Kārtot: Augošā secībā

Tēma: Pārdodu BMW 320i Touring 97\'

Urlans_Cinga rakstīja: 2.2 Dalanā Māris konstatēja, ka iepriekšējā savirze (Basse Motors) ir uztaisīta ļoti nepareizi, tāpēc aizmugures riepas tika noēstas. Pats esmu losis un laicīgi nepamanīju.

Kakova hrena iepriekš bija jāregulē savirze ja mašīnai nemaina nekādas piekares detaļas? Tev tādas mazohisma lēkmes uznāk? visu ko vien var regulēt - to arī regulēt

Tēma: Pārdodu BMW 320i Touring 97\'

Pirms n-tiem gadiem pirkām eskortu no friča tieši viņa pagalmā. Auto itkā OK, tikai motors strādā tā psik - psik - psik....sakām - motoršāden, vāciets piekrīt - jājā, fīlleiht...taisīs mums rabatt, atlaidīs no cenas pāris simtus.

OK, pērkam nost. iebraucām pirmajā tankštellē, nopirkām svečatslēgu, pievilkām vaļīgo sveci un viss motoršadens bij novērsts....

Tēma: Pārdodu BMW 320i Touring 97\'

Kopš austrumu robežas atvēršanas Rietumvācija ir stipri izmainījusies.....diemžēl.

Un lielākā daļa viņi tāpat kā mūsu blondīnes ir galīgi lohi, kas no auto sajēdz tikai spiest pedāli un grozīt stūri. Reizi gadā aizbrauc uz inspekcion un cik godprātīgi darbinieki tur patrāpās, tik godprātīgi to vāgenu arī uztur.

Paskaties friču TV par auto remontu tēmu - slēptās kameras utt.

Un tie servismeņi kas klaji sprauž batonu klientam nemaz nav melnīgsnēji, drīzāk gan atbilst kvalifikācijas normatīvam "isķinnij arijec".

Tēma: NSNF 168.kulvēzis-haltūrists-recivīdists

Cinguli, es tev atkal ieknābu bembera topikā....

Sorry....

Tēma: NSNF 168.kulvēzis-haltūrists-recivīdists

Ne tu mani taisīji, ne tu mani regulēsi.

Tēma: Pārdodu BMW 320i Touring 97\'

Urlans_Cinga rakstīja:

Seene rakstīja: Reta eļļas maiņa ir standarta netikums turienes autoīpašniekiem. Pārdošana pirms lielās apkopes (parasti ~150 000 nobraukums) - labais tonis.

ak Dies, kādas muļķības tu gvelz.... eskperts ibio

sorry, bet lūdzu iepazīsties ar NORMALIEM vāciešiem, ne turku un krievu salašņām.

Ņemsim par piemēru SZ benceli, kurš pirkts ļoti mazlietots no ļoti normāla vācieša un ir vienkārši ļoti labā stāvoklī (jo nebija un joprojām nav lēts..)

Nu pastāsti ,Zigi, kā tam labajam bencelim gadījās noplēst tavas pakaļējās riepas? Pats izļurkāji ģeometriju? Ja bukses izdilušas, tad takš nebūtu vērts regulēt, vispirms būtu bukses jānomaina.... Kas tad tur ir izstiepts vai saspiests tik izturīgam auto kāds ir MB?

Tēma: NSNF 168.kulvēzis-haltūrists-recivīdists

Trinkš pa bumbām!

Tēma: NSNF 168.kulvēzis-haltūrists-recivīdists

Vai tu jau savu ūdeni saskaitīji?

Tēma: NSNF 168.kulvēzis-haltūrists-recivīdists

Dzīvei uz laukiem iº buºvība sava.....

Tēma: NSNF 168.kulvēzis-haltūrists-recivīdists

pozitiivais rakstīja: kopā laikam 4gb

virtuvē silatis + aukstais un vannasistabā siltais + aukstais.

Tad jau kvarts par skaitīkli - man domāt ka ļoti laba cena.

Tēma: NSNF 168.kulvēzis-haltūrists-recivīdists

Labrīt, lutauši!

Tēma: NSNF 168.kulvēzis-haltūrists-recivīdists

pozitiivais rakstīja: vai kāds zin cik izmaksā dzīvoklim uzlikt ūdens skaitītājus...varētu būt, ka ap 100 lvl???? man īrnieki Liepājā grasās likt...un no manis 100 lvl piedzīt...pirmā mirklī liekas dārgi...vai tik negrib mani apjāt

Skaitītājs 1 gab maksā ap čiriku.....uzlikšana atkarīgs no situācijas. Ja jārok jauna truba no pilsētas ūdenstorņa, tad 100 Ls ir ļoti lēti.

Tēma: NSNF 168.kulvēzis-haltūrists-recivīdists

Bet es redzēj tautu meitu stumjam žagaru bunti uz ratiņiem.

Laikam būs auksta ziema.

Tēma: NSNF 168.kulvēzis-haltūrists-recivīdists

Pasol na rečku!

Tēma: NSNF 168.kulvēzis-haltūrists-recivīdists

Nav laika lasīt parakstus.

Jāstrādā.

Tēma: NSNF un autokolubu bowļinga turnīrs 08\'

Ozz rakstīja: nu Tu paskaties kaa mums te vispaar iet...

aizsist ta var, bet bet vai kaads vispaar aizbrauks

Uz Jelgavu es točna aizbrauktu.

Tēma: NSNF 168.kulvēzis-haltūrists-recivīdists

Jaguārs - buduārs - Jaguārs - buduārs - Jaguārs - buduārs - .....pissuārs..... triperbārs.

Tēma: NSNF 168.kulvēzis-haltūrists-recivīdists

Urļiks Dvinga...

Tēma: NSNF 168.kulvēzis-haltūrists-recivīdists

Okaokakoa?

Tēma: NSNF 168.kulvēzis-haltūrists-recivīdists

ursis rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja: Pisuārs rullē!

Nečurā caur vati, tad būs skaidrāks skats uz dzīvi!

Tēma: NSNF 168.kulvēzis-haltūrists-recivīdists

Neapšaubāmi.

Tēma: NSNF un autokolubu bowļinga turnīrs 08\'

No Rīgas uz Jelgavu tuda suda kursē eļektrička.

Tēma: NSNF 168.kulvēzis-haltūrists-recivīdists

Jaguārs rullē!

Tēma: NSNF 168.kulvēzis-haltūrists-recivīdists

Es arī saku, ka Sergejs ir prīmā čoms.

Tēma: NSNF 168.kulvēzis-haltūrists-recivīdists

Labrīt Ideots un pārējās meitenes!

Lasītākie raksti

Jaunie raksti