Ozz rakstīja: Centi- gribi motobloku notirgošu taapat vins man nauhj nav vajadziigs....
kaut kaads karburaatordefekts laikam jaunu vajag...MTZ08 ar amurikaanju motoru.
MTZ 08 manam paštaisītajam nav pretinieks. Tā ir rotaļļieta salīdzinājumā ar manu darba zirgu.
Es tā padomāju un izdomāju, ka man arī baigi labi derētu tāds 1,3 l dīzelis.
Motoblokam.
Savulaik es viņu būvēju no tā ko varēja PSRS atrast, un viņam ir ZID motors. Bet tagad nevar vairs nopirkt 72., pat 76., pat 80.to benzīnu.
Cik ilgi man tas felikss edmundovičš elpos ar 95.to
Izdegs caurums vienīgajā virzulī un būs kizdohen. Un tad man nebūs ar ko gazonu uzart lai iestādītu krīzes kartofeļus.
Jānopērk merivas 1,3l dīzeli.
Tad man būs pa īstam baudāms motobloks.

Zadornovs to labi pateica - toļko naš čelovek....ir spējīgs pirkumu apmazgāt par 3x lielāku summu kā pirkuma vērtība.

msh rakstīja: P.S. Kādā sakarā pēc avārijas, kurā mēreni traumēta priekša un bik salocīti lanžeru gali, būtu visai bundžai jālokās? Tādu lietu es diez vai varētu sagaidīt pat no mana leišu frankenšteina
Tu esi savu superbundžu kādreiz pacēlis uz domkrata? Pacel un pamēģini atvērt durvis.
Iedomājos novēmušos, smirdošu Merivu.....nekā baudāma tur nav.

draco rakstīja: kautkad sameeraa nesen iztkaa "zvaigzne" to buuku pa jaunam izdeva...tieshaam visa tiraazha izpirkta?
.
Vēl gluži nesen redzēju to grāmatu Rozes grāmatnīcā Jelgavā.
Labrītiņ.
Vai baudāmajai Merivai šorīt nav paģiras
Varbūt noder kāds skābs gurķīts ......gaisa filtrā vai izpūtējā 

Nekas jauns.
Vācijā jau desmitiem gadus pastāv angāri skrūvētājiem - pašdarbniekiem.
Ja tev sacietējis kakss
Palīdzēs viens gutalaxss.
Kāda brenda lomikus piedāvā SPS katalogos?
Cik maksā?
Kādas atlaides ?
Tātad var deklarēties, ja mutē ir līgums.
Sretsked rakstīja: Es nepirktu. Labāk 96. gada A6 ar TDi, tas ir ok.
+mehāniskā kārba.
tad ir pavisam OK.
Ozz rakstīja: vnk southend ir londonas nomale, kuraa pamataa dziivo visaadi primaati.,
Teiksim, ka Āgenskalns jau arī nav Rīgas klusais centrs....
ar attiecīgu iedzīvotāju kontingentu - piemēru mēs jau šeit redzam.


ursis rakstīja: labojums vairs to motora alumiiniju nepienjemot,neesot pareizais.
Atvainojos par novecojušu informāciju.
Sretsked rakstīja: Tas ir dzīvoklis privātmājā, ar šķūni kamīnmalkai, vietu 2 mašīnām un pilnībā mēbelēts...ar trauku mašīnu, plakanajiem tv,siltajām grīdām,kamīnu un ko tik ne vēl.... .
Palasīsim starp rindām:
Dzīvoklis privātmājā ar kopējo platību 60 m2, būvētā Hruščova laikā no skaidbetona.
Šķūnis kamīnmalkai - tur pa nakti guļ alkatības māktais saimnieks, jo vienīgo gultasvietu aizņēmis īrnieks.
Vieta 2 mašīnām - 1 Smart un 1 Mini.
Pilnībā mēbelēts.....te nu fantāzijai nav daudz iespēju, jo 60m2 pilnu ar mēbelēm var piekraut viens-divi.
Trauku mašīna = alkatīgā saimnieka šķirtā sieva, kas piepelnās pie bijušā radinieka.
Plakanais TV - palika plakans pēc saskares ar purva traktora riteņiem.
Siltā grīda ir tad, ja kājās apauj 3 pārus biezās vilnas zeķes.
Kamīns ir kamīns, bet tam nav malka, jo malkas šķūnīti pilnībā aizpilda saimnieka piepūšamais matracis.

Tai mašīnai ir 4 durvis, ja sedans. 5 durvis, ja universālis.
4 braucamie riteņi un 1 zapaska - gan sedanam, gan universālim.
Automātiskās kārbas kloķis atrodas pa labi no šofera Eiropas variantā, pa kreisi GB variantā.
Motors novietots priekšā.
Ātrumkārba novietota aiz motora.
Var atrast mašīnu arī ar piekabes āķi.
Riepu spiediens rakstīts uz uzlīmes bākas vāciņa iekšpusē.
Bamperi ir no plastmasas - lūžņos nepieņem, motora bloks no alumīnija. To lūžņos pieņem.
Maskava ir dārgāka par Londonu.
...vismaz atmiņās....

Ozz rakstīja: Akciju Sabiedriiba ne jau aiz neizmeerojamas žēlsirdiibas pret Ursi izsniedza vinjam to polisi.
Savulaik bija pasaakums, ka darba deveejam tiek piemeerota nodoklju atlaide, ja pirka polises saviem darbiniekiem... domaa ka vinjas crisis apstaakljos buus muuzhiigi muuzham
par nodokļu atlaidi nezinu, bet polises tādā vairumā gan ir ar atlaidi. Pie tam d.d. šādi atrisina OVP apmaksu.
Pirmais rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja: Pirmais, tu atkal laid pēc scenārija "viens čoms teica", Cenša/Urša polise nav no gumijas. Optika ir par ierobežotu summu.
Un es to jau esmu izmantojis, tā kā Pozijam šoreiz variants Nr.4 no manis.
kur tev Pirmais lika operēt ar polisi????
šoreiz tu kautko saputroji
Točna
Interesanti, kurš cits bez tevis būtu varējis tik glupi uzrakstīt

Sretsked rakstīja: Kā ir renaultiem? Pa kuru pusi iekāpj stūres vīrs? Tiem baltajiem, ellesstriķu.
Šitādus veseku baru redzēju pie Ķeguma hesa laukumā. klaikam sapirkuši rezervi Yonāsam.
4x4 vairs netiekot ražoti, tad no tiem man nekāda rezerve nesanāk.
Es tak nevadāšu glaunā mašīnā lāpstu līdzi, nav jau nekāda Vectra 9-5.

Pirmais, tu atkal laid pēc scenārija "viens čoms teica", Cenša/Urša polise nav no gumijas. Optika ir par ierobežotu summu.
Un es to jau esmu izmantojis, tā kā Pozijam šoreiz variants Nr.4 no manis.

pozitiivais rakstīja: Centi...Tu te esi ar to savu problēmu? ir vel 3 punkti ko gribu Tev pateikt...
Jā, es te esmu. Runā ar mani!
Gūd Môrning.
Merri Crisis!