Ideots rakstīja: īstajā digi TV Tu pats vari izvēlēties laiku, kurā skatīties Domburšovu
Tu saki
Var Domburu redzēt jau otrdienas vakarā![]()
![]()
![]()
da ladno....
![]()
Tēma: NSNF diskusijas #170
Ideots rakstīja: īstajā digi TV Tu pats vari izvēlēties laiku, kurā skatīties Domburšovu
Tu saki
Var Domburu redzēt jau otrdienas vakarā![]()
![]()
![]()
da ladno....
![]()
TDI rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja: Nu kā var cena atbilst kvalitātei, ja Žiguli ar izturīgāku piekari var nopirkt lētāk nekā reni
ar visu lētumu par reni vēl ir stingri pārmaksāts.
dacīte ir reņa īstā vērtība, un ne santīma vairāk.
infai : visi MANI renõõ tika pirkti ar vājprātīgām atlaidēm ( līdzīgi kādas patreiz tiek dalītas ) un tādēļ konkreti MANĀ gadijumā nau pamata tā neteikt
P.S. piem lagunā un kanga tika iexavota ar -3kls atlaidi katra
P.S.S. vienk trāpijos ar savu vajadzību īstajā brīdī ,īstajā vietā + neliela pazīšanās ..........
Nu re, tātad tavā gadījumā tu tās fubļas nopirki par cenu kas tuva viņu patiesajai vērtībai (tak nesaki ka pārdevējs nomira badā tāpēc ka iedeva tev tāāāā'das atlaides, ko
)
Tēma: NSNF diskusijas #170
Ideots rakstīja: vislabāk pagaidām ir Viasatam
Nav gan.
Un kā tad izpaužas Baltkoma digitālisms?
Tev pie teļļuka stāv dekoders un viņam pienāk cipariņi pa kabeli, jebšu pie tava teļļuka ceļo analogais signāls pa kilometru garu drāti no kaut kāda centrālā dekodera?
Tēma: NSNF diskusijas #170
Ideots rakstīja: tikai jāatcerās, ka iepērkot modernu aparatūru, jebkura signāla švakums tiek nežēlīgi atainots uz ekrāna.
ble..
tu esi skatījies digitālo sat TV?
kas tiek nežēlīgi atainots uz ekrāna?
Ja signāls pietiekošs, viss ir kulē.
Ja signāls par vāju, attēla nav vispār.
Nejauc ar analogā signāla mušām!
Tēma: NSNF diskusijas #170
Ideots rakstīja: vajag satelītu,normālu internetu un tā saucamo Dremabox jauno paaudzi un visu redzam no visurienses.
Tev viens čoms to teica?
baigi vienkārši sanāk....bet dzīvē tā nav.
Nu kā var cena atbilst kvalitātei, ja Žiguli ar izturīgāku piekari var nopirkt lētāk nekā reni
ar visu lētumu par reni vēl ir stingri pārmaksāts.
dacīte ir reņa īstā vērtība, un ne santīma vairāk.
Tēma: NSNF diskusijas #170
Drīzāk būtu jāinvestē HD aparatūras iegādē, bet pagaidām tomēr baigi dārgi un maz bezmaksas kanālu....bet pamazām attīstās, pēc pāris gadiem tāda internetaTV iesūkās.
Tēma: NSNF diskusijas #170
Ozz rakstīja: vot kad Tev maajaas buus pašam savs internets, tad nokačā VLC playeri, pazvani man un es Tev pateikšu, kaa tur var skatiities 10 000 tv kanaalu un tikpat daudz raadio klausiities.
skatīties TV internetā
Caur lēniem pieslēgumiem
tas ir tas pats kas ostīt maijpuķiti caur gāzmasku!
Redzi, Ozz....neviens jau nav pāris gadus pabraucis nedz ar grandlagūnu, nedz jaunu audi. Pirmais jau nu nemaz.....
Bet priekšstats par to firmu rodas arī braucot ar kabluku.
Pie tam, ja saskaitīsim Pirmā čomus kuriem pieredze ar lietotiem audi pret maniem čomiem kuriem pieredze ar jauniem reņiem, tad rezultāts būs absolūti vienos vārtos.
Labi, tā jau var turpināt līdz pasaules galam. Pilnīgi tukša diskusija, bez objektīva pamatojuma.
Tēma: NSNF diskusijas #170
Centis_Nuudele rakstīja:
Ozz rakstīja: kas Tev liekas skataames veel bez diskaverii .
Spice Platinum.
Vēl ir jauns vācu kanāls TIMM.
Pameklē internetā, tur vajag būt viņu mājas lapai.
reku ir!
![]()
Tēma: NSNF diskusijas #170
Ozz rakstīja: kas Tev liekas skataames veel bez diskaverii .
Spice Platinum.
Vēl ir jauns vācu kanāls TIMM.
Pameklē internetā, tur vajag būt viņu mājas lapai.
![]()
Tēma: NSNF diskusijas #170
Sretsked rakstīja:
Yetti rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja: Tu domā to E klases acaini, kurš profilā atgādina mazliet apdauzītu ķieģeli?
paldies, tāds nepavisam neinteresē.
ja es Tevi kādreiz noķeršu....
pljē, Tev plāni klāsies.....
fui...ej kur gribi, visur zilie mazohisti...
