Avīzi ar 2 caurumiem acu vietā!
![]()
Ideots rakstīja:
pozitiivais rakstīja: vaina nav pulkstenī vai kredītvēsturē...vaina ir sejā...nomaini seju...i viss būs bumbās!
tadu seju nomainit ir pagruti....spekulanta bushana spiezhas cauri ari adai
Lai viņš ejot bankā kredītu prasīt tur sejai priekšā avīzi.
Sviestnesis rakstīja: Pateicoties termostatam patēriņs pa šoseja nokrita zem 5l/100km
foto.inbox.lv/...
Kad esi ieplānojis saremontēt info displeju?
![]()
Tēma: HELP ūdens salonā!!
msh rakstīja: vēl ir visādi caurumi, pa kuriem salonā no motortelpas "ienāk" pedāļi, provodka .
Tev gan nav paveicies....
![]()
Sviestnesis rakstīja: Labrītt!!!
Policijai šogad bendzīns vēll būšot!!
Tākā līdz gada beigām vēll varam gulēt mierīgi, nākamgad moš gan vairs nebūss, jo ir krīze, un tad mums nāksies bruņoties pašiem!!
Ar ko arī visus apsveicu!!
Skaidrs, ņemu atvaļinājumu līdz janvārim, tad sākšu strādāt.
![]()
Sviestnesis rakstīja: Tas pats Mishelins vien ir...
Un tu domāji ka es savai dārza ķerrai būtu pircis kautkādu sūdu![]()
Tēma: Pusautamāta metināmais
Raimi, tev gadījumā nav aizķēries kāds paštaisītu detaļu komplektiņš priekš sinhrofazotrona montāžas mājas apstākļos?
Sviestnesis rakstīja: kādas ir atsauksmes par riepām Tigar
Ir kāds lietojis
man ir tāda lietošanā 1 gab. Nopirku būvmateriālu veikalā komplektā ar disku un iestellēju dārza ķerrā.
nevaru neko sliktu teikt, pusgada laikā tikai 1 reizi vajadzēja papildināt gaisa spiedienu. Protektors tur labi, nemaz neizskatās ka būtu dilis.
Nobraukumu gan nevaru pateikt, jo tā ir ulmaņlaiku ķerra un viņai nav odometrs.
Ideots rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja: Tur ir smuks svaigs asfalts....
dēļ Muižas.... un tikai
Nu bet braukt taču drīkst visi
Vismaz mani neviens nost nedzina....varbūt tāpēc ka nebraucu ar sābu
![]()
Centis_Nuudele rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja: Sviests, neaizmirsti Mārcienu!
Tur ir smuks svaigs asfalts....
Nebūs nākošajā dienā bukses jāmaina, varēsi vēl kādu nedēļu braukt.
Bet vispār jau opeļu bukses nav tik dārgas kā sāba termostats.
Un motoru ari nevajag celt ārā lai nomaiņitu bukses. Pietiek izņemt priekšējo stiklu.
Tas noteikti maksā lētāk par štuku.
Centis_Nuudele rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja: Sviests, neaizmirsti Mārcienu!
Tur ir smuks svaigs asfalts....
Nebūs nākošajā dienā bukses jāmaina, varēsi vēl kādu nedēļu braukt.
Bet vispār jau opeļu bukses nav tik dārgas kā sāba termostats.
Un motoru ari nevajag celt ārā lai nomaiņitu bukses. Pietiek izņemt priekšējo stiklu.
Centis_Nuudele rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja: Sviests, neaizmirsti Mārcienu!
Tur ir smuks svaigs asfalts....
Nebūs nākošajā dienā bukses jāmaina, varēsi vēl kādu nedēļu braukt.
Bet vispār jau opeļu bukses nav tik dārgas kā sāba termostats.
Centis_Nuudele rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja: Sviests, neaizmirsti Mārcienu!
Tur ir smuks svaigs asfalts....
Nebūs nākošajā dienā bukses jāmaina, varēsi vēl kādu nedēļu braukt.
Centis_Nuudele rakstīja: Sviests, neaizmirsti Mārcienu!
Tur ir smuks svaigs asfalts....
Ozz rakstīja: vai ta paarcelt uz Madonu ir tik sarezgjiiti
Tieši tā, tagad visiem pastniekiem ir ķenguri, nav jau ar kājām jāstiepj to naudu.
![]()
Sretsked rakstīja: Apsēdāmies lidmašīnai otrā pusē, neko neredzējām.
Kur ir lidmašīnai otra puse
Ārpuse![]()
![]()
Latvji, brauciet kosmosā! Projektā Pirmie Latvijas 100 km kosmosā šodien palaista izmēģinājuma raķete
Kafija, pirts un auksta duša? Narkoloģe komentē populārākos mītus par atskurbšanu pirms sēšanās pie stūres
6
Neskatoties uz policijas brīdinājumiem par pārbaudēm, Līgo dienā liels skaits aizturētu dzērājšoferu
3
Kafija, pirts un auksta duša? Narkoloģe komentē populārākos mītus par atskurbšanu pirms sēšanās pie stūres
6