Es nekad nepaspēju saskatīt bembju pakaļējās lampas.
Es viņus tik ātri apdzenu, ka nekā......
![]()
Es nekad nepaspēju saskatīt bembju pakaļējās lampas.
Es viņus tik ātri apdzenu, ka nekā......
![]()
626 rakstīja:
Kindzulis rakstīja: mīzaliņš vēl nav nošāvies?
Crap ir tikai tavs sarunas atstāsts
un kapēc tu viņu tik ļoti aizstāvi,viņš jau man likās tāds pedisks,laikam jau tava sieva vai vīrs āršloku pavēlnieki ibm.
Ir ienācis ierosinājums Redaktoram šito pajoliņu par mutes brūķēšanu izslēgt no listes.
Pirmais rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja: Bija tā:
1) skābeņu zupa
2) kupāti ar rīsiem, sīpoliem, gurķīti un kečupu un kefīrs
3) ķiršu ķiselis ar putukrējumu.
Ziniet cik es samaksāju? Veselu banku būtu varējis par to naudu nopirkt! Divus latus!!!!
pierezervē man arī vienu komplektiņu, es parīt braukšu uz auci
Es parīt būšu Rīgā.
Jo vairāk pretēju viedokļu par kāda izstrādājuma kvalitāti - ja lielākas problēmas ši izstrādājuma ražotājam ar kvalitātes kontroli.
Ja visi saka - vot tas xxyy ir baigi labais - viss kārtībā.
Ja visi saka - tas ir mēsls - arī tad viss kārtībā, tiešām mēsls.
ja domas dalās - pastāv reāla iespēja nopirkt labu mantu un tāda pat iespēja uzrauties uz mēslu.
Tāpāc es Ozim rekomendēju
Kajabu.
Bija tā:
1) skābeņu zupa
2) kupāti ar rīsiem, sīpoliem, gurķīti un kečupu un kefīrs
3) ķiršu ķiselis ar putukrējumu.
Ziniet cik es samaksāju? Veselu banku būtu varējis par to naudu nopirkt! Divus latus!!!!![]()
![]()
![]()
![]()
Pirmais rakstīja: eu Yonās, a kur ta broblēma????
ja jau tu negribēji naudu atpakaļ???? tad par ko cepiens?
vai ta tu gribēji lai Sviestcs tev samaina pret tādiem pašiem amortizatoriem ar tāpat šķībi piemetinātu šķīvi??????
Ei tirst.
Uz tevi tas vispār neattiecas.
Ozis prasīja kādus amortizatorus pirkt, es viņam atbildēju topikā pieņemtā stila ietvaros.
Centis_Nuudele rakstīja: Ja neštimm caurumi, tos var pārurbt vai arī lukturus piesiet ar alumīnija drāti.
jefiņ, domāju ka šis padoms bija viens no Profesionālākajiem.
ja tu nemāki izvilkt rokas no pakaļas lai iepazītos ar urbi vai plaķenēm tad PN.
Pirmais rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja:
Pirmais rakstīja: ja skaidri redzams, ka detaļa neder, nauhj viņai spiest štoku ar roraclēgu?
pļe, tak izlasi tekstu!
tak izlasīju
īsumā tur bija rakstīts, ka tu uzliki tos amortizatorus tačkai, tad pamaņīji, ka lāgā neder, jo nepas pa 90 grādiem, tad mēģināji ņemt nost, piesauci palīgā roraclēgu un sasipi virsmu, tad ar sasiptu virsmu mēģināji tos amortizatorus iemainīt pie svietca atpakaļ pret naudu
kur es kļūdījos????
Kur tu izlasīji ka esmu mēģinājis viņus apmainīt pret naudu?
savukārt roreni bija jāpielieto tāpēc, ka tas "japāņu" sūds štoka galā kurš domāts štoka noturēšanai skrūvēšanas brīdi izrādījās sūds vārda vistiešākajā nozīmē.
Eu, nu beidzam tak....nu neesmu es nekāds amortizatoru mainīšanas profesionālis, visā savā mūžā esmu to darījis tikai kādas 15 - 20 reizes, nu.....beidziet mani apcelt!
