Kārtot: Augošā secībā

Tēma: NSNF 169-ais Topiks par LOSR.

Sviestnesis rakstīja: jebkura ,ne tikai Kayabas, amortizātoru ražotāja garantarijas talonā ir ierakstīts ka nedrīks ne ar kādu instrumentu darboties pa amortizātora štoka darba virsmu, nu varbūt nedaudz citādiem vārdiem, bet nu ar roratslēgu spiest darba spoguļvirsmu...

Centi, nu atvaino, biju par Tevi labākās domās...

Tak sapistā vālodze, tu spēj vai nespēj saprast, ka es viņus ar roreni skºuvēju VAĻĀ, tad kad biju jau nolēmis likvidēt kā šķiru! Nevis montējot , bet demontējot! Un ja būtu varējis viņus atskrūvēt civilizēti, būtu aizvedis tev atpakaļ pa reklamāciju.

Un stāsts ir par atsķirību metāla cietībā jeb kvalitātē 'starp Bogi un Kajabu.

Saprotu, ka vēl joprojām netici nepareizi piemetinātajiem šķīvjiem.

Tēma: pardodas Renault R9

Dark_Side rakstīja: pardots. ! paldies!

Tiešām PĀRDOTS?

Jeb PĀRDEVUSIES?

Tēma: NSNF 169-ais Topiks par LOSR.

A jātur to štoku bija tāpēc, ka Kājābām bija nepareizi piemetināti atsperu atbalsta šķīvji un vajadzēja skrūvēt vaļā.....Bet ja cien. Pārdevējs ir pārliecināts par manu pašsapišanos, tad nepareizi piemetinātos šķivjus viņš nav atzinis līdz šai dienai....man vismaz tā šķiet.

Vecmātei Ozai - Monro vari ņemt, būs pieņemama kvalitāte par draudzīgu cenu.

Tēma: NSNF 169-ais Topiks par LOSR.

Kājābu pašsapišana izpaužas tādējādi, ka pieturot štoku ar roratslēgu, ar to pašu kura turējusi Boges štoku un Boges s'tokam nepaliek ne švīkiņa.....Kājābāz štoks paliek piģecc...piģeccc...mīksts kā pīles kaka.

Es neraudu par pārdevēju un savu pašsapisto naudu, es atklātā tekstā vecmātei pastāstu kas ir Kājāba.

Tēma: NSNF 169-ais Topiks par LOSR.

Ozz rakstīja: ne dzeltenos koni, bet normaalus...

aha, Kājābāz....

Tēma: NSNF 169-ais Topiks par LOSR.

Kur ir mana vecā cepure?

Tēma: NSNF 169-ais Topiks par LOSR.

Labu rītu saka saule

Labu rītu svilpo vējš.

PN ļurļiki, laiks sākt kustības!

Tēma: Pakaļējo lukturu maiņa e39,padoms???

Ja neštimm caurumi, tos var pārurbt vai arī lukturus piesiet ar alumīnija drāti.

Tēma: NSNF 169-ais Topiks par LOSR.

Dos akal vaļā!

Tēma: NSNF 169-ais Topiks par LOSR.

Centis_Nuudele rakstīja: Ui, jājiet mājās!

Nu tad dari tā!

Tēma: NSNF 169-ais Topiks par LOSR.

Es mīlu šo valsti.

Tēma: NSNF 169-ais Topiks par LOSR.

Ui, jājiet mājās!

Tēma: NSNF 169-ais Topiks par LOSR.

Pirmais rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja:

Sviestnesis rakstīja: a vot intresanti kāpēc tur visur bija valsts nauda iekšā....

itkā tā nauda nevarēja atrasties valsts bankā...

Valsts bankas funkcija ir uzraudzīt komercbankas un sekot naudas emisijai. nevis sniegt komercbanku pakalpojumus. Bet šoreiz jau atkal valsts banka ir nogulējusi pēdējo cēlienu, jo nopietnas problēmas parēksam bija jau pirms gada. Pašu darbinieki savu naudiņu jau sen bija izņēmuši.

ne nu gluži tā banka..... hipotrēķene tak ir komercene un vieder valstij

Nu bet Sviests jau raudāja par Valsts banku nevis valstij piederošu komerceni.

da poffikkkk....

man tie garantētie 35 kLs ir neaizsniedzams sapnis, man pie kājas..

Tēma: NSNF 169-ais Topiks par LOSR.

