Sviestnesis rakstīja: Labrītt!!
Tagad man visiem Saabiem ir T.A. uz gadu....
Nu re, cik labi! Būs ar ko iekšzzemes exkursantus pārvadāt.
Tēma: NSNF diskusijas #170
Sviestnesis rakstīja: Labrītt!!
Tagad man visiem Saabiem ir T.A. uz gadu....
Nu re, cik labi! Būs ar ko iekšzzemes exkursantus pārvadāt.
Tēma: Airbagi un stikls front.
Jauns radiators par 40 Ls....aizdomīgi lēts. Bet nu- lai labi kalpo.
Tēma: NSNF diskusijas #170
Sretsked rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja: Yetti ir pazaudējis pēdējās apakšbikses.
Nu tad nosūti tās pa pastu, nemētā pa savu gultu.
Viņas nav tik tīras, lai nestu uz pastu.
TDIOTS rakstīja: vienmēr piekorigeju lukturu augstumu -lai nevienu nežilbinātu bet tādu kā es ir 1% pārsvarā neviens tam neseko
+1
Halogēnists ar piekrautu bagāžnieku bliež acīs stiprāk kā xenonists.
Tas tak ir baigi sarežģīti - pagrozīt to slēdzīti panelī.
Tēma: NSNF diskusijas #170
Vai nav noticis kaut kas slikts ar bolzenu
Šorīt nav redzams....
Tēma: NSNF diskusijas #170
Un atceries, dēls - ja tu ierausi kūša matus reiferī, paliksi tikpat nikns kā Yetti.
![]()
Tēma: NSNF diskusijas #170
Ideots rakstīja: 1 izbraucu,baigi īss likās.....
Mja....tev jāpērk bembi....
![]()
Tēma: NSNF diskusijas #170
Ev, pašnāvnieki....vai kāds ir pamēģinājis pārbraukt pār to Dienvidslāvu zelta tiltu![]()
Tēma: NSNF diskusijas #170
Ideots rakstīja: izgaismosim Centim pautus- ļausim lietas saksatīt īstajā gaismā
Man takš nav 90 gadu jobeleja, man izgaismojums nepienākas.
![]()
Tēma: NSNF diskusijas #170
Sretsked rakstīja: Nedomāju, ka kāds no Auces pieļaus,ka tāds Zigis gribēs pabraukāties pa Omes dārziņu,pie tam ar manu braukājamo. Es atvainojos.
Ble...![]()
![]()
![]()
Tēma: NSNF diskusijas #170
Siksparnis rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja: Manam dārzam riņķī apkārt ir drāšu pinuma žogs....diez vai Dīris mācēs tikt tādam pāri.
Izlīdīs pa apakšu.
Apakša ir aizņemta, tur mans suns lien ārā pie mauķelēm kad sagrib.
![]()
Raacens rakstīja: . Manuprāt drīzāk ir atbalstāma doma par atzīmi teh.pasē.
.. vai arī attiecīga iedruka apskates uzlīmē.
Tēma: NSNF diskusijas #170
Manam dārzam riņķī apkārt ir drāšu pinuma žogs....diez vai Dīris mācēs tikt tādam pāri.
![]()
Tēma: NSNF diskusijas #170
Sviests , a to lidlauka sētnieku ar visu skrejceļu komplektā pie manis nevari atvest?
Tavai firmai tak bezmaksas piegādes!
![]()
Tēma: NSNF diskusijas #170
Sretsked rakstīja: Tad Sviests ir kºapnieks???
Tikai tagad to uzzināji
![]()
Ozz rakstīja: vieniigais ko driikst darīt- izsaukt evakuatoru lai nogaadaatu automašīnu servisā,
Dikti smalki tu visu gribi....vācieši dara vienkāršāk - autombīli par kuru ir aizdomas ka tehniskais stāvoklis apšaubāms, konvojē uz tuvāko iestādījumu, nodefektē un klientam piestāda rēķinu. Samaksāsi - tava ķerra varēa atgriezties uz ceļa, nemaksāsi - sauc taxi.
Pārsvarā viņi to dara ar nevācijā reģistrētām fūrēm. Izdrāž gan par riepām, gan cauriem izpūtējiem, gan sarūsējušām bremžu trubām.
Lielākais, uz ko var cerēt rakstot to depešu, ir panākt Akciju "nespied acīs'. Un tikai. Jau vairākus gadus CP darbojas no Akcijas uz citu Akciju.
Vienu mēnesi ķer ātrumu, nākošo uz alko, trešo - drošības jostas utt. Laikam jau tiem zēniem ir grūti izprast ko nozīmē normāls ceļu policista darbs. Tāpēc Zivtiņš izgudro Akciju, lai zēniem ir ko darīt. Ja nav Akcijas, nav arī aktivitātes.
![]()
Sretsked rakstīja: Ozz, pēc tevis teiktā, man, ja kaimiņš klausās nejēgā skaļu mūziku regulāri, jāpērk lielākas tumbas,pastiprinātājs un resnāki vadi??
Tumbas un pastiprinātājs - jā.
Vadi var palikt iepriekšējie.
![]()
Tēma: NSNF diskusijas #170
Pirmais rakstīja:
Pirmais rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja:
Pirmais rakstīja: nu, ka lūdzu patestējiet šo linku un pēc tama pasakiet kas sanāca www.nsnf.times.lv/...
Tev tur ir sanākusi Huijņa.
vajag lai atverās logs vai tabs un pēc tam tūlīt aizverās
ja tā notiek, bet nakas cits nenosprāgst, tad ir OK
Tā nenotiek.
Arveras logs un prasa yes or no, bet pats neaizveras.
Huijņa tā ir , es tak teicu jau.
![]()
Kaksis rakstīja:
Tad jau TA arī var uz aci pārbaudīt lukturu regulējumu, ne?
Un pārbauda jau ar.
Viss ko viņi apskatās - vai abi lukturi ir vienā līmenī.
Esi redzējis, ka kāds veiktu aprēķinu cik tālu spiedīs tuvās gaismas pie lukturu centra augstuma tik un tik?
Skuju.
Latvji, brauciet kosmosā! Projektā Pirmie Latvijas 100 km kosmosā šodien palaista izmēģinājuma raķete
Kafija, pirts un auksta duša? Narkoloģe komentē populārākos mītus par atskurbšanu pirms sēšanās pie stūres
4
Neskatoties uz policijas brīdinājumiem par pārbaudēm, Līgo dienā liels skaits aizturētu dzērājšoferu
3
Kafija, pirts un auksta duša? Narkoloģe komentē populārākos mītus par atskurbšanu pirms sēšanās pie stūres
4