Urlans_Cinga rakstīja: 2.2 Dalanā Māris konstatēja, ka iepriekšējā savirze (Basse Motors) ir uztaisīta ļoti nepareizi, tāpēc aizmugures riepas tika noēstas. Pats esmu losis un laicīgi nepamanīju.
Kakova hrena iepriekš bija jāregulē savirze ja mašīnai nemaina nekādas piekares detaļas? Tev tādas mazohisma lēkmes uznāk? visu ko vien var regulēt - to arī regulēt
Pirms n-tiem gadiem pirkām eskortu no friča tieši viņa pagalmā. Auto itkā OK, tikai motors strādā tā psik - psik - psik....sakām - motoršāden, vāciets piekrīt - jājā, fīlleiht...taisīs mums rabatt, atlaidīs no cenas pāris simtus.
OK, pērkam nost. iebraucām pirmajā tankštellē, nopirkām svečatslēgu, pievilkām vaļīgo sveci un viss motoršadens bij novērsts....

Kopš austrumu robežas atvēršanas Rietumvācija ir stipri izmainījusies.....diemžēl.
Un lielākā daļa viņi tāpat kā mūsu blondīnes ir galīgi lohi, kas no auto sajēdz tikai spiest pedāli un grozīt stūri. Reizi gadā aizbrauc uz inspekcion un cik godprātīgi darbinieki tur patrāpās, tik godprātīgi to vāgenu arī uztur.
Paskaties friču TV par auto remontu tēmu - slēptās kameras utt.
Un tie servismeņi kas klaji sprauž batonu klientam nemaz nav melnīgsnēji, drīzāk gan atbilst kvalifikācijas normatīvam "isķinnij arijec".

Cinguli, es tev atkal ieknābu bembera topikā....
Sorry....

Ne tu mani taisīji, ne tu mani regulēsi.

Urlans_Cinga rakstīja:
Seene rakstīja: Reta eļļas maiņa ir standarta netikums turienes autoīpašniekiem. Pārdošana pirms lielās apkopes (parasti ~150 000 nobraukums) - labais tonis.
ak Dies, kādas muļķības tu gvelz.... eskperts ibio
sorry, bet lūdzu iepazīsties ar NORMALIEM vāciešiem, ne turku un krievu salašņām.
Ņemsim par piemēru SZ benceli, kurš pirkts ļoti mazlietots no ļoti normāla vācieša un ir vienkārši ļoti labā stāvoklī (jo nebija un joprojām nav lēts..
)
Nu pastāsti ,Zigi, kā tam labajam bencelim gadījās noplēst tavas pakaļējās riepas? Pats izļurkāji ģeometriju? Ja bukses izdilušas, tad takš nebūtu vērts regulēt, vispirms būtu bukses jānomaina.... Kas tad tur ir izstiepts vai saspiests tik izturīgam auto kāds ir MB?

Vai tu jau savu ūdeni saskaitīji?
Dzīvei uz laukiem iº buºvība sava.....
pozitiivais rakstīja: kopā laikam 4gb
virtuvē silatis + aukstais un vannasistabā siltais + aukstais.
Tad jau kvarts par skaitīkli - man domāt ka ļoti laba cena.
pozitiivais rakstīja: vai kāds zin cik izmaksā dzīvoklim uzlikt ūdens skaitītājus...varētu būt, ka ap 100 lvl???? man īrnieki Liepājā grasās likt...un no manis 100 lvl piedzīt...pirmā mirklī liekas dārgi...vai tik negrib mani apjāt
Skaitītājs 1 gab maksā ap čiriku.....uzlikšana
atkarīgs no situācijas. Ja jārok jauna truba no pilsētas ūdenstorņa, tad 100 Ls ir ļoti lēti.

Bet es redzēj tautu meitu stumjam žagaru bunti uz ratiņiem.
Laikam būs auksta ziema.
Nav laika lasīt parakstus.
Jāstrādā.

Ozz rakstīja: nu Tu paskaties kaa mums te vispaar iet...
aizsist ta var, bet bet vai kaads vispaar aizbrauks
Uz Jelgavu es točna aizbrauktu.
Jaguārs - buduārs - Jaguārs - buduārs - Jaguārs - buduārs - .....pissuārs..... triperbārs.

Urļiks Dvinga...
ursis rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja: Pisuārs rullē!
Nečurā caur vati, tad būs skaidrāks skats uz dzīvi!

No Rīgas uz Jelgavu tuda suda kursē eļektrička.

Es arī saku, ka Sergejs ir prīmā čoms.
Labrīt Ideots un pārējās meitenes!
