kakoi kuļinar, kakoi kuļinar tvoj papa....iz dvuh jaic taaakaaja ž opa zamesil....
![]()
kakoi kuļinar, kakoi kuļinar tvoj papa....iz dvuh jaic taaakaaja ž opa zamesil....
![]()
Pirmais rakstīja: un to pieprasījumu tu drīz arī spēsi pilnvērtīgi izbaudīt
Tagad tautieši izņēmuši no parēksa 60 miljonus, domāju ka tuvākajās dienās pie autoplačiem būs rindas un kautiņi.
![]()
Pirmdienis rakstīja: vakar biju netālu no Auces.......
pie Zaļeniekiem, Yonāsu nejutu
Vakar bija vējš no citas puses, tāpēc arī nejuti.
Centis_Nuudele rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja: klibic moggons.
Izspļauj burbuli un tad runā!
Labrīt, damočkas!
Centis_Nuudele rakstīja: klibic moggons.
Izspļauj burbuli un tad runā!
![]()
pofig kā skan.
galvenais ka lēts, bet nav renaults.
![]()
Ja man nespīd Jaguārs, tad pirkšu Hjundaju.
Saprātīga kvalitāte par vilinošu cenu. Kurš ražotājs vēl var piedāvāt ko tamlīdzīgu?
![]()
Veterināºs praksē nogrābstījies gar govju dirsām, rokas mēslos...ar tādām rokām skaidrā prātā jau pats sev arī nevar palīdzēt.
![]()
Bizenajs studiju laikos ir bijis Aucē praksē.
Veselu mēnesi nedabūjis palika.
No turienes arī tas rūgtums atmiņās.
![]()
ursis rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja:
ursis rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja: Par Ursi vispār nav ko pateikt.
Tik tīzlis niks, ka nevienā dzejas rindā neštimm iekšā.
kaadu niku manim ieteiktu?
Esmeitiņakārozīte.
ne shitais man nepatiik
Kolektīvam pofig, ka tev nepatīk!
Galvenais - ka precīzi atspoguļo tavu in - un exterjeru.
![]()
ursis rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja: Par Ursi vispār nav ko pateikt.
Tik tīzlis niks, ka nevienā dzejas rindā neštimm iekšā.
kaadu niku manim ieteiktu?
Esmeitiņakārozīte.
![]()
tunos rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja:
tunos rakstīja: kā tur īsti ir, ļaut mūsdienu autiņiem izmantot tos kā donorus piepīpēšanai, kādi riski pastāv? piem. 1,9 tdi
Donoram jāizslēdz aizdedzi.
pēc tam jau jāieslēdz
Protams.
Pēc tam kad mironis ir piešķilts un vadi noņemti.
ursis rakstīja: P.S. taa arii neatbildeeji ,vai kaadu gazona pljaaveeju veel netirgo
Netirgoju vis.
Neredzu perspektīvu tādā biznesā. Arī fufaiku biznesā nav perspektīvas, jo sola siltu ziemu.
Esmu nolēmis fufaiku ražotni pārstrukturēt par metāla zobu fabrīku. Pēc jaunāgada būšot vēl dziļāka krīze kā tagad, visa tauta grauzīs sakaltušu maizi un zobi lūzīs kā koki apkārt bebru midzenim. Zobiem būs noiets.
Jau tagad iepērku mazlietotas naglas, piekausēšu mazliet alumīniju no veciem vadiem (lai nerūsē), un pucēs vaļā.
Kam zelta zobi mutē
Tas lēti neizputēs.
Nav drošākas vairs vietas
Kur glabāt zelta lietas!
![]()
Mīlestība par maksu nav nekāda mīlestība. Tikai tāda nopišanās, bez jūtām.
![]()
tunos rakstīja: kā tur īsti ir, ļaut mūsdienu autiņiem izmantot tos kā donorus piepīpēšanai, kādi riski pastāv? piem. 1,9 tdi
Donoram jāizslēdz aizdedzi.
Bet par Pirmā mīlēšanu nesen dzirdēju vēl vienu ziņģi, un to nedziedāja Mielavs.
Sanāk ka Pirmo ir mīlējuši vairāki kā tādu mauku![]()
![]()
Par Ursi vispār nav ko pateikt.
Tik tīzlis niks, ka nevienā dzejas rindā neštimm iekšā.
![]()
Pārējiem - labrīt.
Seifs tika atslēgts ar labi paslēpto rezerves atslēgu.
Bet rēķins Ômei piestādīts par atslēgservisa meistara izsaukumu no Rīgas.
![]()
2 Sviestnesis.:
ļernen, ļernen und nohainmāļ ļernen!
(c) Ļeņins.
Man nav nekā cita ko tev teikt....
![]()
![]()
Pirmais rakstīja: savādāk pareksis neprasītu valsts garantiju lai varētu aizņemties
Kargins tak var ieķīlāt savu villu. Nav jau nekāds nabaga algādzis.
![]()
Latvji, brauciet kosmosā! Projektā Pirmie Latvijas 100 km kosmosā šodien palaista izmēģinājuma raķete
Kafija, pirts un auksta duša? Narkoloģe komentē populārākos mītus par atskurbšanu pirms sēšanās pie stūres
5
Neskatoties uz policijas brīdinājumiem par pārbaudēm, Līgo dienā liels skaits aizturētu dzērājšoferu
3
Kafija, pirts un auksta duša? Narkoloģe komentē populārākos mītus par atskurbšanu pirms sēšanās pie stūres
5