Jaguārs rullē.
Kaķa kaks smerd.
Jaguārs nesmerd.
Ir jābūtt savas valsts ptrajotiem un jāpanāk lai katram darbaļaudim būtu savs jaguārs nevis veci sagrabējuši mersedesi.
![]()
Jaguārs rullē.
Kaķa kaks smerd.
Jaguārs nesmerd.
Ir jābūtt savas valsts ptrajotiem un jāpanāk lai katram darbaļaudim būtu savs jaguārs nevis veci sagrabējuši mersedesi.
![]()
Pôntiaks ar kūdras kravu arī ir ievērojams un smuks auto....
Jaguāram tauri gan nemaz nevajag. Tik smuku mašīnu visi respektē un neviena sieviete ar bērnu neuzdrīkstās aizšķērsot ceļu Jaguāram.
Es domāju, ka Ideota gadījumā tā sieviete nemaz nedzirdēja tauri. Mersedesiem taures ir švakas tāpat kā izpūtēji.
![]()
Sviestc rakstīja: Sievietēm tak ir priekšroka, un satiksmes noteikumi naf rakstīti prieks Viņām, nu vismaz 80 % Viņu tā domā...
Piekrītu...![]()
Ideots rakstīja: Jaguārs- labi investēta nauda
Vot, nepareizi, te tu kļūdies.
par autombīli izdota nauda nav investēta nauda, tā ir zemē nomesta nauda.
Ideots rakstīja: Jaguārs ir manta. Tātad ar Lielo Burtu!
Malacis, malacis!!!!!
![]()
![]()
Raiba diena bija, un vēl nekas nav beidzies.
Bez kārtīga sotaka šovakar laikam neaizmigšu.
![]()
Sviestc rakstīja: ,melni un smird!
Sviests, tu vari dabūt pantu par rasismu!
![]()
Atradi ko salīdzināt - sāba lukturus ar mersedesa lukturiem
Tak mersedesa braucējam ir labi jāpārredz ceļu kur braukt, jo dārgu auto nedrīkst lauzt pa bedrēm. Turpretī sābu kā oficiālo zviedru autobūves šrota kandidātu var dzīt uz nebēdu, tur nekā vērtīga nav.
![]()
Man ādas praķītis no Turcijas valkājas jau gadus 15 vismaz, vēl nav noplīsis galīgi. Protams es viņu nedeldēju tik šausmīgi kā mersedesa braucējs savus ādas sēdekļus. Bet vienalga - mana jaciņa apliecina turku ražojumu augsto kvalitāti. Tāpēc īstie vācu autobu'ves fani var būt lepni ka nersedesus ražo Turcijā.
Par Ķinu tu nesmej, ja?
Ôme bija, pārbrauca un teica, ka viņasprāt ir pienācis laiks sākt no Ķīnas baidīties. Viņi attīstās fantastiski.
Bet attiecībā uz mersedesiem - vai tu nesajauci? Turcijā viņus tak rāžo nevis Ķīnā!
Man dikti nāk miegs.
Esmu agri cēlies un izbraukājies līdz brošai.
Ar moderno vibratoru izbraukājies.
![]()
Cst....par mersedesiem mēs šeit vairs neko nerakstām.....
![]()
Jā, temperatūras dačiku latviski vajadzētu saukt par siltumsniedzēju.
Vai arī - Informētājs par motora dzesēšanas sistēmas uzkarsuma pakāpi.
A tā tik piedraduši - dačiks, dačiks....
p.s. Jaguārs rullē!
Vai gadienā šodien nav jaguāru sumināmā diena![]()
Pareizi, visu vajag valsts valodā.
nevis sailentbloks bet klusklucis.
Vecmāte Oza, oglasi treniņu spisoku.
Varbūt saņemu dūšu, bet vispār jau dikti tālu ko braukt..
![]()
Sviests, tos dzelzgumijas izstrādājumus sauc sailenTbloki.... ot slovo silence - klusums.
Salīdzinājumā ar agrākajiem tērauda skrūvpirkstiem viņi ir klusi.
![]()
Neskatoties uz policijas brīdinājumiem par pārbaudēm, Līgo dienā liels skaits aizturētu dzērājšoferu
4
Kafija, pirts un auksta duša? Narkoloģe komentē populārākos mītus par atskurbšanu pirms sēšanās pie stūres
6