![]()
Master_D rakstīja:
e39 ar diodēm vispār ir autopederastijas everests
Paprasi Šrekkedim to adresi, tu arī pie reizes dabūsi pa muti.
![]()
Sviestnesis rakstīja: Neviens nezin kur var iepirk pie sienas piekaramo plazas tv, pieskārienjūtīgu, lai Bobiks var ar degunu pārslēgt kanālus, jo man te čomam suņuks, nemāk strādāt ar tv pulti...
Lai nopērk repšes gleznotos Pupus. Aizmirsīs par televizoru, visu dienu blenzīs uz gleznu.
Ies uzēst.
te jau nav nekāds instetūts kur pirmā stāvā dod atdzesētus makaronus ar malto gaļu.
Te ir mazliet jāpastaigā pa Pilsētu lai dabūtu paēst.
![]()
Pirmais rakstīja: ja skaidri redzams, ka detaļa neder, nauhj viņai spiest štoku ar roraclēgu?
pļe, tak izlasi tekstu!
Kamēr nebiju apskatījies bildi , tikai izlasījis vārdu Rodžers, domāju ka runa par labradoru vai ņūfli vismaz...
izrādās - grauzējs...![]()
nu ir gan fantāzija tev, Sviests...
![]()
Ozz rakstīja:
Kindzulis rakstīja:
Sretsked rakstīja: Labdien, biedri.
Kad Pirmajam būs kazas?
Saki ka duša vairs nefuričī?
kazaam dušu nevajag
pietiek ar gumijniekiem
Palūgšu uzmanīgāk!
Streips par vārda "kazas" lietošanu atrāvās tiesas procesu.
![]()
Centis_Nuudele rakstīja:
Pirmais rakstīja: Centi, tev likās, ka šķīvji arī nebija pareizi piemetināti - bet stresainā keda tev pastāstīs, ka audī 90 var amortizatorus uzlikt nepareizi un arī izskatās, ka šķīvji nav sametināti kā nākas - viņam esot meistari tā uzlikuši konī
Ble, nu kas tur var likties un ko tur var nepareizi uzmontēt.. Esi vispār redzējis pakaļējo amortizatoru kādreiz dzīvē? Apakšgalā viņam ir piemetināta bukse kurā iekšā ir gumijas bukse un cauri tiek izbāzta skrūve. Un mazliet augstāk, pie tā paša korpusa kur tā bukse, ir piemetināts atsperes atbalsta šķīvis. Atbalsta šķivī ir iedobe kur ievietojas atsperes gals, un citādi to atsperi nevar tur ielikt. Bet tas šķīvis attiecībā pret buksi piemetināts par 90 grādiem nepareizi. Es tagad no galvas vairs nepateikšu - uz kuru pusi. Bet tā bija. Par 90 grādiem nepareizi, skatoties pēc attiecīgā auto remonta grāmatas zīmējumiem. Un arī pret vēlāk iegādāto Monro šķīvjiem tāpat par 90 grādiem.
OK, ja nekādi nespējat pieņemt domu par nepareizi piemetinātiem šķivjiem - varu teikt mazliet citādāk: bija nepareizi piemetināta apakšējā bukse.
Īsāk sakot - atspere jāsavērpj lai varētu to paļurku iedabūt vietā.
labi, temats slēgts.
Vienkārši - esmu neveiksminieks, man viss tik slikti tik slikti.....
![]()
![]()
Sretsked rakstīja: Neaizmirsti ieskriet pie Urlas Maksima un iekampt zilās lampiņas kapotā stumjamās
Lētāk sanāks tās no pakaļas izņemtās lampiņas nokrāsot ar tinti no zilas lodīšu pildspalvas.
Ozz rakstīja: ok, ok....
man amiishi ir ar elljas peedaam, kas skaidri noraada uz finišu un viens pat pieklaudz
A vot klaudzēšana....kad kablukam uzliku iztecējušo Kājābu vietā jaunus Kājābus, tad klaudzēja šausmīgi. Vienkārši šausmīgi....es jau kādreiz teicu - sajūta itkā viens vecīts sēdētu aizmugurē un sistu 2 dēļus vienu pret otru. Ar laiku (apm. 20 kkm) klaudzēšana ir pierimusi.
