Kārtot: Augošā secībā

Tēma: NSNF 169-ais Topiks par LOSR.

Ozz rakstīja: Šķiedrvielaam bagaats produkts!

Mja.....kaut kādu vēdergriperi esmu norāvis...

Tēma: Pusautamāta metināmais

Šitāds ir pārbaudīts un ir labs, bet arī maksā attiecīgi.

www.korta.lv/...

Tēma: NSNF 169-ais Topiks par LOSR.

Nau šorīt labs rīts, šorīt ir sūdīga dūša.

Būtu priecīgāks, ja būtu dūšīgs sūds.....bet nava..

Tēma: Pusautamāta metināmais

garausis rakstīja: plāns nozīmē kā papīrs

ss.lv skatījos, nekā nav. a moš sūdīgi lūrēju.

tik plānu bleķi ar pusautomātu nesametināsi, tikai satirsīsi.Priekš tik plāniem bleķiem ir autogēns un misiņš.

Savukārt mazliet biezāku (ap 1 mm) bleķi jau var sametināt ar 2mm elektrodu un invertora svarku.

Tēma: NSNF 169-ais Topiks par LOSR.

oij, gandrīz aizmirsu pateikt uz redzēšanos.

Tēma: Vai ir vērts pirkt 2002.-2003. gada A6?

TDI rakstīja: korejiešu !!!??? ķebļi brauc un brauc

..lai arī cik nievājoši par viņiem daži izsakās, bet tā tas ir.

Tēma: NSNF 169-ais Topiks par LOSR.

Sviestnesis rakstīja: Labi, es sipu hunaj uz Madonnnu.

Jauku jums vīkendu, Kungi!

Bay, bay.....

Izbrauc gan caur Mārcienu...tur pilnīgi var sajust kā Ideotija nāk iekšā mašīnā pa ventilācijas caurumiem.

Tēma: NSNF 169-ais Topiks par LOSR.

Uz redzēšanos, amigos!

Tēma: NSNF 169-ais Topiks par LOSR.

Pa 24 latiem var nopirkt milzīgu gabalu organisko stiklu, baltu caurspīdīgu krāsu un sataisīt kādus 10 pavarotu stikliņus.

Tēma: NSNF 169-ais Topiks par LOSR.

Ideots rakstīja: jams ir kriminālpolicijas kapteinis pensijā,

Ko ta bija nogrēkojies, ka tik zema pakāpe

Viņiem tak pakāpes piešķīra pa gadiem, 25 dienesta gados vajadzēja tikt vismaz līdz puspulkvedim.

Nu , majoram kā minimums....

Tēma: NSNF 169-ais Topiks par LOSR.

Madonas vislielākā priekšroka ir atrašanās daudzu ceļu krustpunktā, kādēļ ir iespējams braucienu padarīt interesantu katru reizi braucot pa citu ceļu. Ilustrācijai varu piedāvāt skatu uz Madonu no Cesvaines pils torņa.

(Madonai vajadzētu būt aiz meža).

foto.inbox.lv/...

Tēma: NSNF 169-ais Topiks par LOSR.

Braucot uz Madonu ikviena pilsoņa goda pienākums ir iegriezties šajā kultūras un garagaismas centrā:

foto.inbox.lv/...

Tēma: NSNF 169-ais Topiks par LOSR.

Sviestnesis rakstīja: Šodien man radās doma aizbraukt uz Madonu.

Jautajums speciālistiem, kā pareizi veikt šo manipulāciju, kādi piesardzības pasākumi ir jāievēro, ko labu/nelabu varat pastāstīt par šo Latvijas reģionu

Varbūt kāds detalizēti var padalīties pieredzē par to, kā ir kādreiz dzīvē devies līdzīgā ceļojumā

Paldies!

Es tur biju šovasar.

Strūklaka pie pilsētas domes ir smuka, bet nepārtraukti čalojošais ūdens mudina domāt par darbībām kuru veikšanai vieta pārāk atklāta......bet ja sanāk cilvēki un piesedz aizmuguri, tad var.

foto.inbox.lv/...

Tēma: NSNF 169-ais Topiks par LOSR.

Viņš ir ierāvies sevī.

Tēma: NSNF 169-ais Topiks par LOSR.

Viņš parādās bez atkarāšanās.

Tēma: NSNF 169-ais Topiks par LOSR.

Bazhix rakstīja: Vai tas nav iipatneeji klaniities katram spraagonim? ?)

P.S. Labriit

Tev es neesmu klanījies......

Tēma: Volvo V50 otra atslega

anonimikis rakstīja: KASKO tak neviens nepārbauda vai tā otra atslēga darbojas vai ne. sameklē kaut ko līdzīgu un miers.

Atslēgas maketu no plastilīna.

Tēma: NSNF 169-ais Topiks par LOSR.

Nu tak labrīt saku!!!!

sprāgoņas, slaisti, ....****

Tēma: NSNF 169-ais Topiks par LOSR.

Pieklanos.

Tēma: NSNF 169-ais Topiks par LOSR.

Atklanos līdz nākošajam paziņojumam.

Tēma: NSNF 169-ais Topiks par LOSR.

Katram sevi cienošam džentlmenim to penteri vajadzēja zināt no galvas un mācēt uzrakstīt saviem vārdiem, nevis "aizlienēt textu no wikipēdijas".

AG.

Tēma: NSNF 168.kulvēzis-haltūrists-recivīdists

Ozz rakstīja: kur ir Lohs

+1

Tēma: NSNF 168.kulvēzis-haltūrists-recivīdists

Ozz rakstīja: a kas tur tai platiina stieplei vai sietinjam var notikt

paardegt

cik saprotu, tad iztiiriit šamu arii pa reizei vajag....

Nezinu kā Urša ķerrai, manējam nav nekāda stieple.

Ir potenciometrs, kurš mēdz nosprāgt.

Vairāk nekas, pārējais ir tīra mehānika -svira uz regulatora plunžeri. Ja var ticēt aprakstiem, tad tās pocis arī strādā tikai kamēr motors nav uzsilis....hvz, teorētiski tātad tikai īsu brīdi.

Tēma: NSNF 168.kulvēzis-haltūrists-recivīdists

Ozz rakstīja:

ursis rakstīja: SZ pie kaada noskreejiena tu savam meercim mainiiji gaisas masas meeriitaaju?

vari atbildeet ne sheit. vnk interese. shodien arii uzlikshu citu-ljoti labu.

a nafik tas ir jaamaina, ja straadaa

sexa pēc.

Tēma: Neredzīgie+baltais spieķis

kliks rakstīja: Pateicos, ak, visugudrie! Tūgaļ pat dodos uz CSDD sevi nostučīt un pēc tam pa taisno uz Čungladešas ciemu izskaust badu.

Ironija nevietā.

Sat. noteikumus der pa laikam pārlasīt.

Diemžēl atzīstos ka pats arī grēkoju šajā ziņā, bet neredzīgiem gājējiem uz ielas priekšroka ir bijusi jau sen,sen......

Lasītākie raksti

Jaunie raksti