Kārtot: Augošā secībā

Tēma: NSNF diskusijas #170

Zoo rakstīja: toties es nupat uzzinaaju ka originaalaa volvo kjiilsiksna darbojas tiesi 185536 km. sapliist.

Baigi maz.....jebšu tavam JAUNAJAM volviķim odometrs neskaita VISUS nobrauktos km...

Tēma: NSNF diskusijas #170

Driperisti.....

Tēma: NSNF diskusijas #170

Kamēr NSNF loši guļ, savairojas bolzeni.

Udarim bolzenom po bezdorožju!

Tēma: NSNF diskusijas #170

Esam nesmuki nošļūkuši lejā.

pacel topiku, losi!

Tēma: NSNF diskusijas #170

Labrīt.

Tēma: NSNF diskusijas #170

Laiks ir labs, un mums ir vaļas....

kuram te vajag garāmejot iešķilt ar kardānu pa kupri

Tēma: NSNF diskusijas #170

ko šodien dzersim brokastīs?

Tēma: Perku Snorkeli

slaaists rakstīja: Šitai vinčai vidū spole ar trosi ap 1,5m. Par tik arī tu vari savu dampi pavilkt, precīzāk, nostiept trosi un biki mašīnu pacelt amīšos .

Lai gan es to linku ieliku ar smaidiņu , ar šāda tipa vinču ir vairākkārt mašīnas izviltas, tavai zināšanai....tikai tas prasa zināmu laiku, jāpārāķē vairākas reizes. Protams ar elektrisko tas notiek elegantāk.

Bet tad jāsarēķina iespējamo iestigšanas gadījumu skaits attiecībā pret elektriskās vinčas cenu.

Tēma: NSNF diskusijas #170

Sens kalmiku ticējums saka - ja 1. decembrī līst lietus, tad nākošajā vasarā kūdrā būs daudz zaķu spiras.

Tēma: NSNF diskusijas #170

Laabrīt.

Tēma: NSNF diskusijas #170

Uggga rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja:

Uggga rakstīja:

Japnis rakstīja: www.delfi.lv/...

Laikam džeki mythbusterus saskatījusies

Sūds.

Mani džeki aizvakar brauca strādāt uz sloku, pa ceļam kautkādā kafūži (es vēl noskaidrošu kurā tas bija) paēduši pusdienas. Divi ēda karbonādi, divi ēda kotleti.

Uzminiet kuri divi dabūja pļutku, un kuri divi nē?

Domāju, ka lielākais no tiem, kas ēda kotleti un vecākais no tiem, kas karbonādi

Skuj, abi karbonādnieki dabūja pļutku.

Kotlešnieki dabūja izņirgties.

Tēma: NSNF diskusijas #170

Sretsked rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja:

Uggga rakstīja:

Japnis rakstīja: www.delfi.lv/...

Laikam džeki mythbusterus saskatījusies

Sūds.

Mani džeki aizvakar brauca strādāt uz sloku, pa ceļam kautkādā kafūži (es vēl noskaidrošu kurā tas bija) paēduši pusdienas. Divi ēda karbonādi, divi ēda kotleti.

Uzminiet kuri divi dabūja pļutku, un kuri divi nē?

Kas tas tev par praida pasākumu ar tektiem 'mani džeki'... ???

Tev rodas interese

Atslābsti....tie ir īstie stabostupētāji. Smags kontingents. Man katru dienu bez maksas dod puslitru piena, jo kaitīgas darbs tādā kolektīvā.

Tēma: Perku Snorkeli

gonzalless rakstīja: Labi, nakoshais jautaajums. Kaa ar vinchaam? Cik zinu, tad normaalas saakaas no 400 lashiem un uz augshu? Maybe kaadam ir lietota paardoshanaa?

www.beloteks.lv/...

Tēma: NSNF diskusijas #170

Uggga rakstīja:

Japnis rakstīja: www.delfi.lv/...

Laikam džeki mythbusterus saskatījusies

Sūds.

Mani džeki aizvakar brauca strādāt uz sloku, pa ceļam kautkādā kafūži (es vēl noskaidrošu kurā tas bija) paēduši pusdienas. Divi ēda karbonādi, divi ēda kotleti.

Uzminiet kuri divi dabūja pļutku, un kuri divi nē?

Tēma: NSNF diskusijas #170

Sretsked rakstīja: Tikko pa radio teica, ka kaut kur esot atrasts čemodāns bez ručkas. Tas nav par TDIOTU ?

Tēma: NSNF diskusijas #170

First egein!

Tēma: NSNF diskusijas #170

Iesprūdāt liftā

Tēma: NSNF diskusijas #170

atvainojos.

Tēma: NSNF diskusijas #170

Uggga rakstīja:

Ozz rakstīja:

Uggga rakstīja: Atgriežoties pie tēmas, man piedāvā iegādāties šādu vakuumpumpi www.absolute-vacuum.com/...

Par cik m ar šito var pagarināt un vai vajadzēs vēl huļiganku ar sporta bunduli un nakļenēm?

tas ir ruupnieciskais Melnais Caurums

Gribi teikt, ka pie Bizenaja vairs nevajadzēs iet

Skaidrības labad - Bizenajs griež nost, bet klāt neko nešuj....

Tēma: NSNF diskusijas #170

Sretsked rakstīja:

Ideots rakstīja: zvana man deksis pirmdien un prasa, vai viņš varot pirkt vakumpumpi....

no ko lai iesaka ?

Ne,es prasīju, kur likt, jo man jau vairs nevajag.

Biji pie Bizenaja

Tēma: NSNF diskusijas #170

First.

Tēma: NSNF diskusijas #170

Ideots rakstīja: zvana man deksis pirmdien un prasa, vai viņš varot pirkt vakumpumpi....

no ko lai iesaka ?

Kamēr pats neesi nomēģinājis, ar padomiem nemētājies.

Tēma: TA papildmaksas

Patiesi demokrātiskās valstīs TA veikšana nav monopolfirmas tiesības. Kur ir normāla konkurence, tur arī loģiski pamatoti izcenojumi.

Tēma: TA papildmaksas

UncleSEM rakstīja: restorānā arī vajadzētu iekasēt kādu latu par atļauju ēst ,

WC d..........t !!! utt

Un tu domā, ka neiekasē?

Viss ir ierēķināts cenā.

Tēma: NSNF diskusijas #170

Nu, agrākais 2002., tākā 7 gadi muļķa statusā točna vēl nav.

Lasītākie raksti

Jaunie raksti