Kārtot: Augošā secībā

Tēma: NSNF 168.kulvēzis-haltūrists-recivīdists

Kindzulis rakstīja: jaunizceptu shortcut uz Lido ...

Tagad tur var normāli paēst

būtu zinājis, būtu braucis....

Tēma: NSNF 168.kulvēzis-haltūrists-recivīdists

Bumbiņu vēlēji pampēji stāvus tikt nevarētāji....

cikos jābūt darbā?

Tēma: NSNF 168.kulvēzis-haltūrists-recivīdists

Labrīt, homo!..........

.sapījiens.

Tēma: NSNF 168.kulvēzis-haltūrists-recivīdists

Sviestc rakstīja: un tāpēc mums ir vismaz 3-4 auto ģimenē, ikdienā katrs brauc ar savu, (jo neviens tak neies tos 200 metrus līdz tramvajam,

Līdz tramvajam....

kursabiedrs nesen pārbrauca no štatiem, bija nodzīvojis nepilnu gadu.

Tas vispār ir psec, jeņķis nevar miskastes maišeli aiznest 50 metrus līdz konteineram, brauc ar mašīnu.

Un tad vaino donalda burgerus, ka nācija trekna palikusi..

Tēma: NSNF 168.kulvēzis-haltūrists-recivīdists

QP devīze - maz auto par dārgāku cenu.

Tēma: Pārdodu BMW 320i Touring 97\'

Tu esi redzami satraucies.....

Tēma: NSNF un autokolubu bowļinga turnīrs 08\'

Kreiso pagriezienu iztaisīt nemāku, labajam aizbraucu garām.

Vot kā man Rīgā iet!

Tēma: NSNF 168.kulvēzis-haltūrists-recivīdists

Urlans_Cinga rakstīja: Prieks beidzās Tev nepatīk QP ?

Ei nu

QP....man ir bijuši QP - zaporožecs un ņiva

zini, ja vēl var pieciest ka pasažieriem grūti iekāpt izkāpt, ka beņķi jāgrūsta utt, tad pašam šitās mokas, kad no aizmugurējā plaukta beigtās mušas jāizslauka....negribu kū pē.

Tēma: Pārdodu BMW 320i Touring 97\'

Seene rakstīja: Nu, piemēram, iebraucot kādā jaukā bedrē, kas pat riepu un disku atstāj veselu, bet kaut ko piekarē saliec tik nemanāmi, ka vainīgo detaļu identificēt nav iespējams, bet stūre taisni braucot sagriežas par kādiem 30 grādiem.

Vai arī vienkārši no vecuma ir nosēdušās atsperes un auto kļūst dabiski sēdināts, nemainot nevienu piekares detaļu.

Vot, ierunājās znatoks!

Pēc tavas teorijas sanāk, ka katrreiz kad mašīnā iesēžas resnākas pakaļas jeb kad mašīna nošūpojas bedrēs, mainās savirze Braucot pa nelīdzenu ceļu visu laiku mainās savirze

Tak padomā, ko raksti...

Tēma: NSNF 168.kulvēzis-haltūrists-recivīdists

Urlans_Cinga rakstīja:

P.S. nevēlies ômei jaunu auto ?

Padomāju un sacēlās jautājumi:

1) tu tirgo jaunus auto? Lētāk kā citi dīleri?

2) Ôme nekad pie stūres nav sēdējusi, bet es pats gan neatteiktos no jauna auto.

3) ja tu biji iedomājies iesmērēt man savu benceli, tad garām vecīt, jo tikai līdz 10 gadu vecumam auto skaitās jauns.

Tēma: NSNF 168.kulvēzis-haltūrists-recivīdists

Pzģjoš..

Tēma: NSNF un autokolubu bowļinga turnīrs 08\'

Sviestc rakstīja: braucot no jelgavas var raut uz veaduktu un sipt iekšā Rīgā pār hesu un gar Bumbulīša midzeni mazdārzos.

Aha, un kreiso pagriezienu pāri barjerām, sliedēm un visiem citiem apgrūtinājumiem, ja?

Es nemāku Rīgā iztaisīt kreiso pariezienu, tikai laukos māku.

Tēma: NSNF un autokolubu bowļinga turnīrs 08\'

Būtu vismaz Likteņupes šajā krastā..

Tēma: NSNF 168.kulvēzis-haltūrists-recivīdists

Ja īpatnim Sviestam kājstarpē iespraustu slotu, viņš nemaz neizskatītots pēc raganas vai sievasmātes.

