Kārtot: Augošā secībā

Tēma: NSNF 171. heppīņūjears!!!

juha rakstīja: Smēķētāji mirst jauni. Piena dzērāji dzīvo ilgi, paliek veci, saņem mazu pensiju un tramvajos nebon apsēsties.

www.iauto.lv/...

piedalīsies?

Tēma: NSNF 171. heppīņūjears!!!

Cilvēkus šeit vispār nemana.Ir tikai dežurējošais Ursis.

Tēma: VW Passat 2,5TDI V6, B5

niko14 rakstīja: Un vispaar cik vareetu buut motora jauda ZS ja ir sarkanais I burts.

Vispirms vajag ekspertīzi vai tā ir VW rūpnīcas sarkanā krāsa vai Marjampoles laku-krāsu fabºikas produkts.

Tēma: NSNF 171. heppīņūjears!!!

Krāniņš nav aizsalis.

Viss plūst, viss mainās.

Ô môre, ô tempôre!

labrīt.

Pievelkam roceni par 15% un braucam tik talāk.

Tēma: NSNF 171. heppīņūjears!!!

Centis_Nuudele rakstīja: Es aizeju kost.

Jau esmu atpakaļ.

Tēma: NSNF 171. heppīņūjears!!!

Es aizeju kost.

Tēma: NSNF 171. heppīņūjears!!!

Učhudū!

Tri kolodca!

Tēma: NSNF 171. heppīņūjears!!!

First!

Tēma: NSNF 171. heppīņūjears!!!

Ozz rakstīja:

Ideots rakstīja:

Ozz rakstīja: Yonas, vajadzeeja Tev to volvo 940 panjemt....

feina tačka, un uz pusi leeteeka kaa bencelis

Volvo pikaps- visu latviešu sapnis

nee- sedans...ja uzprasiisies- pavizinaašu.peec tam pastaastiisi peec kaa izskataas

Esmu vizināts 740.-tajā, starpība ar 940to tikai vizuālās niansēs. Ķerra kā ķerra, baigi kantains arī salonā.....kaimiņam tāds bija, ziemā norakās tajā vietā kur es ar ciguāru biju izbraucis. Tāpēc nevaru izšķirties FWD vai RWD. Kamēr pliks asfalts, gribu RWD, kā uzsnieg tā priecājos ka ir FWD,

Tēma: NSNF 171. heppīņūjears!!!

Ideots rakstīja: zvani vinam pats un prasi, Uldis pēc vārda.

26388585

laikam jau nezvanīšu.

Tu tak pats teici, ka nekas nav tik lēts kā lēts bencelis....

Tēma: NSNF 171. heppīņūjears!!!

Ozz rakstīja: Yonas, vajadzeeja Tev to volvo 940 panjemt....

feina tačka, un uz pusi leeteeka kaa bencelis

....

....

hvz.....

....

pats īsti nezinu ko gribu, tāpēc te mētājos kā veca nauda.

Tēma: NSNF 171. heppīņūjears!!!

Ideots rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja: Nja, lai viņam veicas.

a nē, kļūdījos, šams saka, ka 3 eiras gribētu.

Značit jāņem, Centi un tad vearēs ar 220 PS un manuāli ierādīt vietu Auces Bembistiem

Te nemaz tik daudz to bembistu nav. Tikai sestdienās kāds iebrauc no Rīgas.

Tam kupim diferis bloķējas? Citādi es varu netikt iekšā garāžā.

Tēma: NSNF 171. heppīņūjears!!!

Ozz rakstīja: izņem priekšējo seedekli aaraa....

zapinjaa tas joks straadaaja

Nu ja, zapiņa beņķis turējāas uz 2 tapiņām. Mersim gan jau ka vismaz 3 vai 4, kā gan citādi višš būtu tik dārgs

Tēma: NSNF 171. heppīņūjears!!!

Nja, lai viņam veicas.

Tēma: NSNF 171. heppīņūjears!!!

Va ta Zigim ir 19-gadīgs

Mans ciguārs ir 20-gadīgs....

Kā variants....vēl joprojām virtuāli apskatu dažādus variantus. bet laikam man tomēr 2 durvis nederēs, ja ômammai ar teju 82 gadiem jāierāpjas aizmugurē, tad ir absolūti Bambāļi.

Tēma: NSNF 171. heppīņūjears!!!

Zdrasvujķe!

Tēma: NSNF 171. heppīņūjears!!!

Ideots rakstīja: ir reāla interese ?

Ziņkārība ir.

Ja tu to ciparu nezini, tad netramdi cilvēku.

Tēma: NSNF 171. heppīņūjears!!!

Ideots rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja:

Tas ir tāds pats kā tavējais?

aha, tik sudraba, gadu vecāks un mešalka normālas kārbas vietā

Un cik tas pārdevējs par viņu grib?

Tēma: NSNF 171. heppīņūjears!!!

Ja mašīnei tikai 2 duris, tas nemaz nav slikti.

Mazāk jāvirina.

Tēma: NSNF 171. heppīņūjears!!!

Ideots rakstīja: Centi, C124 ir tas pats kas W124, tik ar divām duravām, zapiņš nu

Tas ir tāds pats kā tavējais?

Tēma: NSNF 171. heppīņūjears!!!

Kā izskatās C124?

iemet kādu linku, es galīgi neorientējos šitajos ciparos.

Tēma: NSNF 171. heppīņūjears!!!

Ideots rakstīja: vispār PN!

zb pēc tādām brīvdienām tik agri celties

Jā, kolēga, es jums pilnīgi piekrītu.

Ja atalgojumu nogriež par 15%, vajadzētu celties par 15% vēlāk.

Tēma: \'\'No Speed No Fun\'\' Ledus Piesmiešana

Nav Sniega Nav Funktiera.

Tēma: NSNF 171. heppīņūjears!!!

Labrīt.

Viens vecais gads esot labāks nekā divi jaunie, bet tomēr - priecīgu pirmo darba dienu visiem un visām!

Tēma: \'\'No Speed No Fun\'\' Ledus Piesmiešana

Nākošsestdien jāstrādā.

9.01. ir piektdiena, bet ja jau mercedesistiem der, ko tad.....

Lasītākie raksti

Jaunie raksti