Kārtot: Augošā secībā

Tēma: NSNF 169-ais Topiks par LOSR.

Man mājās ir tāda metāla kaste, mazliet iebūvēta - kur ielikt šo to vērtīgu.

Šodien pusdienlaikā uz sava nakstgaldiņa atrodu Ômes atstātu vēstulīti:

"Aizcirtu seifa durvis, atslēga palika iekšā."

Jūtu ,ka šovakar būs sekss pa lielo.

Tēma: NSNF 169-ais Topiks par LOSR.

Par ko?

Par naudu, protams!

Nezinu, varbūt ir kāda frizētava kur cērp par polšu

Kāpēc frizētavu? Nu, tāds pasākums vēl nav bijis. Visādās pirtīs, bovļingos, paintbolos esam bijuši. Pat observatorijā.Frizētavā vēl ne.

Tēma: Banky & Līzingu atņemtie auto

IkdienasViesis rakstīja: centimNuudelem: nu, padomju serijveida dzīvokļu (arī jauno) cenas jau arī kritušas teju par 25% SALĪDZINOT AR 2006.GADU. Bet bankām jau tāpat būs jāsapiķo pirkšanas cena + procenti. Banķieri šobrīd par ieķīlāto nekustamo īpašumu cenu kritumu vairāk satraukušies nekā par autolizingiem. Cik var saprast, tos "dzelžus" šobrīd itin viegli var pāºdot maksātspējīgiem tālāktirgoņiem vai pat krievzemiešiem. Bet nekustamos īpašumus par 2006.gada cenām gan nevienam vairs neiztirgosi.

Jā, ir kritušas cenas. Divu gadu laikā par 25%. Bet varbūt 10 gadu laikā atkal pakāpsies atpakaļ.

Bet tava hjundaja cena par 30 % nokrita 10 sekunžu laikā - kamēr tu paraks'tijies uz līzinga līguma. Un uz augšu nekāps nekad dzīvē.

Tēma: Banky & Līzingu atņemtie auto

Galvenais rakstīja: paklau, tagad kad ņem jaunu auto līzē, joprojām obligāti jānem kasko? Man viņu nefig nevajag. Moš kāds kantoris neprasa?

Tev varbūt ka nevajag. Bet tu jau nebūsi tās tačkas īpašnieks tāpēc tavas vajadzības diez vai tiks ņemtas vērā.

Tēma: NSNF 169-ais Topiks par LOSR.

Nnu, piemēram....

kolektīvs frizētavas apmeklējums....

Tēma: NSNF 169-ais Topiks par LOSR.

Brīvību Zivīm un Inspektoriem!

Tēma: Banky & Līzingu atņemtie auto

Siksparnis rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja: Vari par mani paņirgt, man poff...bet es uzskatu ka pirkt līzingā preci, kura jau pirkšanas brīdī dramatiski zaudē savu vērtību un pie tam vēl pārmaksāt bankai % (runa par auto) ir diezgan stūlbi.....

Nekustamais īpašums - cita lieta. Bez jumta virs galvas ir pagrūti. Bez jaunas ķerras vai palaga izmēra televizora gan var mierīgi iztikt.

Iztikt jau var, pilnīgi piekrītu, bet reti kurš domāja ka nāks tāds aplauziens, kad ieņēmumi krītās , vai tos pat zaudē. Daudzi domāja ka sliktāk tak nepaliks, būs tikai labāk.

Nu bēdīgi, ja cilvēks kurš pelna tik ka var atļauties maksājumu par ķerru vairākus simtus latu mēnesī (apmēram tā varētu būt par šeit piedāvāto 530-to)...nespēj paskatīties tālāk par šodienu.

ja būtu uzreiz sēdies trambulī nevis pircis to bembi, tagad būtu samērā turīgs cilvēks.

Tēma: NSNF 169-ais Topiks par LOSR.

Fartuks rakstīja:

Es ar drīz būšu zivju inspektors.

šaubu nav. Paciemojies biežāk pie Sviesta, patrenējies uz Arnoldu....

Tēma: NSNF 169-ais Topiks par LOSR.

Sļurkt Šļurkt.

Tēma: Banky & Līzingu atņemtie auto

Vari par mani paņirgt, man poff...bet es uzskatu ka pirkt līzingā preci, kura jau pirkšanas brīdī dramatiski zaudē savu vērtību un pie tam vēl pārmaksāt bankai % (runa par auto) ir diezgan stūlbi.....

Nekustamais īpašums - cita lieta. Bez jumta virs galvas ir pagrūti. Bez jaunas ķerras vai palaga izmēra televizora gan var mierīgi iztikt.

Tēma: Banky & Līzingu atņemtie auto

VISI nedzīvo līdz ausīm līzingos.

Tēma: NSNF 169-ais Topiks par LOSR.

Gēn kakken!

Tēma: NSNF 169-ais Topiks par LOSR.

aga....

bet neatkārtošos.

Tēma: NSNF 169-ais Topiks par LOSR.

Tēma: NSNF 169-ais Topiks par LOSR.

[c]Ozz rakstīja:

Tēma: NSNF 169-ais Topiks par LOSR.

Baigie bērnu prieki - nekas nenotiek..

Tēma: NSNF 169-ais Topiks par LOSR.

Napalms ir lauķis!

Tēma: NSNF 169-ais Topiks par LOSR.

Napalms rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja: Pulētāj, pastāsti labāk kur biji noklīdis!

Iestājos dārzkopības pulciņā

www.apollo.lv/...

Lauķis značit.....

Tēma: NSNF 169-ais Topiks par LOSR.

Centis_Nuudele rakstīja: Pulētājs pazuda.

Laikam izdzina no cietuma priekšnieka kabineta....

ups, atvainojos....

Tēma: NSNF 169-ais Topiks par LOSR.

Pulētājs pazuda.

Laikam izdzina no cietuma priekšnieka kabineta....

Tēma: NSNF 169-ais Topiks par LOSR.

Laikam slēpies no parādu piedzinējiem?

Vai biji iesēdināts?

Vai varbūt biji pēcdzemdību atvaļinājumā

Tēma: NSNF 169-ais Topiks par LOSR.

Pulētāj, pastāsti labāk kur biji noklīdis!

Tēma: NSNF 169-ais Topiks par LOSR.

Napalms rakstīja:

Ozz rakstīja: iisti viiri kardaanus nevirpo-

iisti viiri kardaanus pulee!

Jāpiebilst - ar spalviņām.

Tās spalviņas tev aug plaukstā?

Tēma: NSNF 169-ais Topiks par LOSR.

Napalma kardānu tā gigantisko izmēru dēļ var apvirpot tikai pulksteņmeistara virpā.

Tēma: NSNF 169-ais Topiks par LOSR.

Napalms = jebadabūns.

Lasītākie raksti

Jaunie raksti