Jak Ku!
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Kaspersky rakstīja: Viss tur kārtībā tajā Liepājā. Ar Klaipēdas numuriem brauc tikai Klaipēdas aukstajā jūrā peldošie dīvaiņi. Ar bērnības traumām te na nekāda sakara.
Tātad Tu uzskati, ka msh ir bijusi laimīga bērnība?
nu, meibī, meibī....
viņam bērnība tik laimīga, ka joprojām vēl nav beigusies.
![]()
Es otrdien biju Liepājā - pārbaudīju salātu tīrību un pie reizes pavizinājos pa pilsētu. Ko es redzēju? Daudz dažādas mašīnas uz ielām, gan jaunākaas gan vecākas, gan dārgākas gan lētākas.
Bet neredzēju nevienu šrotu ar Klaipēdas numuru. Laikam tavējais ture ir vienīgais?
Jautājums - kāda bērnības trauma izraisa cilvēka vēlmi atšķirties no pārējiem tik mazohistiskā veidā![]()
![]()
Galveno uzmanību pievērst pirmajai bildei kreisajā pusē, un darīt tā, darīt......
![]()
Palaidniex rakstīja: viela pārdomām
Katra govs gadā piepirž, izdir$ un atraugās izlaiž no sevis tik daudz metāna, ka visas kopā tās sastāda 1/3 daļu metāna izmešu atmosfērā ik gadus - kas ir nesalīdzināmi vairāk un kaitīgāk (CO2 nav tik traki, kā metāns siltumnīcas efektam), ka visas automašīnas, ļopenes, kuģi un vēlsazinkas nepiesārņo ne pusi no tā...
tā ir, jā......
varianti
atteikties no piena un gaļas?
Puišel (msh), nejaucies pa vidu pieaugušo sarunām!
![]()
Sretsked rakstīja: Apēdam kaut ko?? Sviestu nepiedāvāt.
Tavs kaimiņš bij iebraucis, mazliet viņu pagrauzu.
![]()
Ble, vakar vācieši pa TV rāda kārtējo brīnumzemes šovu:
pie viņiem sākuši uzdarboties sēdekļu zagļi.
noskata neaizslēgtu šarānu, krik krak ātrie fiksatori, aizmugurējos beņķus ārā un prom.
Un tantuks brauc uz šrotu pirkt citus beņķus, un nopērk savējos....
Sociālisma skola rullē visā Europā!
![]()
Pļaviņā sēž putniņš mazs
Pienāk klāt tam gove.
Ķer aiz kājas putniņam
Lai tev laba oma!
LBRT.
![]()
Prom.
Jāaizbrauc un kādu maximu, sen nav būts.
![]()
Ja pareizi saprotu, ši saruna izcēlās dēļ tā sludinājuma?
man personiski nav nekas pret karkasa mājām, līvānietes tak kalpo jau gadiem.....bet te runa par to cenu. Ja 59 štukas prasa par māju, kuru var uzbūvēt par max. 20....
un bankas viegli deva, un cilvēki grāba, bet tagad pārdot nevar, bankai atdot nav ko, krīze pašu rokām radīta.
![]()
Pie mums diemžēl tā ir realitāte - ja gribi īstu garantētu kvalitāti, tad jābūvē pašam. Jācērt kokus pareizajā mēnesī, jāstāv gaterī klāt lai izzāģē tieši no taviem baļķiem , jāiegāž betonā visu cementu cik esi nopircis utt utt.
![]()
Nekas nav mūžīgs.
Tas ka stāv 200 gadus (
) vēl nenozīmē ka tajā mājā neko nbūs jāieliek.
Tāpat par tiem vāciešu dotajiem ?40? gadiem????
uz ko tā garantija? Uz visu māju komplektā ieskaitot fasādes krāsojumu, nedilstošas un nebalējošas tapetes, nedilstošus grīdas segumus, iebūvēto "mūžīgo" santehniku utt...... vai tikai par 4 ārsienām?
![]()
Garantija rāda, cik gadus 'pēc pirkuma akta izveikšanas nevarēsi atrast pārdevēju.
![]()
Tirgus dienā izmisīgi jau kādu mēnesi piedāvā māju netālu no Ziepīškalna ar 100 gadu garantiju.
![]()
Tēma: Meklēju Skaļruņus.
Mja....
kāpēc LNSO tā mokās ar diriģentu problēmu
tik daudz ar izsmalcinātu absolūto dzirdi apveltīti cilvēki staigā tepat mums līdzās, tikai kļūdas dēļ sakopojušies iekš auto portāla.
![]()
Piekrītu, visi stūķē.
Atšķirība tikai tā, ka Aivars sāka stūķēt viens no pirmajiem, un truba (kamēr pats Aivars savas āža dabas dēļ viņu nepataisīja sausu) deva tādu kāpostu masu, ka varēja atļauties kaut ko atmest arī pilsētiņai.
Mazpilsētiņai....pēs pieticīgiem Eiropas standartiem mērot. Tici man, uzblīdušajai Rīgai nepietiktu pat ar divām pilnām trubām.
![]()
Par māju būvi, teikšu kā specālists.
Sakarā ar globālās sasilšanas rezultātā katru gadu paredzamajām arvien spēcīgākajām vētrām Latvijā, mājas tagad jābūvē tikai no finiera. Un kārtīgi jāapdrošina. Tā kā jeņķi to dara Floridā.
Tad ik pēc pāris gadiem tiek pie jaunas mājas, kamēr iepriekšējā vēl nav paspējusi tā pa riktīgam apnikt.
![]()
Neskatoties uz policijas brīdinājumiem par pārbaudēm, Līgo dienā liels skaits aizturētu dzērājšoferu
4
Kafija, pirts un auksta duša? Narkoloģe komentē populārākos mītus par atskurbšanu pirms sēšanās pie stūres
6