Sviestc rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja:
Sviestc rakstīja: es vispār nesaprotu, kas tā tāda ekonomika ir....
un ko viņa ēd ziemā
es uz lietām skatos vienkārši,
kas naf labi piesiets, to nočiep, pārdod un ej paēst, ja labi pārdod, tad arī vēll iedzer....
a ja gribās vēll Paklausīties Paulu, tad parauj uz nomaksu DVD un pēc tam paslēpies, un pagaidi kad naudas devējs nobankrotēs, un tad atkal turpini darboties...
Tipiska bijušā sovhoza centra ciemata iedzīvotāja darba diena:
vienam kaimiņam kaut ko nozagt, otram pārdot un kopā ar trešo to naudu nodzert.
izskatās ka Tavā solhozā agrāk ir dzīvojuši prātīgi iemītnieki...
štelles bīdās, ekšens notiek, paēdis esi...
a ko vairāk vaig, kad ir krīze..
Protams, viss notiek! Iekārtojam bijušās sovhoza fermas vienā galā dzīvojamo kambari un no otra gala plēšam to fermu nost lai ir ko kurināt. Kad šitā ferma nokurināta, ķeramies pie nākošās.
Ideot, atslābsti.....tu jau neesi labāks, tikai pats to nepamani.

Pirmais rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja:
Pirmais rakstīja: tajā pašā laikā mazās un ļoti mazās, un pat vidēja lieluma ražotnes atvērt nav iespējams
Esi pamēģinājis?
Konkrēti atbildi - jā vai nē.
Nevis viens mans čoms utt. blablabla.
es neesmu...
runa ir par to, ka atvērt ražotni jau var, tikai tam ir nepeiciešamas nopietnas investīcijas.... un to naudu neviena banka tev neaizdos uz tik maziem %tiem kā vienistabas dzīvokļa pirkšanai
bet valsts garantijas dabūt var tikai paputējis paruksis
vēlreiz uzsveru, ka manuprāt valsts līmenī ir jādara viss lai latvijā attīstītu dajebkādu ražošanu... un to var izdarīt tikai finansiāli atbalstot vai vismaz negremdējot ražotājus...... nevis maksimāli atbalstot tirdzniecības centrus
ir diskutējams jautājums subsīdijas (tiešās vai netiešās, kā tas ir elektrības mazajiem ražotājiem) vai kautkādas nodokļu atlaides....
piemēram reinvestētā peļņa ar nodokli jāapliek būtu minimāli, bet izrautais kapitāls maksimāli
īsāk sakot nezinu kā, bet maksimāli jāaatbalsta ražošana uz vietas un maksimāli jāsarežģī kautkādu preču imports.....
kāpēc ķīna spēj uzbliezt robotrūpnīcu, kas štampo mp3 atskaņotājus un tirgot to visai pasaulei pa lēto????
Nja, neesi...bet argumentu tev papilnam.
Nu paldies vismaz par godīgo atbildi.

Sviestc rakstīja: Davai ejam visi un paraujam kaut ko uz nomaksu
Vai tu esi lietas kursā par manu širīta jautājumu - būs vai nebūs PVN paaugstuināts intīmservisa sfērai
Nevari noskaidrot
Sviestc rakstīja: es vispār nesaprotu, kas tā tāda ekonomika ir....
un ko viņa ēd ziemā
es uz lietām skatos vienkārši,
kas naf labi piesiets, to nočiep, pārdod un ej paēst, ja labi pārdod, tad arī vēll iedzer....
a ja gribās vēll Paklausīties Paulu, tad parauj uz nomaksu DVD un pēc tam paslēpies, un pagaidi kad naudas devējs nobankrotēs, un tad atkal turpini darboties...
Tipiska bijušā sovhoza centra ciemata iedzīvotāja darba diena:
vienam kaimiņam kaut ko nozagt, otram pārdot un kopā ar trešo to naudu nodzert.

Sviests ir vislielākais valsts ekonomikas grāvējs, jo viņš tirgo ārzemēs ražotas detaļas nevis atbalsta vietējos ražotājus.

