Kārtot: Augošā secībā

Tēma: NSNF 168.kulvēzis-haltūrists-recivīdists

Jak Ku!

Tēma: NSNF 168.kulvēzis-haltūrists-recivīdists

Kujak!

Tēma: NSNF 168.kulvēzis-haltūrists-recivīdists

nu tak RIEVOTOS!

Tēma: NSNF 168.kulvēzis-haltūrists-recivīdists

Kaspersky rakstīja: Viss tur kārtībā tajā Liepājā. Ar Klaipēdas numuriem brauc tikai Klaipēdas aukstajā jūrā peldošie dīvaiņi. Ar bērnības traumām te na nekāda sakara.

Tātad Tu uzskati, ka msh ir bijusi laimīga bērnība?

nu, meibī, meibī....

viņam bērnība tik laimīga, ka joprojām vēl nav beigusies.

Tēma: NSNF 168.kulvēzis-haltūrists-recivīdists

Es otrdien biju Liepājā - pārbaudīju salātu tīrību un pie reizes pavizinājos pa pilsētu. Ko es redzēju? Daudz dažādas mašīnas uz ielām, gan jaunākaas gan vecākas, gan dārgākas gan lētākas.

Bet neredzēju nevienu šrotu ar Klaipēdas numuru. Laikam tavējais ture ir vienīgais?

Jautājums - kāda bērnības trauma izraisa cilvēka vēlmi atšķirties no pārējiem tik mazohistiskā veidā

Tēma: Hibrīdauto- Ķegumu neapēdīs?

videsvestis.lv/...

Galveno uzmanību pievērst pirmajai bildei kreisajā pusē, un darīt tā, darīt......

Tēma: Hibrīdauto- Ķegumu neapēdīs?

Palaidniex rakstīja: viela pārdomām

Katra govs gadā piepirž, izdir$ un atraugās izlaiž no sevis tik daudz metāna, ka visas kopā tās sastāda 1/3 daļu metāna izmešu atmosfērā ik gadus - kas ir nesalīdzināmi vairāk un kaitīgāk (CO2 nav tik traki, kā metāns siltumnīcas efektam), ka visas automašīnas, ļopenes, kuģi un vēlsazinkas nepiesārņo ne pusi no tā...

tā ir, jā......

varianti atteikties no piena un gaļas?

Tēma: NSNF 168.kulvēzis-haltūrists-recivīdists

Puišel (msh), nejaucies pa vidu pieaugušo sarunām!

Tēma: NSNF 168.kulvēzis-haltūrists-recivīdists

Sveiks, attālinātā purva operator!

Tēma: NSNF 168.kulvēzis-haltūrists-recivīdists

Grandamigo Centrifugo!

Tēma: NSNF 168.kulvēzis-haltūrists-recivīdists

Sretsked rakstīja: Apēdam kaut ko?? Sviestu nepiedāvāt.

Tavs kaimiņš bij iebraucis, mazliet viņu pagrauzu.

Tēma: NSNF 168.kulvēzis-haltūrists-recivīdists

par sūnām!

Tēma: NSNF 168.kulvēzis-haltūrists-recivīdists

Ble, vakar vācieši pa TV rāda kārtējo brīnumzemes šovu:

pie viņiem sākuši uzdarboties sēdekļu zagļi.

noskata neaizslēgtu šarānu, krik krak ātrie fiksatori, aizmugurējos beņķus ārā un prom.

Un tantuks brauc uz šrotu pirkt citus beņķus, un nopērk savējos....

Sociālisma skola rullē visā Europā!

Tēma: NSNF 168.kulvēzis-haltūrists-recivīdists

Pļaviņā sēž putniņš mazs

Pienāk klāt tam gove.

Ķer aiz kājas putniņam

Lai tev laba oma!

LBRT.

Tēma: NSNF 168.kulvēzis-haltūrists-recivīdists

Prom.

Jāaizbrauc un kādu maximu, sen nav būts.

Tēma: NSNF 168.kulvēzis-haltūrists-recivīdists

Ja pareizi saprotu, ši saruna izcēlās dēļ tā sludinājuma?

man personiski nav nekas pret karkasa mājām, līvānietes tak kalpo jau gadiem.....bet te runa par to cenu. Ja 59 štukas prasa par māju, kuru var uzbūvēt par max. 20....

un bankas viegli deva, un cilvēki grāba, bet tagad pārdot nevar, bankai atdot nav ko, krīze pašu rokām radīta.

Tēma: NSNF 168.kulvēzis-haltūrists-recivīdists

Pie mums diemžēl tā ir realitāte - ja gribi īstu garantētu kvalitāti, tad jābūvē pašam. Jācērt kokus pareizajā mēnesī, jāstāv gaterī klāt lai izzāģē tieši no taviem baļķiem , jāiegāž betonā visu cementu cik esi nopircis utt utt.

Tēma: NSNF 168.kulvēzis-haltūrists-recivīdists

Nekas nav mūžīgs.

Tas ka stāv 200 gadus () vēl nenozīmē ka tajā mājā neko nbūs jāieliek.

Tāpat par tiem vāciešu dotajiem ?40? gadiem????

uz ko tā garantija? Uz visu māju komplektā ieskaitot fasādes krāsojumu, nedilstošas un nebalējošas tapetes, nedilstošus grīdas segumus, iebūvēto "mūžīgo" santehniku utt...... vai tikai par 4 ārsienām?

Tēma: NSNF 168.kulvēzis-haltūrists-recivīdists

Garantija rāda, cik gadus 'pēc pirkuma akta izveikšanas nevarēsi atrast pārdevēju.

Tēma: NSNF 168.kulvēzis-haltūrists-recivīdists

Tirgus dienā izmisīgi jau kādu mēnesi piedāvā māju netālu no Ziepīškalna ar 100 gadu garantiju.

Tēma: NSNF 168.kulvēzis-haltūrists-recivīdists

beidziet te stūķēties!

Tēma: NSNF 168.kulvēzis-haltūrists-recivīdists

Iešu iestūķēt māgā.

Tēma: Meklēju Skaļruņus.

Mja....

kāpēc LNSO tā mokās ar diriģentu problēmu

tik daudz ar izsmalcinātu absolūto dzirdi apveltīti cilvēki staigā tepat mums līdzās, tikai kļūdas dēļ sakopojušies iekš auto portāla.

Tēma: NSNF 168.kulvēzis-haltūrists-recivīdists

Piekrītu, visi stūķē.

Atšķirība tikai tā, ka Aivars sāka stūķēt viens no pirmajiem, un truba (kamēr pats Aivars savas āža dabas dēļ viņu nepataisīja sausu) deva tādu kāpostu masu, ka varēja atļauties kaut ko atmest arī pilsētiņai.

Mazpilsētiņai....pēs pieticīgiem Eiropas standartiem mērot. Tici man, uzblīdušajai Rīgai nepietiktu pat ar divām pilnām trubām.

Tēma: NSNF 168.kulvēzis-haltūrists-recivīdists

Par māju būvi, teikšu kā specālists.

Sakarā ar globālās sasilšanas rezultātā katru gadu paredzamajām arvien spēcīgākajām vētrām Latvijā, mājas tagad jābūvē tikai no finiera. Un kārtīgi jāapdrošina. Tā kā jeņķi to dara Floridā.

Tad ik pēc pāris gadiem tiek pie jaunas mājas, kamēr iepriekšējā vēl nav paspējusi tā pa riktīgam apnikt.

Lasītākie raksti

Jaunie raksti