Kārtot: Augošā secībā

Tēma: NSNF diskusijas #170

Jefiņi,..

tas ir vienpadsmit un deviņas minūtes, loši konkrētie....

Tēma: NSNF diskusijas #170

cik ir vienpadsmit dalīts ar deviņi

Tēma: Pārdod mazda 626(gāze,benz) 1991g,100ls

Ursim kāds varētu pamācīt kā jācitē.

Tēma: NSNF diskusijas #170

Turpēdô!

Tēma: Pārdod mazda 626(gāze,benz) 1991g,100ls

[c]ursis rakstīja:

alisters rakstīja:

turbopiile rakstīja: Centis domāja, ka tas roku mazgāšanai..

un bidē lai padzertos?

Ko jūs, cienītais , vēlējāties pateikt?

Tēma: Garāžas signalizācija!

Kaksis rakstīja:

juritis rakstīja:

Kaksis rakstīja: Ko dod tā signalizācija ar sms, ja tu nepaspēsi nokļūt līdz garāžai pirms iztukšošanas? Ja arī paspēsi, tad nāksies zagļiem atdod auto atslēgas un doķus...

Nē, man mentene ir viena km attālumā!

Spēcīgs mierinājums.

Normāli.

Varbūt džekam tur ir abonements.

Tēma: NSNF diskusijas #170

Nja, arī links šeit iekopējas tīzli.....da lab būs, iztiksim līdz pavasarim.

Tēma: NSNF diskusijas #170

Kāpēc šajā enciklopijā nav informācijas par uzdoto jautājumu? Kurš ir atbildīgais, kāpēc nav ielikts teksts

lv.wikipedia.org/... :Search?search=k%C5%ABdra&go=Aiziet%21

Tēma: Pārdod mazda 626(gāze,benz) 1991g,100ls

Siksparnis rakstīja: Ko jūs ar to nabaga mazdu darāt?

Uzsitam cenu.

Tēma: NSNF diskusijas #170

Jo viņam pašam sava zemūdene,

Sava zemūdene,

Sava zemūdene.

Tēma: NSNF diskusijas #170

Ô jē!

Tēma: Pārdod mazda 626(gāze,benz) 1991g,100ls

turbopiile rakstīja: Centis domāja, ka tas roku mazgāšanai..

Ja var noturēt līdzsvaru , iekš pisuāra var arī kājas nomazgāt.

Tēma: Pārdod mazda 626(gāze,benz) 1991g,100ls

alisters rakstīja: Stāvpods, onže pisuārs!

davai padiskutēsim.

Sēdpods - lai nokārtotu vajadzības pozā Sēdus. Tātad - lai Pirmais noliktu kluci ja ir vīrietis.(vai pačurātu, ja nav vīrietis.....)

Pastāsti man kā viņš šai vajadzībai varētu izmantot pisuāru Tu pats esi mēģinājis stāvus nolikt kluci? Nu, pamēģini, pēc tam pastāstīsi mums kā bija, lai varam pasmieties.

Tēma: NSNF diskusijas #170

Būs labi.

Visi kopīgi, mūsu bērni un mazbērni - pa visiem nomaksāsim parādus krievu nerezidentiem.

Un brāļi V.K. paliks pliki un nabagi - tikpat nabagi kā līdz šim ir bijuši.

Tēma: Pārdod mazda 626(gāze,benz) 1991g,100ls

Pirmais rakstīja: varētu sākt ar sēdpoda ūdens notecināšanas sistēmas pārbaudi

Vai tev ir gadījies lietot arī stāvpodu

Tēma: NSNF diskusijas #170

TDIOTS rakstīja: Karnīte vakar bij neatvairāmi skaista viņas bildi noliekot pie bombongu trauka , sīči tur paši neriskēs ložņāt

Pofig kā izskatās, profesionāla ekonomiste vismaz....uz viņas fona profesionālais daudznozaru ministrs Slaktis Akteris arī nebija skaists.

Tēma: NSNF diskusijas #170

Ô jē!!!!!!

Tēma: NSNF diskusijas #170

Ozz rakstīja: kad tēvzeme ir briesmās, tad katram kroplim jābūt savā vietā!

Tas nāk no Šveika, man liekas....

Tēma: NSNF diskusijas #170

Ai ken get nô satis fekšen.

Ô jē.

p.s. Ivy Goodmen rullē pie Domber....šitā izmuldēties par bankas slēgšanu, kā tāda tirgus bāba..

Tēma: NSNF diskusijas #170

Ô jē!

Tēma: NSNF diskusijas #170

Ô jē!

Tēma: Garāžas signalizācija!

Yetti rakstīja: stulpenis - būmeris sievai....

....

Khm....atvainojos...bet ko ta SIEVAI vajag pagarināt

Tēma: NSNF diskusijas #170

Ô jē!

Tēma: televizors LG meklē jaunu saimnieku

Arnijs rakstīja: 2 (divi)!!!!!!!!!! lati!

Každomu!!!!

Tēma: NSNF diskusijas #170

Sviestnesis rakstīja: pa abiem mašīņiem kopā viens stūres stienis un viena bukse,

Varu tev ieteikt normālu bodi, kur šitās mantas nopirkt.

Lasītākie raksti

Jaunie raksti