Pirmais rakstīja:
ursis rakstīja: kasiitaajs piedaavaa ar mainstraavaa laadeet akji??? ar tevi viss ir kaartiibaa???
var lādēt arī ar maiņstrāvu, vajag tikai vismaz vienu diodi
Kāpēc aķi vispār jālādē?
Kad tukš', tad pērk jaunu.
Pirmais rakstīja:
ursis rakstīja: kasiitaajs piedaavaa ar mainstraavaa laadeet akji??? ar tevi viss ir kaartiibaa???
var lādēt arī ar maiņstrāvu, vajag tikai vismaz vienu diodi
Kāpēc aķi vispār jālādē?
Kad tukš', tad pērk jaunu.
Pastāstiet, kāpēc SAAB fabrīka neražo arī vilcienus?
Tad takš Sviestam nebūtu jāmocās katru rītu ar to autoparodiju, varētu ar mierīgu sirdi braukt eļektričkā.
Ingaaaaa rakstīja: ...brīt...
Kur vazājies riņķī?
![]()
Tēma: Ksenons mocim
Sretsked rakstīja:
M77 rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja: Liec divus 12V lukturus un saslēdz virknē.
Nevajadzēs krāmēties ar to blakusvāģi.
Tad jau vajadzēs 24V, bet ir tikai 6
oi, aplauziens elektriķim
kam negadās....
![]()
![]()
Tēma: Ksenons mocim
Liec divus 12V lukturus un saslēdz virknē.
Nevajadzēs krāmēties ar to blakusvāģi.
Tēma: Ksenons mocim
Kaksis rakstīja:
Nu tad ņem citam spriegumam un uzstādi uz moča transformatoru.
Laikam tā arī būs jādara. [/c]
Priekš transformātora līdzvadāšanas tev jānopērk blakusvāģi.
Ziema nāk. Bumbierenes un bomeļa zeķbikses rullē!
Fartuks rakstīja: A Sviestam vispār.... rozā bumbierenes.
tu tumsā uz tausti vari atšķirt krāsas![]()
![]()
![]()
![]()
Ozz rakstīja: pa diskaverii staastiija, ka šamie vairaak esot izniikuši paceļamies nolaižamies nekaa notriekti
Nolaižoties, jo šaura šasija.
Bet es jau netaisos lidot, man nav tiesības.
Es gribu motoru paregulēt, ložmetējus padarbināt....tā paniekoties garajos ziemas vakaros.
![]()
Ideots rakstīja: ļopenei ir 2 stūres
Vot, sākas....
Nav vis, manējai nav. Es pērku šito:
Jautājums profesionāļiem:
lai piereģistrētu Latvijā lidmašīnu - vai tāpat kā autombīlim ir obligāti stūrei jābūt kreisajā pusē![]()
Pirmais rakstīja:
raimondsm rakstīja: Kas traucē aķi palādēt ? Ierīko štekeri, drošinataju un lādē cik uziet, ja nebrauc.
galvenais tur ir drošinātājs
Bet neaizmirsti par štekeri!
Kas jums par perversiju uz tām žurkām
Man priekš žurkām ir nopirktas lamatas, nevis būris.
![]()
Sretsked rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja: Es jau nezinu to adresi, kur dos pa muti.
Vot ieraudzīsi BMW e39 ar diožu lampām, pieej klāt, paprasi, dabūsi. Tas var būt jebkur
Pļin, nu es pilnīgi nopietni izskatīju e39 kā iegādes objektu. Foršs auto, jau iesēžoties vien sajūti ka sēdi Autombīlī.
Bet ja līdzi nāk tāds imidžs ko tas jampampiņš 626 piekopj...pāriet visa apetīte.
![]()
Ozz rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja:
Pirmais rakstīja: eu Yonās, a kur ta broblēma????
ja jau tu negribēji naudu atpakaļ???? tad par ko cepiens?
vai ta tu gribēji lai Sviestcs tev samaina pret tādiem pašiem amortizatoriem ar tāpat šķībi piemetinātu šķīvi??????
Ei tirst.
Uz tevi tas vispār neattiecas.
Ozis prasīja kādus amortizatorus pirkt, es viņam atbildēju topikā pieņemtā stila ietvaros.
plaaa
es prasiiju Sviestcam cik maksaa, bet sanjeemu un veel jo projaam sanjemu ļoti izsmeļošu informaaciju iauto aka zivju tirgus garaa...
ir OK
100% Nopietni.
kajabu neņem. Pērc no Sviesta ko citu, vienalga ko.....
Latvji, brauciet kosmosā! Projektā Pirmie Latvijas 100 km kosmosā šodien palaista izmēģinājuma raķete
Kafija, pirts un auksta duša? Narkoloģe komentē populārākos mītus par atskurbšanu pirms sēšanās pie stūres
5
Neskatoties uz policijas brīdinājumiem par pārbaudēm, Līgo dienā liels skaits aizturētu dzērājšoferu
3
Kafija, pirts un auksta duša? Narkoloģe komentē populārākos mītus par atskurbšanu pirms sēšanās pie stūres
5