Jefiņi,..
tas ir vienpadsmit un deviņas minūtes, loši konkrētie....
![]()
Tēma: NSNF diskusijas #170
Jefiņi,..
tas ir vienpadsmit un deviņas minūtes, loši konkrētie....
![]()
[c]ursis rakstīja:
alisters rakstīja:
turbopiile rakstīja: Centis domāja, ka tas roku mazgāšanai..
un bidē lai padzertos?
Ko jūs, cienītais , vēlējāties pateikt?
![]()
Tēma: Garāžas signalizācija!
Kaksis rakstīja:
juritis rakstīja:
Kaksis rakstīja: Ko dod tā signalizācija ar sms, ja tu nepaspēsi nokļūt līdz garāžai pirms iztukšošanas? Ja arī paspēsi, tad nāksies zagļiem atdod auto atslēgas un doķus...
Nē, man mentene ir viena km attālumā!
Spēcīgs mierinājums.
Normāli.
Varbūt džekam tur ir abonements.
![]()
Tēma: NSNF diskusijas #170
Nja, arī links šeit iekopējas tīzli.....da lab būs, iztiksim līdz pavasarim.
Tēma: NSNF diskusijas #170
Kāpēc šajā enciklopijā nav informācijas par uzdoto jautājumu? Kurš ir atbildīgais, kāpēc nav ielikts teksts![]()
lv.wikipedia.org/...
:Search?search=k%C5%ABdra&go=Aiziet%21
![]()
Siksparnis rakstīja: Ko jūs ar to nabaga mazdu darāt?
Uzsitam cenu.
Tēma: NSNF diskusijas #170
Jo viņam pašam sava zemūdene,
Sava zemūdene,
Sava zemūdene.
![]()
turbopiile rakstīja: Centis domāja, ka tas roku mazgāšanai..
Ja var noturēt līdzsvaru , iekš pisuāra var arī kājas nomazgāt.
alisters rakstīja: Stāvpods, onže pisuārs!
davai padiskutēsim.
Sēdpods - lai nokārtotu vajadzības pozā Sēdus. Tātad - lai Pirmais noliktu kluci ja ir vīrietis.(vai pačurātu, ja nav vīrietis.....)
Pastāsti man kā viņš šai vajadzībai varētu izmantot pisuāru
Tu pats esi mēģinājis stāvus nolikt kluci? Nu, pamēģini, pēc tam pastāstīsi mums kā bija, lai varam pasmieties.
![]()
Tēma: NSNF diskusijas #170
Būs labi.
Visi kopīgi, mūsu bērni un mazbērni - pa visiem nomaksāsim parādus krievu nerezidentiem.
Un brāļi V.K. paliks pliki un nabagi - tikpat nabagi kā līdz šim ir bijuši.
![]()
Pirmais rakstīja: varētu sākt ar sēdpoda ūdens notecināšanas sistēmas pārbaudi
Vai tev ir gadījies lietot arī stāvpodu
![]()
Tēma: NSNF diskusijas #170
TDIOTS rakstīja: Karnīte vakar bij neatvairāmi skaista viņas bildi noliekot pie bombongu trauka , sīči tur paši neriskēs ložņāt
Pofig kā izskatās, profesionāla ekonomiste vismaz....uz viņas fona profesionālais daudznozaru ministrs Slaktis Akteris arī nebija skaists.
![]()
Tēma: NSNF diskusijas #170
Ozz rakstīja: kad tēvzeme ir briesmās, tad katram kroplim jābūt savā vietā!
![]()
Tas nāk no Šveika, man liekas....
![]()
Tēma: NSNF diskusijas #170
Ai ken get nô satis fekšen.
Ô jē.
p.s. Ivy Goodmen rullē pie Domber....šitā izmuldēties par bankas slēgšanu, kā tāda tirgus bāba..
![]()
![]()
Tēma: Garāžas signalizācija!
Yetti rakstīja: stulpenis - būmeris sievai....
....
Khm....atvainojos...bet ko ta SIEVAI vajag pagarināt![]()
![]()
Arnijs rakstīja: 2 (divi)!!!!!!!!!! lati!
Každomu!!!!![]()
![]()
Tēma: NSNF diskusijas #170
Sviestnesis rakstīja: pa abiem mašīņiem kopā viens stūres stienis un viena bukse,
Varu tev ieteikt normālu bodi, kur šitās mantas nopirkt.
![]()
Latvji, brauciet kosmosā! Projektā Pirmie Latvijas 100 km kosmosā šodien palaista izmēģinājuma raķete
Kafija, pirts un auksta duša? Narkoloģe komentē populārākos mītus par atskurbšanu pirms sēšanās pie stūres
4
Neskatoties uz policijas brīdinājumiem par pārbaudēm, Līgo dienā liels skaits aizturētu dzērājšoferu
2
Kafija, pirts un auksta duša? Narkoloģe komentē populārākos mītus par atskurbšanu pirms sēšanās pie stūres
4