Kārtot: Augošā secībā

Tēma: NSNF 169-ais Topiks par LOSR.

Pirmais rakstīja:

ursis rakstīja: kasiitaajs piedaavaa ar mainstraavaa laadeet akji??? ar tevi viss ir kaartiibaa???

var lādēt arī ar maiņstrāvu, vajag tikai vismaz vienu diodi

Kāpēc aķi vispār jālādē?

Kad tukš', tad pērk jaunu.

Tēma: NSNF 169-ais Topiks par LOSR.

Pastāstiet, kāpēc SAAB fabrīka neražo arī vilcienus?

Tad takš Sviestam nebūtu jāmocās katru rītu ar to autoparodiju, varētu ar mierīgu sirdi braukt eļektričkā.

Tēma: NSNF 169-ais Topiks par LOSR.

Ingaaaaa rakstīja: ...brīt...

Kur vazājies riņķī?

Tēma: Ksenons mocim

Līdzstrāva nav transformējama ar transformatoru.

Tēma: Ksenons mocim

Neesmu ja Raimonds, kas prot visu smalki sarēķināt.

Tēma: Ksenons mocim

Sretsked rakstīja:

M77 rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja: Liec divus 12V lukturus un saslēdz virknē.

Nevajadzēs krāmēties ar to blakusvāģi.

Tad jau vajadzēs 24V, bet ir tikai 6

oi, aplauziens elektriķim

kam negadās....

Tēma: Pazuda salona siltums Mondeo!

Drošinātāji tāpat vien aiz neko darīt nedeg.

Tēma: NSNF 169-ais Topiks par LOSR.

www.vissirfeini.lv

Tēma: Ksenons mocim

Liec divus 12V lukturus un saslēdz virknē.

Nevajadzēs krāmēties ar to blakusvāģi.

Tēma: Ksenons mocim

Kaksis rakstīja:

Nu tad ņem citam spriegumam un uzstādi uz moča transformatoru.

Laikam tā arī būs jādara. [/c]

Priekš transformātora līdzvadāšanas tev jānopērk blakusvāģi.

Tēma: NSNF 169-ais Topiks par LOSR.

Krāpnieku banda.

Tēma: NSNF 169-ais Topiks par LOSR.

fartuks ir rozā zilonis.

Tēma: NSNF 169-ais Topiks par LOSR.

Ziema nāk. Bumbierenes un bomeļa zeķbikses rullē!

Tēma: NSNF 169-ais Topiks par LOSR.

Fartuks rakstīja: A Sviestam vispār.... rozā bumbierenes.

tu tumsā uz tausti vari atšķirt krāsas

Tēma: NSNF 169-ais Topiks par LOSR.

vissirkedā.lv

Tēma: NSNF 169-ais Topiks par LOSR.

klau....rīts akal klāt....šaizze.

Tēma: NSNF 169-ais Topiks par LOSR.

Baij!

Tēma: NSNF 169-ais Topiks par LOSR.

Ozz rakstīja: pa diskaverii staastiija, ka šamie vairaak esot izniikuši paceļamies nolaižamies nekaa notriekti

Nolaižoties, jo šaura šasija.

Bet es jau netaisos lidot, man nav tiesības.

Es gribu motoru paregulēt, ložmetējus padarbināt....tā paniekoties garajos ziemas vakaros.

Tēma: NSNF 169-ais Topiks par LOSR.

Ideots rakstīja: ļopenei ir 2 stūres

Vot, sākas....

Nav vis, manējai nav. Es pērku šito:

images.google.lv/...

Tēma: NSNF 169-ais Topiks par LOSR.

Jautājums profesionāļiem:

lai piereģistrētu Latvijā lidmašīnu - vai tāpat kā autombīlim ir obligāti stūrei jābūt kreisajā pusē

Tēma: problēma ar \"piepīpēšanu\"

Pirmais rakstīja:

raimondsm rakstīja: Kas traucē aķi palādēt ? Ierīko štekeri, drošinataju un lādē cik uziet, ja nebrauc.

galvenais tur ir drošinātājs

Bet neaizmirsti par štekeri!

Tēma: NSNF 169-ais Topiks par LOSR.

Pats tak vari padzīvot teltē.

Tēma: NSNF 169-ais Topiks par LOSR.

Kas jums par perversiju uz tām žurkām

Man priekš žurkām ir nopirktas lamatas, nevis būris.

Tēma: NSNF 169-ais Topiks par LOSR.

Sretsked rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja: Es jau nezinu to adresi, kur dos pa muti.

Vot ieraudzīsi BMW e39 ar diožu lampām, pieej klāt, paprasi, dabūsi. Tas var būt jebkur

Pļin, nu es pilnīgi nopietni izskatīju e39 kā iegādes objektu. Foršs auto, jau iesēžoties vien sajūti ka sēdi Autombīlī.

Bet ja līdzi nāk tāds imidžs ko tas jampampiņš 626 piekopj...pāriet visa apetīte.

Tēma: NSNF 169-ais Topiks par LOSR.

Ozz rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja:

Pirmais rakstīja: eu Yonās, a kur ta broblēma????

ja jau tu negribēji naudu atpakaļ???? tad par ko cepiens?

vai ta tu gribēji lai Sviestcs tev samaina pret tādiem pašiem amortizatoriem ar tāpat šķībi piemetinātu šķīvi??????

Ei tirst.

Uz tevi tas vispār neattiecas.

Ozis prasīja kādus amortizatorus pirkt, es viņam atbildēju topikā pieņemtā stila ietvaros.

plaaa

es prasiiju Sviestcam cik maksaa, bet sanjeemu un veel jo projaam sanjemu ļoti izsmeļošu informaaciju iauto aka zivju tirgus garaa...

ir OK

100% Nopietni.

kajabu neņem. Pērc no Sviesta ko citu, vienalga ko.....

Lasītākie raksti

Jaunie raksti