labrīt.
Es no mašīnēm neko nesaprotu.
Tēma: Augstspiediena mazgātājs
ursis rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja:
TDIOTS rakstīja:
rīt pa dienu izprovēšu, tad jau redzēs kas un kā
ja ārā ir mīnusi , tad baro viņu ar silto(ne karsto) ūdeni + kā beidz darbināt , uzreiz pievadu nost un iztecini tukšu , īsāk -neturi viņu aukstumā !!!!
+veiksmi 'darbā'
+ piekombinē viņam ūdens filtru, pirms sūkņa.
tas tacju jau originaali iemonteets...
Kātīgs filtrs jeb mulāža no stiepļu sietiņa
![]()
Das ist gūūt....
gada pēdējā darbdienā parasti kaut kas notiek.
Un šodien notiek kolēģa izvadīšana pensijā.
Werī gūt, werī gūt.....
Vēders mazliet līdzīgs bungām.
![]()
Tēma: Augstspiediena mazgātājs
TDIOTS rakstīja:
rīt pa dienu izprovēšu, tad jau redzēs kas un kā
ja ārā ir mīnusi , tad baro viņu ar silto(ne karsto) ūdeni + kā beidz darbināt , uzreiz pievadu nost un iztecini tukšu , īsāk -neturi viņu aukstumā !!!!
+veiksmi 'darbā'
+ piekombinē viņam ūdens filtru, pirms sūkņa.
![]()
ursis rakstīja: auto nomazgaats. ,kas veel bija jaapaspeej?
Par apenēm tu atkal piemirsi![]()
![]()
Ozz rakstīja:
Fartuks rakstīja: Vislabākie tomēr ir universāļi... gan pīckas samest, gan velleri aizvest, gan cementu stroikā nopizģīt, gan nodrāzties bagāžas nodalījumā nekorčījoties.
atbalstiits!
kaut gan šitas ir veel augstaaks, attieciigi vairaak vietas kamasūtrai
Kāpēc jūs nepērkat autobusus![]()
![]()
Ideots rakstīja: jāpapēta tuvāk, tās B klases neesmu baigi pētījis.
Paskatījos bildītes.
Jautājums - cik dziļi varenā dieva Širpotreba priekšā jāklanās cienījamu autombīļu ražotājam, lai taisītu pasažieru versijas kablukus
Tur točna Prmajam taisnība - kabluks kā kabluks, tikai 'par dārgāku cenu.
![]()
Kolēģis nupat pārdzina jauno ķenguru - tāds platāks par manējo.
Īsāk sakot - vēl lielāka fubļa par manējo.
![]()
Tēma: Augstspiediena mazgātājs
Krāsu var nomazgāt tikai tad, ja sūdīgi pārkrāsots -nohaltūrēts nesagatavojot pamatu.
Normāli pārkrāsotām ķerrām nevienai krāsa nav nolidojusi.
Tēma: Augstspiediena mazgātājs
Ja gribās lai ķerra spīd kā jauna, tad ir jāmazgā ar švammīti un jāpulē un jāliek stikla būrī.
Ja auto brauc katru dienu un rīt atkal līs lietus (nākošā dienā pēc auto nomazgāšanas obligāti līst..
), tad kērhers ir ideāls aparāts vakarā noskalot dubļus lai garāžā nepaliek čupa.
10 minūtes kopā ar spēcīgu strūklu - kas var būt labāks par šo![]()
![]()
Tēma: NSNF diskusijas #170
pozitiivais rakstīja:
Pirmais rakstīja: eu, kurš ir pilnīgais lohs?
SZ jo dadojas pa Spici ar Yonasu un Ozz...un vel āboļiem
Mēs jau viņam teicām, ka āboļus jābāž bikšu priekšējās kabatās nevis pakaļējās.....bet viņš ni un ni.
![]()
Tēma: Augstspiediena mazgātājs
TDIOTS rakstīja:
Ja nopietni, tad iekš hanzaflex var uztaisīt vajadzīgā garuma un ar vajadzīgajiem galiem.
un no šās vietas ,lūdzu sīkāk -kurā vietā un cik $$$$
Man taisīja Stokkerā Krasta ielā.
(var'but netaisīja, varbūt bija gatava ar visiem štuceriem.Oriģinālajai viens džigits pamanījās pārbraukt pāri, apakšā bija metāla plāksnes kants.....kiģec.)
Ozz rakstīja: Нас ебут а мы крепчаем!
.
Jūsu problēmas mūs neinteresē.
![]()
Tēma: Augstspiediena mazgātājs
Kaksis rakstīja: www.internetveikals.lv/...
Tā nav tā šļūtene.
Nejauc džekam galvu.
Tēma: Augstspiediena mazgātājs
Arnis76 rakstīja: man pieslēgumā ir parastais aukstais ūdens, tas nozīmē, ka man jāmeklē šamējais ar kaut kādu sildītāju, vai?
Kas tur ar tām šļūtenēm, tas kaut kāds dārgs prieks?
Nav jāmeklē. Tikai ziemas laikā pēc mazgāšanas novieto to verķi siltumā, lai nesasalst.
Šļūtenes nav lētas. Lai gan tas jau ir relatīvi.....ja pareizi atceros, tad tā 15 metrīgā maksāja ap 60 - 70 Ls, ļoti aptuveni.
Tēma: S 500 \'03
Kaksis rakstīja: Fendt varētu būt labākajā gadījumā turku acainās E-klases ekvivalents.
![]()
varētu būt, bet šoreiz tomēr WALAm taisnība.
![]()
Tēma: NSNF diskusijas #170
pozitiivais rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja: Pozjka - lūriķis špions stukačs.
man rodas sajūta, ka Tu esi ar āboļiem pildīta Zoss
Tavam plānsienu vēderam tas nespīd....
![]()
Tēma: RAV 4 Atsauksmes
Bik ne pa tēmu, bet par pogām....bija kādreiz VW Taro, kas patiesībā ir tīrasiņu Toyota. Tam piemēram ventilācijas kloķus izgaismoja 1 spuldzīte caur plastmasas gaismas sadalītāju vai sauciet kā gribat to štruntu.
Wot, 1 spuldzīte izdeg - visi kloķi tumsā.
Latvji, brauciet kosmosā! Projektā Pirmie Latvijas 100 km kosmosā šodien palaista izmēģinājuma raķete
Kafija, pirts un auksta duša? Narkoloģe komentē populārākos mītus par atskurbšanu pirms sēšanās pie stūres
3
Neskatoties uz policijas brīdinājumiem par pārbaudēm, Līgo dienā liels skaits aizturētu dzērājšoferu
Kafija, pirts un auksta duša? Narkoloģe komentē populārākos mītus par atskurbšanu pirms sēšanās pie stūres
3