Kārtot: Augošā secībā

Tēma: NSNF 169-ais Topiks par LOSR.

Avīzi ar 2 caurumiem acu vietā!

Tēma: NSNF 169-ais Topiks par LOSR.

Ideots rakstīja:

pozitiivais rakstīja: vaina nav pulkstenī vai kredītvēsturē...vaina ir sejā...nomaini seju...i viss būs bumbās!

tadu seju nomainit ir pagruti....spekulanta bushana spiezhas cauri ari adai

Lai viņš ejot bankā kredītu prasīt tur sejai priekšā avīzi.

Tēma: NSNF 169-ais Topiks par LOSR.

pozitiivais rakstīja: PN

Atbalstic.

Tēma: NSNF 169-ais Topiks par LOSR.

Sviestnesis rakstīja: Pateicoties termostatam patēriņs pa šoseja nokrita zem 5l/100km

foto.inbox.lv/...

Kad esi ieplānojis saremontēt info displeju?

Tēma: HELP ūdens salonā!!

msh rakstīja: vēl ir visādi caurumi, pa kuriem salonā no motortelpas "ienāk" pedāļi, provodka .

Tev gan nav paveicies....

Tēma: NSNF 169-ais Topiks par LOSR.

Sviestnesis rakstīja: Labrītt!!!

Policijai šogad bendzīns vēll būšot!!

Tākā līdz gada beigām vēll varam gulēt mierīgi, nākamgad moš gan vairs nebūss, jo ir krīze, un tad mums nāksies bruņoties pašiem!!

Ar ko arī visus apsveicu!!

Skaidrs, ņemu atvaļinājumu līdz janvārim, tad sākšu strādāt.

Tēma: NSNF 169-ais Topiks par LOSR.

Tinos miglā.

Tēma: NSNF 169-ais Topiks par LOSR.

Sviestnesis rakstīja: Tas pats Mishelins vien ir...

Un tu domāji ka es savai dārza ķerrai būtu pircis kautkādu sūdu

Tēma: Pusautamāta metināmais

Raimi, tev gadījumā nav aizķēries kāds paštaisītu detaļu komplektiņš priekš sinhrofazotrona montāžas mājas apstākļos?

Tēma: NSNF 169-ais Topiks par LOSR.

Sviestnesis rakstīja: kādas ir atsauksmes par riepām Tigar

Ir kāds lietojis

man ir tāda lietošanā 1 gab. Nopirku būvmateriālu veikalā komplektā ar disku un iestellēju dārza ķerrā.

nevaru neko sliktu teikt, pusgada laikā tikai 1 reizi vajadzēja papildināt gaisa spiedienu. Protektors tur labi, nemaz neizskatās ka būtu dilis.

Nobraukumu gan nevaru pateikt, jo tā ir ulmaņlaiku ķerra un viņai nav odometrs.

Tēma: NSNF 169-ais Topiks par LOSR.

Ideots rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja: Tur ir smuks svaigs asfalts....

dēļ Muižas.... un tikai

Nu bet braukt taču drīkst visi

Vismaz mani neviens nost nedzina....varbūt tāpēc ka nebraucu ar sābu

Tēma: NSNF 169-ais Topiks par LOSR.

Iešu akal ēst.

esmu normāls, ja kas.

Tēma: NSNF 169-ais Topiks par LOSR.

Ir te ar kāds vai nav

Tēma: NSNF 169-ais Topiks par LOSR.

Centis_Nuudele rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja: Sviests, neaizmirsti Mārcienu!

Tur ir smuks svaigs asfalts....

Nebūs nākošajā dienā bukses jāmaina, varēsi vēl kādu nedēļu braukt.

Bet vispār jau opeļu bukses nav tik dārgas kā sāba termostats.

Un motoru ari nevajag celt ārā lai nomaiņitu bukses. Pietiek izņemt priekšējo stiklu.

Tas noteikti maksā lētāk par štuku.

Tēma: NSNF 169-ais Topiks par LOSR.

Centis_Nuudele rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja: Sviests, neaizmirsti Mārcienu!

Tur ir smuks svaigs asfalts....

Nebūs nākošajā dienā bukses jāmaina, varēsi vēl kādu nedēļu braukt.

Bet vispār jau opeļu bukses nav tik dārgas kā sāba termostats.

Un motoru ari nevajag celt ārā lai nomaiņitu bukses. Pietiek izņemt priekšējo stiklu.

Tēma: NSNF 169-ais Topiks par LOSR.

Centis_Nuudele rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja: Sviests, neaizmirsti Mārcienu!

Tur ir smuks svaigs asfalts....

Nebūs nākošajā dienā bukses jāmaina, varēsi vēl kādu nedēļu braukt.

Bet vispār jau opeļu bukses nav tik dārgas kā sāba termostats.

Tēma: NSNF 169-ais Topiks par LOSR.

Centis_Nuudele rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja: Sviests, neaizmirsti Mārcienu!

Tur ir smuks svaigs asfalts....

Nebūs nākošajā dienā bukses jāmaina, varēsi vēl kādu nedēļu braukt.

Tēma: NSNF 169-ais Topiks par LOSR.

Centis_Nuudele rakstīja: Sviests, neaizmirsti Mārcienu!

Tur ir smuks svaigs asfalts....

Tēma: NSNF 169-ais Topiks par LOSR.

Sviests, neaizmirsti Mārcienu!

Tēma: NSNF 169-ais Topiks par LOSR.

Madonas staķikā nevar nopirkt Druvas saldējumu.

Tēma: Pusautamāta metināmais

Nja, viens te ir ieciklējies.

Tēma: NSNF 169-ais Topiks par LOSR.

Ozz rakstīja: vai ta paarcelt uz Madonu ir tik sarezgjiiti

Tieši tā, tagad visiem pastniekiem ir ķenguri, nav jau ar kājām jāstiepj to naudu.

Tēma: NSNF 169-ais Topiks par LOSR.

Sretsked rakstīja: Apsēdāmies lidmašīnai otrā pusē, neko neredzējām.

Kur ir lidmašīnai otra puse

Ārpuse

Tēma: NSNF 169-ais Topiks par LOSR.

Labrīt.

Par traucējumu - atvainojos.

Tēma: turbīna šņāc

Dzenis nesvilpo, dzenis kaļ.

Lasītākie raksti

Jaunie raksti