Sviestc rakstīja: Labrītt
Tu arī dabūsi pa purslām.
Sretsked rakstīja: Karoče, Centis ir Lohs !
Dabūsi pa purslām.
Pirmais rakstīja: tajā pašā laikā mazās un ļoti mazās, un pat vidēja lieluma ražotnes atvērt nav iespējams
Esi pamēģinājis?
Konkrēti atbildi - jā vai nē.
Nevis viens mans čoms utt. blablabla.
Vēlreiz iesaku visiem kuri zin, prot, māk izvest šo valsti no krīzes - tūlīt pat stāties politiķu rindās un sākt daboties.
Savukārt šajā topikā turpināt sarunas par Tēmu.
Turpināt kaplēt.

Ekonomikā krīzes ir bijušas un būs.
Tāpat kā augšupejas.
Dialektika.
Ideots rakstīja: bet kāpēc no tā visa jācieš tiem, kas normāli plānoja visas lietas un nepārspīlēja?
domāju, ka lielākā daļa no tiem arī necietīs.
Tikai - cik no bļāvējiem ir tādi kas dzīvoja draudzējoties ar galvu?
Ideots rakstīja: Centis uzskata, ka viņu tas absolūti neietekmē.
Ja
Varbūt neietekmē ar.
Es neesmu sagrābis kredītus "velosipēdam, vēl vienam velosipēdam un braucienam uz Ēģipti". Es joprojām braucu ar savu antīko cigāru, kaut varētu atļauties paņemt līzingā jaunu tačku. Nedzīvoju no rokas mutē. Tāpēc man šobrīd ir rezerve, neliela bet tomēr rezerve.
Vēl man ir divas rokas, ar kurām es nekautrējos darīt to ko citi pērk. Skursteni iztīru pats, ja būs par dārgu - arī atejas bedri izsmelšu. Neiešu tāpēc piketēt pie pilsētas domes. Nu, būs jāpievelk jostu. Un kas? Es labi zinu, ka man nav tādas zināšanas un iekšas lai iesaistītos politikā cerībā tik tiešām kaut ko mainīt. Tad ko man tagad darīt? Pamest darbu lai man būtu laika staigāt apkārt skatoties cik grūti klājas citiem? Loģiski, ka pirmām kārtām es rūpēšos par savi un saviem tuviniekiem. Un ja Zigis saka ka viņu satrauc sveši neēduši bērni - ej politikā un darbojies. Ja neej - tad tā ir tukša muldēšana.
Ideots rakstīja:
Pamēģiniet, draugi, izdzīvot ar 150 ls mēnesī
Manai muterei nav 150.....vēl dzīvo.
Ideots rakstīja:
Kā Tu iedomājies kko kontrolēt vai ietekmēt ? Pamēģini, tevi tak klāt tām svirām neviens nelaidīs.
Sviras ir - parlamenta vēlēšanas.
Saderam ,ka uz nākošajām vēlēšanām tautieši jau būs aizmirsuši treknos TP gadus, gāzētāju Šleseru un citus uz lauriem gulētājus, kuri faktiski palaida situāciju tik tālu neskatoties uz expertu brīdinājumiem par burbuļa plīšanu.
Būs aizmirsuši, saskatīsies jaunas reklāmas TV un nobalsos par tiem pašiem vēžiem. Tā tam būs būt.

