Kārtot: Augošā secībā

Tēma: Ata S. intervija BLoomberg TV

Pirmais rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja:

juha rakstīja:

Pirmais rakstīja: juha

davaj tagad apraksti kas būtu jāizdara un kādā secībā, piemēram deksteram, ja viņš tagad vēlētos uzsākt darba drošības biznesu un pie tam vēlētos uzvarēt vai vismaz piedalīties kādas pašvaldības cenu aptaujā piemēram kādai skolai.....

nu tā pa punktiem, tā lai pat man būtu saprotami

pēc tam parunāsim par to, kas būtu jāizdara deksteram lai viņš varētu atvērt piemēram maizes ceptuvi..... vai gāzbetona bloku ražotni..... vai kautvai betona zavodu

www.likumi.lv/...

Šie spēkā stāsies no nākamā gada, bet patreiz spēkā esošie analogie MK noteikumi atšķiras tikai niansēs.

Tad vēl šis tas, kas Tev varētu interesēt:

www.likumi.lv/...

Nav te nekā briesmīga.

Pirmais tak nelasīs Noteikumus.

Viņš visu tāpat zin, jo viena tante vai čoms tā teica.

nevajag piesieties konkrēti vārdiem, ja vēlies nopietnu diskusiju par šo jautājumu, tad varam atvērt jaunu topicu, kurā mēs viens otram stāstīsim abiem zināmas lietas

es prasīju "kas ir jāizdara deksteram lai viņs varētu pretendēt uz uzvaru par šito darba aizsardzību pašvaldības X skolā (piemēram)"

a tu gandrīz kā raimis.....

vispirms paziņo, ka nav jābūt kompetentai institūcijai lai varētu darboties tajā jomā un pēc tam iedod man linku uz

"Noteikumi par prasībām kompetentām institūcijām un kompetentiem speciālistiem darba aizsardzības jautājumos un kompetences novērtēšanas kārtību"

"Noteikumi par komercdarbības veidiem, kuros darba devējs iesaista kompetentu institūciju"

Ne es tev ko ziņoju, ne linkus devu.....

Tēma: NSNF diskusijas #170

Pirmais rakstīja:

Ozz rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja: Pozyyy.....kveščens:

man ir brilles ar negatīvu dioptriju. Ar tām es smuki skatos tālumā, televizorā un monitorā. Bet kad man jālasa vai jāšūn, es ņemu brilles nost, jo tuvumā man viņas rāda miglaini.(agrāk tā nebija, bet dažus gadus jau tā ir..).

Vai Tu vari piedāvāt tādas kontaktlēcas, kuras man derētu? Tu jau saprati, nevis pēc izmēra derētu bet pēc funkcionalitātes Varbūt ir ar tālvadību klik klik pārslēdzamas, jebšu man katrreiz kad lasu vai lāpu zeķes būs viņas jāzvejo no acīm ārā

nee, nevarees paliidzeet...

acs muskulis nav tik elastiigs uz saraušanos, taapeec nefokusee pietiekami leecu.

Pareizaa izveele ir Ôma style brilles , kuraam apakšā šūn un laapa, bet taalumaa skataas pa augsu

kontaktleecas vispaar ir jaunatnei un taa liidz 40 gadiem.Kad saakas vecuma izmainjas, tad nekaada leeca nepaliidzees.

katoče..... tev var palīdzēt tikai prostamols

Paldies par dalīšanos pieredzē, kolēģi.

p.s. joprojām čurāju tālāk par kurpju purngaliem, bez prostamola.

Tēma: NSNF diskusijas #170

pozitiivais rakstīja: divu spameru saruna: www.iauto.lv/...

smieties vai raudāt?!

Smieties, smieties....

15 minūtes smieklu pagarina mūžu par 16 minūtēm.

Tēma: NSNF diskusijas #170

juha rakstīja:

Sviestc rakstīja: Lūk kā Ursis apietas ar savu kaķi

foto.inbox.lv/...

Tev ar hobijs - šitādas bildītes kolekcionēt.

Ursis viņam bildes piesūta, bet Sviests nemāk izdzēst.

Tēma: Ata S. intervija BLoomberg TV

juha rakstīja: Vai tad autortiesību maksājumi tiek piemēroti tik ilgi? Man nez kāpēc prātā figuē skaitlis 30 gadi, pēc kuriem nav vairs jāmaksā autortiesības par dziesmu atskaņošanu publiskās vietās un radio.

...gadi pēc autora nāves.

