Ceļi slideni - brauciet prātīgi!
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Tēma: NSNF diskusijas #170
Pirmais rakstīja:
Sviestc rakstīja: un vispār, kur ir tā robeža, kur beidzas sevišķi gudrs un sākas vienkārši gudrs, un kur ir robeža starp vienkārši gudru un muļķi...
un kas ir gudrāks, muļķis vai pamuļķis
un kas to visu nosaka, kādi normatīvi un kā izstrādāti to regulē
patiesībā robeža esi tu
visi, kas ir glupāki par tevi ir pilnīgi auzas
un otra robeža ir centis
visi, kas ir gudrāki par centi ir ģēniji
taisnība.
Centis brauc ar reno.
Ģēnijs arī brauc ar reno. Tikai atšķirībā no centa ģēnijs to reni ir nopircis par savu naudu.
Vienkārši ģeniāli.
![]()
Tēma: NSNF diskusijas #170
Ozz rakstīja: Kaa Tu, Centi- Viirs ar sirmu galvu, nesaproti-tieši visas taas šaizes, ķeedes maiņa kopaa ar eļļas mainjaam, sarkanie bloki, virsbuuves kuras pašas sadalaas...tas arii ir firmas Veiksmes pamataa.Ja veel pamanies nopreceet Reģionaalaa Dīlera meitu, tad vispaar- dziive liidzinaas pasakai-šamapanietis pludo , kaviaars, saabs lec kaa suns pie kaajas utt...
Zviedrijaa ir divas markas-VOLVO, nu normaaliem cilveekiem kam vajag viskautkur aizbraukt, un SAAB nu tiem paareejiem
Nja....tas tomēr nav tik detalizēts apraksts kā par veiksmīgo modeli - ar gadskaitļiem, dizainera F.I.O., bākas tilpuma datiem....tas tomēr nav tas.
Es pagaid'išu, varbūt Sviests uzrakstīs smaļkāk to visu.
![]()
Tēma: NSNF diskusijas #170
Sviestc rakstīja:
a cik gudra cilvēka iespaidu tad es atstāju
Ja tā naglu kaste, kurai tev izmaucās pusasis no kārbas tāpēc ka bija nopuvuši lonžeroni....![]()
...ir veiksmīgākais modelis visā firmas vēsturē, vai tu nebūtu tik laipns un neievietotu detalizētu izsmeļošu aprakstu arī par neveiksmīgajiem modeļiem?
![]()
Tēma: ETS kļūda
Nja, precizējums - izpūtēja gals no iekšpuses, no iekšpuses tapa piekvēpis.....
![]()
Tēma: NSNF diskusijas #170
Iespējams ka ir.
Bet tu jau ar neatstāj sevišķi gudra cilvēka iespaidu....
![]()
Tēma: ETS kļūda
Kanibaals rakstīja: MMR pie kam vainu noveļ uz nekvalitatīvu benzīnu, jobcik kāds tam sakars vispār...
Kolēģis pirms kāda laika nopirka lietotu auto tieši no Vācijas. Izpūtēja gals bija tīrs. Pēc apmēram pusgada braukšanas ar mūsu benzīnu gals nokvēpa melns. Teiksi -tas nav no degvielas? Tie paši kvēpi nelielā apjomā (sevišķi kamēr motors nav uzsilis) nonāk arī karterī un tālāk caur kartera ventilāciju - ieplūdes sistēmā.
Tēma: NSNF diskusijas #170
Sviestc rakstīja: un vispār...
ja Ursis vēll kaut reizi nosauks manu Saab 900 16vTurbo OG Cupe par šrotvaagenu.......
....
Palasīju tos penterus....sapratu ka skandināvu cilvēce izgājusi cauri nebeidzamām šausmām un ciešanām, kamēr sapratuši ka jābeidz ražot tos šrotvāgenus.
![]()
Tēma: NSNF diskusijas #170
ursis rakstīja: Ozz vai ielas bija labi nokaisiitas?
Vai tas ir tik svarīgi![]()
Tēma: NSNF diskusijas #170
Sretsked rakstīja: Ja Yonasam apledo lēcas...vai piņčaks mieznot neapledo?
Uzliec brilles, izej ārā , pamiezn un palūko.
![]()
Tēma: NSNF diskusijas #170
Kuģi un brilles lēnām apledo.
