Automātiskais labrīt (Muļķitronics).
![]()
Tēma: NSNF diskusijas #170
Ideots rakstīja: khm..ko darīt, ja tuvam radam neizmaksā algu....? un slēpjas ?
braukt sist?
braukt lamāt?
iet uz darba iznspekciju ?
Pensionēts policists nevar palīdzēt
Tēma: NSNF diskusijas #170
Ozz rakstīja: Ja Pirmais ir ļengans ar stīvu locekli, bet Ideots ir stiivs ar ļenganu locekli, tad uzseedinot vienu uz otra iznaaks diezgan noturīga kombinaacija
Apmēram kā kamaniņbraucēju divnieks.
![]()
Pirmais rakstīja:
jaunāki renaulti paši mēra eļļas līmeni... katrā gadījumā es nemaz nezinu vai man renaultam tāds ščups vispār ir...
Jā, es arī nezinu ko rādītu kvadrātiņi jaunākā renaulta panelī, ja līmenis būtu par augstu.
Ja ir max., tad spīd visi 7 kvadrātiņi, vai cik nu tur viņu ir.
![]()
Tēma: NSNF diskusijas #170
Ideots rakstīja:
Ozz rakstīja: Līdz pensijai 9 gadi!
? Jums ātrāk ?
Viņš tak apstarots.
Pensija no 45 gadiem, impotence jau no 25..
![]()
Bez EU visa ekonomika būtu jābalsta uz zīlēšanu: pirks šodien Maskavā šprotes vai nepirks...
Tēma: NSNF diskusijas #170
Sena baika iz muzikantu laikiem....bij mums blicē basists, kuram bija tāda ādas pretestība, ka 220 V viņš varēja paņemt plikā rokā, spriegumu juta bet nost viņu nesita.
Vienās lauku kāzās kaut kur Bauskas
pusē iedzīti zemē 4 mieti, pārstiepta plēve - deju placis. Augšā vadi, spuldzes ir bet kontakta nav. Saimnieks saka - zēņi, piedodiet, neiedomājāmies ka jums vajadzēs strāvu, pietiniet savu štepseli tur augšā klāt. Basists neko, pienes galdu, uzkāpj augšā un sāk tīt. (lampas smuki deg....), tad ar vienu roku turoties pie tā vada saka saimniekam - fāter, padod man plaķenes! Fāters kā dod, tā uz dirsas. Nu kas ir, ku paliki, dosi vai nedosi![]()
Fāters nevar parunāt.......
mēs līki....
morāle: dzīvei uz laukiem ir burvība sava....
![]()
![]()
Tēma: NSNF diskusijas #170
Siksparnis rakstīja:
Sretsked rakstīja: Piezvanīja Yonas ( tā man telefons parādīja) un prasa, vai es mākot pareizi rozetē iespraust pirkstus.
Saki šim, ka nē nezinu, lai parāda kā to pareizi darīt.
Es viņam jau parādīju. pa telefonu.
Viņš teica, ka esot jutis 50 Hz vibrācijas bungādiņās.
![]()
Ierosinu nopietni pievērsties vecajai labajai sociālisma gadu idejai:
Latvija piesaka karu Zviedrijai un tūlīt paraksta kapitulāciju.
Un atkal Zviedrijas lielākā pilsēta būs Rīga, kā tanī senā dziesmā....
![]()
Tēma: NSNF diskusijas #170
Ozz rakstīja: Līdz pensijai 9 gadi!
Kam
Tev
Netirs....man vēl vismaz 13, kur vēl tev....
![]()
ursis rakstīja: ja taa nauda aizietu celju remontiem-nav iebildumu.
bet atkal aizies ne tur...
Aizies 'nacionālās' sistēmas bankas salāpīšanai.
recluse rakstīja: palielinot PVN, samazināsies pirktspēja,
Neviens liels vai mazs bodnieks nenomirtu badā, ja tos 3 % pielikumu PVNam atvilktu no savas peļņas, līdz ar to neceļot cenas un nesamazinot pirktspēju.
Bodniekam tak prece jāpārdod, lai dzīvotu.
Nu lai netaisa 50 - 70% atlaižu akcijas.
![]()
Nē, par desu te nevajag rakstīt. Tagad latvietim praktiskajam kreditētajam jāņem vēl vienu kredītu un jāiepērk sešas dzelzceļa cisternas bendzīnu.
Tēma: NSNF diskusijas #170
markss rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja: Labrīt.
Atvainojos par traucējumu.
Kad centis pārcenos preces uz 21% PVN
Japspēj lētie atspridzinošie svētku dzērieni iepirkt
Mēs posovetovaļis i rešiļi:
tā kā valstī ir nopietna finansu krīze, tad katram kroplim ir jāiet palīgā. Tāpēc, lai pildītu valsts kasi ar stabilu valūtu, mēs par spīti valdības noteiktajiem 21% savās bodēs liksim 22% nodokli. Tā teikt - lai pietiek gan pašam, gan Sašam.
![]()
Tēma: NSNF diskusijas #170
ursis rakstīja: P.S. lai vareetu nosleegt AUDI seeriju,man vajag
1. C3 sedanu un avantu.
2.C4 sedanu un avantu(nu ja galiigi nekaa tad A6/C4).
3.AUDI 200 -to kas C3(tjipa).
Typ 44 pilnā augumā negribi? Baltu kā brūtes kleita..![]()
![]()
Tēma: NSNF diskusijas #170
Pirmdienis rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja: Māsa Veronika skatījās uz sarīvēto burkānu kaudzi un žēli noteica - jā, tājauviši......
kad atiesi no dzēruma ?
Es tavam zilajam draugam Dzērumam neesmu tuvumā....neprasi no manis neiespējamu ateju....
![]()
Tēma: NSNF diskusijas #170
Māsa Veronika skatījās uz sarīvēto burkānu kaudzi un žēli noteica - jā, tājauviši......
Nu, nolej....kā noliesi?
Noskrūvē filtru un izlej tukšu.
Tēma: NSNF diskusijas #170
Uggga rakstīja: bet Pozy, kā jau fiksais zēns,
sapircis bij purgenu un viagru lielos daudzumos
..smags akmens velts uz viņa kapa,
lai neceļas tā grēka tapa.
![]()
Latvji, brauciet kosmosā! Projektā Pirmie Latvijas 100 km kosmosā šodien palaista izmēģinājuma raķete
Kafija, pirts un auksta duša? Narkoloģe komentē populārākos mītus par atskurbšanu pirms sēšanās pie stūres
4
Neskatoties uz policijas brīdinājumiem par pārbaudēm, Līgo dienā liels skaits aizturētu dzērājšoferu
2
Kafija, pirts un auksta duša? Narkoloģe komentē populārākos mītus par atskurbšanu pirms sēšanās pie stūres
4