juha rakstīja: Smēķētāji mirst jauni. Piena dzērāji dzīvo ilgi, paliek veci, saņem mazu pensiju un tramvajos nebon apsēsties.
piedalīsies?
juha rakstīja: Smēķētāji mirst jauni. Piena dzērāji dzīvo ilgi, paliek veci, saņem mazu pensiju un tramvajos nebon apsēsties.
piedalīsies?
Cilvēkus šeit vispār nemana.Ir tikai dežurējošais Ursis.
Tēma: VW Passat 2,5TDI V6, B5
niko14 rakstīja: Un vispaar cik vareetu buut motora jauda ZS ja ir sarkanais I burts.
Vispirms vajag ekspertīzi vai tā ir VW rūpnīcas sarkanā krāsa vai Marjampoles laku-krāsu fabºikas produkts.
![]()
Krāniņš nav aizsalis.
Viss plūst, viss mainās.
Ô môre, ô tempôre!
labrīt.
Pievelkam roceni par 15% un braucam tik talāk.
![]()
Centis_Nuudele rakstīja: Es aizeju kost.
Jau esmu atpakaļ.
Ozz rakstīja:
Ideots rakstīja:
Ozz rakstīja: Yonas, vajadzeeja Tev to volvo 940 panjemt....
feina tačka, un uz pusi leeteeka kaa bencelis
Volvo pikaps- visu latviešu sapnis
nee- sedans...ja uzprasiisies- pavizinaašu.peec tam pastaastiisi peec kaa izskataas
Esmu vizināts 740.-tajā, starpība ar 940to tikai vizuālās niansēs. Ķerra kā ķerra, baigi kantains arī salonā.....kaimiņam tāds bija, ziemā norakās tajā vietā kur es ar ciguāru biju izbraucis. Tāpēc nevaru izšķirties FWD vai RWD. Kamēr pliks asfalts, gribu RWD, kā uzsnieg tā priecājos ka ir FWD,
![]()
Ideots rakstīja: zvani vinam pats un prasi, Uldis pēc vārda.
26388585
laikam jau nezvanīšu.
Tu tak pats teici, ka nekas nav tik lēts kā lēts bencelis....
![]()
Ozz rakstīja: Yonas, vajadzeeja Tev to volvo 940 panjemt....
feina tačka, un uz pusi leeteeka kaa bencelis
....
....
hvz.....
....
pats īsti nezinu ko gribu, tāpēc te mētājos kā veca nauda.
Ideots rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja: Nja, lai viņam veicas.
a nē, kļūdījos, šams saka, ka 3 eiras gribētu.
Značit jāņem, Centi un tad vearēs ar 220 PS un manuāli ierādīt vietu Auces Bembistiem
Te nemaz tik daudz to bembistu nav. Tikai sestdienās kāds iebrauc no Rīgas.
Tam kupim diferis bloķējas? Citādi es varu netikt iekšā garāžā.
![]()
Ozz rakstīja: izņem priekšējo seedekli aaraa....
zapinjaa tas joks straadaaja
Nu ja, zapiņa beņķis turējāas uz 2 tapiņām. Mersim gan jau ka vismaz 3 vai 4, kā gan citādi višš būtu tik dārgs
![]()
Va ta Zigim ir 19-gadīgs
Mans ciguārs ir 20-gadīgs....
Kā variants....vēl joprojām virtuāli apskatu dažādus variantus. bet laikam man tomēr 2 durvis nederēs, ja ômammai ar teju 82 gadiem jāierāpjas aizmugurē, tad ir absolūti Bambāļi.
![]()
Ideots rakstīja: ir reāla interese ?
Ziņkārība ir.
Ja tu to ciparu nezini, tad netramdi cilvēku.
Ideots rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja:
Tas ir tāds pats kā tavējais?
aha, tik sudraba, gadu vecāks un mešalka normālas kārbas vietā
Un cik tas pārdevējs par viņu grib?
Ja mašīnei tikai 2 duris, tas nemaz nav slikti.
Mazāk jāvirina.
Ideots rakstīja: Centi, C124 ir tas pats kas W124, tik ar divām duravām, zapiņš nu
Tas ir tāds pats kā tavējais?
Kā izskatās C124?
iemet kādu linku, es galīgi neorientējos šitajos ciparos.
Ideots rakstīja: vispār PN!
zb pēc tādām brīvdienām tik agri celties
Jā, kolēga, es jums pilnīgi piekrītu.
Ja atalgojumu nogriež par 15%, vajadzētu celties par 15% vēlāk.
Labrīt.
Viens vecais gads esot labāks nekā divi jaunie, bet tomēr - priecīgu pirmo darba dienu visiem un visām!
![]()
Nākošsestdien jāstrādā.
9.01. ir piektdiena, bet ja jau mercedesistiem der, ko tad.....
![]()
Latvji, brauciet kosmosā! Projektā Pirmie Latvijas 100 km kosmosā šodien palaista izmēģinājuma raķete
Kafija, pirts un auksta duša? Narkoloģe komentē populārākos mītus par atskurbšanu pirms sēšanās pie stūres
3
Neskatoties uz policijas brīdinājumiem par pārbaudēm, Līgo dienā liels skaits aizturētu dzērājšoferu
Kafija, pirts un auksta duša? Narkoloģe komentē populārākos mītus par atskurbšanu pirms sēšanās pie stūres
3