Kā ir ar kontaktlēcām? Vai 'tās arī apledo![]()
![]()
Tēma: NSNF diskusijas #170
Mums ir smuki.
Vakar uzlija, piesala, pa nakti plāna kārtiņa uzsniga un tagad atkal līst.
Tēma: NSNF diskusijas #170
šorīt viss ir ieziemots - iela, vārti, taciņa, trepes un pat sniegalāpstas kāts. Visiem virsū ieziemojums biezā slānī.
![]()
Tēma: NSNF diskusijas #170
Sretsked rakstīja: Pastāstiet,kurš labāk sagatavojies ziemai? Speķa krājumi, lāpītās zeķes, ieziemotie sābi un tā tālāk.
Tu pats savu sābu esi ieziemojis?
Tēma: NSNF diskusijas #170
Ozz rakstīja:
Sviestc rakstīja:
Ozz rakstīja: bļac, šoriit atteicaas straadaat abi divi luktiru slauciitaaji no piesaluma. it kaa motoriiši negriežas.
virtuaalaa konsultaacija- vissirslikti vai tomeer nee drosinaataajus neskatiijos
vissliktākā gadījumā-motori nodeguši...
vai vēll varbūt ka zobi iespriedūši, tad ja naf nodeguši, tad var nodekt, ja dročīsi vēll ....
sudi jau tie, ka šamie darbojaas kopaa ar loga mazgaataaju uz viena kloķa....
Motors pirms sadegšanas kādu laiku īd kā purva gove, pēc sadegšanas kādu laiku smird.
Ja neesi novērojis iepriekšminētās parādības, iespējams ka vēl nav galīgi zģec. Tāds luksuss kā drošības sajūgs viņiem iekšā nav![]()
Pirmais, tu pats esi varējis atļauties, nopircis un pāris gadus pabraucia ar jaunu audi?
Jebšu kārtējo reizi vienam tavam čomam nepaveicās, jo iepirka nojātu ķerru kuru tālāk jāpārdod detaļās? Un slēdziens gatavs.
Nu nevar savienot jēdzienus labs un lēts. Tavs renis ir lēts, bet labs nav.....Audi varbūt ir dārgs un nav labs, bet to es nevaru apgalvot jo ar jaunu audi neesmu braucis. Ar jaunu reni braucu jau 2 gadus, kā tu labi zini.
Tēma: NSNF diskusijas #170
Kindzulis rakstīja: Vainags vesels...Pirmais: tomātam spararats neir klucis a rīgas satiksme sux
Nu tu vari vai nevari cilvēcīgi izstāstīt kur kas ir novērpts?
Skrūves norautas?
No kautkādas centrējošās mufes izsists?
riktīgs Kindzulis, nemāk pateikt ko grib, tikai raud kamēr krekla krūteža slapja....
![]()
Tēma: NSNF diskusijas #170
Kindzulis rakstīja: aatri aatri...domaajam iemeslus kamdeelj dieselautomaatam spararats noveerpjaas
Kurā vietā kādā veidā novērpjas?
dura, davai informaciju.
pārējiem - nekas, tikai labrīt.
Tēma: NSNF diskusijas #170
Ozz rakstīja: Viirs atrod uz ceļa beigtu āzi un zvana ceļu policijai:
Tā un tā - atradu tur un tur beigtu āzi.
-a ko tu mums zvani ņem un aproc!
-Nu jā ,taa arii darīšu, bet nelaimes gadījumā ir pieņemts paziņot arī tuviniekiem, viirs atbild.
![]()
![]()
![]()
Tēma: NSNF diskusijas #170
Kindzulis rakstīja: Rocenes troses vecajam busam katru gadu maināmas bij...vēlams pirms sala apvalki tādi pavārgi...
Pārliecinoša kvalitāte.
jebšu tavs busis bija ražots vēl pirms mistiskā 99. gada
![]()
Latvji, brauciet kosmosā! Projektā Pirmie Latvijas 100 km kosmosā šodien palaista izmēģinājuma raķete
Kafija, pirts un auksta duša? Narkoloģe komentē populārākos mītus par atskurbšanu pirms sēšanās pie stūres
3
Neskatoties uz policijas brīdinājumiem par pārbaudēm, Līgo dienā liels skaits aizturētu dzērājšoferu
1
Kafija, pirts un auksta duša? Narkoloģe komentē populārākos mītus par atskurbšanu pirms sēšanās pie stūres
3