markss rakstīja: cena bez akcijas 8000 EUR
(gribu mercedesu, lētu , zigis tā saka, ka vajagot
Varu manīt pret MB.
Esi reāls!
Piedāvāju maiņu pret 88. gada audi-100.
Audi -100 ,kā zināms, tika radīts 70.tajos gados kā lētāka alternatīva MB.
![]()
Tēma: Tirgoju Patrol, 1998
markss rakstīja: cena bez akcijas 8000 EUR
(gribu mercedesu, lētu , zigis tā saka, ka vajagot
Varu manīt pret MB.
Esi reāls!
Piedāvāju maiņu pret 88. gada audi-100.
Audi -100 ,kā zināms, tika radīts 70.tajos gados kā lētāka alternatīva MB.
![]()
Vecmātei Ozai nepatīk viegli iereibuši bet visādi citādi skaisti jaunēkļi![]()
![]()
Pie kam līzingā pirktās mašīnas ir dārgākas par uzreiz nomaksātām ,jo + bankas peļņas procenti. Vai banka uzreiz grib atteikties no savas peļņas? Diez vai. Tāpat starpnieks placis kurš tās ķerras tirgo arī grib procentu. Tagad viņi vēl gaida pircējus par atlikušo vērtību, bet pienāks brīdis kad sapratīs ka neko nesagaidīs un būs spiesti pārdot ar zaudējumiem.
Tad arī vajag interesēties, pašreiz vēl ir mazliet par agru.
kolumbs rakstīja: . Ja nav samaksāta liela pirmā iemaksa, līdzinga devējs neko pa lēto atdot negribēs....
Ja pusgada - gada laikā tās ķerras neviens nenopirks, būs spiesti atdot par puscenu, lai vismaz kaut kādu naudu dabūtu atpakaļ.
Tirgo kā kura banka. Dažām esot līgumos paredzētas konfidencialitātes atrunas, tāpēc informāciju vari dabūt tikai tieši bankā.
Padomāju un nolēmu pievienoties Pozija novēlējumam par to caureju.
Siksparnis rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja: Kurš nāks ar mani dejot?
Sviestnesis, viņš par tevi fanoja.
Viņš ir iestājies manā fanu klubā?
Vai viņš ir nopircis neilona plašķi ar uzrakstu "Man garšo salāti"![]()
![]()
Ja par smakām...
vot pasaki man, kāpēc tā ir?
Piemēram - govs. Ēd smaržīgu zāli, pat dažādus ziedus kas smaržo. Bet gāzu smaka - ne miņas no ziediem.
Cilvēks jau vispār....ziedus neēd, ko tad var gribēt.
![]()
Tēma: FIAT klubs
Piebaldzēn, tavi MEGA KRUTIE teksta izcēlumi prasīties prasās pēc psihiatra konsultācijas.
![]()
Tēma: FIAT klubs
Ej padēt, labais braucēj!
Es runāju par reni, ko pats un kolēģi izbaudam uz savas ādas.
piecminūtes pirms zvana sapņotājs, ibio...
![]()
Šitās saldās smirdoņas
Apbrīnoju tos kuri savās ķerrās sakarina vaniļas smirdekļus - kā viņi neapvemjas?
![]()
Tēma: FIAT klubs
Piebaldzens rakstīja: tu kljuudies... man auto NEPLIIST, jo regulaari sekoju liidzi taa tehniskajam staavoklim un defektus noveersju 5 min. pirms zvana
ja tu šo tekstu attiecini arī uz reņa elektonikas gļukiem - atļaušos trekni ieņirgt.
..piecas minūtes pirms zvana..![]()
![]()
![]()
![]()
pozitiivais rakstīja: lai Jums visiem piemetas caureja.....un ar to arī apsveicu!!!
No tavas mutes - tev pašam saujā!
Ozz rakstīja: man šodien magneets un daudz briiba laika...
velkaas kaa maita.
Cik tas tavs magnēts ir stiprs?
Vai iedūrušos naglu no pakaļas var izvilkt?
Nevienam nav garlaicīgi
Visi rubī kāpostu
zudusī paaudze....
![]()
wvfans rakstīja: Vieni mežu čmošņiki te novakušies vien ...
Ja tas kas redzams tavā avatarā ir tavs portrets, tad man tevis žēl.
bet naudu tev cepurē nemetīšu. Principa pēc.
Latvji, brauciet kosmosā! Projektā Pirmie Latvijas 100 km kosmosā šodien palaista izmēģinājuma raķete
Kafija, pirts un auksta duša? Narkoloģe komentē populārākos mītus par atskurbšanu pirms sēšanās pie stūres
5
Neskatoties uz policijas brīdinājumiem par pārbaudēm, Līgo dienā liels skaits aizturētu dzērājšoferu
3
Kafija, pirts un auksta duša? Narkoloģe komentē populārākos mītus par atskurbšanu pirms sēšanās pie stūres
5