Kad Elviss nomira? Pirms Lenona vai pēc

Tēma: NSNF diskusijas #170

Pozyyy.....kveščens:

man ir brilles ar negatīvu dioptriju. Ar tām es smuki skatos tālumā, televizorā un monitorā. Bet kad man jālasa vai jāšūn, es ņemu brilles nost, jo tuvumā man viņas rāda miglaini.(agrāk tā nebija, bet dažus gadus jau tā ir..).

Vai Tu vari piedāvāt tādas kontaktlēcas, kuras man derētu? Tu jau saprati, nevis pēc izmēra derētu bet pēc funkcionalitātes Varbūt ir ar tālvadību klik klik pārslēdzamas, jebšu man katrreiz kad lasu vai lāpu zeķes būs viņas jāzvejo no acīm ārā

Tēma: NSNF diskusijas #170

Es jau biju pusdienās.

Wot.

Tēma: NSNF diskusijas #170

Ātršķaudītājs!

Tēma: NSNF diskusijas #170

Ātšķaudītājs!

Tēma: NSNF diskusijas #170

pozitiivais rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja:

pozitiivais rakstīja: varbūt Ursis ēd no maisiem kaķu kakājamās granulas...vai tiešām viņam vel tās cementizētās granulas nav aizdambējušas dējamo atveri?

Viņš uzdzer piemērotu atšķaidītāju.

par kā naudu viņš to nopērk kam uz kakla sēž dubulto nodokļu likmi atšķaidītājam...kā nekā nav pirmās nepieciešamības prece

Piekrītu.

Ja kaķu kaku savācējgranulas ēd regulāri 3x dienā, tad tā točna nav pirmās nepieciešamības prece.

Tēma: Ata S. intervija BLoomberg TV

juha rakstīja:

Pirmais rakstīja: juha

davaj tagad apraksti kas būtu jāizdara un kādā secībā, piemēram deksteram, ja viņš tagad vēlētos uzsākt darba drošības biznesu un pie tam vēlētos uzvarēt vai vismaz piedalīties kādas pašvaldības cenu aptaujā piemēram kādai skolai.....

nu tā pa punktiem, tā lai pat man būtu saprotami

pēc tam parunāsim par to, kas būtu jāizdara deksteram lai viņš varētu atvērt piemēram maizes ceptuvi..... vai gāzbetona bloku ražotni..... vai kautvai betona zavodu

www.likumi.lv/...

Šie spēkā stāsies no nākamā gada, bet patreiz spēkā esošie analogie MK noteikumi atšķiras tikai niansēs.

Tad vēl šis tas, kas Tev varētu interesēt:

www.likumi.lv/...

Nav te nekā briesmīga.

Pirmais tak nelasīs Noteikumus.

Viņš visu tāpat zin, jo viena tante vai čoms tā teica.

Tēma: Ata S. intervija BLoomberg TV

STALINS rakstīja: Kāpēc man visu mūžu jāmaksā Elvisa radiniekiem par viņa radīto mūziku?

Un kāpēc man nav jāmaksā Kārļa Zāles mantiniekiem?

Miljards piemēru.

Elementāri.

Elviss radīja mūziku ne no kā.

Zāle pieminekli izcirta no modeles Mildas.

Sajūti atšķirību?

Tēma: NSNF diskusijas #170

pozitiivais rakstīja: varbūt Ursis ēd no maisiem kaķu kakājamās granulas...vai tiešām viņam vel tās cementizētās granulas nav aizdambējušas dējamo atveri?

Viņš uzdzer piemērotu atšķaidītāju.

Tēma: Ata S. intervija BLoomberg TV

Pirmais, neaizmirsti šad tad arī noraut ūdeni.

superexperts, ibio....

Tēma: NSNF diskusijas #170

pozitiivais rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja:

pozitiivais rakstīja: student,

Ej atpakaļ uz lasītavu, student!

aizej dr.lv apskaties sergeju bļinovu.......un nejoko ar mani....tas ir mans čoms

ps - iem kas atceras ... Sergejs Bļinovs = Uguns Opis Ja gribas ierēkt...apskatiet viņu un viņa galeriju

Tu tāpat kā Pirmais dod kaut kādus nesakarīgus linkus.

Tēma: NSNF diskusijas #170

> Fartuks:

Kāpēc tu domā ka tieši Latvijā salīdzinot ar EE un LT ir galīgā tirzā

Tas taks baigi relatīvi, tā tirza. Ja salīdzina piemēram katrā valstī ražotā alus garšas īpašības, tad es teiktu ka tieši igauņi/leiši ir tirzā salīdzinot ar Latviju.

Tēma: Ata S. intervija BLoomberg TV

Pirmais..gribās tev izrādīties kompetentam jebkurā dzīves sfērā,bet nesanāk.