Ideots rakstīja: Jau tagad noziedzība ir tādā līmenī, ka bail paliek.
Kamēr tev vēl ir nauda, nokārto ieroča nēsāšanas atļauju un nopērc stroķi.
Sretsked rakstīja:
Baigi vienkārši tagad pateikt- 'Godmanis visu salaidis dēlī'.... tak atcerieties reiz- šī nav Godmaņa valsts...šī ir visu mūsu Valsts.
Zini, kurā brīdī Godmanis ielaida dēlī? Tad, kad pieņēma sponsoru ziedojumus no tā paša Parexa īpašniekiem.
Par to tagad mēs maksāsim, jo redz ši ir sistēmas banka kas jāstutē. Bet toreiz BB nebija sistēmas banka
BB bija pārņēmusi Valsts Bankas(!!!!!) filiāles ar visiem klientu kontiem! Tā nebija sistēmas banka? Labi, tie kuri savas nezināšanas dēļ ieguldīja depozītos uz fantastiskajiem 120% gadā, pakāsa savu naudiņu. Bet visas valsts iestādes, kurām bija no Valsts bankas pārņemtie konti? Toreizējais premjers Gailis bija no tās pašas partijas kur Godmanis.....
Tomēr ir tā, ka dabūjam to ko paši ievēlam. Diemžēl.
Rīdziniekiem vispār vajadzētu stāvēt pie ratiem ar savām vaimanām. Gan par degvielas cenām un akcīzēm, gan pārējo. Rīgā ir sabiedriskais transports, lai kā te dažs labs rauc degunu par sliktu aromātu troļukā..
bet ir iespēja par santīmiem aizbraukt uz Stradiņiem pie kardiologiem vai uz Gaiļezeru pie onkologiem. No laukiem ar troļuku par santīmiem tur aizbraukt nevar. Uz tuvāko supermārketu Rīgā var aiziet ar kājām. Pārtika, cita starpā, Rīgas supermārketos ir lētāka nekā provinces bodītēs. Nu, beidziet īdēt.
Paživjom, posmotrim....
Visvairāk tagad sēžas muskuļi vibrē tiem, kas dzīvo no vieniem vienīgiem kredītiem. Ir tādi ļaudis, kas ņēma kredītu lai varētu nomaksāt iepriekšējā krīta procentus citai bankai. Tie, kuri sagribēja zvaigžņu lietu uz parāda, jo kai'miņam ir - man arī vajag.
Jā, tiem būs sūdīgi. Bet - zināmā mērā - paši vainīgi.
Atkārtoju vēlreiz - bez zvaigžņu lietus mierīgi var iztikt.
90.to gadu sākumā situācija bija reāli sūdīga, bija jāiztiek ar 30 latiem mēnesī. Un iztikām. Salīdzinājumā ar to, šī situācija ir sīki ziediņi.
Ja vaimanas rodas tāpēc, ka nevarēs atļauties līzingot jaunus auto, apmeklēt fitnesa centrus vai akvaparkus, braukt uz Alpiem slēpot vai uz Ēģipti nirt siltā jūrā, tad tas viss ir buļļa mēsli, kā Dex jau teica.
Īstie sūdi sākas tad, ja cilvēki mirst badā vai nosalst. Ja pirms 20 gadiem tas nenotika, nenotiks arī tagad.
Pirmais rakstīja: veidzēja jau rudenī art
senči saka, ka tā esot pareizāk...
Vēl jau var paspēt, kamēr nav sasalis.
Nekādu problēmu.
Udarim plugom po PeVeeNnu!

Pirmais rakstīja: Pirmais tikai paprasīja KONKRĒTUS piemērus, kādu ražošanu ES ir latvijā sacēlusi....
Mēģināšu atcerēties, ko esmu redzējis savām acīm....Šaha šūšanas cehs Bēnē (šuj H. Bosu); Radiatoru rūpnīca Jelgavā; Balex metāls Brocēnos; Sauriešos
KNAUF
vai tamlīdzīgs; .. ja tu gribi piesieties vārdiem "uzcēlusi ES' , tad protams neko, jo ES neko neceļ. Ceļ uzņēmēji vai izveido ražošanu uz esošu bāzu pamatiem, un tas ir noticis laikā kad Latvija ir ES.
Nākošpavasari uzaršu piemājas zālienu, un man būs pofik kāds PVN kartoškiem, burkāniem, redīsiem un zaļajiem lociņiem.
Sretsked rakstīja: Konkrēti šī rindkopa ir pilnīgi buļļa mēsli
Šīs visas darbības rezultātā ir zaudēta viena no Latvijas lielākajām vērtībām - lauksaimniecība, ."
Piekrītu par 100%.
Ja kādam tas interesē, varu pastāstīt cik vienkārši varēja uzbraukt uz kokvilnas laukiem mainīt stabus pirms 10 gadiem, un cik neiespējami ir tagad - visa puslīdz izmantojamā zeme ir apsēta.