmas ar izrunu.
Nezin mātes vārdu
![]()
Sretsked rakstīja: Kindzulis kaut kur aizdevās...Centis esot šim ieteicies iet pie ārsta...nu un viņš arī aizgāja...pie urologa.
Es viņam teicu - pie logopēda, nevis pie Urlopēda.....
![]()
...iemācīties runāt ar izēstu muti....nu kurš tad to nemāk
Kindzulim jāmācās saprotami runāt ar pilnu muti!
![]()
labāk būtu ņēmis no debitora saņurcītu piečuku.....
![]()
Latvji, brauciet kosmosā! Projektā Pirmie Latvijas 100 km kosmosā šodien palaista izmēģinājuma raķete
Kafija, pirts un auksta duša? Narkoloģe komentē populārākos mītus par atskurbšanu pirms sēšanās pie stūres
2