Kārtot: Augošā secībā

Tēma: NSNF 169-ais Topiks par LOSR.

Kāds mums sakars ar rudeni

Tēma: turbīna šņāc

GRABL rakstīja: .... bet ir jautājums vai saab 2,3 kuram nav turbīnas to var - uzlikt ?

Var. Visērtāk - uz jumta, un piesiet ar drāti lai vējš nenopūš.

Tēma: NSNF 169-ais Topiks par LOSR.

Apēdu gabalu no lopa.

Tēma: NSNF 169-ais Topiks par LOSR.

Oij, bliin, tak sen jau bi laiks iet ēst!

Tēma: NSNF 169-ais Topiks par LOSR.

Sviestnesis rakstīja: Aiviācijas tehnoloģijas ir ļoti pat nopietns pasākums...

Aturbj kniedes un izārda. Lidmašīnas tak ir sakniedētas no sīkiem metalurģijas rūpniecības atlikumiem.

Tēma: NSNF 169-ais Topiks par LOSR.

Labāk uz drātīm nekā uz puņķiem!

Tēma: NSNF 169-ais Topiks par LOSR.

Pirmais rakstīja: tagad es sapratu kāpēc deksters tā uz tām drātīm kritis.....

lambordžīnī viss uz drātīm turas

Nu es gan nezinu vai viss lambordzīnī turas uz drātīm, bet hidraulika viņam točna uz drātīm.

Tēma: NSNF 169-ais Topiks par LOSR.

Būšot silta ziema!

Tēma: NSNF 169-ais Topiks par LOSR.

Labi. atvainojos par tām merša drātīm, tas bija pārāk stipri....atvainojos.

Bet par sāba termostatu - ta hvz, ņemot vērā ka tā mašīna vispār ir taisīta caur anālo atveri, var jau būt ka termostata nomainīšanai jāceļ ārā motors vai arī termostatu jāmaina komplektā ar visu mašīnu.

Tēma: NSNF 169-ais Topiks par LOSR.

Un kāpēc nopietnībass sakarā jautājums tikai par sābu?

Kāpēc tu neprasi vai drātīm sietais merša motors nav Minga

Tēma: NSNF 169-ais Topiks par LOSR.

Neesmu vēl redzējis, ka šeit kāds Mingu dzenātu.

Šeit tikai visnopietnākās sarunas par TĒMU.

Tēma: NSNF 169-ais Topiks par LOSR.

Bucefals rakstīja: Man arī lūdzu vienu termostatu. Tādu, ar ko ziemā var justies kā vasarā.

Velamie tilpumi - 0.5; 0.7 un 1.0 l pudelēs.

Neiet kopā.... 1 termostats 3 dažādos tilpumos

Tēma: NSNF 169-ais Topiks par LOSR.

Ideots rakstīja: nezinu, katrā ziņā Mercism nekāda galva nav jāņem nost, lai nomainītu termostatu, kas tā par uzbūvi tādu

Galīgi kujovaja uzbūve.

Kas tas par autoprieku, ja nav jāņem galva nost

Tēma: NSNF 169-ais Topiks par LOSR.

Mersim vajag tikai pārkniebt pušu 4 drātis ar kurām motors ir piesiets, un viņš pats izkrīt ārā. Un nemaz pusstunda nepaiet.

Tēma: gada auto 2008

Izmēram nav nozīmes.

Tēma: NSNF 169-ais Topiks par LOSR.

A kas tas tāds ir - desa ar termostatu

Tēma: NSNF 169-ais Topiks par LOSR.

Sviestnesis rakstīja: tik neveru atrast, kur tas ir...

!

Pacel haubi, nofotografē visu kas tur apakšā un ieliec bildi inboxā. Gan jau pa visiem atradīsim.

Tēma: NSNF 169-ais Topiks par LOSR.

ah jā, labrīt.

Esmu normāls. Stāvoklis visā visumā ir.

Pendele Ņinai un Antoņinai.

abām pa pendelei.

Tēma: NSNF 169-ais Topiks par LOSR.

Sviestnesis rakstīja: foto.inbox.lv/...

termostats kārtībā jebšu tikko sācis braukt

Tēma: NSNF 169-ais Topiks par LOSR.

Nukasiko?

Iešu mājās pampt.

Tēma: NSNF 169-ais Topiks par LOSR.

Dāvā draugs lakatu man

Dāvā draugs lakatu man sarkanu

Dāvāšu tev savu mīlu

kamēr vēl atceros.....

(Sviesta jubilejas dziesma).

Tēma: NSNF 169-ais Topiks par LOSR.

Ta nav jau ko raut ciet, viss ir iztecējis.

Tagad pamazām jāatgriežas pelēkajā ikdienā.

Tēma: NSNF 169-ais Topiks par LOSR.

Sviestnesis rakstīja: Labrītt!!

Liels Paldies un virtuālā Kūka visiem Sveicējiem!!!!

Apsveicu.

Vai nevarētu kūkas vietā palūgt sausiņus

Tēma: NSNF 169-ais Topiks par LOSR.

Izmīzos caur pakaļu, paliek mazliet vieglāk.

Tēma: NSNF 169-ais Topiks par LOSR.

Koka kola ir ļoti labs līdzeklis māgas problēmu ārstēšanai.

Tā saēd pat nejauši norītu amerikas karogu.

Lasītākie raksti

Jaunie raksti