Kāds mums sakars ar rudeni
![]()
Tēma: turbīna šņāc
GRABL rakstīja: .... bet ir jautājums vai saab 2,3 kuram nav turbīnas to var - uzlikt ?
Var. Visērtāk - uz jumta, un piesiet ar drāti lai vējš nenopūš.
Sviestnesis rakstīja: Aiviācijas tehnoloģijas ir ļoti pat nopietns pasākums...
Aturbj kniedes un izārda. Lidmašīnas tak ir sakniedētas no sīkiem metalurģijas rūpniecības atlikumiem.
![]()
Pirmais rakstīja: tagad es sapratu kāpēc deksters tā uz tām drātīm kritis.....
lambordžīnī viss uz drātīm turas
Nu es gan nezinu vai viss lambordzīnī turas uz drātīm, bet hidraulika viņam točna uz drātīm.![]()
Labi. atvainojos par tām merša drātīm, tas bija pārāk stipri....atvainojos.
Bet par sāba termostatu - ta hvz, ņemot vērā ka tā mašīna vispār ir taisīta caur anālo atveri, var jau būt ka termostata nomainīšanai jāceļ ārā motors vai arī termostatu jāmaina komplektā ar visu mašīnu.
![]()
Un kāpēc nopietnībass sakarā jautājums tikai par sābu?
Kāpēc tu neprasi vai drātīm sietais merša motors nav Minga
![]()
Neesmu vēl redzējis, ka šeit kāds Mingu dzenātu.
Šeit tikai visnopietnākās sarunas par TĒMU.
Bucefals rakstīja: Man arī lūdzu vienu termostatu. Tādu, ar ko ziemā var justies kā vasarā.
Velamie tilpumi - 0.5; 0.7 un 1.0 l pudelēs.
Neiet kopā.... 1 termostats 3 dažādos tilpumos![]()
![]()
Ideots rakstīja: nezinu, katrā ziņā Mercism nekāda galva nav jāņem nost, lai nomainītu termostatu, kas tā par uzbūvi tādu
Galīgi kujovaja uzbūve.
Kas tas par autoprieku, ja nav jāņem galva nost
![]()
Mersim vajag tikai pārkniebt pušu 4 drātis ar kurām motors ir piesiets, un viņš pats izkrīt ārā. Un nemaz pusstunda nepaiet.
![]()
Sviestnesis rakstīja: tik neveru atrast, kur tas ir...
!
Pacel haubi, nofotografē visu kas tur apakšā un ieliec bildi inboxā. Gan jau pa visiem atradīsim.
![]()
ah jā, labrīt.
Esmu normāls. Stāvoklis visā visumā ir.
Pendele Ņinai un Antoņinai.
abām pa pendelei.
Sviestnesis rakstīja: foto.inbox.lv/...
termostats kārtībā
jebšu tikko sācis braukt![]()
Dāvā draugs lakatu man
Dāvā draugs lakatu man sarkanu
Dāvāšu tev savu mīlu
kamēr vēl atceros.....
(Sviesta jubilejas dziesma).
Ta nav jau ko raut ciet, viss ir iztecējis.
Tagad pamazām jāatgriežas pelēkajā ikdienā.
![]()
Sviestnesis rakstīja: Labrītt!!
Liels Paldies un virtuālā Kūka visiem Sveicējiem!!!!
Apsveicu.
Vai nevarētu kūkas vietā palūgt sausiņus![]()
Koka kola ir ļoti labs līdzeklis māgas problēmu ārstēšanai.
Tā saēd pat nejauši norītu amerikas karogu.
![]()
Latvji, brauciet kosmosā! Projektā Pirmie Latvijas 100 km kosmosā šodien palaista izmēģinājuma raķete
Kafija, pirts un auksta duša? Narkoloģe komentē populārākos mītus par atskurbšanu pirms sēšanās pie stūres
6
Neskatoties uz policijas brīdinājumiem par pārbaudēm, Līgo dienā liels skaits aizturētu dzērājšoferu
3
Kafija, pirts un auksta duša? Narkoloģe komentē populārākos mītus par atskurbšanu pirms sēšanās pie stūres
6