Jopvai m...ir šitais auto portāls vai kaut kāds dipadudapadistu sienas avīzes makets

Tēma: NSNF 169-ais Topiks par LOSR.

SAAB rullē!

Tēma: NSNF 169-ais Topiks par LOSR.

Sviestnesis rakstīja: ai nu, izbeidz,

Nu toč, izbeidz!

Kāds tev ir bijis sekss mašīnā, it kā mēs tevi nepazītu!

Noraut ķepā skatoties uz repšes gleznas reprodukciju tu mierīgi vari pie netonētiem logiem. Neviens nepamanīs, un pats arī būsi apmierināts.

Tēma: NSNF 169-ais Topiks par LOSR.

Vai tā ir taisnība, ka sābiem varot likt virsū arī tādas riepas, ko visām citām mašīnām?

nevajag tikai oriģinālās riepas

Tēma: NSNF 169-ais Topiks par LOSR.

Sviestnesis rakstīja: Gods un slava, mūžīgi mūžos, par šo cēlo soli!!!!

Āmen!

Tagad mēs varētu parunāt par automašīnām.

Tēma: NSNF 169-ais Topiks par LOSR.

Sviestnesis rakstīja: Nu es runāju par uzlabojumiem un grozījumiem likumā , kurus Viņš panāca, vai arī centās panākt....

a ne par baznīcu...

Kaut kā neatceros likumu uzlabojumus... toties atceros kā viņš ar bºūti darba laikā slēpot bija aizbraucis.

Tēma: NSNF 169-ais Topiks par LOSR.

Da ladna....

nu sametam tos 4 latus? piedāvāsim šovakar pat Godmanim, viņa valdība vienā sutkā būs nopelnījusi 100%!

Kur vēl šajos krīzes laikos var tā nopelnīt?

Tēma: NSNF 169-ais Topiks par LOSR.

Sviestnesis rakstīja: a vot intresanti kāpēc tur visur bija valsts nauda iekšā....

itkā tā nauda nevarēja atrasties valsts bankā...

Valsts bankas funkcija ir uzraudzīt komercbankas un sekot naudas emisijai. nevis sniegt komercbanku pakalpojumus. Bet šoreiz jau atkal valsts banka ir nogulējusi pēdējo cēlienu, jo nopietnas problēmas parēksam bija jau pirms gada. Pašu darbinieki savu naudiņu jau sen bija izņēmuši.

Tēma: NSNF 169-ais Topiks par LOSR.

Sviestnesis rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja:

Pirmais rakstīja: nu Gailis tagad joprojām ir miljonārs .

...atšķirībā no otra toreizējā klauna Repšes....

nu man personīgi Viņš škiet vienīgais, no kura varēja gaidīt kaut kādus uzlabojumus, a klauns saki tapēc, ka centās peldēt pret straumi..

tie citi, neklauni, Tev škiet labāki ja

Nenonāc gadījumā pretrunā pats ar sevis teikto

Pret kādu straumi?

Pie bijušajiem čekistiem pēc naudas gāja, pie lembja pēc svētības arī bija aizbraucis. A tu saki - pret straumi..

Tavuprāt pret straumi ir ar kokainu ģīmi ieiet baznīcā? Ar to vien nepietiek.

Tēma: NSNF 169-ais Topiks par LOSR.

Pirmdienis rakstīja: Centi, ieraujam

Davaj.

es saliešu, tu aizskrej pēc zacenes. Tikai ņem kautko normālu, priežu pumpurus neņem!

Tēma: NSNF 169-ais Topiks par LOSR.

Pirmdienis rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja: Bankas ģēnijam nav paveicies tikt pie miljoniem. Vērtīgo laiku izniekojis gleznojot pupus.

neliekas dīvaini, ka mēdiji šamo liek mierā visu laiku

viss viņam ir.

Kas viss Jahtu pārdeva, ztpūtas bāze pie Rāznas arī iet uz pārdošanu.....ņifiga viņam nav. Gan jau jeņķu vērtspapīri arī tagad vakardienas avīzes cenā.

Mēdiji liek mierā tāpēc, ka neviens jau negrib riskēt ar dsavu veselību mēģinot intervēt šizofrēniķi.

Tēma: NSNF 169-ais Topiks par LOSR.

Davaj labāk pastrādājam, a

A to roka pati stiepjas skapja virzienā kur aiz aktu vākiem paslēpta blašķīte....

Lasītākie raksti

Jaunie raksti