Toties viņu varētu izmantot grīdas uzslaucīšanai.

Tēma: NSNF 168.kulvēzis-haltūrists-recivīdists

2.

Tēma: NSNF un autokolubu bowļinga turnīrs 08\'

sjpal, akal tā Rīga

Tēma: NSNF 168.kulvēzis-haltūrists-recivīdists

ies ēst.

Tēma: Pārdodu BMW 320i Touring 97\'

Agrāk vai vēlāk visas riepas nodilst.

Tēma: NSNF 168.kulvēzis-haltūrists-recivīdists

Urlans_Cinga rakstīja: Trakajiem pieder pasaule

Davaj čista tehniski par Tēmu.

Tātad aizbrauci uz to kantori, tev saregulēja nepareizi jo nezināja kājāregulē arī pakaļa..

Tu saki - MB jāregulē arī pakaļa. Ne jau tikai MB, tas ir lielākajai daļai auto ar neatkarīgo piekari aizmugurē (ja ne visiem...).

Es nesaprotu, kā tādā gadījumā pieņemot ka aizmugures savirze bija normā, sūdīgi saregulējot priekšu varēja sākt ēst pakaļējās riepas....nu nesaprotu. Ja stara devēju liek pie pakaļējiem riteņiem , uztvērējus pie priekšējiem un skrūvē tikai priekšu...Vai nu tiem Meistariem tiešām kaut kāda augstākā pilotāža idiotijā vai arī tev sasprauda baigās dakšas.

Tēma: NSNF 168.kulvēzis-haltūrists-recivīdists

Starp citu, lai izsistu piekari no vietas, nevajag obligāti nobraukt miljonu.

Kad Šumahers pirms F-1 vēl brauca MB rūpnīcas komandā prototipos, viņš vienā dienā nobrauca nagelnoij benceli tā, ka veči pateica - nav vērts remontēt. Šrots.

Viņš bija nobraucis kādus 2000 km pa veco nordšleifi.

Tēma: NSNF 168.kulvēzis-haltūrists-recivīdists

Urlans_Cinga rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja: Bet ko tu gribi man tajā ekskursijā parādīt

Es bik nesaprotu....tu domā es neesmu savirzes stendu redzējis

Tu izmeti pieņēmumu, ka man riepas noēda, jo auto ir Lūznis un tam ir 1 miljons uz odo un ģeomterija kirdik.

es tev piedāvāju profesionālu cilvēku , kurš apliecinās, ka Bencelis tiešām nav jāts un lauzts un kas viss ideāli skrūvējas un regulējas arī pēc 13 gadiem.

P.S. nevēlies ômei jaunu auto ?

Ekk, Zigi...nu grūti man aprautās spama frāzēs smalki izstāstīt ko es domāju par tevi un tavu benceli....

Nu nebiju iedomājies ka ...nu tur bembja topikā pateicu par regulēšanu regulēšanas pēc.

A manam daudzjātajam audi viss skrūvējas un regulējas arī pēc 20 gadiem. Novēlu tādu pašu kondīciju arī tavam bencelim pēc 7 gadiem.

Tēma: Pārdodu BMW 320i Touring 97\'

Aiaiai....es tak saku ka mazohisms.....

atvainojos par nesmukajām aizdomām pret šveicieti.

Tēma: NSNF 168.kulvēzis-haltūrists-recivīdists

Da labi...pffffffff.....

skaitam līdz 10.....izskaitījām.

Tēma: NSNF 168.kulvēzis-haltūrists-recivīdists

Urlans_Cinga rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja: Cinguli, es tev atkal ieknābu bembera topikā....

Sorry....

davai braucam pie cilvēka, kas katru dienu nodarbojas ar savirzi Dalanā slabo? poh, es samaksāšu par viņa laiku, bet muti Tev aiztaisīšu.

Bet ko tu gribi man tajā ekskursijā parādīt

Es bik nesaprotu....tu domā es neesmu savirzes stendu redzējis

Tēma: Pārdodu BMW 320i Touring 97\'

Urlans_Cinga rakstīja: Centi, lai arī cienu Tevi par gadu starpību un to, ka Tu esi vairāk pieredzējis, vienmēr taisnība tev nav

un par manu Benceli muti Tev aiztaisīšu kad būsi Rīgā ?

Kad būšu - jei bogu šobrīd nezinu. padošu ziņu tā savlaicīgi.

Lasītākie raksti

Jaunie raksti