Esmu palaidis garām.
tās jūtas.....
bet pusdienas gan paēdu.
![]()
Esmu palaidis garām.
tās jūtas.....
bet pusdienas gan paēdu.
![]()
Bet ko var gribēt, ja tikai laiza priedi un neko citu neēd?
Pirmdienis rakstīja: jā, bankets ir jau sen aiz muguras, kāds pusgads jau
Vo ple, pēdējais laiks nosvinēt atkāzas, citādi sanāks reizē ar raudzībām!
![]()
Pirmdienis rakstīja:
Ozz rakstīja: vispaar taa meitene toreiz te taa nesmuki uzvedaas
kaa redzams- ne bez iemesla
da neko viņa neuzvedās....bišk uz jūtām uzkāpāt
kam negadās.
Neatceros, ka es būtu kādai meitenei uz jūtām....nevar būt.
Varbūt Pozijs![]()
Vecmāte Oza, kaut tu kakādama kāju vienreiz izmežģītu, lai tā būtu pēdējā reize kad tu īsi pirms pusdienlaika par ēdienu runā!![]()
![]()
![]()
modena rakstīja: Asfaltam ir savas Autoceļa specifikācijas.... kuras no zviedru standarta ROAD pamatā tika aizgūtas...
Ja normāls būvuzraugs -
Nu re, te jau tās sakarības ir.
![]()
Pirmais rakstīja: beidzamo reizi prasu - davaj sarkanu kompaktklases mašīnu piedāvā man par zemtirgus cenu
Ko tu viņam uzčakarējies
pats taču labi zini ka esi vienīgais pa visu latviju, kurš līzingā pērk sarkanas miskastes.
Kur lai viņš ņem, ja neviens cits nepērk?
DeaDMoroZZZ rakstīja:
theerny rakstīja: makškernieks dripe - 2007.gada deklaracija 70kLs netto ienakumi no valsts amatiem. un ta var turpinat un turpinat
gribu palabot - maliķis dripe !
a tak ka dripe ar mazo burtu - tas pareizi
Nafig viņam bija jābēg
Tā soda nauda tak priekš viņa tīri simboliska.
Būtu ribiņas veselas un ar galvu viss kārtībā.
![]()
Joprojām esmu šokā par tiem zivju inspektoriem.
Paši brangi noēdušies - tak rakstīts par augumā raženo inspektoru....
paēdušais neēdušo nesaprot.
![]()
Kāpēc tu domā, ka pastāv kaut kādas mistiskas "Eiropas normas"?
Standartu ievērošana ir katras firmas labas gribas žests, nekas vairāk.
Ja pasūtītājs pieņem nelīdzenu asfaltu, uzņēmējam pie kājas.
Zarndobumainis - vai tas ir subjekts kam ir zarnas bet kurš' dzīvo dobumā
![]()
batka rakstīja:
Pirmais rakstīja:
raimondsm rakstīja: Patiesi
300 320 340 360 380 400 vijumi uz 220V = = 0,73 0,69 0,654 0,61 0,59 0,55 volti uz vijumu == 32,1V 30.4V 28.4V 26,8V 26,0V 24,2V
880 vijumi uz 220 voltiem - 0,25volti uz vijumu
3V 4V 1V 1V 1V
no 4 līdz 10voltiem pārslēdzot
Muhāhā hā
gluži tik vienkārši jau nu nebūs
sāksima ar to, ak ir ļooooooti maz iekārtu ar 100% lietderības koeficientu
tadas vispar ir??
nau.
![]()
Pateicos.
Māga ir pilna un prāts dikti rāms. Kā jūras lauvai.
![]()
Neko banka nepiedzīs. Persona noraksta visu mantu sievasmātei, pasludina sevi par maksātnespējīgu un čau.
Marx rakstīja: Vai tik nav tā, ka līzinga līgumā ir atruna, ka nemaksāšanas gadījumā "firma" auto atņem un uzņemas to pārdot par tirgus cenu. Ja tas neizdodas viņi cenu var brīvi mest uz leju, bet tad starpību tik un tā piedzen no līzinga ņēmēja. Tak šo banka nekādi nevar palikt bez peļņas
To gan es nezinu. neesmu nekad līzinga līgumu slēdzis.
![]()
Ozz rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja: Vecmātei Ozai nepatīk viegli iereibuši bet visādi citādi skaisti jaunēkļi
Fuj, šitaadi te, sadzērušamies
Nu un kas
Izvemsies, izgulēsies un būs atkal zolīdi kā Pozijs!
![]()
Latvji, brauciet kosmosā! Projektā Pirmie Latvijas 100 km kosmosā šodien palaista izmēģinājuma raķete
Kafija, pirts un auksta duša? Narkoloģe komentē populārākos mītus par atskurbšanu pirms sēšanās pie stūres
5
Neskatoties uz policijas brīdinājumiem par pārbaudēm, Līgo dienā liels skaits aizturētu dzērājšoferu
3
Kafija, pirts un auksta duša? Narkoloģe komentē populārākos mītus par atskurbšanu pirms sēšanās pie stūres
5