Hehe, pilnīgi pareizi teikts - JA es tevi kādreiz noķeršu.....
..........
.........
![]()
Tēma: NSNF diskusijas #170
Nu, ne gluži ķieģeli jo ķieģelis ir mazs, bet no kravas izbirušu gāzbetona kluci viņš atgādina....
![]()
Tēma: NSNF diskusijas #170
Tu domā to E klases acaini, kurš profilā atgādina mazliet apdauzītu ķieģeli?
paldies, tāds nepavisam neinteresē.
![]()
Tēma: Man vaig to Slēdzi!!!
Man savukārt vajag to Štepseli!
Ar 2x2 caurumiem, zemapmetuma bet ar plāksni aizmugurē lai var piedībeļot pie sienas. Pie sienas, nevis pie nozarkārbas skrūvītes! Var būt ar zemējuma kontaktiem, var nebūt. Jāmaina tāpēc ka dzirksteļo kad Ôme pletē vešu. Dzirksteļo tāpēc, ka laika gaitā kontaktu saspiedēji zaudējuši elastību, un tur arī Ursis neko nevar palīdzēt. Variantu ar gumijas piesiešanu pie krēsla kājas lūdzu nepiedāvāt.....
Pirmais rakstīja: renaults un tāpat audī ražo tikai jaunas mašīnas, par tām arī runājam un ss.lv neapskatam vispār
Davai, parunājam.
Vai kādam no taviem čomiem JAUNAM audi ir nobiruši stūres pirksti, piekares atsaites, atbalsta gultņi, dažādas troses, motora vadības elektronika, indukcijas spoles utt. blablabla...pie noskrējiena no 10 līdz 40 kkm?
Nu ko var visu laiku demagoģēt, ieciklējies franču plastmasas fans.....
Sretsked rakstīja: Tas,ka tavs pastulbais kolēģis .
nu kā tu šitā...![]()
![]()
Tēma: NSNF diskusijas #170
Sretsked rakstīja: moderna Volga.
Nolieguma noliegums....
kā volga var būt moderna
![]()
![]()
Tēma: NSNF diskusijas #170
Yetti rakstīja: pļjē, par to gadjut i gadjut... atcerējos
čomam bij/ir papagailis....
kā sanāca, kā nē, tas ******* (papagailis) izdomāja pārlaisties pāri verdošam katlam... kā trāpīja garaiņu mutulī, tad kā pret sienu - kujaks un zupā iekšā...., labi, ka čomam sieva to redzēja un applaucējot rokas to stulbeni izrāva ārā....
kā risinājums applaucētam papagailim tika atrasta medicīniskā līme (neatceros nosaukumu)...
nosmērēja jamo no galvas līdz kājām....
pagāja stundas divas, čoms nevar saprast, ko tas plikais radījums uz aizkaru stangas tāds tramīgs....
izrādās, ar to medicīnisko līmi bij tirsu aiztriepis....
pac ar sērkociņu rubināja vaļā...
zoofīls, kujeva....
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Ir forši uzsākt piektdienu ar kārtīgu izrēcienu![]()
Sretsked rakstīja:
13 000 nopirka reni...jo kādam tas patiešām patīk...un kādam nesanāca priekš audi. Ne jau tāpēc,ka debiili.....
Tie visi ir austrumvācijā dzīvojoši imigranti - bezdarbnieki.
No pabalsta dārgāks auto nesanāk.
![]()
Tēma: NSNF diskusijas #170
Kindzulis rakstīja: Hmm...ja pārvilkts...tad viena vai divas skrūves...tas gan varētu šķobīšanos izskaidrot...
Šķobīšanos....varbūt.
Es drīzāk domāju, ka pārvilktai skrūvei izstiepj vītni (vai izstaipa "uzgriežņa" vītni) un viņa pamazām paliek vaļīga.
Un kad paliek vaļīgas, tad parādās brīvkustība un kā ir brīvkustība , pie katras kustības uzsākšanas un pārslēgšanās sanāk cirtiens pa skrūvēm.
Tas pats par kakliņiem - jābūt precīzām skrūvēm, tāpat kā ,khmm
...kardānu skrūvēm.
Un vispār - pats arī esmu spararatu skrūvējis ar b.u. skrūvēm, bet pēc labās praxes tradīcijām prasās likt jaunas skrūves.
Tēma: NSNF diskusijas #170
Kindzulis rakstīja: speshellij Centim Nuudelei- noveerpies spararats taa arii ir... skruuves kas jamo savieno ar hidrotramsformatoru vietaa... tb centrs turaas- a paareejais nah...
1)nepareizas stiprības skrūves
2)ģeometriski nepareizas skrūves - bez kakliņa vai arkakliņu kas par tievu
3)nav bijušas pievilktas vai bijušas pārvilktas.
![]()
Uz ātro nekas cic nenāk prātā......
Latvji, brauciet kosmosā! Projektā Pirmie Latvijas 100 km kosmosā šodien palaista izmēģinājuma raķete
Kafija, pirts un auksta duša? Narkoloģe komentē populārākos mītus par atskurbšanu pirms sēšanās pie stūres
3
Neskatoties uz policijas brīdinājumiem par pārbaudēm, Līgo dienā liels skaits aizturētu dzērājšoferu
1
Kafija, pirts un auksta duša? Narkoloģe komentē populārākos mītus par atskurbšanu pirms sēšanās pie stūres
3