Ursi, ja tu gribi remontēt velosipēdu un slēpes, tad obligāti skaties garāžu ar pacēlāju!
![]()
Ursi, ja tu gribi remontēt velosipēdu un slēpes, tad obligāti skaties garāžu ar pacēlāju!
![]()
Nu jā, atmiņā tā filma kur uz cik tām stundām džeku izlaida no ķurķa lai varētu noveidot štelles....
![]()
Ozz rakstīja: ir jau pepelaci (parasti smagie) kam tens baakaa staav...i neko. nav dzirdeets ka buutu jobņījuši.
ar plastmasu buus savaadaak- lai gan taa praatiigi manupraat var.
Vispār jau ja ķerrai kaut kas aizsalis, tad veselīgāk ir viņu atsildīt lēnām - iestumt siltā telpā, ja iespējams.
dažreiz strauji atkausējot sanāk lielākas ziepes nekā sasalstot.
juha rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja: Pirmais, kur tu liksi savu reni? To plastmasu pat tolmets neņems pretīm.
Trabanta liktenis viņu sagaida - sapūt visu aizmirstam kaut kur sētmalē.
Tāpēc jau plastmasa ir plastmasa, ka nepūst. Sanāk, ka Renis forever.
Forever jau gan, tikai pēc kādu 150 kkm nobrauciena viņš saviem spēkiem vairs nespēs pakustēt.
Ozz rakstīja: Pozijs ir vnk ar meeli pie paneļa piesalis
Viņš strādā uz paneļa
![]()
Pirmais rakstīja: dzirdējāt jaunumus....
lielākā daļa no audī tagad pieder poršam
kā tās automarkas iet pa rokām
Vo blee![]()
Un porše vai tik nepieder folksvāģim![]()
Pirmais, kur tu liksi savu reni? To plastmasu pat tolmets neņems pretīm.
Trabanta liktenis viņu sagaida - sapūt visu aizmirstam kaut kur sētmalē.
![]()
Ozz rakstīja:
pienjemu ka nekas TAAADS nenotiktu....baaku var sildiit, ja vien taa nav no plastmasas.
Papīra glāzē var uzvārīt ūdeni, kāpēc lai nevarētu sildīt plastmasas bāku?
Ozz rakstīja: kas Tev liek domaat ka peec amurikaanju aizvaaksanaas suudu paliks mazaak
Zimbabwee neviens nav bijis, luuk arii rezultaats...
izskataas ka pie mums arii sen neviens nav saimniekojis
Gribi parunāt par politiku
Mani vienkārši fascinē dažas izdarības - tagad visa pasaule pieprasa lai žīdi pārtrauc uzbrukumus palestīņiem, vienīgi jeņķi nobalso pret, jo neesot zināmas visas nianses blablabla. Kad paši iebruka Irākā, tad gan bija zināmas visas nianses par Sadama masu iznīcināšanas ieročiem...maitas viņi ir, bet mūsu slakterīši klanās un pietur viņiem fraku šlepes.
Ne ar ko neatšķiras no krievu demagoģijas, tikai katrs dragā citā reģionā....vismaz pagaidām.
Kuru tu pagodini par Viņa Atsaldētību
![]()
Tēma: VW Passat 2,5TDI V6, B5
Kaksis rakstīja: Katram gadījumam noliec 1500 Ls motora kapitalkai.
Noliec parexa bankā uz procentēm.
Jā, WD-40 ir visu amerikas mājsaimnieču universālais glābējlīdzeklis .
Principa pēc nelietoju amerikāņu mēzlus, kamēr viņi neizvāksies no Āzijas un citām vietām kuras pieķēzījuši.
![]()
ursis rakstīja:
Sviestc rakstīja: Labritt! Štanga tramvajam piesala pie vada ar visu jumtu, a apukša ar benķiem aizbrauca pa sliedēm....
a par braukšanu bez jumta atlaidi neiedeva..
tas tev nepierasti? ...braukt bez jumta ?
Nē, šoreiz ir otrādi - parasti Sviestam aizbrauc jumts.
Šoreiz jumts palika, aizbrauca apakšdaļa!
![]()
Kā jūs domājat - ja ķengurs eksplodētu, no tām ķeskām nāktu stipra mēslu smaka![]()
![]()
Es domāju, ka ziemas bendzīns nedrīkst būt siltāks kā vasaras bendzīns, tad var sanākt Bambāļi.
Darīju tā:
atskrūvēju degvielas trubu pie iešprices un tajā trubā sapūtu siltu gaisu no kalorifera. Bāka uzsila un korķis atkusa. Tagad tikai nezinu, vai drīkstu ar siltu bendzīnu braukt. vai viņš nevar explodēt![]()
Ideots rakstīja: zvani Pirmajam
Paldies, it kā labs padoms.
Bet re ku viņš jau saka ka nemaz nav redzējis tādu bākas korķi.....
tirsā es esmu.
Braukšu kāmēº bāka tukša, tad saukšu ejvākuātôru.
![]()
Progresīvajam renaultam atkal nevar ieliet bendzīnu, jo bākas koºķis aizsalis.
Vai braukt pie dīlera![]()
p.s. garantija jau beigusies....![]()
![]()
Ideots rakstīja: ļaujat iepazīstināt
jaunais MB ar 8 airbagiem
titlap.free.fr/...
Jaunajam mercedesam arī šterns būšot piepūšams kā airbags... kaut kur lasīju.....
![]()
Pozjku piesies aizmugurē Sviesta sābam un šļūkus novilks 3 reizes pa trasi. Tad būs ledus uz 3 stundām.
Interesanti - kāds liktenīgs notikums gaidāms pēc 24 stundām
![]()
Vai ta jaunos modernos Rīgas trolejbussus neapsilda
Ka tas Aldis nesaķer kādu aukstumpumpu!
![]()
Latvji, brauciet kosmosā! Projektā Pirmie Latvijas 100 km kosmosā šodien palaista izmēģinājuma raķete
Kafija, pirts un auksta duša? Narkoloģe komentē populārākos mītus par atskurbšanu pirms sēšanās pie stūres
3
Neskatoties uz policijas brīdinājumiem par pārbaudēm, Līgo dienā liels skaits aizturētu dzērājšoferu
Kafija, pirts un auksta duša? Narkoloģe komentē populārākos mītus par atskurbšanu pirms sēšanās pie stūres
3