Kārtot: Augošā secībā

Tēma: NSNF diskusijas #170

Man tas franču mēsls, atvainojos par izteicienu, neizraisa ne mazāko cieņu, lai es viņa dēļ kustinātu savu pakaļu dīlera kantora virzienā.

Man ir bijušas dažādas darba ķerras un visas viņas vajadzības gadījumā esmu skrūvējis pats. Bet pie šitā mēsla, atvainojos par izteicienu, nevaru sevi piespiest.

Tēma: NSNF diskusijas #170

Ēst.

Tēma: NSNF diskusijas #170

First.

Tēma: NSNF diskusijas #170

Pirmais, es secināju ka kaut kāda patiesība ir tavā teicienā par 15 gadīgiem audi....

ciguāram apmēram 15 gadu vecumā sāka piesalt rocenes trose, renim jau 2 gadīgam piesalst. Man liekas, ka tas 2 gadīgais renis ir ražots pēc 99. gada.

Tēma: NSNF diskusijas #170

Agrāk vai vēlāk jau vajadzēs pieslēgties pa drāti. Paredzamas pārmaiņas dzīvē. Nākošgad varbūt.

Tēma: NSNF diskusijas #170

Ozz rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja: var gan!

miniopera, bija aparātam jau vēderā.

tas ir kkas jauns...

no rokas pirki vai tiešām jau bija uzinstaleeta

un kas par zorti, ja nav nosleepums

Man piešķira darba aparātu, jo visu iepriekšējo laiku lietoju savu personīgo.....nu tā, nekas nav no rokas pirkts, ļoti oficiāls notikums. piNokio 3120.

Tēma: NSNF diskusijas #170

pa skaisto.

Tēma: NSNF diskusijas #170

var gan!

miniopera, bija aparātam jau vēderā.

Tēma: NSNF diskusijas #170

Diez vai no jaunā pinokio garumzīmes arī var šite iepostēt

jāpamēģina....

Tēma: NSNF diskusijas #170

No krievu TV 'sļedstvije veļi....s Ļeoņidom Kaņevskim'

par ZIL-117. Tāds pienācās politbiroja loceklim, no kurienes automobīļa nosaukums 'Čļenovoz'.

Tēma: NSNF diskusijas #170

Nja, es jau nevaru apgalvot ka tieši Godmanis tas bija, bet man liekas ka nevienu citu locekli ar džipu nevadā.

Un neviena cita locekļa brālim tajā reģionā nepieder fazenda.

Tēma: Volvo v50 priekshejai gultnis

Manam čomam ir televizors ar tādu nosaukumu. Normāls teļļuks, dirba jau kādus 15 gadus.

Tēma: Volvo v50 priekshejai gultnis

Fords tagad dikti gribot to volvo kādam pārdot.

Neviens negribot to volvo pirkt......

Tēma: NSNF diskusijas #170

Vienreiz sestdienas vakarā Godmani veda mājās no medībām starp Bēni un Penkuli, mierīgi pa ceļa vidu lidojošā režīmā, tumsā....

apmēram gaismu pārslēgšānas attālumā viņi ierubīja migalkas, knapi paspēju nogriezt malā un nobremzēt.

Tēma: Jautājums iauto profiem.

recluse rakstīja: Es ar gāzu tirdzniecību nenodarbojos, tāpēc nezinu, kādi ir mazākie pieejamie tilpumi standartizētiem baloniem.

Piedāvājumā ir pa 95Ls (pa 75Ls sliktākas kvalitātes) standarta 40l gāzes balons, kas ir krietni pa daudz.

Kur problēma

Nopērc to standarta 40l balonu, notērē savus 2 litrus un pārējo atdod pārdevējam atpakaļ.

Tēma: NSNF diskusijas #170

Izgais Driznaks.

Tēma: NSNF diskusijas #170

Ozz rakstīja: Apsveicu Yonasu ar jaunu telefonu un minioperu tajaa!

Paldies.

Tēma: Airbagi un stikls front.

Nomainītais airbāgs šņāc.

Tēma: Zasadas \"dross aatrums\" un volvo v70 dis

richi rakstīja: Aizmirsti .... tur viss pārsvarā rakstīts pakaļpiedziņai.

Logično..grāmata tapusi 60.tajos gados.

Tēma: NSNF diskusijas #170

Gugel Mugel!

labrīt.

PN tirļi un tirlas!

Tēma: NSNF diskusijas #170

Braukšu prom.

Tēma: NSNF diskusijas #170

Siksparnis rakstīja: Man atkal vēl aizvien tiek izmantota elektriskā frēze zemes apstrādei.

Tas nav slikts variants, tikai baigi jāuzmana kabeli. Un tas ierobežo personas brīvību. Vispār jau tā ir domāta kā siltumnīcu frēze - piekar kabeli pie troses un strādā bez problēmām.

Tēma: Prasmīgās rokas jeb dari pats

Bija gadījums, kad mēģinot atskrūvēt skrūvi, salūza prof. muciņa. Veikalā skaidri atbildēja - muciņai nevajadzēja salūzt, un bez ierunām salūzušo apmainīja pret citu.

Tēma: NSNF diskusijas #170

Ozz rakstīja: nu kaa veelies tikai peec tam neluudzies

Es tak zinu, kas ir MTZ....nē, paldies.

Tēma: Airbagi un stikls front.

Viktor, tev Gimalajiešu lācis uzkāpis uz ausīm? Vismaz aptuvenu virzienu no kuras puses šņāc - to tak var pamēģināt saklausīt pats, nevis gaidīt ka šeit kāds virtuāli sadzirdēs.

Lasītākie raksti

Jaunie raksti