Tev vajadzēja zināt, ka ''jaunajā'' komerclikumā tāds jēdziens '''Valsts akciju sabiedrība'' ir likvidēts kā šķira. Jau vairākus gadus tādi uzņēmumi nav.

Tēma: Ata S. intervija BLoomberg TV

Pirmais rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja:

Pirmais rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja:

Pirmais rakstīja: www.lm.gov.lv/...

kompetentās institūcijijas latvijā ir 34 gabalas, 24 numurā tu atradīsi pazīstamu adresi

Neredzu tur tādu sarakstu. Worda dokumentus never vaļā.

Tātad atkal kaut kas slepens.

kāpēc tev valsts iestādē strādājošam degunnam never vaļā valsts lapā esošo worda dokumentu?????

Es nestrādāju valsts iestādē.

Tas pirmkārt. Otrkārt:

Varbūt tāpēc never vaļā, ka pie mūsu IT sistēmas savu roku šad tad pieliek Alise

ar ko vaksta akciju sabiedrība atšķiras no valsts iestādes?

Nezinu....nezinu kas ir VAKSTA akciju sabiedrība.

Es strādāju AKCIJU sabiedrībā. bez VAKSTA.

Tēma: NSNF diskusijas #170

pozitiivais rakstīja: student,

Ej atpakaļ uz lasītavu, student!

Tēma: NSNF diskusijas #170

Ar kardānu pa krūšu kurvi no mugurpuses!

Tēma: Ata S. intervija BLoomberg TV

Pirmais rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja:

Pirmais rakstīja: www.lm.gov.lv/...

kompetentās institūcijijas latvijā ir 34 gabalas, 24 numurā tu atradīsi pazīstamu adresi

Neredzu tur tādu sarakstu. Worda dokumentus never vaļā.

Tātad atkal kaut kas slepens.

kāpēc tev valsts iestādē strādājošam degunnam never vaļā valsts lapā esošo worda dokumentu?????

Es nestrādāju valsts iestādē.

Tas pirmkārt. Otrkārt:

Varbūt tāpēc never vaļā, ka pie mūsu IT sistēmas savu roku šad tad pieliek Alise

Tēma: NSNF diskusijas #170

Fartuks rakstīja: Francijā ir spēcīgas arodbiedrības.

Tu gribi teikt, ka tās spēcīgās arodbiedrības frančiem, zviedriem un pārējiem no gaisa nokritušas? Vai kāds uz paplātes pienesis klāt?

No pašiem darba ņēmējiem tās ir radušās.

Un mums piemēram ir....un nemaz tik viegli mūsu K.M. neiet, pat 100jā pantā žēlojās.

Tēma: Ata S. intervija BLoomberg TV

Pirmais rakstīja: www.lm.gov.lv/...

kompetentās institūcijijas latvijā ir 34 gabalas, 24 numurā tu atradīsi pazīstamu adresi

Neredzu tur tādu sarakstu. Worda dokumentus never vaļā.

Tātad atkal kaut kas slepens.

Tēma: NSNF diskusijas #170

Ideots rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja: Ideot, atslābsti.....tu jau neesi labāks, tikai pats to nepamani.

es ta atslābstu bet nu šaubos vai tas otrs to var

Gan jau varēs. Izvilks no pieliekamā nedaudz piemirsto vakumpumpi, un atslābs.

Tēma: Ata S. intervija BLoomberg TV

Pirmais rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja:

Pirmais rakstīja: tajā pašā laikā mazās un ļoti mazās, un pat vidēja lieluma ražotnes atvērt nav iespējams

Esi pamēģinājis?

Konkrēti atbildi - jā vai nē.

Nevis viens mans čoms utt. blablabla.

starp citu, man bērnības draugam ir firmele, kas nodarbojas ar darba aizsardzības jautājumiem.... ir darba aizsardzības kompetento institūciju sarakstā....

tu zini, kas ir nepieciešams lai tajā kompetento institūciju sarakstā nokļūtu tagad?????

varu īsumā pastāstīt..... 1) ir vajadzīga pieredze 2) tiesības strādāt ir tikai kompetentām institūcijām

kā var tikt pie pieredzes nestrādājot??????

pāpēc tādi šķēršļi tiek salikti? un šī nav vienīgā sfēra kur varētu minēt šādus piemērus.....

Kā pretargumentu varu minēt dažādas 'bezpeļņas' institūcijas kuras ir tiesīgas izsniegt dažādus sertifikātus viņu pašu izlobētu likumu vai MK noteikumu sakarā. Tāpat jau šie pieredzējušie sertificētāji sēž uz kakla, bet tev vēl nepietiek - gribi lai atļauj nepieredzējušiem gurķiem slaukt ražotājus.

Lasītākie raksti

Jaunie raksti