Kārtot: Augošā secībā

Tēma: Boras atsperes

Sviestnesis rakstīja: Ah jā un šādas atsperes, vācu ražojuma, vari saņemt ar bezmaksas piegādi Rīgā pa nieka 23,50Ls gabalā...

Domā, ka kādam tas interesē

Tēma: Boras atsperes

Master_D rakstīja: No bmw nederēs. .

Kāpēc nederēs?

Būs tāds pats pasaules brīnums kā V5 motors.

Tēma: NSNF 169-ais Topiks par LOSR.

Hau!

Esmu ēdis.

Tēma: Boras atsperes

Ieliec atsperes no sava BMW.

Lielākā daļa šejieniešu tā jau sen ir izdarījuši.

Tēma: Kā lai palielinu jaudu mājas apstākļos?

Gribi ātru BMW?

Palaid viņu lejā no Ararata virsotnes!

Tēma: NSNF 169-ais Topiks par LOSR.

Super!

SAABu gaida spoža, saulaina nākotne!!!\\

www.iauto.lv/...

Tēma: NSNF 169-ais Topiks par LOSR.

Es esmu Pirmais!

Tēma: NSNF 169-ais Topiks par LOSR.

Dzīvej uz laukiem iº buºvība sava.

Tēma: NSNF 169-ais Topiks par LOSR.

Aha, nupat būs deviņi.

Tēma: NSNF un autokolubu bowļinga turnīrs 08\'

Ideots rakstīja:

Uggga rakstīja:

Šādus tādus rezultātus izdevās pieķert content7-foto.inbox.lv/...

par 12 pointiem atpalika no 3ās vietas ? Nu šternotie.......

Tikai par 3 punktiem priekšā Fordam..

Tēma: NSNF 169-ais Topiks par LOSR.

O jē, labrīt!

cik šodien ir pulkstenis, lūdzu...

Tēma: NSNF 169-ais Topiks par LOSR.

šito bildi lielā formātā varētu uzstādīt Zelta tilta galā pašnāvnieku atbaidīšanai:

foto.inbox.lv/...

Tēma: NSNF 169-ais Topiks par LOSR.

2.

Tēma: NSNF 169-ais Topiks par LOSR.

Navnevainas.lv

Tēma: NSNF un autokolubu bowļinga turnīrs 08\'

Sviestnesis rakstīja: Paldies visiem kuri ar savu klātbūtni stiprināja un pušķoja NSNF VIP Korporācijas dalību šajā turnīrā!!

Atbalstīts!

Īpaši jau meitenēm - vecajai Sviestenei, vecajai Ozzenei un vecajai Kindzulenei.

Bet - diemžēl - nav labuma bez ļaunuma.....dāmu klātbūtne neļāva ķermenim darboties harmonijā ar bumbu....lielākā saspriņdzinājuma brīdī kad jālaiž bumbu uz celiņa ar precizitāti +/- metrs, nevarēju atļauties kā parasti bumbu pavadīt ar skaistu Purrrrrkššššš.....tāpēc arī tik švaks rezultāts, par ko es Atvainojos.

Tēma: NSNF 169-ais Topiks par LOSR.

Kur mana balva par erotiskāko rezultātu? (69)

Tēma: NSNF 169-ais Topiks par LOSR.

Kaut arī svētdiena, ēsti gribās.....

Pamodiniet Sviestu, la neaizguļas.

Tēma: NSNF 169-ais Topiks par LOSR.

Zoo rakstīja: kas Aucee ir biezhaak-sekss vai ziemassveetki?

ziemassvētki ir katru gadu.

ko vēl tu prasīji

Tēma: Aplauziens :/

KukUUputnis rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja: Kurš ta cepās?

labi skan : atdošos par pašizmaksu.....

Piesienies vēl vārdiem

Nu tad pirms raksti - padomā kā skanēs.

Ja ko atdod, tad atdod neprasot samaksu.

Ja prasi maksu - tā ir pārdošana.

..dļa osobo odarjonnih.....

Tēma: NSNF 169-ais Topiks par LOSR.

Sretsked rakstīja: Kādus ēdienus izvēlas celt galdā namamātes tādā nomalē kā Auces guļamrajons?

Svētkos - sautētu foreli.

Tēma: NSNF 169-ais Topiks par LOSR.

Ozz rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja:

Ozz rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja: Ozi, vecais triks ar pleķīti un strīpiņu....uzvelc tak pareizi savas trennūzenes!

tumšas kraasas trennuuzeneem tas pleķītis un striipinja nemaz nav tik viegli ieraugaami!

Paod.

neder....

vai jums, Aucee , nav kaada cita, laba senteevu metode

Metode ir, tikai izdarīt to var Rīgā.

Bikses jācaurskata tomogrāfā, tad var precīzi noteikt diagnozi.

Tēma: NSNF 169-ais Topiks par LOSR.

Sretsked rakstīja: Eu, kur var nopirkt urānu?

Varu pārdot urānu ar garo "i".

Tēma: Aplauziens :/

Kurš ta cepās?

labi skan : atdošos par pašizmaksu.....

Tēma: NSNF 169-ais Topiks par LOSR.

Ozz rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja: Ozi, vecais triks ar pleķīti un strīpiņu....uzvelc tak pareizi savas trennūzenes!

tumšas kraasas trennuuzeneem tas pleķītis un striipinja nemaz nav tik viegli ieraugaami!

Paod.

Tēma: NSNF 169-ais Topiks par LOSR.

Ozz rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja:

Ozz rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja: Es vakar nopirku jaunas trennūzenes.

ar kabatām.

taadas rôzā, uzkaarstaas ar ķūli priekšā

Tev varbūt ir tādas ar ķūli pakaļā

dabistiski ka priekšā.....

man ir taadas ar klapi pakaļā.

Atgāzu izvadīšanai?

Man tādu klapi nevajag, manējām staru gali nav savilkti ar gumiju.

Lasītākie raksti

Jaunie raksti