Pirmais rakstīja: Centi, tev likās, ka šķīvji arī nebija pareizi piemetināti - bet stresainā keda tev pastāstīs, ka audī 90 var amortizatorus uzlikt nepareizi un arī izskatās, ka šķīvji nav sametināti kā nākas - viņam esot meistari tā uzlikuši konī
Ble, nu kas tur var likties un ko tur var nepareizi uzmontēt..
Esi vispār redzējis pakaļējo amortizatoru kādreiz dzīvē? Apakšgalā viņam ir piemetināta bukse kurā iekšā ir gumijas bukse un cauri tiek izbāzta skrūve. Un mazliet augstāk, pie tā paša korpusa kur tā bukse, ir piemetināts atsperes atbalsta šķīvis. Atbalsta šķivī ir iedobe kur ievietojas atsperes gals, un citādi to atsperi nevar tur ielikt. Bet tas šķīvis attiecībā pret buksi piemetināts par 90 grādiem nepareizi. Es tagad no galvas vairs nepateikšu - uz kuru pusi. Bet tā bija. Par 90 grādiem nepareizi, skatoties pēc attiecīgā auto remonta grāmatas zīmējumiem. Un arī pret vēlāk iegādāto Monro šķīvjiem tāpat par 90 grādiem.
OK, ja nekādi nespējat pieņemt domu par nepareizi piemetinātiem šķivjiem - varu teikt mazliet citādāk: bija nepareizi piemetināta apakšējā bukse.
![]()
Sviestnesis rakstīja:
Ozz rakstīja: man domaat ka elljinieki ir labaaki- vismaz var redzeet kad ir beukti
arī gāzes amīšos ir eļļa, ja kas...
Bez šaubām.
Vēl atļaušos piebilst ka sauss, nenopuņķojies amortizators vēl nenozīmē ka viņš nav beigts vai stipri tuvu beigtam stāvoklim. Tā kā ar redzēšanu tur nav līdzēts....
![]()
Ozz rakstīja: man domaat ka elljinieki ir labaaki- vismaz var redzeet kad ir beukti
Kāda šķirba? Ja neesi blondīne, tad nekas nav jāredz. Pēc mašīnas uzvedības uz ceļa var secināt kādā stāvoklī amortiņi.
Manuprāt tas ir ļoti normāli, ka padalamies savā pieredzē - kā pozitāivajā, tā negatīvajā. Cik cilvēku, tik viedokļu. Deksteram piemēram ļoti patika Valeo slotiņas, pirktas tepat Latvijā. Manam kablukam savukārt francijā uzliktās Valeo slotas nonīka 2 mēnešu laikā, un tam nav nekāda sakara ar rīvēšanu pa sauso. Jo Čempiona slotas tādos pašos ekspluatācijas apstākļos kalpo apmēram gadu...
Secinam, ka Francijā nezin ka kvalitatīvas Valeo slotas jāpērk Latvijā.....
p.s. labprāt uzklausītu kāda pīpļa objektīvu slavinājumu Kajabai....ka tā ir vislabākā, visjaukākā utt.,protams ar pamatojumu. Atkal jāpiesauc kabluku, kuram 1 Kajabas amortiņš bija slapjšs no dzimšanas, un neviens tur nebija ar roreni skrūvējies.
![]()
Latvji, brauciet kosmosā! Projektā Pirmie Latvijas 100 km kosmosā šodien palaista izmēģinājuma raķete
Kafija, pirts un auksta duša? Narkoloģe komentē populārākos mītus par atskurbšanu pirms sēšanās pie stūres
5
Neskatoties uz policijas brīdinājumiem par pārbaudēm, Līgo dienā liels skaits aizturētu dzērājšoferu
3
Kafija, pirts un auksta duša? Narkoloģe komentē populārākos mītus par atskurbšanu pirms sēšanās pie stūres
5