Nu, kādus labus darbus esat šodien padarījuši?
Un kā jums vispār ir gājis?
Nu, kādus labus darbus esat šodien padarījuši?
Un kā jums vispār ir gājis?
Nu tad vajag vai nevajag kādam to Aļņa Cīruļa telefona nummuru![]()
Tēma: Bedre uz salu tilta..
vmartini rakstīja: Bedri uz slāvu dzelzceļa pārvada svētdien lāpīja ciet! Ieliekuma mērogi paliek redzami pēc betona bortiem, kurus atstāja kā bija ieliekušies!
Paskaties kārtīgi, varbūt no apakšas ir ielikuši kādu stuti?
![]()
Tēma: Bedre uz salu tilta..
Bazhix rakstīja: Kjeguma tiltu sagraava citaadi Tb ar rezonansi, nevis parastu svaru..
laikam gan ne....tas tilts sabruka, kad uzbrauca viens no pēdējiem paredzētajiem kraziem. Pārējie uz tilta mierīgi stāvēja, tā kā rezonanse ņiprčom. vienkārši pārslogoja.
Un neievēroja elementāras drošības prasības dēļ kam bija arī vairākas bēres.
Kur ir mani gummijas štīfeļi, gribu iet pabradāties pa peļķēm.
Vari braukt normāli, vari atšķaidīt. Vari to darīt ātri, vari darīt lēni. Būs labi jebkurā gadījumā.
![]()
Tēma: Bedre uz salu tilta..
Vai gadījumā tilta pārbaudi neveica tās firmas mantinieki, kuri savulaik nogrāva Ķeguma tiltu?
Tēma: Bedre uz salu tilta..
Pēc 2 gadi uzpūtīs vējš, uzlīs lietus un sāks betona gabali krist nost tāpat kā no rātsnama torņa.
![]()
Tēma: Bedre uz salu tilta..
Pirmais rakstīja: garantijas laikā tilts nesabruks
saderam
Vai tu runā par Zelta tiltu?
Vai tad tam vispār kāds taisās dot garantiju
Par garantiju būs jāmaksā papildus.
![]()
Pirmais rakstīja:
Yetti rakstīja:
Siksparnis rakstīja: Eu pirmais. Vai var nezinot pin kodu no kartes nospert naudu?
Mums darbā vienai kolēģei nospēra.
lai bloķē to karti
tu arī tikai nupat pamodies?
p.n.
karte jau sen ir tukša
Un
Tukšas kartes nevar nobloķēt
![]()
Tēma: Bedre uz salu tilta..
Sviestnesis rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja: nerausti māgu.
Ja izkritīsi cauri slāvu pārvadam, tad noslīkt nevar.
Pilnīgi pareizi, jo pēc Taviem komentāriem spriežot, esi jau vairākkārt tur kritis...
Un kā redzi esmu sveiks un vesels.
![]()
Siksparnis rakstīja: Somu nozaga kopā ar karti. Domāju bankā neko nepirādīs.
Nevajag turēt vienā somā gan karti gan lapiņu ar pin kodu.
Pirmais rakstīja: kaktusu sagriež gabalos un žāvē. tad tos gabaliņus var ēst, tikai tie maitas ir baigi rūgtie un vēlams būtu neizvemties....
jo tas kaktuss baigi lēni aug un ja tu ritīgi izvemies pirms paspēj zacepīt, tad viss darbs vējā
peijotla
šitais nosaukums velk uz kautko krievisku....nez ko meksikāņi ar to gribējuši pateikt
![]()
Tēma: Bedre uz salu tilta..
nerausti māgu.
Ja izkritīsi cauri slāvu pārvadam, tad noslīkt nevar.
Tēma: Bedre uz salu tilta..
Ja tikai bedre, tad satraukumam nav pamata.
Ja tiltā būtu caurums, vot tad būtu jau sliktāk....
Latvji, brauciet kosmosā! Projektā Pirmie Latvijas 100 km kosmosā šodien palaista izmēģinājuma raķete
Kafija, pirts un auksta duša? Narkoloģe komentē populārākos mītus par atskurbšanu pirms sēšanās pie stūres
5
Neskatoties uz policijas brīdinājumiem par pārbaudēm, Līgo dienā liels skaits aizturētu dzērājšoferu
3
Kafija, pirts un auksta duša? Narkoloģe komentē populārākos mītus par atskurbšanu pirms sēšanās pie stūres
5