Kārtot: Augošā secībā

Tēma: Tirgoju Patrol, 1998

markss rakstīja: cena bez akcijas 8000 EUR

(gribu mercedesu, lētu , zigis tā saka, ka vajagot

Varu manīt pret MB.

Esi reāls!

Piedāvāju maiņu pret 88. gada audi-100.

Audi -100 ,kā zināms, tika radīts 70.tajos gados kā lētāka alternatīva MB.

Tēma: NSNF 169-ais Topiks par LOSR.

Vecmātei Ozai nepatīk viegli iereibuši bet visādi citādi skaisti jaunēkļi

Tēma: Banky & Līzingu atņemtie auto

Pie kam līzingā pirktās mašīnas ir dārgākas par uzreiz nomaksātām ,jo + bankas peļņas procenti. Vai banka uzreiz grib atteikties no savas peļņas? Diez vai. Tāpat starpnieks placis kurš tās ķerras tirgo arī grib procentu. Tagad viņi vēl gaida pircējus par atlikušo vērtību, bet pienāks brīdis kad sapratīs ka neko nesagaidīs un būs spiesti pārdot ar zaudējumiem.

Tad arī vajag interesēties, pašreiz vēl ir mazliet par agru.

Tēma: NSNF 169-ais Topiks par LOSR.

Pivo bez vodki - ģeņgi na veķer!

Tēma: Banky & Līzingu atņemtie auto

kolumbs rakstīja: . Ja nav samaksāta liela pirmā iemaksa, līdzinga devējs neko pa lēto atdot negribēs....

Ja pusgada - gada laikā tās ķerras neviens nenopirks, būs spiesti atdot par puscenu, lai vismaz kaut kādu naudu dabūtu atpakaļ.

Tēma: NSNF 169-ais Topiks par LOSR.

Vopoļe berjoza stojāla!

Tēma: NSNF 169-ais Topiks par LOSR.

Lou stoja & lou siģja.

Tēma: NSNF 169-ais Topiks par LOSR.

hei lou!

Tēma: Banky & Līzingu atņemtie auto

Tirgo kā kura banka. Dažām esot līgumos paredzētas konfidencialitātes atrunas, tāpēc informāciju vari dabūt tikai tieši bankā.

Tēma: NSNF 169-ais Topiks par LOSR.

Padomāju un nolēmu pievienoties Pozija novēlējumam par to caureju.

Tēma: NSNF 169-ais Topiks par LOSR.

Siksparnis rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja: Kurš nāks ar mani dejot?

Sviestnesis, viņš par tevi fanoja.

Viņš ir iestājies manā fanu klubā?

Vai viņš ir nopircis neilona plašķi ar uzrakstu "Man garšo salāti"

Tēma: NSNF 169-ais Topiks par LOSR.

Bet varbūt visa problēma mūsu degunos

Tēma: NSNF 169-ais Topiks par LOSR.

Atvainojos par lapas augšdaļas pieķēpāšanu.

Tēma: NSNF 169-ais Topiks par LOSR.

Ja par smakām...

vot pasaki man, kāpēc tā ir?

Piemēram - govs. Ēd smaržīgu zāli, pat dažādus ziedus kas smaržo. Bet gāzu smaka - ne miņas no ziediem.

Cilvēks jau vispār....ziedus neēd, ko tad var gribēt.

Tēma: FIAT klubs

Piebaldzēn, tavi MEGA KRUTIE teksta izcēlumi prasīties prasās pēc psihiatra konsultācijas.

Tēma: FIAT klubs

Ej padēt, labais braucēj!

Es runāju par reni, ko pats un kolēģi izbaudam uz savas ādas.

piecminūtes pirms zvana sapņotājs, ibio...

Tēma: NSNF 169-ais Topiks par LOSR.

Šitās saldās smirdoņas

Apbrīnoju tos kuri savās ķerrās sakarina vaniļas smirdekļus - kā viņi neapvemjas?

Tēma: NSNF 169-ais Topiks par LOSR.

Vēē', vaniļa...

Tēma: NSNF 169-ais Topiks par LOSR.

Kurš nāks ar mani dejot?

Tēma: FIAT klubs

Piebaldzens rakstīja: tu kljuudies... man auto NEPLIIST, jo regulaari sekoju liidzi taa tehniskajam staavoklim un defektus noveersju 5 min. pirms zvana

ja tu šo tekstu attiecini arī uz reņa elektonikas gļukiem - atļaušos trekni ieņirgt.

..piecas minūtes pirms zvana..

Tēma: NSNF 169-ais Topiks par LOSR.

ko pīpējam?

Tēma: NSNF 169-ais Topiks par LOSR.

pozitiivais rakstīja: lai Jums visiem piemetas caureja.....un ar to arī apsveicu!!!

No tavas mutes - tev pašam saujā!

Tēma: NSNF 169-ais Topiks par LOSR.

Ozz rakstīja: man šodien magneets un daudz briiba laika...

velkaas kaa maita.

Cik tas tavs magnēts ir stiprs?

Vai iedūrušos naglu no pakaļas var izvilkt?

Tēma: NSNF 169-ais Topiks par LOSR.

Nevienam nav garlaicīgi

Visi rubī kāpostu

zudusī paaudze....

Tēma: NSNF 169-ais Topiks par LOSR.

wvfans rakstīja: Vieni mežu čmošņiki te novakušies vien ...

Ja tas kas redzams tavā avatarā ir tavs portrets, tad man tevis žēl.

bet naudu tev cepurē nemetīšu. Principa pēc.

Lasītākie raksti

Jaunie raksti