Kārtot: Augošā secībā

Tēma: NSNF 169-ais Topiks par LOSR.

Esmu palaidis garām.

tās jūtas.....

bet pusdienas gan paēdu.

Tēma: NSNF 169-ais Topiks par LOSR.

PN pusdienās.

Tēma: NSNF 169-ais Topiks par LOSR.

Bet ko var gribēt, ja tikai laiza priedi un neko citu neēd?

Tēma: NSNF 169-ais Topiks par LOSR.

Pirmdienis rakstīja: jā, bankets ir jau sen aiz muguras, kāds pusgads jau

Vo ple, pēdējais laiks nosvinēt atkāzas, citādi sanāks reizē ar raudzībām!

Tēma: NSNF 169-ais Topiks par LOSR.

Pirmdienis rakstīja:

Ozz rakstīja: vispaar taa meitene toreiz te taa nesmuki uzvedaas

kaa redzams- ne bez iemesla

da neko viņa neuzvedās....bišk uz jūtām uzkāpāt

kam negadās.

Neatceros, ka es būtu kādai meitenei uz jūtām....nevar būt.

Varbūt Pozijs

Tēma: NSNF 169-ais Topiks par LOSR.

Eu, biedēkli!

Vai mēs neesam palaiduši gqarām Banketu

www.iauto.lv/...

Tēma: NSNF 169-ais Topiks par LOSR.

Vecmāte Oza, kaut tu kakādama kāju vienreiz izmežģītu, lai tā būtu pēdējā reize kad tu īsi pirms pusdienlaika par ēdienu runā!

Tēma: Vājprāts uz D-pils šosejas!

modena rakstīja: Asfaltam ir savas Autoceļa specifikācijas.... kuras no zviedru standarta ROAD pamatā tika aizgūtas...

Ja normāls būvuzraugs -

Nu re, te jau tās sakarības ir.

Tēma: Banky & Līzingu atņemtie auto

Pirmais rakstīja: beidzamo reizi prasu - davaj sarkanu kompaktklases mašīnu piedāvā man par zemtirgus cenu

Ko tu viņam uzčakarējies

pats taču labi zini ka esi vienīgais pa visu latviju, kurš līzingā pērk sarkanas miskastes.

Kur lai viņš ņem, ja neviens cits nepērk?

Tēma: Banky & Līzingu atņemtie auto

DeaDMoroZZZ rakstīja:

theerny rakstīja: makškernieks dripe - 2007.gada deklaracija 70kLs netto ienakumi no valsts amatiem. un ta var turpinat un turpinat

gribu palabot - maliķis dripe !

a tak ka dripe ar mazo burtu - tas pareizi

Nafig viņam bija jābēg

Tā soda nauda tak priekš viņa tīri simboliska.

Būtu ribiņas veselas un ar galvu viss kārtībā.

Tēma: NSNF 169-ais Topiks par LOSR.

Joprojām esmu šokā par tiem zivju inspektoriem.

Paši brangi noēdušies - tak rakstīts par augumā raženo inspektoru....

paēdušais neēdušo nesaprot.

Tēma: Vājprāts uz D-pils šosejas!

Kāpēc tu domā, ka pastāv kaut kādas mistiskas "Eiropas normas"?

Standartu ievērošana ir katras firmas labas gribas žests, nekas vairāk.

Ja pasūtītājs pieņem nelīdzenu asfaltu, uzņēmējam pie kājas.

Tēma: NSNF 169-ais Topiks par LOSR.

vai, kādas šausmas!

Tēma: NSNF 169-ais Topiks par LOSR.

Atkal nonācām pie smakām...

Tēma: NSNF 169-ais Topiks par LOSR.

Dobumainās zarnas!

Tēma: NSNF 169-ais Topiks par LOSR.

Zarndobumainis - vai tas ir subjekts kam ir zarnas bet kurš' dzīvo dobumā

Tēma: NSNF 169-ais Topiks par LOSR.

Auū!

labrīt!

PN!

r'ta rosmes vietā - vēlreiz PN!

Tēma: Elektronikas interešu pulciņš

Supravadītāji.

ja tādi ir, tad ne priekš Raimja.

Tēma: Elektronikas interešu pulciņš

batka rakstīja:

Pirmais rakstīja:

raimondsm rakstīja: Patiesi

300 320 340 360 380 400 vijumi uz 220V = = 0,73 0,69 0,654 0,61 0,59 0,55 volti uz vijumu == 32,1V 30.4V 28.4V 26,8V 26,0V 24,2V

880 vijumi uz 220 voltiem - 0,25volti uz vijumu

3V 4V 1V 1V 1V

no 4 līdz 10voltiem pārslēdzot

Muhāhā hā

gluži tik vienkārši jau nu nebūs

sāksima ar to, ak ir ļooooooti maz iekārtu ar 100% lietderības koeficientu

tadas vispar ir??

nau.

Tēma: NSNF 169-ais Topiks par LOSR.

Jā, davaj, jauku dienu!

Tēma: NSNF 169-ais Topiks par LOSR.

Pateicos.

Māga ir pilna un prāts dikti rāms. Kā jūras lauvai.

Tēma: NSNF 169-ais Topiks par LOSR.

Iešu es ar maizi ieēst.

Tēma: Banky & Līzingu atņemtie auto

Neko banka nepiedzīs. Persona noraksta visu mantu sievasmātei, pasludina sevi par maksātnespējīgu un čau.

Tēma: Banky & Līzingu atņemtie auto

Marx rakstīja: Vai tik nav tā, ka līzinga līgumā ir atruna, ka nemaksāšanas gadījumā "firma" auto atņem un uzņemas to pārdot par tirgus cenu. Ja tas neizdodas viņi cenu var brīvi mest uz leju, bet tad starpību tik un tā piedzen no līzinga ņēmēja. Tak šo banka nekādi nevar palikt bez peļņas

To gan es nezinu. neesmu nekad līzinga līgumu slēdzis.

Tēma: NSNF 169-ais Topiks par LOSR.

Ozz rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja: Vecmātei Ozai nepatīk viegli iereibuši bet visādi citādi skaisti jaunēkļi

Fuj, šitaadi te, sadzērušamies

Nu un kas

Izvemsies, izgulēsies un būs atkal zolīdi kā Pozijs!

Lasītākie raksti

Jaunie raksti