Kārtot: Augošā secībā

Tēma: NSNF un autokolubu bowļinga turnīrs 08\'

Viņiem ir piepūšamās peldcepures lai nenoiet pa burbuli.

Tēma: NSNF 169-ais Topiks par LOSR.

pozitiivais rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja:

pozitiivais rakstīja: Centi, 900 klienti bez elektrības...

netici pasakām.

ir vairāk.....

sukas....bezģēlņiki...a es jume 15 latus tikko pārskaitīju...saņēmi?

Caur kuru banku tu skaitīji? Caur jauno parēxu? Saņēmu veselus 17 latus no tevis. Super!

Tēma: NSNF 169-ais Topiks par LOSR.

pozitiivais rakstīja: Centi, 900 klienti bez elektrības...

netici pasakām.

ir vairāk.....

Tēma: NSNF 169-ais Topiks par LOSR.

Kaut kāda fubļa ar to bolzenu ira.

Mans daudzkārt apgreidotais un ar ugunsdrošo mūri apmūrētais IE uzkarās un izmetās pēc katra 4. posta iekš iAuto.

Tēma: NSNF un autokolubu bowļinga turnīrs 08\'

Nezinu kā baulingā, bet peldbaseinā 1. celiņu parasti ņem tie kas nemāk peldēt...lai instruktors no malas ar ķeksi var atsniegt izzvejot ārā.

Tēma: NSNF 169-ais Topiks par LOSR.

Maximā kases izvietotas publiski pieejamās vietās (ja Pozijs to vēl nezināja, aizej kādreiz mammai līdz uz bodi kad viņa tev pērk čupačupu), tur nevar ākstīties.

Tēma: NSNF 169-ais Topiks par LOSR.

Pozjka - turakk!

Tēma: NSNF un autokolubu bowļinga turnīrs 08\'

Kindzuļa 161 jau pretendē uz gada notikuma titulu.

Tēma: NSNF 169-ais Topiks par LOSR.

Pirmais rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja: Labrīt.

Ar niku bolzens NSNF topikus lasa četrdesmi sešas Maximas kasieres, kamēr no rītiem maz pircēji.

autonomas tās ir!

Netirs.

Es tak zinu labāk ko Maksimas kasieres lasa. (tās, kuras prot lasīt).

Tēma: Chrysler LHS starteris

PiepZz rakstīja: Ja tu runā par lodīšu gultņiem, atļaušos tevi apgaismot, ka parasti tie atšķiras tikai ar uzspiesto zīmolu un cenu /2 vai /3. ...

Maz tu zini ar ko gultņi atšķiras.

Tēma: NSNF 169-ais Topiks par LOSR.

Labrīt.

Ar niku bolzens NSNF topikus lasa četrdesmi sešas Maximas kasieres, kamēr no rītiem maz pircēji.

Tēma: NSNF un autokolubu bowļinga turnīrs 08\'

Bet 69 netrāpīja neviens!

(96 neskaitās, tas ir cic cipals)

Tēma: NSNF un autokolubu bowļinga turnīrs 08\'

Pārsmieties ar jums var.

Tēma: NSNF un autokolubu bowļinga turnīrs 08\'

Man arī gandrīz ir micuks.

Vismaz aizvakar bija, kamēr mainīju viņam zaldātiņu....

Tēma: NSNF 169-ais Topiks par LOSR.

Par ķegļu stellēšanu jau ir jāmaksā visvairāk.

Amerikā to dara melnie zēni kas ir lētāki, bet pie mums ķegļus stutē baltie, kam jāmaksā pilnu dienas taksi plus visus nodokļus.

Tā kā faktiski zem saukļa "celiņa īre''' jāsaprot samaksu bojam par ķegļu uzstutēšanu.

Tēma: Pārdod mazda 626(gāze,benz) 1991g,100ls

Shiirs rakstīja: ne nu es chista vinu nemu, lai saimnieks saka kur stav, atbraukshu atdoshu naudu un viss gerai.

Kur tu izraki 100 latus

Tēma: NSNF 169-ais Topiks par LOSR.

Sviestc rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja: SPSa katalogos nav

es tak Tev neprasu, vai Tu nelabo zābākus un nedejo vēderdejas par naudu...

Man jau arī nav nekādu katalogu.

Tēma: NSNF 169-ais Topiks par LOSR.

Protams. Tiklīdz kaut kas par brīvu, tā gatavi pa puspasauli dzīties.

A tā visu dienu sēž un rēķina cik piles bendzīna ietaupīs braucot uz unimarsu salīdzinot ar braucienu līdz spārei.

p.s. Sviestam, ja pareizi sapratu, galvenais ir lai būtu komfortabli.

Laukos to nevar garantēt, šitādā laikā var lāsteka piesalt pie pakaļas.

Tēma: Cik tālu ies jaunu auto tirgotāji ??????

TDIOTS rakstīja: Šon , ēpastā , tapa saņemts sveiciens no 'viagris'- 25.11.2008 līdz 21.00 visi Nissan par PUSCENU !!!!!!!!!

Ceru, ka pat tādā gadījumā tirgoņi nepaliks zaudētājos.

Tēma: NSNF 169-ais Topiks par LOSR.

SPSa katalogos nav

Tēma: NSNF 169-ais Topiks par LOSR.

Vai nav kāds internetā sastapis nopērkamu izrullējamo boulinga celiņu

Ķipa kā sarkano tepiķi?

Tā mierīgi, sabrauc visi kādā daudzstāvenē, izrullē celiņu un paripina savas bumbas. Nafig vienmēr maksāt tos entos latus par stundu

Tēma: NSNF 169-ais Topiks par LOSR.

2.!

Tēma: NSNF 169-ais Topiks par LOSR.

Sviestc rakstīja: Nu rauj ņirga vai nerauj, bet teiksim es no Juglas varu ātrāk aizbraukt līdz Siguldai nekā ap 18.00 vakarā tikt līdz pārdaugavai caur centru....

, un lai daudzmazkomfortabli liktu uz pārdaugavu, tas boulinga mačs ir jārīko vismaz pusnaktī..

Sapratu tavas grūtības. Tev no Juglas tikt uz Pārdaugavu ir daudz grūtāk nekā man no leišmales tikt uz Unimarsu.

Sapratu.

Tēma: NSNF un autokolubu bowļinga turnīrs 08\'

Kindzulis rakstīja: P.S. Pozjka durak

Atbalstīc!

Tēma: NSNF 169-ais Topiks par LOSR.

Pozij, ko tu domāji rakstīdams par tiem petuhiem

Lasītākie raksti

Jaunie raksti