Kindzulis rakstīja: jaunizceptu shortcut uz Lido ...
Tagad tur var normāli paēst
būtu zinājis, būtu braucis....
![]()
Kindzulis rakstīja: jaunizceptu shortcut uz Lido ...
Tagad tur var normāli paēst
būtu zinājis, būtu braucis....
![]()
Bumbiņu vēlēji pampēji stāvus tikt nevarētāji....
cikos jābūt darbā?
![]()
Sviestc rakstīja: un tāpēc mums ir vismaz 3-4 auto ģimenē, ikdienā katrs brauc ar savu, (jo neviens tak neies tos 200 metrus līdz tramvajam,
Līdz tramvajam....
kursabiedrs nesen pārbrauca no štatiem, bija nodzīvojis nepilnu gadu.
Tas vispār ir psec, jeņķis nevar miskastes maišeli aiznest 50 metrus līdz konteineram, brauc ar mašīnu.
Un tad vaino donalda burgerus, ka nācija trekna palikusi..![]()
QP devīze - maz auto par dārgāku cenu.
![]()
Kreiso pagriezienu iztaisīt nemāku, labajam aizbraucu garām.
Vot kā man Rīgā iet!
Urlans_Cinga rakstīja: Prieks beidzās Tev nepatīk QP ?
Ei nu
QP....man ir bijuši QP![]()
- zaporožecs un ņiva
zini, ja vēl var pieciest ka pasažieriem grūti iekāpt izkāpt, ka beņķi jāgrūsta utt, tad pašam šitās mokas, kad no aizmugurējā plaukta beigtās mušas jāizslauka....negribu kū pē.
![]()
Seene rakstīja: Nu, piemēram, iebraucot kādā jaukā bedrē, kas pat riepu un disku atstāj veselu, bet kaut ko piekarē saliec tik nemanāmi, ka vainīgo detaļu identificēt nav iespējams, bet stūre taisni braucot sagriežas par kādiem 30 grādiem.
Vai arī vienkārši no vecuma ir nosēdušās atsperes un auto kļūst dabiski sēdināts, nemainot nevienu piekares detaļu.
Vot, ierunājās znatoks!
Pēc tavas teorijas sanāk, ka katrreiz kad mašīnā iesēžas resnākas pakaļas jeb kad mašīna nošūpojas bedrēs, mainās savirze![]()
Braucot pa nelīdzenu ceļu visu laiku mainās savirze![]()
![]()
Tak padomā, ko raksti...![]()
Urlans_Cinga rakstīja:
P.S. nevēlies ômei jaunu auto ?
Padomāju un sacēlās jautājumi:
1) tu tirgo jaunus auto? Lētāk kā citi dīleri?
2) Ôme nekad pie stūres nav sēdējusi, bet es pats gan neatteiktos no jauna auto.
3) ja tu biji iedomājies iesmērēt man savu benceli, tad garām vecīt, jo tikai līdz 10 gadu vecumam auto skaitās jauns.
![]()
Sviestc rakstīja: braucot no jelgavas var raut uz veaduktu un sipt iekšā Rīgā pār hesu un gar Bumbulīša midzeni mazdārzos.
Aha, un kreiso pagriezienu pāri barjerām, sliedēm un visiem citiem apgrūtinājumiem, ja?
Es nemāku Rīgā iztaisīt kreiso pariezienu, tikai laukos māku.
Ja īpatnim Sviestam kājstarpē iespraustu slotu, viņš nemaz neizskatītots pēc raganas vai sievasmātes.
Toties viņu varētu izmantot grīdas uzslaucīšanai.
Urlans_Cinga rakstīja: Trakajiem pieder pasaule
Davaj čista tehniski par Tēmu.
Tātad aizbrauci uz to kantori, tev saregulēja nepareizi jo nezināja kājāregulē arī pakaļa..
Tu saki - MB jāregulē arī pakaļa. Ne jau tikai MB, tas ir lielākajai daļai auto ar neatkarīgo piekari aizmugurē (ja ne visiem...).
Es nesaprotu, kā tādā gadījumā pieņemot ka aizmugures savirze bija normā, sūdīgi saregulējot priekšu varēja sākt ēst pakaļējās riepas....nu nesaprotu. Ja stara devēju liek pie pakaļējiem riteņiem , uztvērējus pie priekšējiem un skrūvē tikai priekšu...Vai nu tiem Meistariem tiešām kaut kāda augstākā pilotāža idiotijā vai arī tev sasprauda baigās dakšas.
Starp citu, lai izsistu piekari no vietas, nevajag obligāti nobraukt miljonu.
Kad Šumahers pirms F-1 vēl brauca MB rūpnīcas komandā prototipos, viņš vienā dienā nobrauca nagelnoij benceli tā, ka veči pateica - nav vērts remontēt. Šrots.
Viņš bija nobraucis kādus 2000 km pa veco nordšleifi.
Urlans_Cinga rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja: Bet ko tu gribi man tajā ekskursijā parādīt
Es bik nesaprotu....tu domā es neesmu savirzes stendu redzējis
Tu izmeti pieņēmumu, ka man riepas noēda, jo auto ir Lūznis un tam ir 1 miljons uz odo un ģeomterija kirdik.
es tev piedāvāju profesionālu cilvēku , kurš apliecinās, ka Bencelis tiešām nav jāts un lauzts un kas viss ideāli skrūvējas un regulējas arī pēc 13 gadiem.
P.S. nevēlies ômei jaunu auto ?
Ekk, Zigi...nu grūti man aprautās spama frāzēs smalki izstāstīt ko es domāju par tevi un tavu benceli....
Nu nebiju iedomājies ka ...nu tur bembja topikā pateicu par regulēšanu regulēšanas pēc.
A manam daudzjātajam audi viss skrūvējas un regulējas arī pēc 20 gadiem. Novēlu tādu pašu kondīciju arī tavam bencelim pēc 7 gadiem.
![]()
Aiaiai....es tak saku ka mazohisms.....
atvainojos par nesmukajām aizdomām pret šveicieti.
![]()
Da labi...pffffffff.....
skaitam līdz 10.....izskaitījām.
![]()
Urlans_Cinga rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja: Cinguli, es tev atkal ieknābu bembera topikā....
Sorry....
davai braucam pie cilvēka, kas katru dienu nodarbojas ar savirzi Dalanā slabo? poh, es samaksāšu par viņa laiku, bet muti Tev aiztaisīšu.
Bet ko tu gribi man tajā ekskursijā parādīt
Es bik nesaprotu....tu domā es neesmu savirzes stendu redzējis![]()
Urlans_Cinga rakstīja: Centi, lai arī cienu Tevi par gadu starpību un to, ka Tu esi vairāk pieredzējis, vienmēr taisnība tev nav
un par manu Benceli muti Tev aiztaisīšu kad būsi Rīgā ?
Kad būšu - jei bogu šobrīd nezinu. padošu ziņu tā savlaicīgi.
Neskatoties uz policijas brīdinājumiem par pārbaudēm, Līgo dienā liels skaits aizturētu dzērājšoferu
3
Kafija, pirts un auksta duša? Narkoloģe komentē populārākos mītus par atskurbšanu pirms sēšanās pie stūres
6