Tas jau Sviesta Arnolds nārsta laikā!
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Sretsked rakstīja:
markss rakstīja: 2 Sretsked
esi tik labs, atmet sms ar saviem rādītājiem, pazaudēju
Nu losis nu...Mani rādītāji- 189 cm, 84 kg un 43 cm.
Atkal aizmirsi ielikt komatu starp 4 un 3
![]()
Jaguārs ir Jaguārs, un nav te ko ņirgti.
nomiks rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja:
atvainojos par offtopic, bet lūdzu pastāsti konkrētāk par šo parādību. Kā tā izpaužas un kā novērš?
Karoč tā... Kā skaidroja VEHO servismeņi, disku bremžu dēļ, uz bremžu suportiem biežāk sakrājoties dažādi putekļi vai sīki akmentiņu un tad suporti sāk sīkt tādā spalgā tonī. aks interesanti, tie sīc nevs tad, kad brmezē, bet pēc tam, kad bremžu pedālis jau palaists vaļā. Nozpiežot bremzi, sīkoņa apstājas. To sīcoņu likvidē elementāri - iztīra kārtīgi suportus (tobiš tiem apkārt) un tad kādu laiku (3-4 mēneši) atkal ir miers. Ar šādu problēmu bez manis saskārās vēl vismaz 3 man zināmi Citroen īpašnieki.
Paldies.......tas nav tas kas man čakarē smadzenes, kaut kas līdzīgs.....vienalga - paldies.![]()
nomiks rakstīja: sīcošus suportus (un tā esot diezgan bieža parādība Citroeniem) padara par nesīcošiem (profilakse) par aptuveni 20 Ls.
atvainojos par offtopic, bet lūdzu pastāsti konkrētāk par šo parādību. Kā tā izpaužas un kā novērš?
Ar vērtspapīriem ir tāpat kā ar sābiem - pārdevēju vairāk kā pircēju.
![]()
Urlans_Cinga rakstīja: ja satiekat Yetti, nododat viņam buču!
Nodod pats, zināsi cik tas ir pretīgi.
![]()
Ozz rakstīja: No leišmales ciklons naakot virsuu...
Pasteidzies iepirkt sāli un špičkas!
Urlans_Cinga rakstīja: nē, mēs sadodamies rokā un dejojam deju ap Viking motors, talkā aicinam Hammeru un Bizenaju.
Kā izpaužas talka?
Abi divi skatās uz jums un sit plaukstās?
Ozz rakstīja: SZ ar Sviestcu ir taada slepeni-konspiratiiva taktika.
kad SZ kaut ko vajag no Sviestca, tad tikšanās vieta ir SAAB Oficiaalais Dīleris...
kad Sviestcam kaut ko vajag no SZ, tad vini tiekas pie MB Oficiaalaa Diilera!
čuģiki, ne
Bet neatkarīgi no satikšanās vietas viņi abi atlaižas guļus uz muguras zālītē, sadodas rokās un skatās baltās strīpas debesīs, ko atstāj lidmašīnas. Un SZ stāsta Sviestam kādas strīpas paliek aiz boinga, bet Sviests stāsta Zigim, no kādām konzervbundžām taisa SAAB spārnus.
![]()
Sviestc rakstīja:
Urlans_Cinga rakstīja: Sveists, es Tevi šodien ap 18.00 rokā dabūšu ? Moš varēsi būt pie SAAB centra
un
Urlāns pirks jaunu Sābu, un viņam vajag pieredzējušu sāblietu konsultantu. Viņš ir izvēlējies tevi....
![]()
perkons rakstīja: , labāk parunājam par māklsu ;D
Klavieres ir ļoti slidens instruments.
cap rakstīja:
sorre, nonoturējos...
tak aizsien mezglu!
![]()
Lai es tiktu uz Rīgu, man vajag kannu bencīna, kas tagad maksā apmēram 15 latus. Atliekot no pusdienu naudiņas pa 50 santīmiem dienā (atsakoties no dedserta:![]()
),mēneša laikā es varētu sakrāt vienai kannai.
![]()
Urlans_Cinga rakstīja:
Kindzulis rakstīja:
Ppss: patiesībā Lohu titulus ir pelnījuši tie kas neatvilķījās tas nekas ka "lodāmurs&gludeklis" jamajiem jau uzsūtīts
tada slietas man jāplāno vismaz nedēļu uz priekšu
Vo vo, tā ir, un to saka Rīgas pacans.
Man kā attālinātam viesim šito jāplāno jau mēnesi iepriekš.
Kindzulis rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja:
Kindzulis rakstīja: jaunizceptu shortcut uz Lido ...
Tagad tur var normāli paēst
būtu zinājis, būtu braucis....
Starosķ ņe radosķ tak tā kaka tur vislaik i bijusi
Zinu ka sēta tur ir., bet kas par šortkātu
pienes boršču tieši pie bumbām![]()
Cik punktus tad sameta jaunais Ūberlohs?
manuprāt godpilno loha Nr.1 tituli drīkst piešķirt tikai tad, ja ir pārsniegta maģiskā 130 punktu robeža.
A tā, sanāk pieci kluini ripinātāji, saripina pa 60 punktiem, a tas kam 62 punkti nu tik taisīs jaunus topikus....
p.s. nekā personiska....
![]()
Pērkonu izrakāt no vēstures mēslaines?
jeb kaut kur citur viņš ieracies?
![]()
Jūs jaunieši tagad esat samaitāta un zudusi paaudze vispār.
![]()
Man pēc regulārām (apmēram 1x gadā
) boulinga nodarbībām sāp šekums.
Tēma: spogulītis uz kātiņa
CSDD ir komplektā ar lampiņu.
Vēl esmu rezējis kaut kādā veikalā, nevaru atcerēties kādā jo tas bija sen, bet škiet ka saistībā ar autoservisu aprīkojumu.
Neskatoties uz policijas brīdinājumiem par pārbaudēm, Līgo dienā liels skaits aizturētu dzērājšoferu
3
Kafija, pirts un auksta duša? Narkoloģe komentē populārākos mītus par atskurbšanu pirms sēšanās pie stūres
6